Angers vs Le Havre - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskДомашні маркерні матчі Анже показують, що 3 з 4 мали Under 2.5 голів, із середнім загальним xG 2.33, але реальні голи нижчі — робіть ставку на Under ринки.
Гавр на виїзді недограє xG на -0.67 в середньому, забиваючи лише 0.5 голів за матч, незважаючи на 1.17 xG — ризик регресії високий, але голи все одно рідкісні.
Закономірності 1Т: Анже пропускають 0.00 голів у перших таймах маркерних матчів, Гавр забиває 0.58 — очікуйте повільний старт, орієнтуйтесь на 1H under голи.
Вплив складів: Анже без ключових захисників Бамба та Аркус; Гавр майже в повному складі — на користь Гавра експлуатувати це, але їх проблеми з реалізацією залишаються.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоЦе класична середня бійка з реальними ставками. Анже на 13-му місці з 33 очками, на чотири більше за Гавр на 14-му з 29. Гавр глибше в боротьбі за виживання і потребує очок відчайдушніше — кожен матч тепер критичний. У Анже попереду важкий матч з ПСЖ, що може трохи відволікати, але вони теж не будуть легковажними; втрата очок тут затягне їх назад у бійку. Розклад Гавра трохи полегшується після цього, але чекати не можуть. Мотиваційна перевага у Гавра, але Анже вдома будуть битися до кінця. Обидві команди знають, що поразка зашкодить, нічия нормально, але не ідеально для Гавра — очікуйте напружену, обережну гру, де ніхто не хоче першим моргнути.
Форма Анже похмура. За останні сім ігор вони виграли лише раз — 1-0 на виїзді в Нанта, де вицарапали перемогу з 0.84 xG. Вдома все різно: нічия 0-0 з Ліоном (0.29 xG, жалюгідна атака), перемога 1-0 над Метц після ранньої червоної картки суперника, поразки від Ніцци та Лілля. Їхнє розходження xG показує, що вони недограють загалом (0.88 xG у середньому проти 0.5 голів), але вдома трохи переграють (1.02 xG у середньому проти 1.3 голів) — це чекає регресії. Гавр не набагато кращий: жодної перемоги за останні сім, чотири нічиї та три поразки. На виїзді вони зіграли 1-1 в Ніцці (2.03 xG, гарне створення моментів), але програли 2-0 в Нанта, незважаючи на пристойний xG. Їхнє недогравання xG разюче, особливо на виїзді: 1.17 xG у середньому проти 0.5 голів — це розрив -0.67, який кричить про регресію. Обидві команди створюють шанси, але не можуть реалізувати; це не рецепт для феєрверків.
Анже пошкоджені в обороні. Відсутні ключові захисники Абдулає Бамба та Карленс Аркус, обидва травмовані, і є сумніви щодо кількох інших, включаючи нападника Сідікі Шеріф. Їх стартовий склад показує 3-5-2, але з латаною обороною вони будуть дірявими. Гавр, навпаки, майже в повному складі — лише півзахисник Абдулає Туре під сумнівом, і їхня глибина складу краща з 25 ключовими гравцями. Ця диспропорція критична: послаблена оборона Анже зустрічається з командою Гавра, яка ціла і має експлуатувати ці прогалини. Без основних захисників Анже будуть боротися за збереження своєї звичайної оборонної солідності, навіть вдома.
Обидві команди позначені як оборонні та орієнтовані на кути, і дані це підтверджують. Анже мають у середньому 51.4% володіння, Гавр 58.2% — Гавр, ймовірно, контролюватиме м'яч, але вони не команда високого пресингу; будують повільно. Анже сидять глибше, вбирають тиск і покладаються на стандарти. Це зіткнення кричить про низький темп і мало чітких моментів. З огляду на те, що обидві пріоритизують організацію над фантазією, очікуйте тактичної битви, де голи будуть з помилок або мертвих м'ятів. Високі показники кутів у маркерах (Анже у середньому 5.59 за, Гавр 4.03 за) натякають на покладання на стандарти, але креативність у грі обмежена. Коротше, це не буде вільною грою; буде брудно, і обидві команди боятимуться ризикувати.
Давайте заглибимося в те, як ці команди грають у подібних матчах. Для Анже вдома проти оборонних команд: проти Ніцци (0-2, xG 0.91-1.72) — створили лише один великий шанс, програвши. проти Метц (1-0, xG 1.50-0.45) — домінували після ранньої червоної, але це спотворено; без неї гра була б щільнішою. проти Нанта (4-1, xG 2.39-0.35) — розгром, але xG показує перегравання; таке не повториться часто. проти Осер (2-0, xG 0.66-0.70) — близька, низькоякісна гра, виграна ефективністю. Закономірність: Анже вдома можуть витягувати результати, але голи рідкісні — три з чотирьох матчів мали Under 2.5, і їхній середній загальний xG становить 2.33, але реальні голи різняться. Для Гавра на виїзді: проти Ніцци (1-1, xG 1.95-2.03) — високий xG, обидві забили, але це аномалія проти сильнішої команди. проти Паризького ФК (2-3, xG 2.05-2.06) — ще одна гра з високим xG і червоною карткою. проти Нанта (0-2, xG 0.70-1.26) — створили шанси, але не забили. проти Осер (1-0, xG 0.94-0.61) — вузька перемога. Закономірність: Гавр генерує пристойний xG на виїзді (у середньому 1.41 за, 1.53 проти), але реалізація погана — три з чотирьох матчів мали Under 2.5 голів, і вони часто не забивають, незважаючи на шанси. Перетин: маркерні матчі обох команд показують тенденцію до низькорезультативних ігор проти подібних оборонних суперників, з голами, що трапляються спорадично.
Лише дві зустрічі за останній рік, обидві на виїзді для Анже, тому дані обмежені. 2026-01-04 Анже програли 1-2 з xG 0.55-1.02 — Гавр були кращими, створивши три великі шанси проти одного в Анже. 2025-07-26 була нічия 0-0 без жодного удару в площину ворота. Гавр має перевагу в останніх особистих зустрічах, але вибірка замала для твердих висновків. Тренери ті самі, тому тактична знайомість може призвести до ще однієї щільної гри, але домашня перевага Анже цього разу може зрівняти справи.
Дрібні ринки вказують на спокійний перший тайм. Голи 1Т: Анже у середньому 0.68 за, 0.00 проти в маркерах; Гавр 0.58 за, 0.84 проти. xG 1Т також низький: 0.47 для Анже, 0.87 для Гавра. Очікуйте повільний старт. Кути: середні показники маркерів загалом 9.83 для Анже, 11.10 для Гавра — близько 10-11 за матч, тому лінія на Over 9.5 (2.10) або Under 9.5 (1.67) — це монетка. Картки: арбітр Марк Болленжє має у середньому 3.76 жовтих, трохи нижче середньолігових 3.9; середні команди близько 3.7-3.9 загалом, тому Over 3.5 карток за 1.67 може мати валуй, якщо матч стане напруженим. Частка кутів у першому таймі 40-46%, вказує на більше дії пізніше, але загалом статистика сприяє under ринкам.
Букмекери пропонують перемогу господарів за 2.88, нічию 3.10, перемогу гостей 2.63. Справедливі ймовірності після видалення маржі: господарі 33.1%, нічия 30.7%, гості 36.2%. Моя оцінка на основі даних: перемога господарів 30%, нічия 40%, перемога гостей 30% — нічия недооцінена. Для тоталів, Under 2.5 за 1.57: середні маркерів пропонують загальні голи близько 2.3-2.9 xG, але реальні голи нижчі; я оцінюю ймовірність 70% для Under 2.5, справедливі коефіцієнти 1.43, букмекери пропонують 1.57 — валуй. BTTS No за 1.80: на основі серій та форми, ймовірність 65%, справедливі коефіцієнти 1.54, букмекери 1.80 — чіткий валуй. Зміни коефіцієнтів показують скорочення на Under 0.5 та No Goal, вказуючи, що ринок схиляється до низької результативності.
Total Under 2.5
Коефіцієнт
1.57
Чому ця ставка
Обидві команди оборонні та недограють xG; маркерні матчі показують, що 3 з 4 для кожної мали Under 2.5, і серії підтримують низьку результативність. Моя оцінка: 70% ймовірність = справедливі коефіцієнти 1.43, букмекери пропонують 1.57 — чіткий валуй.
Серія домашніх BTTS Анже — 0, реалізація Гавра на виїзді погана; середні маркерів показують низьку кількість великих шансів. Моя оцінка: 65% ймовірність = справедливі коефіцієнти 1.54, букмекери пропонують 1.80 — сильний валуй.
Покриває рахунки 0-0, 1-0, 0-1, 2-0, 0-2 — широко та реалістично з огляду на оборонні стилі та тенденції до низької результативності.
Якщо 0-0 на перерві
Under 1.5 Full Time