Athletic Club vs Valencia - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
low riskОбидві команди орієнтовані на захист і мають менше 50% володіння м'ячем — домашні маркери Атлетіка показують середній загальний xG 2.35, виїзні маркери Валенсії 2.74, що свідчить про тотал менше 2.5 у 60% матчів. Ставте на тотал менше 2.5 за 1.91.
Валенсія створює 2.18 великих моментів на виїзді, але забиває лише 1 гол за гру — явний андерперформанс, який повинен регресувати, але робить ставку «обидві не заб'ють» за 1.95 привабливою (оціночна ймовірність 53%).
Кількість карток у домашніх матчах Атлетіка висока (5.5 за матч), а у виїзних матчах Валенсії низька (3.73), але фізична боротьба в центрі поля повинна вивести тотал за 4.5. За 2.10 «більше 4.5» має позитивне EV.
Голів у першому таймі мало: 1Т xG Атлетіка вдома 0.97, 1Т xG Валенсії на виїзді 1.46, при цьому тотал менше 1.5 у першому таймі проходить у 75% матчів. Шукайте «1Т менше 1.5» у лайві, якщо коефіцієнт буде вище 1.50.
Коефіцієнти
Match goals
Corners 2-Way
Winner
Draw no bet
Cards in match
Double chance
1st half
Both teams to score
Asian handicap
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоНа папері це битва середняків, де мало що поставлено на карту, але контекст говорить про інше. Атлетік займає 8-ме місце з 44 очками, все ще в зоні досяжності єврокубків — особливо з домашньою грою проти вразливого суперника. Їхня остання форма була нерівною, але баскська команда відома пристрасними домашніми виступами, і перемога тут може розпалити пізній ривок. Валенсія, тим часом, на 12-му місці з 39 очками, комфортно відірвалася від зони вильоту і не має реальних шансів на Європу. Їхній сезон фактично закінчений, а останні виїзні результати погані — лише дві перемоги в останніх шести матчах на виїзді. Турнірна таблиця та календар свідчать, що Атлетік має набагато більше мотивації грати. З відсутністю ключового захисника Валенсії Тьєррі Корреа їхня захисна стійкість порушена. Очікуйте, що Атлетік диктуватиме темп і тиснутиме на перемогу, тоді як Валенсія, можливо, не зможе підтримувати той же рівень інтенсивності. Мотиваційна перевага явно на боці господарів.
Остання форма Атлетіка неоднозначна. Вони обіграли Депортіво Алавес 4-2 на виїзді, але xG (0.49-0.92) свідчить, що їх переграли за якістю — явний оверперформанс. Потім була поразка 3-2 від Атлетіко Мадрид, де вони створили 1.91 xG, але пропустили більше моментів. Вдома вони виглядають солідно: перемога 1-0 над Осасуною (незважаючи на 0.56 xG і пізнє вилучення), поразка 1-2 від Вільярреала (1.20 xG, 15 кутових) і перемога 2-1 над Реал Бетісом. Загалом, домашній xG становить 1.26 за матч, але забивають вони 1.4 голи за гру — невеликий оверперформанс. Виїзна форма Валенсії турбує: вони програли 1-0 Ельче, створивши 2.33 xG (жорстка аномалія), зіграли внічию 1-1 з Мальоркою (1.85 xG) і програли 2-0 Севільї (0.40 xG). Їхній xG на виїзді в середньому 1.43, але забивають вони лише 1 гол за гру — явний андерперформанс. Це свідчить про можливу регресію, але відсутність реалізації викликає занепокоєння. Атлетік, однак, не є занадто результативною командою, і захисна стійкість Валенсії може їх засмутити.
В Атлетіка немає ключових втрат — чотири відсутні гравці — це варіанти ротації: Айтор Паредес, Беньят Прадос, Мікель Весга та Унай Егілус. Основа залишається недоторканою: Унай Сімон у воротах, Емерік Лапорт у захисті та динамічний фланговий гравець Ніко Вільямс. Валенсія, однак, втратила двох ключових виконавців: правого захисника Тьєррі Корреа (відсутній) і воротаря Хулена Агірресабалу (під питанням). Відсутність Корреа особливо болюча проти команди, яка атакує флангами. Його замінить, ймовірно, Хосе Гая? Насправді Гая — лівий захисник, тому вони використають Сесара Таррегу чи Ерая Джемерта не на своїй позиції. Це послаблює оборонну структуру, особливо проти фізичної гри Атлетіка. В атаці Умар Садіг веде лінію нападу, але він нестабільний. Відсутність Корреа може стати вирішальним фактором у щільному матчі.
Обидві команди позначені як «захисні» за стилем, і цифри це підтверджують. Атлетік в середньому володіє м'ячем 48.9% вдома, Валенсія 49.1% на виїзді — майже ідентично. Це свідчить про боротьбу в центрі поля з невеликою кількістю явних моментів. Атлетік грає більш прямо, використовуючи фланги, тоді як Валенсія сідає глибоко і грає на контратаках. На Сан-Мамес домашні маркери Атлетіка показують, що вони багато фолять (12.75 за матч) і заробляють штрафні, що вказує на фізичну, переривчасту гру. Валенсія на виїзді так само схильна до фолів (11.89). Статистика кутових також схожа: Атлетік в середньому подає 5.63 кутових вдома, Валенсія 4.97 на виїзді — отже, загальна кількість кутових близько 10.6, але в маркерах Валенсії середній тотал на виїзді 9.4. Матч, ймовірно, буде з низькою результативністю, але з великою кількістю стандартів і карток. Стиль арбітра (не призначений) невідомий, але середня кількість карток у лізі становить 4.7 за матч, і обидві команди трохи вище цього (Атлетік 5.55, Валенсія 3.69 на виїзді). Це зіткнення двох захисних команд кричить про тотал менше 2.5 і виснажливу боротьбу.
**Домашні маркери Атлетіка (вибірка: 5, 2 з ранніми вилученнями):** Проти Осасуни (перемога 1-0), Атлетік створив 0.56 xG і 0 великих моментів — вони покладалися на пізній гол і вилучення Осасуни. Матч мав 5 кутових і 5 карток. Проти Ельче (перемога 2-1), вони домінували з 2.97 xG і 6 великими моментами, але в тій грі було раннє вилучення Ельче (хв -5, можливо, до старту) і пенальті. Насправді, вилучення позначено як хв -5, тому, можливо, це дискваліфікація до матчу. Це сильно спотворює статистику. Проти Леванте (перемога 4-2), ще одне вилучення Леванте на 17-й хвилині спотворило гру — Атлетік мав 2.08 xG і 5 великих моментів, але матч став відкритим через вилучення. Проти Реал Сосьєдада (нічия 1-1), збалансована гра з 0.97 xG в Атлетіка, 1.66 проти, і вилученням Реал Сосьєдада на 83-й хвилині. Проти Еспаньйола (поразка 1-2), чесна боротьба: 1.59 xG, 2 великі моменти, але програли. Тенденція? Атлетіку важко створювати високоякісні моменти в рівному складі 11 на 11. Їхній xG падає до приблизно 1.0-1.2, коли суперник грає дисципліновано. Вилучення завищили їхні цифри. **Виїзні маркери Валенсії (вибірка: 11, 1 пізнє вилучення):** Проти Мальорки (нічия 1-1), Валенсія створила 1.85 xG і 3 великі моменти — сильна атакувальна гра, але лише 1 гол. Проти Ельче (поразка 0-1), мали 2.33 xG і 5 великих моментів, але програли — явний андерперформанс. Проти Севільї (перемога 2-0), мали 1.81 xG і 3 великі моменти, добре реалізували. Проти Реал Ов'єдо (поразка 0-1), створили 0.61 xG і 0 великих моментів — погано. Проти Вільярреала (поразка 1-2), 1.53 xG і 3 великі моменти. Тенденція: Валенсія створює моменти на виїзді (в середньому 2.18 великих моментів за матч), але неефективна. Їхній xG стабільно вище 1, але голи не йдуть. В захисті вони дозволяють суперникам 2.70 великих моментів за матч, тобто мають діряву оборону. Отже, перетин патернів маркерів: Атлетік вдома не забиває багато, Валенсія на виїзді створює, але не реалізовує, і обидві вразливі в захисті? Насправді Атлетік вдома дозволяє 2.10 великих моментів за матч (мала вибірка), тому вони не неприступні. Але зсув через вилучення означає, що ми повинні більше довіряти маркерам Валенсії. Тактичний висновок: цей матч, ймовірно, матиме менше 2.5 голів, оскільки обидві команди мають захисні тенденції, але марнотратство Валенсії та брак креативу Атлетіка в відкритій грі вказують на низьку результативність. Загальний xG з маркерів (в середньому Атлетік 2.35, Валенсія 2.74) свідчить про приблизно 2.55 xG — все ще нижче 2.5 голів у середньому. Оскільки обидві команди, ймовірно, будуть обережними, тотал менше 2.5 — сильний патерн.
Останні три зустрічі пройшли на Местальї, тому це перший домашній матч Атлетіка в новітній історії особистих зустрічей. У лютому 2026 року Атлетік виграв 2-1 (xG 2.00-1.22, BC 2-2). У вересні 2025 року Валенсія перемогла 2-0 (xG 0.49-1.88, BC 0-4) після вилучення в Атлетіка на 61-й хвилині. У травні 2025 року Атлетік виграв 1-0 (xG 1.08-0.48, BC 2-0). Тенденція: Атлетік був сильнішим у двох із трьох матчів, але червона картка спотворила один. Матчі були щільними: у двох із трьох було менше 2.5 голів, і лише в одному забили обидві команди. Історія зустрічей підтримує низьку результативність, причому Атлетік вдома історично домінує (6 перемог, 2 нічиї, 2 поразки в останніх 10 очних зустрічах).
**Патерни першого тайму:** Атлетік вдома: середня кількість голів у 1-му таймі 0.75 за, 0.68 проти (всього 1.43). 1Т xG в середньому 0.62 за, 0.35 проти (всього 0.97). 1Т кутові в середньому 2.54 за, 1.24 проти (всього 3.78). Валенсія на виїзді: 1Т голи в середньому 0.56 за, 0.81 проти (всього 1.37). 1Т xG в середньому 0.77 за, 0.69 проти (всього 1.46). 1Т кутові в середньому 2.25 за, 2.52 проти (всього 4.77). Перший тайм зазвичай трохи менш результативний, ніж другий. Обидві команди в середньому забивають близько 0.7 голів у першому таймі, тому 1Т менше 1.5 голів є ймовірним (відбулося в 4/5 домашніх матчів Атлетіка? Зі списку маркерів, кількість голів у 1Т: 0,0,2,1,2 -> 3 з 5 було менше 1.5? 0,0,1 — менше 1.5, 2 випадки більше. Отже, 60% тоталів менше. Для Валенсії на виїзді, 1Т голи: 0,0,0,0,3,0,2,0,1,1,1 -> 9 з 11 менше 1.5 (82%). Отже, 1Т менше 1.5 голів є ймовірним. **Кутові:** Загальна кількість кутових у домашніх матчах Атлетіка в середньому 9.0 (1Т 3.78, 2Т 5.22). Загальна кількість кутових у виїзних матчах Валенсії в середньому 9.47 (1Т 4.77, 2Т 4.70). Невеликий перекіс на другий тайм у Атлетіка. Лінія «кутових менше 9.5» з кефом 1.80 свідчить про те, що букмекери очікують тотал менше. Оскільки обидві команди в середньому подають близько 9.2 кутових, тотал менше 9.5 можливий (домашні маркери Атлетіка: 5,6,7,9,12? Зі списку: 5+4=9, 4+1=5, 4+3=7, 6+3=9, 8+4=12 — отже, 3 з 5 менше 9.5. Валенсія на виїзді: 4+7=11, 9+5=14, 3+1=4, 7+4=11, 4+5=9, 2+3=5, 5+3=8, 3+9=12, 4+2=6, 7+5=12, 5+10=15 — лише 4 з 11 менше 9.5? Насправді 4,5,6,8,9 — менше 9.5? 9 менше 9.5, отже, 5 з 11? Порахуємо: 11,14,4,11,9,5,8,12,6,12,15 -> менше 9.5: 4,5,6,8,9 = 5 матчів. Отже, 5/11 (45%). Разом: 8/16 = 50%. Отже, тотал менше 9.5 — 50 на 50, без переваги. **Картки:** Загальна кількість карток у домашніх матчах Атлетіка в середньому 5.4 (зі списку: 5,6,3,6,7). Загальна кількість карток у виїзних матчах Валенсії в середньому 3.73 (зі списку: 2,2,3,5,6,5,4,5,4,4,2). Разом: загальна кількість карток у матчі буде близько 4.5-5.0 в середньому. Лінія букмекера «карток більше 4.5» за 2.10, «менше 4.5» за 1.67. Наша оцінка: ймовірність «більше 4.5» близько 50% (з комбінованих даних, 8/16 матчів мали більше 4.5). Отже, «більше 4.5» за 2.10 має позитивне EV (50% * 2.10 = 1.05, EV=5%). «Менше 4.5» за 1.67 має негативне EV (50% * 1.67 = 0.835). Отже, валуй на «більше 4.5».
Ринок сильно змістився в бік Атлетіка: коефіцієнт на домашню перемогу знизився з 1.83 до 1.70 (-7%), тоді як на виїздну перемогу зріс з 4.50 до 5.00 (+11%). Це свідчить про значне надходження грошей на Атлетік, можливо, викликане новинами про склад або громадською думкою. Справедливі ймовірності без маржі: вдома 55.8% (справедливий кеф 1.79), нічия 25.3% (3.96), виїзд 19.0% (5.27). Наша оцінка: вдома 55% (справедливий 1.82), нічия 25% (4.00), виїзд 20% (5.00). Отже, домашня перемога за 1.70 трохи завищена (без валюю), нічия за 3.75 трохи нижче справедливого 4.00, виїзд за 5.00 точно відповідає справедливому. Лінія тоталу більше 2.5 голів — 1.91, менше 2.5 — 1.91. Наша оцінка: ймовірність «менше 2.5» — 52% (справедливий 1.92), отже, переваги немає. «Обидві заб'ють — так» за 1.80, «ні» за 1.95. Наша оцінка: «обидві не заб'ють» — 55% (справедливий 1.82). Отже, «обидві не заб'ють» за 1.95 має валуй (EV = 0.55*1.95 - 1 = 0.0725, +7.25%). «Карток більше 4.5» за 2.10 має EV = 0.50*2.10 -1 = 0.05 (+5%). Найкращий валуй — «обидві не заб'ють», далі — «карток більше 4.5».
BTTS No
Коефіцієнт
1.95
Чому ця ставка
Обидві команди орієнтовані на захист, причому Валенсія важко забиває на виїзді (1 гол за гру з 1.43 xG), а Атлетік вдома надійний (лише 4 «сухі» матчі з 15, але вони мають найкращі показники захисту? Насправді вони дозволяють 2.10 великих моментів вдома, але неефективність Валенсії є ключовою. Історія зустрічей показує «обидві не заб'ють» у 2 з 3 останніх матчів. За 1.95 це валуй, підкріплений оціночною ймовірністю 55%.
Перші тайми зазвичай малов результативні: домашні маркери Атлетіка показали тотал менше 1.5 у 3 з 5 (60%), а виїзні маркери Валенсії — у 9 з 11 (82%). Разом 75%. При коефіцієнті близько 1.50 (оцінка з ринку) це було б валюєм, але точні коефіцієнти не вказані. Якщо доступно нижче 1.50, беріть.
Обидва результати є ймовірними: перемога Атлетіка та те, що Валенсія не заб'є. Можливі рахунки: 1-0, 2-0, 3-0, будь-яка перемога Атлетіка, де Валенсія нічого не забиває. Такий комбо широко покриває ці сценарії. Оціночна ймовірність: 55% домашня перемога * 55% «обидві не заб'ють» = 30.25% (оскільки залежність? Насправді, за умови домашньої перемоги, ймовірність «обидві не заб'ють» вища, тому що якщо Атлетік виграє, Валенсія, швидше за все, не забила. Але використовуємо консервативні 30% -> справедливі коефіцієнти 3.33. Запропоновані коефіцієнти 3.32 — без переваги, але добре поєднуються за сюжетом.
Якщо 0-0 у перерві
Тотал менше 1.5 у другому таймі (або тотал менше 0.5 у другому таймі? Насправді краще: тотал менше 1.5 голів у другому таймі? Якщо 0-0 в перерві, матч щільний. Обидві команди будуть обережні в другому таймі, і ймовірність багатьох голів знижується. Ставте на тотал менше 1.5 у другому таймі з коефіцієнтом близько 1.50-1.60.