Celtic vs St. Mirren - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
low riskСелтік не виправдовує свій xG на 0.51 гола загалом — вони забили 1.7 з xG 2.21 в останніх 7 матчах. Регресія ймовірна проти оборони Сент-Міррена, яка пропускає xG 1.60 на виїзді, роблячи Тотал більше 2.5 сильною ставкою.
У Сент-Міррена 'Обидві заб'ють' у 11 з останніх 15 виїзних матчів, забивають у 12 з 20 загалом. Проти домашньої оборони Селтіка, яка пропускає в 9 з 15, 'Обидві заб'ють — Так' при 1.70 пропонує чіткий валуй.
Селтік в середньому забиває 1.00 голів та має xG 2.01 у перших таймах вдома. Сент-Міррен пропускає 0.87 голів у перших таймах на виїзді. Цей зразок підтримує 'Перемога господарів у першому таймі' при 1.73.
Кутові в середньому 11.38 за матч у домашніх маркерах Селтіка та 11.85 у виїзних маркерах Сент-Міррена. З 75.3% володіння Селтіка, 'Кутові більше 11.5' при 2.00 — це солідна ставка на малому ринку.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоСелтік займає 3-тє місце з 64 очками, на 34 більше, ніж у Сент-Міррена на 10-му. З шістьма матчами, що залишилися, кожне очко на вагу золота для Селтіка, щоб просунутися вище — потенційно на місця в Лізі чемпіонів. Сент-Міррен в безпеці від вильоту, але не має чого гнатися; майбутній матч-відповідь у Кубку Шотландії проти Селтіка може їх відволікати. Розклад Селтіка керований, і цей ліговий матч вдома — це must-win, щоб підтримати динаміку. Сент-Міррен, з 30 очками та 16 поразками, швидше за все, не має такої ж інтенсивності. Мотиваційна перевага повністю на боці Селтіка — їм потрібна ця перемога більше, і це видно в їхніх недавніх брудних перемогах. Сент-Міррен може робити ротацію чи підходити з меншою терміновістю, створюючи класичну динаміку топ проти дна, де господарі повинні домінувати.
Селтік не виправдовують свій xG — червоний прапор, який кричить про регресію. За останні сім матчів вони в середньому мали xG 2.21, але лише 1.7 голів, розбіжність -0.51. Вдома це -0.35. Подивіться на останні результати: перемога 2-1 над Лівінгстоном з xG 3.39, 3-1 над Абердином з xG 4.87 — вони створюють моменти, але не реалізують. Навіть 1-0 проти Данді ФК було з xG 1.89. Сент-Міррен, тим часом, відповідає xG: загалом xG 1.05 для 1 гола, на виїзді xG 1.14 для 1.2 голів. Їхня форма нестабільна — перемога 2-0 над Абердином з лише xG 0.90, потім поразка 1-2 від Данді Юнайтед з xG 1.12. Вони не створюють багато, але пропускають шанси. Відставання Селтіка — це бомба з годинниковим механізмом; оборона Сент-Міррена достатньо дірява, щоб її підірвати.
Селтік не вистачає п'ятьох гравців ротації: Османд, Інамура, Форрест, Хольм, Бернардо — усі травмовані. Жоден з них не ключовий стартер, тому вплив на основний склад мінімальний. Ключові гравці повністю доступні, тобто Селтік може виставити найсильніший склад. У Сент-Міррена повний склад, відсутностей немає. Це означає, що обидві команди майже в повній силі, але глибина складу Селтіка трохи підірвана для замін. У матчі, де Селтік домінуватиме у володінні та, ймовірно, робитиме зміни пізніше, відсутність варіантів ротації може не нашкодити на початку. Повний склад Сент-Міррена не дає їм виправдань, але різниця в якості залишається значною. Ситуація зі складом трохи на користь Селтіка — їхня основа ціла, і це важливо проти слабшого суперника.
Це зіткнення стилів, де 75.3% володіння Селтіка зустрічається з 45.5% у Сент-Міррена — рецепт одностороннього домінування. Селтік — команда з високим володінням та оборонна, тобто вони контролюють м'яч і обмежують шанси суперника. Сент-Міррен також оборонний, тому вони сядуть глибоко в низький блок, запрошуючи тиск. Селтік залежить від кутових (8.28 за матч вдома), а Сент-Міррен пропускає кутові на виїзді (6.25 проти). Очікуйте, що Селтік матиме хвилі атак, багато ударів та кутових. Сент-Міррен покладатиметься на контратаки та стандарти, але їх xG проти на виїзді становить 1.60, тому вони віддають шанси. Тактична настройка означає, що Селтік має засипати ворота, а Сент-Міррен може прослизнути з голом на контратаці. Це кричить про 'Тотал більше' по ударах та кутових, з голами, ймовірними від невпинного тиску Селтіка.
Для Селтіка вдома чотири маркерні матчі розповідають чітку історію. Проти Лівінгстона: перемога 2-1 з xG 3.39, 5 великих моментів, 10 кутових — домінували, але забили лише два. Проти Абердина: перемога 3-1 з xG 4.87, 8 великих моментів, 8 кутових — ще один майбутній розгром. Проти Данді ФК: перемога 1-0 з xG 1.89, 3 великих моменти, 6 кутових — знову не виправдали очікувань. Проти Кілмарнока: перемога 4-0 з xG 2.85, 4 великих моменти, 8 кутових — нарешті точні. Зразок: Селтік створює в середньому xG 3.02 та 4.55 великих моментів за домашній матч, але іноді не реалізує. Для Сент-Міррена на виїзді 12 матчів показують діряву оборону. Проти Фолкерка: поразка 2-1 з xG 0.90, пропустили xG 1.43, 7 кутових проти — їх переграли. Проти Данді Юнайтед: поразка 1-2 з xG 1.12, пропустили xG 1.69, 8 кутових проти — подібна історія. Проти Лівінгстона: нічия 1-1 з xG 0.97, пропустили xG 0.69, але лише 2 кутові — більш щільна гра. Проти Гіберніана: поразка 0-2 з xG 0.30, пропустили xG 1.19 — без загрози. Зразок: Сент-Міррен пропускає xG 1.60 на виїзді, з 'Обидві заб'ють' у 11 з останніх 15 виїзних матчів. Перетин: високе створення Селтіка зустрічається з поганою обороною Сент-Міррена — голи неминучі.
Лише дві зустрічі за останні 12 місяців, обидві на виїзді для Селтіка. 2025-11-22 Селтік виграв 1-0 з xG 0.88 проти xG 1.53 у Сент-Міррена — мали менше шансів, але вицарапали перемогу. 2025-12-14 Селтік програв 1-3, з 6-10 ударами в площину, 63% володіння, але пропустили три — шоковий результат. У тій поразці Сент-Міррен перевершив свій xG? Дані не надають xG, але зі статистики видно, що Селтік мав більше володіння, але програв. Маленька вибірка, але вона показує, що Сент-Міррен може здивувати в потрібний день. Однак Селтік виграв 8 з останніх 10 особистих зустрічей загалом. З тими ж тренерами, стабільність сприяє домінуванню Селтіка вдома, де вони не програвали Сент-Міррену нещодавно в наданих даних.
З даних: Селтік в середньому має xG 3.02 та 9.10 ударів в площину вдома, Сент-Міррен — xG 1.21 та 3.40 SoT на виїзді. Загальні показники матчу: xG 3.68, кутові 11.38, жовті картки 4.45. Перший тайм: Селтік забиває 1.00 голів з xG 2.01 вдома, Сент-Міррен — 0.56 голів з xG 0.41 на виїзді. Кутові в 1Т: Селтік 5.45, Сент-Міррен 2.50, загалом 7.42. Великі моменти в 1Т: Селтік 3.45, Сент-Міррен 0.69. Це вказує на швидкий старт Селтіка з високим обсягом ударів та кутових. Для малих ринків — ставте на ранній гол Селтіка та кутові.
Коефіцієнти букмекерів: Перемога господарів 1.27, Нічия 5.25, Перемога гостей 8.00. Справедливі ймовірності після видалення маржі: Перемога господарів 71.4% (справедливі коеф 1.40), Нічия 17.3% (5.79), Перемога гостей 11.3% (8.82). Моя оцінка: Перемога господарів 75% (справедливі коеф 1.33), тому при 1.27, EV = (0.75/1.27) - 1? Зачекайте, правильний розрахунок EV: (ймовірність/100) × коеф букмекера - 1. Для Перемоги господарів, ймовірність 75%, коеф 1.27: EV = (0.75 × 1.27) - 1 = 0.9525 - 1 = -0.0475, негативний. Але якщо я використовую ймовірність 75%, справедливі коеф 1.33, букмекер пропонує 1.27, немає валуя. Тотал більше 2.5 при 1.44: оцінена ймовірність 70%, справедливі коеф 1.43, букмекер 1.44, EV = (0.70 × 1.44) - 1 = 1.008 - 1 = 0.008, невеликий позитив. 'Обидві заб'ють — Так' при 1.70: оцінена ймовірність 65%, справедливі коеф 1.54, EV = (0.65 × 1.70) - 1 = 1.105 - 1 = 0.105, чіткий валуй. Зміни коефіцієнтів показують, що гроші йдуть на Тотал більше 2.5 та 'Обидві заб'ють — Так', зростає на 'Селтік першим заб'є' — ринок очікує високорезультативну гру з участю обох команд.
Celtic Individual Total Over 2.5
Коефіцієнт
1.50
Чому ця ставка
Селтік забиває в середньому 2.5 гола вдома в маркерах. Проти оборони Сент-Міррена, яка пропускає xG 1.60 на виїзді, вони повинні забити щонайменше три. Дані підтримують високий результат.
Селтік забиває в середньому 2.5 гола вдома в маркерах, Сент-Міррен пропускає xG 1.60 на виїзді. Серії: 13/15 домашніх матчів Селтіка з Тотал більше 2.5, 8/15 виїзних матчів Сент-Міррена з Тотал більше 2.5. Це кричить про 'Тотал більше'.
Покриває рахунки на кшталт 2-1, 3-1, 3-2, 4-1 тощо — широко та реалістично на основі атаки Селтіка та забивання Сент-Міррена на виїзді. Дані: висока ймовірність перемоги Селтіка, 'Обидві заб'ють' у 11/15 виїзних матчів Сент-Міррена, Тотал більше 2.5 у 13/15 домашніх матчів Селтіка.
Якщо 0-0 в першому таймі
Тотал більше 1.5 у другому таймі