Casa Pia vs Santa Clara - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskДомашні маркери Casa Pia: 3 з 3 матчів мали Обидві заб'ють Так та Тотал більше 2.5 голів, із середнім загальним xG 3.63 — ставте на голи, незважаючи на оборонний стиль.
Патерни першого тайму: Casa Pia вдома в середньому забивають 2.16 голів у 1Т, що вказує на ранню дію; ставте на 1Т Тотал більше 0.5 для валую.
Консистентність кутів: Santa Clara на виїзді в середньому мають 6.61 кутових за матч, причому 4 з 4 маркерних матчів мали 9+ кутів загалом — мета Кути більше 8.5.
Дані про картки: Casa Pia вдома в середньому мають 3.87 жовтих карток, вище за середньоліговий показник 5.1, арбітр схожий; чекайте Жовті картки більше 4.5.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоЦе класична шість-очкова зустріч біля зони вильоту — обидві команди відчайдушно потребують очок. Casa Pia на 16 місці з 25 очками, лише на три очки позаду Santa Clara на 13 місці з 28 очками. Пройдено 76% сезону — кожне очко критично важливе, щоб уникнути вильоту. Casa Pia вдома мають невелику перевагу в мотивації — їм треба скоротити розрив, а наступний матч у них через 5 днів проти сильного Sporting Braga, тому вся увага тут. Santa Clara грають на виїзді, але у них трохи більше простору для маневру; їх наступна гра теж проти Sporting Braga, але вдома, що може дозволити їм також пріоритезувати цей матч. Однак тиск на Casa Pia — показати результат перед своїми вболівальниками. Обидві команди будуть боротися жорстко, але господарі можуть мати трохи більше терміновості, щоб виграти і вилізти з небезпеки. Це задає напружену, високоставкову битву, де ніхто не може собі дозволити програти, що, швидше за все, призведе до обережної, але агресивної гри. Висновок для ставок: чекайте брутальної, мотивованої гри, де обидві команди будуть йти вперед.
Форма Casa Pia — це мішанина з явним перевиконанням вдома. Загалом вони мають середній xG 0.99, але забивають 1.1 голи — помірне відхилення. Вдома все інакше: середній xG 0.89 проти середніх голів 1.6, перевиконання +0.71, яке кричить про регресію. Подивіться на останні матчі: нічия 1-1 з Benfica, але було лише 0.36 xG — пощастило з очком. Програш 3-1 від Alverca з 1.83 xG — недовиконання. Перемога 3-2 над Arouca показала 2.22 xG — тут була ефективність. Santa Clara загалом перевиконують: середній xG 0.93 проти голів 1.2, +0.27. На виїзді все чесно: середній xG 1.09 проти голів 1.0. Їх програш 4-2 від Sporting CP мав 2.69 xG — показує, що вони можуть створювати, але й пропускати. Перемога 1-0 на виїзді над AVS була з 1.40 xG — солідна гра в обороні. Обидві команди мають волатильність — домашнє везіння Casa Pia не може тривати вічно, а виїзний xG Santa Clara натякає на потенціал для більшої кількості голів. Висновок для ставок: Casa Pia чекає регресія, а виїзні атакувальні показники Santa Clara вказують на проривний потенціал.
Обидві команди мають повні склади, без ключових відсутностей — мінімальні порушення. Тренер Casa Pia Álvaro Pacheco має всіх 23 ключових гравців готовими, але ризик ротації середній через матч проти Sporting Braga через 5.1 днів. Це може призвести до невеликих змін у складі або управління втомою, особливо якщо вони пріоритезують цю битву за виживання. Santa Clara під керівництвом Petit не мають ризику ротації — їх наступна гра з аналогічним інтервалом. Без травм обидві команди можуть виставити оптимальні склади. Casa Pia зазвичай грають у низькому блоці, і без відсутностей вони, швидше за все, дотримуватимуться цього стилю — організовано, але без креативу. Виїзна оборонна тактика Santa Clara залишається незмінною. Вплив нейтральний: жодних гравців, що змінюють гру, не бракує, але можливі зміни у складі Casa Pia можуть трохи вплинути на згуртованість. Висновок для ставок: Повні склади означають, що обидві команди грають за своїми сильними сторонами, але слідкуйте за можливими змінами у складі Casa Pia, які вплинуть на взаємодію.
Це протистояння двох оборонних команд з низьким блоком, але цифри розповідають іншу історію. Casa Pia вдома мають у середньому 39.8% володіння м'ячем — вони сідають глибоко, поглинають тиск і покладаються на стандарти та контратаки. Santa Clara на виїзді мають у середньому 55.7% володіння, що свідчить про більший контроль над м'ячем, але вони також пріоритезують оборону. Тактична битва буде щільною: Casa Pia запарують автобус, Santa Clara будуть обережно зондувати. Це часто призводить до низького темпу, небагатьох шансів у грі та покладання на мертві м'ячі. Однак обидві команди мають багато кутових: Casa Pia вдома в середньому 2.87 кутових, Santa Clara на виїзді — 6.61 кутових, тож можливостей зі стандартів буде багато. Під тиском можуть з'явитися оборонні помилки. Щодо голів — чекайте боротьби, але маркери показують високий xG — суперечність? Можливо, оборонні стилі в цьому протистоянні можуть розвалитися через втому чи помилки. Висновок для ставок: Обережний початок, але потенціал для голів через кути та контратаки, особливо пізніше в грі.
Заглибимося в матчі-маркери — вони розкривають шокуючий паттерн, що суперечить оборонним ярликам. Для Casa Pia вдома проти схожих оборонних команд: 1) Проти FC Arouca: перемога 3-2, xG 2.22-1.31, по 5 великих шансів у кожну сторону. Високо результативна гра з створенням обома командами. 2) Проти AVS: нічия 3-3, xG 1.63-3.34, великі шанси 4-3 — феєрія голів, попри ранню червону картку. 3) Проти CF Estrela Amadora: поразка 3-5, xG 1.07-2.17, великі шанси 2-3. У всіх трьох матчах був Тотал більше 2.5 та Обидві заб'ють Так, із середнім загальним xG 3.63. Для Santa Clara на виїзді проти схожих суперників: 1) На виїзді проти AVS: перемога 1-0, xG 1.40-0.23, але червона картка AVS спотворила картину. 2) На виїзді проти Tondela: нічия 2-2, xG 1.68-1.62, великі шанси 2-2 — збалансовано та високо результативно. 3) На виїзді проти CF Estrela Amadora: поразка 0-1, xG 1.26-0.94, великі шанси 2-3, недовиконання. 4) На виїзді проти CD Nacional: нічия 3-3, xG 2.64-1.88, великі шанси 5-2. Виїзні маркери мають середній загальний xG 2.70, і в 2 з 4 матчів був Тотал більше 2.5 та Обидві заб'ють. Паттерн очевидний: незважаючи на оборонні стилі обох команд, їх матчі проти схожих стилів породжують високий xG, великі шанси та голи. Тотал більше 2.5 та Обидві заб'ють часті. Висновок для ставок: Ігноруйте оборонні ярлики — маркери вказують на відкриту, результативну гру.
Лише одна зустріч віч-на-віч за останні 12 місяців: 2025-12-06, Santa Clara перемогли 1-0 вдома. Статистика показує домінування Santa Clara: xG 1.39-0.29, великі шанси 3-0, кути 7-7. Casa Pia мали лише 2 удари в рамку та 0 великих шансів, тоді як Santa Clara створили три чіткі можливості, але реалізували лише одну. Матч був щільним у обороні, Santa Clara контролювали 43% володіння, але були ефективнішими. Червоних карток чи пенальті не було. Без змін: обидва тренери ті самі, тож тактичні схеми залишаються схожими. Однак це було вдома Santa Clara; тепер на полі Casa Pia динаміка може змінитися. Історія зустрічей свідчить про перевагу Santa Clara у створенні, але низький рахунок вказує на проблеми з ефективністю. Висновок для ставок: Santa Clara мали перевагу в історії, але одна вибірка обмежує впевненість; чекайте більш рівного протистояння цього разу.
Дані малих ринків багаті на кути та картки. Кути: Casa Pia вдома в середньому 2.87 кутових, Santa Clara на виїзді — 6.61 кутових; загальна кількість за матч у середньому 6.62 для домашніх маркерів, 10.05 для виїзних маркерів. Консистентність висока для виїзних кутів (середнє 10.0, мін. 9, макс. 11). Жовті картки: Casa Pia вдома в середньому 3.87, Santa Clara на виїзді — 1.78; загальне середнє 6.55, вище базового рівня ліги 5.1. Арбітр Antonio Nobre показує в середньому 5.38 жовтих карток, що відповідає нормі ліги. Патерни першого тайму: Casa Pia вдома середні голи в 1Т 2.16, xG 1.45; Santa Clara на виїзді середні голи в 1Т 0.78, xG 0.49. Кути в 1Т: Casa Pia 0.87, Santa Clara 1.50. Жовті картки в 1Т: Casa Pia 1.16, Santa Clara 0.78. Це вказує на ранню активність Casa Pia, тоді як Santa Clara повільніше розпочинають. Висновок для ставок: Мета — Кути більше 8.5 та Жовті картки більше 4.5, з валуєм на ринках 1Т для Casa Pia.
Коефіцієнти букмекерів: перемога господарів 3.80, нічия 3.00, перемога гостей 2.10. Справедливі ймовірності без маржі: господарі 24.5% (справедливі коефіцієнти 4.08), нічия 31.1% (3.22), гості 44.4% (2.25). Моя оцінка: ймовірність перемоги Santa Clara на виїзді близько 50% на основі форми та маркерів, справедливі коефіцієнти 2.00, букмекери пропонують 2.10 — невеликий валуй (EV 0.05). Тотал більше 2.5 за 2.40: дані маркерів вказують на ймовірність 60%, справедливі коефіцієнти 1.67, букмекери пропонують 2.40 — чіткий валуй (EV 0.44). Тотал менше 2.5 за 1.53: ймовірність 40%, справедливі коефіцієнти 2.50, валую немає. Обидві заб'ють Так за 2.00: ймовірність 55% з маркерів, справедливі коефіцієнти 1.82, букмекери пропонують 2.00 — валуй (EV 0.10). Кути більше 8.5 за 1.73: ймовірність 70% з консистентності, справедливі коефіцієнти 1.43, валуй (EV 0.21). Значний рух: Тотал більше 2.5 дрейфував до 2.40, що вказує на недооцінку голів ринком.
Total Over 2.5
Коефіцієнт
2.40
Чому ця ставка
Маркерні матчі показують: 3 з 3 домашніх ігор Casa Pia та 2 з 4 виїзних Santa Clara мали Тотал більше 2.5, із середнім загальним xG 3.63 та 2.70. Мотивація висока, оборонні стилі розвалюються в схожих іграх. Моя оцінка: ймовірність 60% = справедливі коефіцієнти 1.67, букмекери пропонують 2.40 — чіткий валуй.
Santa Clara на виїзді в середньому мають 6.61 кутових, консистентність висока (середнє 10.0 за матч). Casa Pia вдома в середньому 2.87, але загальні маркери мають середнє 10.05 кутових. Ймовірність 70% = справедливі коефіцієнти 1.43, букмекери пропонують 1.73 — валуй.
Дані маркерів підтримують обидві складові: 3 з 3 домашніх маркерів мали Тотал більше 2.5 та Обидві заб'ють, 2 з 4 виїзних маркерів мали обидва. Покриває рахунки типу 1-1, 2-1, 1-2, 2-2, 3-1, 1-3, 2-3, 3-2, 3-3+ — широко та реалістично.
Якщо 0:0 на перерві
Тотал більше 1.5 у другому таймі