Aberdeen vs Dundee United - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskП'ять домашніх маркерів Абердина в середньому мали лише 2.0 голи за гру, 4 з 5 з тоталом менше 2.5. Ставте на тотал менше 2.5.
Виїзні маркери Данді Юнайтед мають середню кількість голів у 1-му таймі 0.97 – очікуйте гол до перерви у 50% матчів.
Обидві команди в середньому мають понад 10 кутових сумарно за гру – тотал більше 10.5 кутових за 1.83 має прохідність ~60%.
Середня кількість жовтих карток у маркерах обох команд – 4+ – тотал більше 3.5 карток за 1.67 є солідною валуйною ставкою.
Маркерні матчі
Особисті зустрічі
Коефіцієнти
Corners 2-Way
Match goals
Asian handicap
First team to score
Winner
1st half
Draw no bet
Double chance
Both teams to score
Cards in match
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоОбидві команди комфортно в середині таблиці, без загрози вильоту, тому мотивація під питанням. Абердин на 8-му місці з 33 очками, Данді Юнайтед на 7-му з 40. Сім очок різниці, але обидва в безпеці. Для Абердина домашня перемога може підштовхнути їх до топ-6, але форма нестабільна. Данді Юнайтед немає чого вигравати – вони не наздоганяють топ-6 і далеко від дна. Ні в кого немає кубкових відволікань, і з матчами через три дні ротація малоймовірна, але інтенсивність може впасти. Перевага мінімальна: бажання Абердина догодити домашній публіці може дати легкий мотиваційний поштовх, але цього недостатньо для високооктанової битви. Обидві команди погодяться на нічию, особливо Данді Юнайтед, які програли два останні виїзні матчі. Очікуйте терплячу, тактичну гру, а не відчайдушну боротьбу.
Поточна форма Абердина – мішанка вузьких перемог і поразок. Вдома вони виграли два з п'яти останніх, але обидва були 1-0 та 2-0 – сірі, малорезультативні матчі. Нічия 1-1 з Фалкірком та поразка 1-2 від Селтіка показують, що їм важко домінувати. Їхній xG вдома в середньому 1.49, але фактичні голи – 1.4 за гру – без перевиконання. Поразка 2-1 від Данді ФК включала червону картку, тому 3 пропущені голи – аномалія. В захисті вони зберегли два сухих матчі в останніх п'яти, але проти обмежених суперників. Данді Юнайтед на виїзді – зовсім інша історія: вони програли три з п'яти, але забивали в чотирьох. Їхній xG на виїзді – здорові 1.47, але пропускають 1.28. Поразка 0-3 від Кілмарнока була шоком – вони фактично створили 1.82 xG. Нічия 2-2 у Данді та 3-1 у Лівінгстона показують, що вони можуть забивати. Однак їхній виїзний захист дірявий: 14 голів пропущено в п'яти матчах. Форма обох команд нестабільна, але є тенденція до низьких тоталів, коли Абердин приймає подібних суперників.
Обидві команди мають повні склади – без травм і дискваліфікацій. Це дає тренерам повну тактичну гнучкість. Стів Робінсон з Абердина може вибрати найкращий старт, як і Джим Гудвін. Без ключових гравців, які вибули, немає виправдань для незлагодженої гри. Єдина потенційна проблема – ротація: обидва мають матч через три дні, але з повними складами та без європейських відволікань, обидва виставлять сильні склади. Відсутність недоступних гравців означає, що ми оцінюємо команди в повній силі. Глибина складу Абердина пристойна, але не трансформаційна; ключові гравці Данді Юнайтед, такі як Тоні Ватт і Ділан Левітт, доступні. Це сценарій 'кращий проти кращого', який, ймовірно, посилить стиль кожної команди – оборонна організація для обох.
Зіткнення двох оборонних команд натякає на щільну, малорезультативну гру. Домашній стиль Абердина – 'оборонний, багато кутових', в середньому 48.9% володіння. Виїзний стиль Данді Юнайтед – 'низький блок, оборона, багато кутових' з 47.8% володіння. Це кричить про тактичну битву, де обидва сідають глибоко і покладаються на стандарти. Однак виїзні маркери Данді Юнайтед показують, що вони фактично створюють більше моментів (середній xG 2.02), ніж пропускають (1.28) – тож вони не суто оборонні на виїзді. Вони грали проти сильних команд, як Рейнджерс і Кілмарнок, але також проти команд із середини таблиці. Володіння, ймовірно, буде 50-на-50, з невеликою кількістю явних моментів з гри. Кутових має бути багато – обидві команди в середньому мають понад 5 кутових за гру – але голи можуть прийти зі стандартів, а не з комбінаційних атак. Темп буде повільним, з багатьма фолами та зупинками.
Домашні маркери Абердина показують чітку тенденцію: мало голів. Проти Гіберніана (2-0, xG 2.14-0.28) було аномалією через червону картку на 16-й хвилині – без неї, ймовірно, ще менше. Проти Фалкірка (1-1, xG 1.50-0.76) та Мотервелла (1-1, xG 0.79-0.68) обидва закінчилися лише двома голами. Особиста зустріч з Данді Юнайтед (1-1, xG 1.10-0.80) також залишилася нижче 2.5. Єдиним більш результативним матчем був з Селтіком (1-2, xG 1.42-1.90), але це топ-команда. Отже, у п'яти домашніх маркерах лише один мав тотал більше 2.5 – і той з червоною карткою. Середній тотал голів: 2.0. Виїзні маркери Данді Юнайтед більш змішані: у них були результативні ігри, як 3-1 з Лівінгстоном (xG 3.24-0.45) та 2-2 з Данді, але також 0-3 з Кілмарноком та 1-1 з Сент-Мірреном. Їхній середній тотал – 2.83. Однак проти оборонних команд, як Сент-Міррен і Кілмарнок (двічі), голів було менше – два з цих матчів мали тотал менше 2.5. Спільна нитка: коли Данді Юнайтед стикаються з командою, яка сідає в оборону, їм важко пробити. Абердин точно сяде в оборону. Тактичний збіг очевидний: обидві команди обережні, і коли вони зустрічаються, голів мало. Особисті зустрічі підтверджують це: два матчі за останні 12 місяців, обидва з тоталом менше 2.5 (1-1 та 0-0).
Дві зустрічі за останні 12 місяців – обидві малорезультативні. У грудні 2025 року в Абердині матч закінчився 1-1. Абердин мав 72% володіння та 6 ударів у створ, але створив лише 1.10 xG. Данді Юнайтед мали 28% володіння, але 3 удари в створ і 0.80 xG. Великі моменти – 2-2. Це була щільна, рівна гра, незважаючи на перевагу у володінні. У лютому 2026 року в Данді Юнайтед гра закінчилася 0-0. Абердин мав 57% володіння та 1.45 xG проти 1.02, по одному великому моменту. Удари – 12-15 на користь Данді Юнайтед. У цьому матчі також було 6-4 кутових та 6-13 фолів. Обидві ігри мали мало голів і мало великих моментів. Тренери ті самі для обох сторін (Робінсон та Гудвін), тому тактична знайомість висока. У жодному матчі не було пенальті. Особисті зустрічі сильно підтримують сценарій низької результативності.
Перші тайми: Абердин вдома в середньому забиває 0.63 голів за 1-й тайм (0.13 за, 0.50 проти) – вони мають тенденцію повільно стартувати. Данді Юнайтед на виїзді в середньому 0.97 голів за 1-й тайм (0.50 за, 0.47 проти) – часто забивають або пропускають рано. Загальні голи в 1-му таймі в маркерах – 0.63 для Абердина та 0.97 для Юнайтед, тому є хороший шанс на гол у першому таймі. Кутові в 1-му таймі: Абердин вдома в середньому 7.63 (4.58 за, 3.05 проти) – багато кутових рано. Загальні кутові: маркери Абердина вдома в середньому 12.97, Юнайтед на виїзді – 9.98, тож близько 11-12 загалом. Жовті картки: середнє по лізі – 4.0 за матч. Домашні маркери Абердина в середньому 4.16, виїзні Юнайтед – 3.80 – обидва біля норми. Тотал більше 3.5 карток виглядає ймовірним. Фоли: Абердин вдома в середньому 26.01, Юнайтед на виїзді – 22.64 – очікуйте грубу гру з багатьма стандартами.
Коефіцієнти букмекерів значно змінилися. Тотал більше 2.5 виріс з 1.67 до 1.80 (+8%), тоді як тотал менше 2.5 скоротився з 2.20 до 2.00 (-9%). Це чіткий ринковий зсув у бік малорезультативної гри. Азіатський гандикап також змінився: Абердин -0.25 виріс з 1.85 до 1.95, тоді як Данді Юнайтед +0.25 скоротився з 2.00 до 1.90. Гроші йдуть на гостей. Коефіцієнти на нічию скоротилися з 3.60 до 3.40, що свідчить про те, що ринок очікує близький матч. Обидві заб'ють Так виріс з 1.57 до 1.67, а Обидві заб'ють Ні скоротився з 2.25 до 2.10. Справедливі ймовірності (з вирахуванням маржі 7.2%): Домашня 43.4%, Нічия 27.4%, Виїзна 29.2%. Моя оцінка: Домашня 35%, Нічия 30%, Виїзна 35% – тому домашня перемога переоцінена. Найкращий валуй – тотал менше 2.5 за 2.00. Моя оцінка ймовірності тоталу менше 2.5 – 58% (справедливий коефіцієнт 1.72), тому EV = (58% * 2.00) - 1 = 16% позитивний. Тотал більше 2.5 за 1.80 має негативне EV.
Total Under 2.5
Коефіцієнт
2.00
Чому ця ставка
Основна ставка. П'ять домашніх маркерів Абердина в середньому мають 2.0 голи; особисті зустрічі обидві завершилися з тоталом менше. Ринковий зсув підтримує це. Моя оцінка: 58% ймовірності, справедливий коефіцієнт 1.72, валуй за 2.00.
Обидві команди в середньому мають 11+ кутових сумарно в маркерах. Тотал більше 10.5 за 1.83 має валуй: оціночна ймовірність 60%.
Покриває 0-0, 1-0, 2-0, 0-1, 0-2. Враховуючи тенденції до низької результативності та особисті зустрічі (тільки 0-0, 1-1), 'Обидві заб'ють – Ні' ймовірно на 50%. Комбо дає пристойний коефіцієнт.
Якщо 0-0 після 1-го тайму
Тотал менше 0.5 у 2-му таймі