AVS - Futebol SAD vs Vitória SC - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskДомашні маркери AVS показують, що 4 з 4 матчів мали загальний xG менше 3,5, з середнім показником 2,53 xG за матч — обирайте ТМ 2.5 як ставку з високою впевненістю.
Недовиконання xG Vitória SC на виїзді становить -0,45 голів за матч, що вказує на створення моментів без реалізації; цей ризик регресії підтримує Обидві заб'ють — Ні за 1,91.
Патерни першого тайму: AVS в середньому забиває 0,00 голів у 1Т вдома, а Vitória SC — 0,37 на виїзді, з низькими загальними показниками xG у 1Т — розгляньте ТМ 0,5 голи в 1Т для валуєм на малому ринку.
Середня кількість жовтих карток становить 6,03 за матч для AVS вдома та 5,17 для Vitória SC на виїзді, обидва вище базового рівня ліги 5,0 — цільте ТБ 5,5 карток як доповнювальну ставку.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоAVS відчайдушно бореться за виживання, посідаючи 18-е місце з лише 11 очками за 28 матчів. Відставання від Vitória SC становить 24 очки, тому кожне домашнє очко є критично важливим, щоб уникнути вильоту, особливо з огляду на майбутні важкі матчі проти Спортінга та Порту. Vitória SC, на 8-му місці з 35 очками, майже нічого не грає окрім консолідації в середині таблиці — немає шансів на Європу, немає загрози вильоту. Їхній майбутній графік легкий, з іграми проти середняків і аутсайдерів, що знижує необхідність викладатись у цій грі. Мотиваційна перевага явно на боці AVS, але різниця у класі величезна. Vitória SC може ротаціювати склад або грати обережно, щоб уникнути травм, тоді як AVS сяде в автобус і буде боротися за нічию. Це створює напружену, низькоенергетичну гру, де ніхто не ризикуватиме.
Форма AVS жахлива — лише одна перемога за останні сім матчів, з середнім xG 0.85 і лише 0.7 забитих голів за гру. Вони зіграли в нульову нічию тричі нещодавно, що підкреслює їхню нездатність створювати або реалізовувати моменти. Та перемога 3-0 над Ешторілом була випадковою: xG був 1.08-1.10, великі моменти рівні 2-2, тож їм просто пощастило. Форма Vitória SC нестабільна: вони розгромили Тонделу 5-0 вдома, але мають проблеми на виїзді, програвши чотири з останніх п'яти виїзних ігор. Критично, що їхній середній xG на виїзді становить 1.25, але вони забивають лише 0.8 голів за матч — це недовиконання на -0.45, яке кричить про регресію. Вони створюють моменти (в середньому 6 великих шансів на виїзді), але не реалізують їх, що може означати як прорив, так і продовження розчарування. У цьому матчі чекайте, що оборонна боротьба AVS зустрінеться з безплідною реалізацією Vitória SC.
Обидві команди мають повні склади без травм або дискваліфікацій, згідно з даними. Однак підтверджені стартові склади відсутні, тому формації та ролі ключових гравців невідомі — це знижує впевненість у тактичних прогнозах. Тренер AVS Жуан Енрікеш, ймовірно, дотримуватиметься низького блоку, враховуючи їхній стиль, але без підтвердження стартового складу ми не можемо точно сказати, як вони організуються. Тренер Vitória SC Гіл Ламерас може ротаціювати, враховуючи нижчу мотивацію, але без відсутніх гравців вони можуть виставити сильний склад. Вплив відсутностей мінімальний, але відсутність даних про склади означає, що ми гадаємо щодо точних розстановок. У попередніх маркерах AVS показував картковий підхід, і з повним складом вони можуть застосовувати агресивний захист. Vitória SC, з усіма гравцями в строю, має контролювати володіння м'ячем, але може не вистачати гостроти в атаці, як показують останні виїзні виступи.
Це класична оборонна патовість. AVS в середньому має 36,5% володіння м'ячем і грає низьким блоком, з акцентом на кутові та картки — вони сідають глибоко, часто порушують правила та покладаються на стандарти. Vitória SC, хоча й домінує у володінні (56,9%), також визначений як оборонний і орієнтований на кутові на виїзді. Ця сутичка означає, що Vitória SC контролюватиме м'яч, але зіткнеться з набитою обороною, що призведе до плавного нарощування атаки з небагатьма чистими моментами. AVS не тиснутиме високо; вони поглинатимуть тиск і намагатимуться контратакувати або вигравати кутові. Згідно з даними, AVS пропускає 1,56 xG вдома, тоді як Vitória SC створює лише 1,22 xG на виїзді — обидва показники низькі. Цей матч сприяє низькому темпу, з голами, ймовірно, лише зі стандартів або помилок. Кутові можуть бути численними через оборонні блоки AVS та володіння Vitória SC, але в цілому це вказує на ТМ 2.5 та фізичну гру з картками.
Розберемо домашні маркери AVS. Проти Ешторіл Прая: перемога 3-0, але xG був 1,08-1,10, а великі моменти 2-2 — це щасливий рахунок, який перевершив реальність. Проти ФК Ароука: поразка 0-1, xG 0,50-1,23, з ранньою червоною карткою на 5-й хвилині, яка спотворила гру; AVS грав погано в обороні навіть до картки. Проти Морейренсе: поразка 0-2, xG 0,35-1,99 та великі моменти 0-3 — повна перевага суперника. Проти Жіл Вісенте: нічия 1-1, xG 1,80-2,05, високий xG, але справедливий результат. Патерн: AVS постійно пропускає більше xG, ніж створює вдома (в середньому 0,97 забитих проти 1,56 пропущених), з червоними картками в 25% матчів, що додає нестабільності. Тепер маркери Vitória SC на виїзді. Проти Санта-Клари: поразка 0-2, xG 0,99-0,61, вони недовиконали, не забивши. Проти Каса Піа: нічия 0-0, xG 1,38-0,33, домінували у моментах, але не реалізували. Проти Ріу-Аве: перемога 1-0, xG 1,40-0,46, але у суперника була рання червона картка. Проти Тондели: перемога 1-0, xG 1,33-1,46, пенальті врятував їх. Патерн: Vitória SC створює пристойний xG на виїзді (в середньому 1,22), але забиває менше (0,8 голів), з низькою кількістю кутових (в середньому 3,63 за) та оборонною стійкістю (0,67 xG пропущено). Перекриття: обидві команди беруть участь у низькорезультативних, оборонно орієнтованих іграх проти схожих стилів — 4 з 4 маркерів AVS мали ТБ 3.5, а 3 з 4 маркерів Vitória SC мали ТМ 2.5. Це кричить про щільний, низькорезультативний матч.
Лише дві особисті зустрічі за останні 12 місяців, обидві на виїзді для AVS, тому домашня перевага не відображена. 2025-11-28 AVS програв 0-4 на виїзді Vitória SC, але xG був 1,17-1,56, а великі моменти 2-3 — рахунок прикрасив Vitória SC, оскільки AVS був конкурентним у моментах. 2025-12-17 AVS виграв 1-0 на виїзді, хоча дані xG для того матчу не надано, тож це вицарапана перемога. З наявних даних, поразка 0-4 показала, що AVS мав 54% володіння та 3 кутових проти 7 у Vitória SC, демонструючи перевагу Vitória SC, але не домінування. З тими ж тренерами, безперервність передбачає схожі тактичні підходи. Однак лише два матчі обмежують впевненість — ми не можемо надійно екстраполювати патерни. Ми бачимо, що AVS може триматися поруч або навіть вигравати, але голи були змішаними: одна високорезультативна гра та одна низькорезультативна.
З даних малих ринків, xG за матч: домашні маркери AVS в середньому мають 2,53 загального xG, виїзні маркери Vitória SC — 1,89 загального xG — обидва нижче 2,5, що підтримує ТМ. Кутові: AVS в середньому має 10,66 загальних кутових вдома, Vitória SC — 6,34 на виїзді, але стабільність для AVS нестабільна (стандартне відхилення 5,5). Жовті картки: AVS в середньому має 6,03 загальних карток вдома, Vitória SC — 5,17 на виїзді, обидва вище базового рівня ліги 5,0, що вказує на гру з багатьма картками. Щодо паттернів першого тайму, голи в 1Т: AVS забиває в середньому 0,00 вдома, пропускає 1,00; Vitória SC забиває 0,37 на виїзді, пропускає 2,00 — але це спотворено червоними картками. 1Т xG низький: 0,97 загалом для маркерів AVS, 0,70 для Vitória SC. Частка кутових у 1Т: 53% для AVS, 46% для Vitória SC від загальної кількості за матч, що свідчить про накопичення кутових пізніше. Виходячи з цього, рекомендую ТМ 0,5 голи в 1Т, ТМ 9,5 кутових та ТБ 5,5 карток як малі ринки.
Коефіцієнти букмекерів: перемога гостей за 1,61, нічия за 3,80, перемога дома за 5,25. Справедливі ймовірності після вилучення маржі 7,5%: Дома 17,7% (справедливі коефіцієнти 5,64), Нічия 24,5% (4,08), Гості 57,8% (1,73). Моя оцінка перемоги гостей — 60% на основі форми та мотивації, що дає справедливі коефіцієнти 1,67 — букмекер пропонує 1,61, тож легкий негативний EV. Для ТМ 2,5 коефіцієнти 1,85; я оцінюю ймовірність у 65% через оборонні стилі та патерни маркерів, справедливі коефіцієнти 1,54, тому коефіцієнти букмекера 1,85 дають позитивний EV 0,20. Обидві заб'ють — Ні за 1,91: оцінюю ймовірність 60% (справедливі коефіцієнти 1,67), EV 0,14. Рух коефіцієнтів показує дрейф перемоги дома +5%, що вказує на відтік грошей від AVS. Лайв-коефіцієнти на ТБ 2,5 зросли до 1,95, натякаючи, що ринок очікує низької результативності.
Total Under 2.5
Коефіцієнт
1.85
Чому ця ставка
Основна — Тотал менше 2.5 за 1,85. Домашні маркери AVS мають середній загальний xG 2,53, виїзні маркери Vitória SC — 1,89 xG, обидва нижче 2,5. 4 з 4 маркерів AVS мали ТБ 3,5, 3 з 4 маркерів Vitória SC — ТМ 2,5. Оборонні стилі та низька мотивація сходяться для низькорезультативної гри.
Додаткова — Обидві заб'ють — Ні за 1,91. AVS не забивав у 6 з останніх 20 матчів загалом, Vitória SC зберіг сухі ворота у 7 з 20. Середні показники маркерів: AVS пропускає 1,56 xG, але забиває 0,97, Vitória SC пропускає 0,67 xG на виїзді. Низький шанс, що обидві команди зачеплять сітку.