Auxerre vs Nice - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskОсер має ОЗ в 2 з останніх 3 домашніх ігор, але загалом лише в 5/15 домашніх матчів забивали обидві команди. Ніцца має ОЗ в 7/15 гостьових матчів – змішано. Враховуючи травми в захисті, ОЗ Так за 1.70 – не погана цінність, але невпевнено.
Осер вдома подає 4.04 кутових за матч, пропускає 3.04 (всього 7.08). Ніцца в гостях подає 5.20, пропускає 5.46 (всього 10.66). Зіткнення дає суму близько 8-9, тому ТМ 9.5 кутових за 2.00 має невелику перевагу.
Арбітр Франсуа Летекс'є в середньому показує 4.02 жовтих картки за матч, трохи вище середнього по лізі (3.8). Обидві команди в середньому мають близько 4 карток за матч у своїх маркерах. Ринок ТМ 5.5 карток за 1.73 скоротився, що вказує на розумні гроші.
Ніцца має серію з 4 нічиїх поспіль (загалом) і зіграла внічию в 2 з останніх 3 гостьових матчів. Осер зіграв внічию в 3 з останніх 5 домашніх ігор. Нічия за 3.40 переоцінена; справедливі коефіцієнти близько 2.86. Ставити на нічию в подвійному шансі не рекомендую через низьку цінність, але для ризикових – Нічия + ОЗ Так за 5.78 покриває 1:1 та 2:2.
Маркерні матчі
Особисті зустрічі
Коефіцієнти
Asian handicap
Cards in match
1st half
Draw no bet
Both teams to score
First team to score
Match goals
Corners 2-Way
Winner
Double chance
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоЦе матч-шестиочковий в зоні вильоту. Осер займає 16-те місце з 28 очками, лише на 3 бали вище Ніцци з 31. Обидві команди відчайдушно борються за виживання. Осер має перевагу свого поля, що може бути ключовим. Фанати створять атмосферу тиску. Ніцца тим часом має фінал Кубка Франції проти Ланса 22 травня, але це вже після завершення сезону ліги. Наразі їхня увага зосереджена виключно на порятунку. Жодна з команд не може дозволити собі програти цю гру, що історично призводить до обережної гри з низьким ризиком. Напруга відчутна – очікуйте щільного тактичного матчу, де ніхто не хоче зробити першу помилку.
Форма Осера нестабільна. Вдома вони обіграли Анже 3:1, але це було проти 10 гравців після червоної картки. Нічия 0:0 з Нантом та перемога 3:0 над Брестом (знову проти 10 гравців) показують, що їм важко зламати дисципліновану оборону. Їхні показники xG скромні: вдома xG за 1.28, проти 1.25 – збалансовано, але не домінантно. Ніцца ж – спеціалісти з нічиїх: чотири нічиї в останніх семи матчах. Вони зіграли 1:1 з Марселем, 0:0 з Ліллем в гостях та 1:1 з Гавром вдома. Але також зазнали розгромної поразки 0:4 від ПСЖ та 1:3 у Страсбурзі. Показник xG Ніцци в гостях високий – 1.61 проти, що свідчить про вразливість в захисті, але вони також створюють моменти (1.09 xG за гру). Їхнє недовиконання xG (голи 0.9 проти xG 1.3) натякає на ризик регресії, але не обов'язково в позитивному напрямку – вони можуть просто марнувати моменти. Обидві команди в режимі 'не можна програвати', що історично пригнічує результативність.
Осер серйозно ослаблений травмами, особливо в захисті. Ключові захисники Браян Око (під питанням), Кі-Яна Говер (відсутній) та Анж-Лоїк Н'гатта (відсутній) вибули. Це три важливі втрати в обороні. Ромен Февр, ключовий півзахисник, також відсутній. Це значно послаблює їхню захисну стійкість. У Ніцци також ключова втрата в захисті: Мойзе Бомбіто, їхній центральний захисник, вибув. Однак загалом глибина складу Ніцци краща. Обидві команди будуть змушені до змін, що потенційно призведе до меншої зіграності та більшої кількості помилок – рецепт для голів, але також для обережності. Відсутність ключових захисників часто змушує команди сідати глибше, що може зменшити кількість моментів з гри.
Обидві команди описуються як оборонні та з великою кількістю кутових. Осер в середньому володіє м'ячем 49.1%, Ніцца – 46.8%. Жодна не домінує. Це свідчить про матч, де обидві готові віддати м'яч супернику та діяти на контратаках. Теоретично це має призвести до невеликої кількості явних моментів. Однак з відсутністю ключових захисників можливі індивідуальні помилки. Стандарти можуть стати вирішальними – обидві команди багато подають кутові, тому ринок кутових може бути продуктивним. Тактична битва буде в центрі поля, де жодна з команд не має видатного креативного гравця. Очікуйте багато фолів та зупинок, що вбиває темп. Це кричить про низьку результативність, але з шансом на гол зі стандарту або помилки.
Домашні маркери Осера (4 матчі, 2 з ранніми червоними картками) складні для аналізу. Вони перемогли Анже 3:1 (xG 1.94-2.12, кутові 4-6), зіграли 0:0 з Нантом (xG 0.66-1.44, кутові 3-2), перемогли Брест 3:0 (xG 1.28-0.94, кутові 6-3) і перемогли Мец 3:1 (xG 1.94-0.55, кутові 5-3). Виключаючи матчі з червоними картками, картина така: низький xG для Осера (0.66 проти Нанта), але також сильний xG проти Меца. Середня загальна кількість голів у цих 4 матчах – 2.5, а кутових – 7.08. Гостьові маркери Ніцци (12 матчів, пом'якшений фільтр) показують іншу картину. Вони багато пропускали в деяких: 1:5 у Тулузі (xG 1.99-1.84), 0:3 у Порту, 1:3 у Страсбурзі. Але також зіграли на нуль у Лілля (0:0) та Анже (2:0). Середня загальна кількість голів у їхніх гостьових матчах – 2.7, а кутових – 10.66 – набагато більше, ніж у Осера вдома. Непослідовність разюча. Цікаво, що в обох наборах маркерів середні показники xG (2.54 для Осера вдома, 2.70 для Ніцци в гостях) дуже близькі до лінії ТБ/ТМ 2.5. Це свідчить про те, що лінія гостра, але враховуючи захисні втрати та тиск боротьби за виживання, малоймовірна результативна гра. Тактичний патерн для обох: коли грають з суперниками свого рівня, матчі бувають щільними, особливо для Осера вдома та Ніцци в гостях.
Лише одна особиста зустріч за останні 12 місяців: Ніцца перемогла Осер 3:1 вдома в серпні 2025 року. Тоді Осер отримав червону картку (45 хв), тому рахунок спотворений. xG був 1.51-1.94 на користь Ніцци. Кутові 4-5, всього 9. У матчі було по 5 великих моментів у кожної, що свідчить про відкриту гру. Але через червону картку це не повністю показово. Тренери в обох ті ж самі. Склад змінився: в Осера 5 гравців, в Ніцци 4. Отже, певна спадкоємність. Цей один матч натякає, що коли обидві в повному складі, Ніцца може створювати моменти, але Осер також мав свої шанси. З травмами захисту Осера Ніцца може почуватися впевнено, але червона картка спотворює картину.
Аналіз малих ринків: Кутові – Осер вдома загалом 7.08, Ніцца в гостях 10.66. Сукупно близько 8-9. Лінія 9.5, ТБ за 1.73, ТМ за 2.00. Враховуючи високий показник кутових Ніцци в гостях, ТБ 9.5 може бути привабливим, але Осер вдома пропускає мало кутових (3.04). Я схиляюсь до ТМ 9.5 за 2.00. Жовті картки – Осер вдома 4.05, Ніцца в гостях 4.08, обидва близькі до середнього по лізі (3.8). Арбітр Летекс'є в середньому показує 4.02 жовтих за матч. Лінія карток – 5.5, ТМ за 1.73. Це виглядає легкою наживою: обидві команди не надто карткові, і ТМ скоротився. Очікую ТМ 5.5 карток. За голами ТМ 2.5 за 1.91 пропонує цінність враховуючи захисні втрати та тиск. Патерни першого тайму: Осер вдома загальна кількість голів в 1-му таймі 2.12 (високий, але спотворений червоними картками); Ніцца в гостях – 1.93. ТБ 1.5 в 1-му таймі за близько 1.70 (не прямо котирується) може бути вартим уваги, але з обережністю. Натомість я зупинюсь на ТМ 2.5 за матч.
Коефіцієнти на результат: Вдома 2.40, Нічия 3.40, В гостях 2.90. Справедливі ймовірності (без маржі): Вдома 39.5%, Нічия 27.9%, В гостях 32.7%. Моя оцінка: Вдома 35%, Нічия 35%, В гостях 30%. Нічия здається недооціненою ринком при 3.40 (справедливі близько 2.86). Але я недостатньо впевнений, щоб ставити. ТМ 2.5 за 1.91 має справедливу ймовірність близько 55% (моя оцінка), що дає справедливий коефіцієнт 1.82, отже EV +0.05. Невеликий, але пристойний. ТМ карток 5.5 за 1.73 з моєю оцінкою 60% дає справедливі 1.67, EV +0.04. Скромні краї. ТМ кутових 9.5 за 2.00 з моєю оцінкою 55% дає справедливі 1.82, EV +0.10. Це найкраща цінність. Рух коефіцієнтів: ТБ карток 5.5 значно виріс (з 1.67 до 2.00), що свідчить про ставки на ТМ. Це підтримує ставку ТМ 5.5.
Corners Under 9.5
Коефіцієнт
2.00
Чому ця ставка
Осер вдома має загалом 7.08 кутових, Ніцца в гостях 10.66, але суперники Осера в середньому подають лише 3.04 кутових. Очікую суму близько 8-9. ТМ 9.5 за 2.00 пропонує цінність.
Обидві команди пріоритезують захист, ключові захисники відсутні, а тиск боротьби за виживання пригнічує атакувальні наміри. Середні показники маркерів – 2.5 гола за гру. Ставте ТМ 2.5 за 1.91.
Покриває рахунки 1:1, 2:2, 3:3+ – широко та реалістично. Обидві команди мають травми в захисті, але обережний підхід все ще може призвести до голів. Нічия – частий результат для Ніцци.
Якщо 0:0 після першого тайму
ТМ 0.5 голів у другому таймі