AS Roma vs Atalanta - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
high riskРома показує результати вище за xG на +0.65 голи за матч за останні 7 ігор — регресія до середнього неминуча, особливо без Дібали, що робить ставки на ТМ привабливими.
Маркерні матчі Аталанти на виїзді показують ТМ 2.5 голи в 4 з 6 ігор (67%) з середнім NPxG тоталом 2.51 — цей патерн підтримує ставки на ТМ 2.5 у цьому матчі.
Арбітр Маттео Марченаро в середньому дає 5.03 жовтих карток за матч, на 36% вище базової лінії ліги 3.7 — цільте Картки ТБ 4.5 за 2.20 для валуя, враховуючи стилі команд, схильні до карток.
Голи в першому таймі рідкісні: Рома в середньому забиває 1.17 голів у 1Т, але пропускає 1.33, Аталанта забиває 0.62 — ТМ 1.5 голи в першому таймі за 1.50 є надійною грою на основі низьких тоталів xG у 1Т.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоЦе вирішальна гра за єврокубкову кваліфікацію. Рома на 6-му місці з 57 очками, Аталанта на 7-му з 53 — лише 4 очки різниці за шість турів до кінця. Кожне очко критично важливе для Ліги Європи або Конференцій. Рома без ризику ротації, їх наступний матч через тиждень проти Болоньї. У Аталанти півфінал Кубка Італії проти Лаціо через чотири дні, але ризик ротації НИЗЬКИЙ за даними. Однак цей кубковий матч може відтягнути увагу або призвести до обережної гри тут. Ромі потрібна перемога, щоб закріпити позицію, Аталанта теж не може дозволити собі втрачати очки. Але графік Аталанти щільніший, і вони можуть пріоритезувати цю лігову гру через щільну турнірну таблицю. Мотивація висока в обох, але домашня перевага Роми та чистіший календар дають їм легку перевагу в терміновості.
Рома показують результати вище за очікувані xG — це червоний прапорець. За останні 7 матчів вони в середньому мали 1.35 xG, але забивали 2.0 голи за гру, різниця +0.65. Це нестійко. Подивіться на останні домашні ігри: перемогли Пізу 3-0 з всього 1.50 xG, вицарапали перемогу над Лечче 1-0 з 0.83 xG. Поразка 3-4 від Болоньї показала, що вони пропустили чотири голи з 1.75 xG проти — дірява оборона. Аталанта недореалізовує: 1.91 xG за гру, але лише 1.6 голи, різниця -0.31. На виїзді ще гірше — 1.51 xG дають 1.1 голи. Їхня перемога 0-3 над Лечче була випадковою: у них було 0.44 xG проти 2.78 у Лечче, врятувала лише клінність. Форма Аталанти нестабільна, з важкими поразками від Баварії, але вони вигризають результати проти середняків. Ризик регресії Роми зустрічається з потенціалом позитивної регресії Аталанти — це вказує на корекцію в голах.
Травми б'ють по обом атакам сильно. Рома без Пауло Дібали — їхнього креативного серця — та Ману Коне в півзахисті. Це два КЛЮЧОВІ гравці під питанням або відсутні. Без Дібали вони втрачають головного плеймейкера; атака покладається на Малена та Суле, які непогані, але не елітні. Аталанта пропускає Ісака Гієна в обороні та Камалдіна Сулеману в атаці. Відсутність Гієна послаблює їхню трійку в захисті, але є глибина зі Скальвіні та Джимсіті. Швидкість Сулемани — втрата, але Крстович може вести лінію. Схема Роми 3-4-2-1 може не знайти ідей без Дібали, змушуючи покладатися на стандарти. Схема Аталанти 3-4-2-1 стабільніша, але відсутність Скаммакки зменшує опції на лаві. Ці відсутності посилюють оборонні тенденції — обидві команди будуть обережними, знаючи, що ключові атакувальні гравці відсутні.
Це тактична битва між двома оборонними командами, які часто вибивають кути. Рома в середньому мають 61.3% володіння, але не переводять його в високі результати — вони налаштовані контролювати та дратувати. Аталанта має 55.2% володіння і подібно організована. Обидві пріоритезують оборонну твердість замість креативу. У цьому матчі очікуйте повільний темп: Рома буде зондувати володінням, Аталанта сяде в середній блок і контратакуватиме. Кутів буде багато — Рома в середньому мають 5.89 кутів за домашню гру, Аталанта 5.68 на виїзді. Але голи? Навряд. Високе володіння Роми не призводило до високих xG (1.7 NPxG вдома), а NPxG Аталанти на виїзді 1.51. З огляду на те, що обидві пропускають мало великих моментів (Рома пропускає 2.28 ВМ вдома, Аталанта 2.15 на виїзді), цей матч кричить про низьку подієвість. Стандарти можуть бути єдиним шляхом.
Розберемо, як Рома грають вдома проти схожих оборонних команд. Проти Болоньї (3-4): високий рахунок, але спотворений — у Роми було 2.19 xG, але пропустили 1.75 xG, з 4 великими моментами проти. Оборонна вразливість виявилася. Проти Сассуоло (2-0): домінували з 2.54 xG та 5 великими моментами, але у Сассуоло було лише 0.74 xG — суха гра проти слабої атаки. Проти Дженоа (3-1): 1.37 xG, пропустили 0.71 xG, ефективно, але не домінуюче. Проти Удінезе (2-0): 1.53 xG, дозволили 1.08 xG, тісна перемога. Патерн: Рома створює моменти, але не результативна; вони тримають ігри тісними, у 3 з 4 маркерів було ТМ 3.5 голи. Тепер Аталанта на виїзді. Проти Сассуоло (1-2): програли, але домінували за xG 3.18-1.52, з 7 великими моментами — марнували в атаці. Проти Лаціо (2-0): виграли з 1.59 xG, міцно в обороні. Проти Болоньї (2-0): 1.38 xG, ще одна суха. Проти Дженоа (1-0): 1.44 xG, тісно. Проти Айнтрахта Франкфурт (3-0): 2.84 xG, клінність. Проти Удінезе (0-1): погано з 0.37 xG. Патерн: Аталанта здатна створювати на виїзді (2.97 великих моментів у середньому), але часто вигризає низькорезультативні перемоги — у 4 з 6 маркерів було ТМ 2.5 голи. Коли ці патерни перетинаються, отримуємо рецепт для ТМ 2.5.
Лише дві зустрічі за останні 12 місяців, обидві на виїзді для Роми. Січень 2026: Рома програла Аталанті 0-1. xG був 0.78-1.88, Аталанта створила 3 великі моменти проти 1 у Роми. У Роми було більше ударів у площину (4-2), але не могли завершити. Травень 2025: Рома програла 1-2. xG був 0.78-2.41, Аталанта знову домінувала з 4 великими моментами. В обох матчах Аталанта значно переважала Рому за створенням — xG у середньому 2.84, але голи були низькими (1.5 у середньому). Рома не забила в одному матчі, Аталанта забила в обох. Вибірка мала, але тренд зрозумілий: Аталанта мала верх над Ромою, контролюючи ігри з кращим створенням моментів. З подібними тренерами та складами, ця H2H свідчить, що Аталанта може придушити атаку Роми.
Малі ринки малюють картину збалансованого, низькорезультативного протистояння. xG: Рома 2.00 за, 1.13 проти; Аталанта 1.72 за, 1.00 проти. NPxG тотали 2.49 та 2.51 — прямо біля лінії 2.5. Кути: Рома в середньому мають 8.67 тоталу вдома, Аталанта 10.80 на виїзді — ТБ 8.5 ймовірно за 1.67, але валуй? Картки: Арбітр Марченаро в середньому дає 5.03 жовтих, вище базової лінії ліги 3.7. Маркер Роми в середньому 4.17 тоталу карток, Аталанти 4.34, тому ТБ 4.5 за 2.20 має валуй. Перший тайм: Рома забиває 1.17 голів у 1Т, пропускає 1.33; Аталанта забиває 0.62, пропускає 1.00. 1Т xG тотали 1.47 та 1.50 — низькі. 1Т кути: Рома 3.77 тоталу, Аталанта 4.80 — кути в першому таймі можуть бути ТМ 4.5. Для ставок фокус на ТМ 2.5 голи, кути ТБ 8.5 та картки ТБ 4.5.
Букмекери пропонують перемогу Роми за 2.45, нічию за 3.25, перемогу на виїзді за 2.90. Чесні ймовірності після видалення маржі 6.1%: домашня 38.5% (чесні коефіцієнти 2.60), нічия 29.0% (3.45), виїзна 32.5% (3.08). Моя оцінка: домашня 35%, нічия 35%, виїзна 30% — тому нічия має валуй за 3.25 (чесні коефіцієнти 2.86, EV +0.14). За голи, ТМ 2.5 за 1.80: маркерні NPxG середні вказують на 55% ймовірність для ТМ 2.5, чесні коефіцієнти 1.82, букмекер пропонує 1.80 — легкий валуй. ТБ 2.5 за 2.00 має нижчу ймовірність. Обидві заб'ють Ні за 2.00: з маркерів, частота ОЗ низька (Рома 2/4, Аталанта 1/6), оцінка 40% ймовірності, чесні коефіцієнти 2.50, тому валуй за 2.00 (EV +0.20). Кути ТБ 8.5 за 1.67: середні 9.7, ймовірність 65%, чесні коефіцієнти 1.54, букмекер 1.67 — валуй. Картки ТБ 4.5 за 2.20: арбітр високий, ймовірність 50%, чесні коефіцієнти 2.00, букмекер 2.20 — валуй.
Under 2.5 Goals
Коефіцієнт
1.80
Чому ця ставка
Обидві команди оборонні, маркерні патерни показують низькі тотали, і ризик регресії xG у Роми вказує на менше голів. Аталанта вигризає низькорезультативні ігри на виїзді.
Рома в середньому мають 8.67 тоталу кутів вдома, Аталанта 10.80 на виїзді. Обидві накручують кути, і цей матч повинен бачити постійний тиск, що веде до кутів.
If 0-0 at HT
Under 1.5 Goals Full Time