AS Monaco vs Auxerre - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
low riskДомашні маркерні матчі Монако: 4 матчі з середнім показником 1.75 загальних голів, з 'Обидві заб'ють' лише в 1/4 — підтримує ставки на Тотал менше 2.5 та 'Обидві заб'ють — Ні'.
Виїзні маркерні матчі Auxerre: 5 матчів з середнім показником 2.6 загальних голів, але у 3/5 матчів тотал був менше 2.5 — неконсистентність, але схиляється до низькорезультативних.
Патерни першого тайму: xG Монако в 1Т 0.86, Auxerre 0.62; сумарний 1.48 xG вказує, що Тотал менше 1.5 голів у 1Т — сильний варіант.
Аналіз карток: Арбітр Томас Леонард показує в середньому 3.87 жовтих, нижче середньолігового 3.9; сумарні показники команд у маркерних матчах 4.23-3.63, схиляються до Менше 4.5 карток.
Коефіцієнти
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоУсі очікують, що Монако легко переможе вдома. Але цифри говорять інше. Монако на 7-му місці з 49 очками, на 25 більше ніж Auxerre на 16-му. Пройдено 76% сезону, Монако метить у єврокубки, але не відчайдушно. Auxerre у боротьбі за виживання з 24 очками — кожне очко на вагу золота. Подивіться на календар: у Монако попереду зручні матчі з Тулузою та Метц, але Auxerre грає з Ліоном і Лілем на виїзді. Цей матч — 'не можна програти' для Auxerre, тоді як Монако може собі дозволити поступитися. Мотиваційна перевага у гостей, які сядуть в автобус і будуть боротися за життя. Монако може розслабитися після останніх перемог. Грайте на того, хто не відстане.
Форма Монако виглядає блискуче з перемогами, але загляньте під xG. Вони грають краще за очікування: середній xG 1.82 проти голів 2.2, різниця +0.38, що кричить про регресію. Останні домашні перемоги: 2-1 з Марселем при xG 1.58, 2-0 з Брестом при xG 2.29, 2-0 з Анже при xG 1.52. Вони створюють моменти, але покладаються на ефективність. Проти ПСЖ програли 2-3 вдома з лише 1.19 xG. Форма Auxerre похмура: загальний середній xG 0.95, голів 0.9. На виїзді: середній xG 0.88 і голів 0.7. Останні нічиї: 1-1 з Ле-Гавром при xG 0.65, 2-2 з Лор'яном при xG 1.12. Вони не можуть забивати стабільно, але вицарапують очки через оборону. Три з останніх п'яти виїзних матчів закінчилися внічию. Це не команда, яка здається.
Травми паралізують креативність Монако. Відсутні ключові півзахисники Олександр Головін та Ламін Камара — серце команди. Без них вони програли 4-1 Париж ФК і ледве впоралися з Марселем. Захисники Вандерсон і Сінго вибули, послаблюючи лінію оборони. Всього десять гравців недоступні, включаючи резервних нападників. Склад латаний. Auxerre має п'ятьох відсутніх, але лише Клеман Акпа — ключовий захисник, під сумнівом. Решта — гравці ротації. Їх основний склад відносно цілий, з Доновеном Леоном у воротах і Ласіне Сінайоко в атаці. Глибина Монако під питанням; вони покладатимуться на Балогуна та Адінгру, але півзахисту не вистачає зухвалості. Організація Auxerre може цим скористатися.
Це сутичка двох оборонних команд, які багато грають на кути. Монако в середньому має 58.6% володіння, Auxerre — 47.4%. Обидві віддають пріоритет організації, а не феєрії. Схема Монако 3-4-2-1 створена для контролю, але без Головіна їм не вистачає останнього пасу. Схема Auxerre 4-2-3-1 сяде глибоко, поглине тиск і контратакуватиме. Статичні моменти ключові: Монако в середньому має 5.67 кутових за домашній маркерний матч, Auxerre — 4.77 на виїзді. З обома оборонними командами чекайте низького темпу, мало моментів у грі та покладання на стандарти. Стиль сутички вказує на низькорезультативну тактичну битву. Монако може домінувати у володінні, але низький блок Auxerre буде важко пробити. Тотал менше 2.5 голів та кутові менше 10 у грі.
Розберемо, як Монако грає вдома проти оборонних команд. Проти Анже: перемога 2-0, xG 1.52, 5 кутових. Контроль, але не вибухово. Проти Нанта: перемога 3-1, але з червоною карткою на 65-й хвилині; xG 1.78, 9 кутових. Без червоної було б щільніше. Проти Париж ФК: поразка 0-1, xG 0.61, 3 кутові — не змогли створити. Проти Тоттенхема: нічия 0-0, xG 2.45, 5 кутових, але це суперник з Ліги чемпіонів. Закономірність: Монако створює в середньому 3.17 великих шансів вдома, але голи приходять спалахами. Тепер Auxerre на виїзді: Проти Лор'яна: нічия 2-2, xG 1.41, 7 кутових — відкрита гра. Проти Тулузи: нічия 0-0, xG 0.91, 4 кутові — оборонний патовий стан. Проти Бреста: поразка 0-2, xG 0.74, 6 кутових — переграли. Проти Страсбура: поразка 0-3, xG 0.43, 3 кутові — розгромили. Проти Ренна: нічия 2-2, xG 1.51, 2 кутові — забили, але пропустили. Закономірність: Auxerre пропускає в середньому 1.79 xG на виїзді, але у 2 з 5 маркерних матчів вони забили двічі. Вони діряві, але можуть вирвати голи. Перетин: коли Монако стикається з організованою обороною, вони б'ються; стиль Auxerre на виїзді запрошує тиск, але може контратакувати. Це кричить про щільну низькорезультативну гру.
Лише дві зустрічі за останні 12 місяців, обидві перемоги Монако 2-1. У вересні 2025: Монако перемогли 2-1 на виїзді, з xG 1.42 проти 0.67, 8 кутових і червоною карткою для Auxerre на 68-й хвилині. У грудні 2025: ще одна перемога 2-1 на виїзді, 7 великих шансів у Монако, 5 кутових і пенальті для Auxerre. Обидва матчі мали 'Обидві заб'ють — Так', але Монако домінували за xG (середнє 1.42) і великими шансами (середнє 5.67). Однак зі змінами у складах — у Монако 6 різних гравців, у Auxerre 7 — і поточними травмами, минула домінація може не повторитися. Історія особистих зустрічей показує, що Монако мають перевагу, але ніколи не розбивають Auxerre. Чекайте ще однієї щільної гри.
Малі ринки — тут ховається валуй. Кутові: Монако в середньому має 5.67 вдома, Auxerre 4.77 на виїзді, загалом 8.28-9.60. Букмекер пропонує Тотал Більше/Менше 9.5 за 2.00/1.73 — схиляємось до Менше, оскільки обидві команди оборонні. Картки: середньоліговий показник 3.9 жовтих; Монако в середньому 2.06, Auxerre 2.23, загалом 4.23-3.63. Арбітр Томас Леонард в середньому показує 3.87 жовтих. Менше 4.5 карток за 1.80 виглядає солідно. Патерни першого тайму: середні голи Монако в 1Т 1.00, Auxerre 1.67, але загальний показник 1.67-2.78 вказує на ранню активність. Однак xG в 1Т низький: 0.86 у Монако, 0.62 у Auxerre, загалом 1.23-1.43. Кутові в 1Т: Монако 3.50, Auxerre 2.43, загалом 4.22-4.40. Менше 1.5 голів у 1Т за коефіцієнт близько 2.40 може бути варіантом. Удари в рамку: Монако 4.56, Auxerre 2.17, загалом 6.34-7.67 — невисокий обсяг.
Коефіцієнти букмекерів: Перемога господарів 1.53, Нічия 4.33, Перемога гостей 6.00. Справедливі ймовірності після вилучення маржі: Господарі 62.2% (справедливий коефіцієнт 1.61), Нічия 22.0% (4.55), Гості 15.9% (6.31). Моя оцінка: Господарі 60%, Нічия 25%, Гості 15%. У нічиєї є валуй: ймовірність 25% = справедливий коефіцієнт 4.00, букмекер пропонує 4.33 — EV = (0.25 × 4.33) - 1 = 1.0825 - 1 = 0.0825, позитивний валуй. Тотал менше 2.5 за 2.10: оцінка ймовірності 55% = справедливий коефіцієнт 1.82, букмекер 2.10 — EV = 0.55 × 2.10 - 1 = 1.155 - 1 = 0.155, чіткий валуй. Зміни коефіцієнтів: Нічия зросла до 4.33 (+11%), що вказує на гроші на Монако, але валуй залишається.
Cards Under 4.5
Коефіцієнт
1.80
Чому ця ставка
Середньоліговий показник 3.9 жовтих; сумарні показники в маркерних матчах: Монако 4.23, Auxerre 3.63; середній показник арбітра 3.87. Менше 4.5 карток за 1.80 — безпечна ставка з огляду на оборонні стилі та низьку агресивність.
Середні показники в маркерних матчах: 1.75 голів для Монако вдома, 2.6 для Auxerre на виїзді, але обидві оборонні; загальні показники в особистих зустрічах 3 голи, але з аномаліями; сумарний xG близько 2.6, але ризик регресії для Монако. Моя оцінка: ймовірність 55% = справедливий коефіцієнт 1.82, букмекер пропонує 2.10 — чіткий валуй.
Монако перемагає, але Auxerre не забиває; покриває рахунки 1-0, 2-0, 3-0 — широко та реалістично на основі 'сухих' матчів Монако вдома та проблем Auxerre з голами.
Якщо Auxerre забиває першим
Перемога Монако