Cercle Brugge vs FCV Dender - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
low riskДомашні матчі Серкля Брюгге мають у середньому 3.22 загального xG, а виїзні матчі Дендера пропускають 1.72 xG — поєднайте це з чотирма ключовими травмами в обороні Дендера, і ТБ 2.5 за 1.53 виглядає сильною ставкою.
Кутові: Серкль вдома має в середньому 11.33 загальних кутових, Дендер на виїзді — 10.59. Кутові більше 9.5 за 1.80 мають цінність, оскільки обидві команди багато подають кутові, і матч очікується одностороннім.
Арбітр Брам Ван Дріссхе в середньому дає 4.46 жовтих за матч (вище середнього по лізі 4.0). Дендер на виїзді — 2.65 жовтих, тому ТБ 4.5 загальних карток за ~2.00 привабливий.
У двох очних зустрічах Серкль домінував за xG (3.04-0.84 та 1.90-1.20), але одна завершилася 0-0. Результат 4-1 більш показовий, особливо з посиленням травм Дендера — ставте на ТБ 2.5.
Коефіцієнти
Match goals
Asian handicap
Corners 2-Way
First team to score
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоХоча офіційних турнірних таблиць немає, цей матч кінця сезону в Про-Лізі (тур ~34) бачить обидві команди, які, ймовірно, борються за місця в середині таблиці або плей-оф за Лігу Європи. Серкль Брюгге підходять із двома перемогами поспіль, включаючи розгромну виїзну перемогу 4-1 над Дендером лише п'ять днів тому. Цей результат різко змістив ініціативу на їхню користь. Дендер, з іншого боку, програв три з останніх п'яти і переживає кадрову кризу, яка викосила стартовий склад. Без страху вильоту (ймовірно, в безпеці), мотивація може бути трохи вищою для Серкля, щоб завершити посередній сезон на високій ноті перед своїми вболівальниками. Майбутні матчі Дендера проти подібних суперників не вказують на нагальну потребу в очках. Перевага в мотивації явно на боці господарів.
Форма Серкля Брюгге нестабільна, але покращується. Вони виграли три з останніх семи (включаючи дві поспіль), але ці перемоги були над Ла-Лув'єр (3-0) і Дендером (4-1 на виїзді). Домашня перемога 3-0 була переконливою: xG 2.76-0.51, 4 великі моменти. Однак до цього вони програли 1-3 вдома Ла-Лув'єр, незважаючи на xG 2.00-1.96 та 10 ударів у площину — класичний випадок марнотратства в завершенні. Вдома Серкль значно недобирає за xG: середній xG 1.68 проти 1.1 забитих голів (різниця -0.58), що свідчить про ймовірність регресії до середнього. Виїзна форма ФКВ Дендера погана: 1 перемога в 6 матчах, і ця перемога була 1-0 у Ла-Лув'єр, де вони мали xG 1.16-2.14 (перемога всупереч очікуванням). Вони пропускали 2+ голи в 4 з 6 виїзних матчів. Дендер також недобирає за xG на виїзді: середній xG 1.2 проти 0.9 голів. Їхні оборонні показники тривожні: пропускають 1.72 xG за гру на виїзді. Розгром 4-1 від Серкля п'ять днів тому свіжий у пам'яті: Серкль мав 3.04 xG проти 0.84 у Дендера, з 6 великими моментами проти 2. Цей матч кричить про те, що Дендер просто не може стримати атаку Серкля.
Ось де вирішується матч. ФКВ Дендер втратили ЧОТИРЬОХ ключових гравців: захисників Бенджаміна Фредріка та Кобе Кулса, а також півзахисників Фабіо Ферраро та Романа Квета. Всі вказані як ключові травмовані. Це весь хребет команди — два центральні захисники та два центральні півзахисники. Маючи лише 12 із 16 ключових гравців доступними, глибина складу серйозно випробувана. У Серкля Брюгге також є втрати: ключовий форвард Абдул Кадер Уаттара та ключовий захисник Гарі Магні вибули, плюс ротаційний захисник Еммануель Каку. Це два ключові гравці, але далеко не так критично, як ситуація Дендера. Вплив очевидний: оборонна організація та контроль центру поля Дендера будуть порушені, особливо проти команди, яка щойно забила їм чотири. Атакувальна гра Серкля може постраждати без Уаттари, але вони все одно створили 3.04 xG у виїзному матчі. Розрив у складах величезний.
Обидві команди описуються як захисні та орієнтовані на кутові, але дані розповідають іншу історію, коли одна грає вдома. Серкль вдома володіє м'ячем у середньому 52.6% і створює 1.83 xG за гру. Вони багато б'ють (18 ударів у середньому) і подають кутові (5.85 за гру). Дендер на виїзді більш обережний: 47.3% володіння, 1.21 xG за гру, але пропускають 1.72 xG. Вони також багато фолять на виїзді (2.65 жовтих за гру). Тактичне зіткнення — це атакувальний тиск Серкля проти ослабленої травмами оборони Дендера. Обидві команди віддають перевагу стандартам, що може призвести до голів з кутових або штрафних. Через відсутніх захисників Дендера загроза Серкля з кутових (середній показник 5.85 вдома) стає ще небезпечнішою. Тим не менш, дані маркерів: незважаючи на захисні стилі, домашні матчі Серкля мають у середньому 3.22 загального xG та 11.33 кутових — що свідчить про ймовірність голів і кутових. Відсутність ключових оборонних виконавців у Дендера ще більше схиляє чашу терезів до результативного матчу.
Домашні маркери Серкля Брюгге показують, що вони стабільно генерують високий xG (в середньому 1.83), але пропускають (1.39 xGA). Їхні матчі мають у середньому 11.33 кутових і 3.18 жовтих карток. Конкретні матчі демонструють варіативність: проти Ла-Лув'єр (3-0, xG 2.76-0.51, 9 кутових), проти Клуб Брюгге (1-2, низький xG 1.05-1.00, лише 10 кутових), проти Антверпена (0-4, рання червона, 7 кутових). Закономірність очевидна: проти слабших команд Серкль домінує в стандартах і створює багато моментів. Виїзні маркери Дендера показують, що вони багато пропускають: в середньому 1.72 xGA, 6.52 кутових проти себе, 2.21 великих моментів проти себе. Їхні виїзні матчі мають у середньому 10.59 загальних кутових і 4.03 жовтих. Примітно: вони зіграли на нуль в Андрелехті (0-0, але xG 0.92-1.75) та у Серкля (0-0), але пропускали 3+ у двох із шести. Проти Ла-Лув'єр (перемога 1-0, xG проти 2.14) вони були переграні. Збіг: домашні маркери Серкля показують, що вони отримують багато кутових; виїзні маркери Дендера показують, що вони багато кутових пропускають. Кутові більше 9.5 проходять у 60% домашніх маркерів Серкля та в 73% виїзних маркерів Дендера. Голи: домашні матчі Серкля мають у середньому 2.71 загальних голів (без аномалії з червоною карткою), виїзні матчі Дендера — у середньому 2.5 голів. Враховуючи травми Дендера, очікуйте, що обидва показники перевищать ці середні.
Дві зустрічі за останні 12 місяців. Найсвіжіша була п'ять днів тому, 19 квітня 2026 року — Серкль виграв 4-1 на виїзді з xG 3.04-0.84 та великими моментами 6-2. Це був повний розгром. Попередня зустріч була нічиєю 0-0 на цьому стадіоні 1 березня 2026 року, де Серкль мав xG 1.90-1.20 та великі моменти 3-1, але не зміг забити. Отже, Серкль домінував в обох матчах за моментами, але один завершився безголовим. Різниця тепер у травмах Дендера — обидва матчі, ймовірно, були зіграні повними складами. Рахунок 0-0 був рідкісним «сухим» матчем для Дендера; у них лише 3 «сухі» виїзди в 15 матчах. Результат 4-1 більш показовий для поточного розриву. Зі спадковістю (обидва тренери ті ж, мінімальні зміни в складах) закономірність вказує на домінування Серкля.
Малі ринки: xG свідчить про домінування Серкля (1.83 проти 1.21). Кутові: Серкль вдома 5.85, Дендер на виїзді 4.07 — загалом 10.59, але домашні матчі Серкля мають у середньому 11.33 загальних кутових. Кутові більше 9.5 за 1.80 виглядають надійно. Жовті картки: Дендер на виїзді в середньому 2.65, Серкль вдома 1.18 — загалом 3.83, але арбітр Ван Дріссхе в середньому дає 4.46 за матч, що вище середнього по лізі (4.0). Картки більше 4.5, ймовірно, за ~2.00 мають цінність. 1-й тайм: Серкль вдома xG у 1-му таймі 0.93 проти Дендера на виїзді 0.48. Серкль часто починає швидко; перемога господарів у 1-му таймі за 2.00 приваблива. Удари: Серкль вдома в середньому 18 ударів, Дендер на виїзді 10 — очікуйте, що Серкль домінуватиме за кількістю ударів. Фоли: обидві команди багато фолять (в середньому 22 за матч), тому штрафні та картки ймовірні.
Букмекерські коефіцієнти сильно на користь Серкля Брюгге: перемога господарів 1.50 (без маржі 61.4%), нічия 4.20, гості 5.50. Тотал більше 2.5 оцінюється в 1.53 (ймовірність ~65.4%). Обидві заб'ють Так — 1.61 (62.1%). Кутові більше 9.5 за 1.80 (55.6%). Був значний рух: ТБ 4.5 скоротився на 8%, ТБ 3.5 — на 10%, перемога гостей — на 12% — що свідчить про гроші на голи та перемогу гостей (дивно враховуючи кадрову кризу). ТМ 1.5 виріс на 22% — ринок очікує голів. Мої оцінені ймовірності: перемога господарів 65% (справедливі коефіцієнти 1.54, букмекер дає 1.50 — невелике негативне EV, не цінність). ТБ 2.5: 70% (справедливі 1.43, букмекер 1.53 — цінність? 1/1.53=65.4% <70%, тому позитивне EV 0.07). Кутові більше 9.5: 60% (справедливі 1.67, букмекер 1.80 — EV +0.08). Найкраща цінність, здається, у кутових і, можливо, ТБ 3.5 (імпліцитно 44.4%, моя оцінка 50% — EV +0.13).
Corners Over 9.5
Коефіцієнт
1.80
Чому ця ставка
Сильна цінність. Домашні матчі Серкля мають у середньому 11.33 кутових, виїзні Дендера — 10.59. Обидві команди багато подають кутові. Букмекер пропонує 1.80 (55.6% імпліцитно), але моя оцінка 62% — позитивне EV +0.12.
Головний вибір. Домашні матчі Серкля мають у середньому 2.71 гола, а виїзні матчі Дендера — 2.5. Недавній розгром 4-1 та відсутність оборонного хребта Дендера роблять малопродуктивний матч малоймовірним. Серкль забивав у 17/20 загалом та 13/15 вдома. Моя оцінка: 70% ймовірності, справедливі коефіцієнти 1.43, букмекер пропонує 1.53 — позитивне EV +0.07.
Вкриває рахунки на кшталт 2-0, 3-0, 3-1, 4-0 тощо — широкий і реалістичний діапазон, враховуючи атакувальну міць Серкля та оборонні слабкості Дендера. Простір рахунків: 2-0, 3-0, 3-1, 4-0, 4-1, 5-1 (багато варіантів).
Якщо 0-0 у перерві
ТБ 1.5 у 2-му таймі