Auxerre vs Nantes - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskAuxerre вдома має середній 1.27 xG, але забиває лише 0.9 голів — недогриває на 0.37 за матч; проти слабкої виїзної оборони Нанту (1.69 xG пропускає), регресія малоймовірна, тому став на Індивідуальний Тотал Auxerre Менше.
Нант на виїзді в маркерних матчах пропускає в середньому 3.80 великих шансів, 4/4 матчі мають потенціал на 'Обидві заб'ють', але лише 1/4 справді бачив обидві команди забити — BTTS Ні підтримується попри діряву оборону.
Патерни першого тайму: маркери Auxerre показують 2.00 голів у 1Т, але Нант пропускає 0.67 голів у 1Т проти; 1Т xG загалом низькі (1.16-1.08), тому став на Тотал Менше 1.5 у 1Т або Нічию у 1Т.
Останні дві зустрічі H2H мали середній загальний xG 1.14 з рахунками 0-1 та 1-1 — тугі, низькорезультативні ігри; цей історичний тренд підтверджує ставки на Тотал Менше 2.5 та Нічию.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоУсі очікують відчайдушної битви, але страх програти переважить амбіції. Auxerre на 16-му місці з 23 очками, Нант – на 17-му з 18 — різниця у 5 очок робить цю гру ключовою у боротьбі за виживання. Нант у зоні вильоту та потребує очок терміново; кожен матч відтепер – це 'не можна програти'. Auxerre теж не може дозволити собі спотикнутися, враховуючи складні виїзди проти Монако та Ліона. Різниця: відчай Нанту може штовхнути їх до атаки, але обидва тренера пріоритизують оборонну стабільність. Графік попереду жорстокий для обох, тому нічия залишає їх у грі без зайвих ризиків. Тут немає місця для слави; це боротьба за виживання. Висновок для ставок: високі ставки ведуть до обережності, а не до голів.
Форма Auxerre обманлива — перемога 3-0 над Брестом сталася після червоної картки на 6-й хвилині, а їхній xG вдома кричить про недогривання. У останніх 7 матчах в середньому 0.92 xG за гру, але забивають 0.9 голів, тож вони відповідають очікуванням. Вдома ще гірше: 1.27 xG проти 0.9 голів, недогривання -0.37, що свідчить про проблеми з завершенням атак. Перемога 3-0 включала пенальті та великі шанси через ранню червону картку; без неї це команда, яка вицарапує нічиї, як 0-0 зі Страсбургом та 1-1 з Гавра. Нант не кращий: останні 7 матчів середній 0.96 xG та 0.8 голів, тож вони справедливі за xG, але жахливі за результатами. На виїзді пропускають 1.69 xG в середньому — нічия 0-0 з Мецем після того, як Мец накопичив 2.28 xG, і поразка 1-4 від Анже з 0.35 xG. Обидві команди не можуть купити гол, а коли забивають, це часто везіння або стандарти. Не вірте рахункам; xG розповідає історію боротьби.
Auxerre не має 6 гравців обігу, всі травмовані, але ключові відсутні — стартовий склад цілий з Донованом Леоном у воротах та Лассином Сінайоко в атаці. Вплив мінімальний; глибина зменшена, але ядро залишається. Нант не має 5 гравців, включаючи ключового захисника Тайлела Таті, який сумнівний — це боляче. Відсутність Таті послаблює і так діряву оборону, яка пропускає 1.69 xG на виїзді. Тренер Вахид Халілходжич грає 4-3-3, але без Таті гравці на кшталт Чідозі Авазіема повинні піднятися. Обидві команди мають своїх основних нападників, але Romain Faivre з Auxerre та Matthis Abline з Нанту не були результативними. Склади налаштовані на оборонну боротьбу, з уразливістю оборони Нанту як єдиним диким картом. Висновок для ставок: оборона Нанту слабша, але Auxerre не має атаки, щоб повністю це використати.
Це зіткнення двох команд з низьким блокуванням та обороною — середня володіння м'ячем 46.1% для Auxerre та 38.2% для Нанту, тому чекайте повільної, обережної гри з небагатьма шансами. Auxerre вдома часто робить кути, в середньому 7.67 кутових у маркерах, тоді як Нант на виїзді рідко — 2.78. Тактично, обидві сядуть глибоко, пріоритизують не пропускати та сподіваються на стандарти чи контратаки. Стилі ідеально збігаються для нічиєї: жодна команда не хоче розкриватися, і зі слабою атакуючою формою голи будуть лише від помилок або мертвих м'ячів. Темпо буде низьким, фоли часті (Auxerre 11.56 фолів вдома, Нант 12.61 на виїзді), а картки ймовірні через розчарування. Для ставок це кричить про Тотал Менше на голи та можливо кути нижче лінії.
Давайте розберемо маркерні матчі, щоб побачити патерни. Для Auxerre вдома: 0-0 проти Paris FC — xG 0.94-0.77, великі шанси 2-1, кути 7-4. Туга нічия з мінімальною активністю. 3-1 проти Мецу — xG 1.94-0.55, але NPxG 1.18-0.55, великі шанси 4-0; пенальті завищив рахунок, тож без нього це скромна перемога. 0-1 проти Гавра — xG 0.61-0.94, великі шанси 0-4, переграли в обороні. Патерн: Auxerre створює помірні шанси (середній 2.22 великих шансу), але часто не реалізує, і вони стабільні вдома з 0.73 xG проти. Для Нанту на виїзді: 0-0 проти Мецу — xG 0.46-2.28, великі шанси 0-3, червона картка на хв 39; пощастило з нічиєю, оборону рознесли. 1-4 проти Анже — xG 0.35-2.39, великі шанси 0-5, розбили. 1-1 проти Гавра — xG 0.21-0.94, великі шанси 1-4, переграли, але вирвали очко. 2-1 проти Paris FC — xG 0.90-1.19, великі шанси 1-2, пощастило з перемогою з меншим xG. Патерн: Нант на виїзді дірявий, пропускає в середньому 3.80 великих шансів, і не може створити багато (0.51 великих шансів за). Перекриття: коли ці оборонні команди зустрічаються, голів мало — стабільність Auxerre вдома проти вразливості Нанту на виїзді, але обидва не мають атаки. Дані з розслаблених фільтрів (3 для Auxerre, 4 для Нанту) знижують впевненість, але тренд чіткий: низькі загальні xG (1.93 для Auxerre, 2.13 для Нанту) та небагато великих шансів.
Лише дві зустрічі H2H за останні 12 місяців — вибірка мала, але інформативна. 2025-08-30: Auxerre програв 0-1 на виїзді Нанту, xG 0.68-0.48, великі шанси 2-1, кути 9-3. Auxerre мав більше xG та шансів, але не забив. 2025-05-10: нічия 1-1 вдома, xG 0.43-0.67, великі шанси 0-1, кути 7-3. Низький загальний xG 1.14 за обидва матчі, що свідчить про тугі, оборонні битви. Тренери ті самі, тактика не змінилася; зміни в складах (6 для Auxerre, 8 для Нанту) важливі, але стильове зіткнення залишається. Ці матчі підкріплюють патерн: голів важко забити, домінують нічиї або вузькі перемоги.
Дані для малих ринків з маркерів: Кути — Auxerre в середньому 7.67 вдома, Нант 2.78 на виїзді, загалом близько 10.45; стабільно з загалами 11.56 та 9.79. Жовті картки — Auxerre 1.56, Нант 2.16, загалом 4.3; рефері Віллі Деладжод має середній 3.85 YC, лігова база 4.0, тому картки можуть бути нижче 4.5. Удари в рамку — Auxerre 3.89, Нант 2.94, низька віддача. Патерни першого тайму: Голи у 1Т — Auxerre 2.00, Нант 0.78, загалом 2.67; 1Т xG це 1.16 для маркерів Auxerre, 1.08 для Нанту, тому ранні голи рідкісні. Кути у 1Т — Auxerre 1.00, Нант 2.29, загалом 3.67-4.07. Використовуйте це для ринків 1Т: чекайте повільний старт з тоталом менше 1.5 голів у першому таймі.
Коефіцієнти букмекерів: Перемога господарів 2.00, Нічия 3.30, Перемога гостей 4.00. Справедливі ймовірності після видалення маржі: Господарі 47.5% (справедливі коефіцієнти 2.11), Нічия 28.8% (3.47), Гості 23.7% (4.21). Моя оцінка: Перемога господарів 35% (справедливі коефіцієнти 2.86), Нічия 45% (2.22), Перемога гостей 20% (5.00). Порівняння: Нічия за 3.30 пропонує валуй — EV = (45/100)*3.30 - 1 = 0.485, позитивний. Тотал Менше 2.5 за 1.61: оцінка ймовірності 70% (справедливі коефіцієнти 1.43), EV = 0.127, позитивний. BTTS Ні за 1.75: оцінка 60% (справедливі коефіцієнти 1.67), EV = 0.05, невеликий валуй. Зміни коефіцієнтів показують зростання на Нічию та Гостей, зменшення на ринках Тотал Менше, що відповідає моєму аналізу.
Total Under 2.5
Коефіцієнт
1.61
Чому ця ставка
Маркерні матчі мають середній загальний xG 1.93-2.13, H2H показує 1.14 xG, і обидві команди мають низькі результативні серії — Auxerre 7/20 Овер 2.5 загалом, Нант 10/20. Форма свідчить про недогривання в атаці, а стилі оборонні. Бери Тотал Менше 2.5 тут без зайвого мудрування.
Справедливі коефіцієнти вказують на 28.8% ймовірність, але моя оцінка 45% на основі оборонного зіткнення, високих ставок та історичних тугіх матчів. Коефіцієнти 3.30 пропонують чіткий валуй — це ключова гра за виживання, де ніхто не ризикує програти.