Aston Villa vs Nottingham Forest - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
low riskДомашні маркери Астон Вілли мають середній загальний xG 2.12, з 3 з 5 матчів тоталом менше 2.5. У поєднанні з ризиком регресії Фореста, тотал менше 2.5 за 1.91 має позитивне очікуване значення (оціночна ймовірність 55%).
Ноттінгем Форест забивав у 13 з 15 останніх виїзних матчів, але їхній xG за виїзну гру становить лише 1.06, що вказує на перевиконання. Без ключових гравців атаки, ОЗ Так (1.80) ризиковано, але статистично підтримується серіями.
Суддя Гленн Нюберг в середньому дає 3.29 жовтих карток за матч, значно нижче середнього по лізі 4.1. Маркери обох команд показують помірну карткову статистику, що робить тотал карток менше 4.5 (1.80) валуйною ставкою.
Астон Вілла в середньому подає 5.73 кутових за домашній матч у маркерах, а їх загальний тотал кутових вдома становить 9.93. З огляду на низьке володіння Фореста (36.2%), тотал кутових більше 10.5 за 1.83 підтримується стабільною кількістю кутових Вілли.
Маркерні матчі
Особисті зустрічі
Коефіцієнти
Match goals
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Winner
Double chance
Both teams to score
1st half
Draw no bet
Asian handicap
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоАстон Вілла на 5-му місці в АПЛ, уже забезпечила єврокубки через лігу, але цей матч Ліги Європи — реальний шанс на трофей. Попереду складні матчі (Бернлі на виїзді, Ліверпуль та Ман Сіті вдома), тому Емері може трохи покрутити склад, але мотивація перемогти на Вілла Парк залишається високою через кубковий контекст. Ноттінгем Форест на 16-му місці, фактично врятувався від вильоту з 42 очками, і попереду Ньюкасл. Їх фокус може бути розділений, але вихід у півфінал єврокубка тримає мотивацію. Однак через величезний список травм Форест, ймовірно, обере прагматичніший підхід, можливо, віддаючи пріоритет виживанню в лізі. Загалом, Вілла має перевагу в мотивації вдома, особливо з огляду на ослаблений склад Фореста.
Форма Астон Вілли нестабільна: три поразки поспіль (включаючи 1-2 вдома від Тоттенхема, де вони створили лише 0.31 xG) змінилися перемогами над Сандерлендом (4-3, 2.67 xG) та Болоньєю (4-0, 2.41 xG). Однак ці перемоги були вдома проти слабших суперників. Загальна різниця xG показує помірне перевиконання (+0.4 голи за гру), що вказує на ризик регресії. Ноттінгем Форест різко перевиконує: забиває 2.4 голи за гру з лише 1.38 xG за останні 10 матчів. Цей високий ризик регресії особливо помітний на виїзді, де вони забивають 2.6 голів з 1.38 xG. Останні результати включають 3-1 у Челсі (1.93 xG) та 5-0 у Сандерленді (0.67 xG) — обидва з великим перевиконанням. Очікуйте корекції.
Астон Вілла втратила ключових півзахисників Амаду Онана (травма) і має сумніви щодо Бубакара Камара та Джона Макгінна. Це серйозно впливає на креативність; Тілеманс і Богарде вийдуть, але команді буде важко зламати низький блок. Ноттінгем Форест знекровлений: немає основного воротаря Карлоса Мігеля, зіркового захисника Мурільо, вінгера Ола Айна, креативного Моргана Гіббс-Вайта та інших. Стартовий склад включає кількох резервістів, що послаблює обидві лінії, але особливо захист. Без цих ключових гравців перевиконання Фореста навряд чи продовжиться.
Обидві команди віддають перевагу оборонній організації. Астон Вілла в середньому володіє м'ячем 58.5% вдома, але описується як 'оборонний, з акцентом на кутові'. Ноттінгем Форест грає в низький блок, оборонний стиль на виїзді з лише 36.2% володіння. Це налаштовує тактичну битву, де Вілла домінуватиме у володінні, але зіткнеться з компактним захистом. Форест шукатиме контратаки, але ослаблений склад може ускладнити створення моментів. Кутова природа обох сторін підказує, що стандарти можуть бути ключовими. Однак із глибокою обороною Фореста загальна кількість голів може бути обмежена. Матч, імовірно, буде щільним, з невеликою кількістю явних моментів.
Домашні маркери Астон Вілли (strength_style) показують низькорезультативні матчі з великою кількістю кутових. Проти Тоттенхема (1-2 поразка) — лише 0.31 xG з 5 ударів. Проти Вест Хема (2-0 перемога) — xG 1.69-0.85, 6 кутових. Проті Лідса (1-1 нічия) — xG 1.46-1.35, 7 кутових. Проти Фореста раніше в сезоні (3-1 перемога) — xG 1.59-0.89, 4 кутових. Проти Вулверхемптона (1-0 перемога) — xG 0.94-0.49, 7 кутових. Середній загальний xG 2.12, кутові 9.93, жовті картки 4.13. Виїзні маркери Ноттінгем Фореста показують іншу картину: високі загальні xG (в середньому 2.77), але зі значним перевиконанням. Проти Порту (1-1 нічия) — xG 0.45-2.17 (Форест створив мало). Проти Ман Сіті (2-2 нічия) — xG 0.97-2.12. Проти Браги (0-1 поразка, з червоною карткою) — xG 1.79-0.55 (насправді Брага створила менше). Проти Астон Вілли (1-3 поразка) — xG 0.89-1.59. Проти Ліверпуля (3-0 перемога, велике перевиконання) — xG 1.58-1.93. Середні кутові 7.50, але з високою кількістю великих моментів проти (3.17 за матч). Патерн для Фореста на виїзді — нестабільність: їх можуть переграти, але вони забивають з небагатьох шансів. Однак без ключових гравців їх атакуюча продуктивність, імовірно, знизиться. Збіг: маркери обох команд свідчать про сценарії тоталу менше 2.5 — 3 з 5 домашніх маркерів Вілли мали тотал менше 2.5 голів, і 2 з 5 виїзних маркерів Фореста теж. Стабільна кількість кутових близько 10 для Вілли підказує, що кути можуть бути грою.
Три зустрічі цього сезону, всі в офіційних матчах. 03.01.2026 — Астон Вілла виграла 3-1 вдома (xG 1.59-0.89, Вілла домінувала). 12.04.2026 — нічия 1-1 на виїзді (xG 0.98-1.20, Форест трохи краще). Останній матч 30.04.2026 в Лізі Європи — Вілла програла 0-1 на виїзді (xG 0.77-1.46, Форест отримав пенальті). Історія зустрічей показує, що Вілла сильна вдома, але слабка на виїзді. Загальна кількість голів у цих трьох матчах: 1, 2, 4 (в середньому 2.33). Два з трьох мали тотал менше 2.5. Тренери ті ж самі, тому тактична обізнаність висока.
Індивідуальні тотали: домашні маркери Астон Вілли в середньому 1.16 xG за, 0.96 проти; виїзні маркери Ноттінгем Фореста в середньому 1.06 xG за, 1.71 проти. Загальний xG в середньому: Вілла вдома 2.12, Форест на виїзді 2.77. Це свідчить про низьку результативність, особливо з огляду на ризик регресії Фореста. Патерни першого тайму: Вілла вдома в середньому 1.62 голи в 1-му таймі (високий показник через кілька матчів), але кутові в 1-му таймі 5.00. Форест на виїзді в середньому 1.28 голів у 1-му таймі, кутові 2.87. Матч, імовірно, почнеться повільно. Загальна кількість кутових: Вілла вдома в середньому 9.93, Форест на виїзді 7.50, загальний середній близько 8.7, але стабільні 10 кутових за гру Вілли (стандартне відхилення 1.3) свідчать про те, що тотал кутових більше 10.5 може бути валуєм, якщо лінія 10.5. Жовті картки: Вілла вдома в середньому 4.13, Форест на виїзді 3.17; суддя Нюберг в середньому дає 3.29 жовтих за матч (нижче середнього по лізі 4.1). Картки тотал менше 4.5 (1.80) можуть мати цінність.
Коефіцієнти букмекерів сильно на користь Астон Вілли (Перемога вдома 1.70, fair 56.1%), нічия 4.00 (fair 23.8%), виїзна перемога 4.75 (fair 20.1%). Значний рух: перемога Вілли скоротилася з 1.80 до 1.70, що вказує на гроші на Віллу. Тотал менше 2.5 виріс з 1.80 до 1.91, тоді як тотал більше 2.5 залишився стабільним на 1.91. Обидві заб'ють Так скоротилися з 1.91 до 1.80, ймовірно, через серії голів обох команд. Картки тотал більше 4.5 значно скоротилися з 2.20 до 1.91. З огляду на дані, тотал менше 2.5 за 1.91 має цінність: оціночна ймовірність 55% (fair odds 1.82), що дає позитивне EV 5%. Картки тотал менше 4.5 за 1.80 також виглядають привабливо з огляду на низьку середню судді Нюберга та помірну карткову статистику обох команд.
Yellow Cards Under 4.5
Коефіцієнт
1.80
Чому ця ставка
Суддя Гленн Нюберг в середньому дає 3.29 жовтих карток за матч, нижче середнього по лізі 4.1. Маркери обох команд показують помірну карткову статистику: Вілла вдома 4.13, Форест на виїзді 3.17. З огляду на ймовірний низький темп матчу, тотал жовтих карток менше 4.5 за 1.80 має цінність.
Домашні маркери Астон Вілли в середньому мають 9.93 кутових, зі стабільністю (стандартне відхилення 1.3). Виїзні маркери Фореста в середньому 7.50 кутових. Комбінований середній показник трохи нижче 10, але кутовий стиль Вілли вдома підштовхує тотал вгору. Ставте на тотал кутових більше 10.5 за 1.83.
Якщо 0:0 після першого тайму
Тотал менше 2.5 (весь матч) — все ще валуй, оскільки другий тайм може відкритися, але малоймовірно, що буде 3 голи.