CF Estrela Amadora vs Sporting CP - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskВ матчах Sporting на виїзді Oбидві заб'ють було в 12 з останніх 15 маркерів – це 80%, що вказує на високу ймовірність забивання обох команд, варто брати Oбидві заб'ють.
Голи у першому таймі в середньому 1.80 для Estrela та 1.63 для Sporting, причому Estrela пропускає 0.83 голи в 1Т вдома – розглядайте 1Т Over 1.5, якщо коефіцієнти покращаться.
Sporting перевиконують xG на 0.67 голи на виїзді, це високий ризик регресії – чекайте, що вони забиватимуть менше, ніж останні тренди, варто дивитися на Under для їхніх індивідуальних тоталів.
Арбітр David Silva в середньому 5.71 жовтих карток на матч, вище середнього по лізі 5.0, і обидві команди мають високі показники карток – ціліть на ринки Жовті картки Over.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоВсі очікують, що Sporting легко переможе. Але календар каже інше. Через 4 дні у них чвертьфінал Ліги Чемпіонів проти Arsenal – ось на що вони зараз зосереджені, а не на матч з середняком Ліги Португалії. Ротація малоймовірна, але інтенсивність впаде; ключові гравці можуть бути збережені, а думки вже в Лондоні. CF Estrela Amadora на 14-му місці, всього на 6 очок вище зони вильоту з жорстким розкладом попереду: Porto, Braga, Arouca. Цей домашній матч – золота нагода виборювати очки для виживання. Розрив у 40 очок нічого не означає, якщо Sporting не в тонусі. Estrela кинуть всі сили в оборону, боротимуться за кожен момент і скористаються будь-якою необережністю. Мотивація явно на боці аутсайдера.
Форма CF Estrela Amadora – це американські гірки хаосу. Вдома вони розгромили Casa Pia 4-0 з xG 3.69, а потім програли Estoril 0-5 з xG 0.19. За останні сім матчів середній xG 1.17 на гру, а пропускають 1.47 – оборона дірява і нестабільна. Вдома виграли чотири з п'яти, але пропустили п'ять від Estoril і два від Tondela. Sporting CP дико перевиконують очікування. Загалом забивають 2.3 голи на матч при xG 1.87 – перевиконання +0.43, яке має регресувати. На виїзді ще гірше: 2.1 голи з xG 1.43, розрив +0.67, що нестійкий. Останній виїзд – перемога 4-1 над Alverca, але до цього поразка 0-3 в ЛЧ від Bodø/Glimt, де їх переграли. Недавні нічиї з Braga і Porto показують, що на виїзді їх можна потрясти.
У Sporting CP немає Nuno Santos, їхнього КЛЮЧОВОГО півзахисника – без нього атака втрачає організатора. У матчах, де він відсутній, креативність падає; вони покладаються на його видіння, щоб розбити оборону. Fotis Ioannidis, ротаційний нападник, також вибув, що зменшує опції. З огляду на Arsenal, тренер Rui Borges може відпочити інших стартерів або рано зробити заміни, що послабить їхню перевагу. CF Estrela Amadora мають повний склад, без ризику ротації – можуть виставити найсильніший склад, зосереджений лише на цьому матчі. Відсутність Nuno Santos – великий удар для Sporting; півзахист Estrela може збити їхній ритм. Ця нерівновага на користь господарів у фізичній боротьбі.
Це зіткнення двох оборонних команд, які багато грають на кути та картки – але не чекайте нудного матчу. CF Estrela в середньому мають 52.1% володіння вдома, Sporting – 57.0% на виїзді; Sporting контролюватимуть м'яч, але Estrela сядуть у низький блок, запрошуючи тиск. Обидві команди люблять стандарти: Estrela в середньому 8.60 загальних кутів на матч, Sporting – 9.20 – кути повинні литися. Картки теж високі: Estrela в середньому 4.89 жовтих, Sporting – 5.87, вище лігової норми 5.0. Тактично, Estrela будуть захищатися глибоко, дратувати і бити на контратаках або з кутів. Sporting без Nuno Santos можуть боротися, щоб розкрити щільну оборону, що призведе до брудного, багатого на фоли матчу. Голи можуть з'являтися через помилки або стандарти, а не через плавну гру.
Для CF Estrela Amadora вдома маркери показують дику нестабільність. Проти Casa Pia: перемога 4-0 з xG 3.69 і 6 великих моментів – розгром. Але проти Estoril: поразка 0-5 з xG 0.19 і 0 великих моментів – колапс. Проти Sporting Braga: нічия 3-3 з xG 1.05 проти 3.27 – їх переграли, але вицарапали очко. Проти Moreirense: 0-0 з xG 0.87 – патовість. Патерн: Estrela можуть забивати багато проти слабших команд, але розриваються топ-командами; у 5 з 10 маркерів вони пропускали 2+ голи. Для Sporting CP на виїзді історія – голи. Проти Alverca: перемога 4-1 з xG 1.46 – комфортно. Проти Bodø/Glimt: поразка 0-3 з xG 0.61 – переграли. Проти Sporting Braga: нічия 2-2 з xG 1.90 – взаємний обмін ударами. Проти Moreirense: перемога 3-0 з xG 1.29 – ефективно. У 11 з 14 виїзних маркерів загальні голи були Over 2.5, а BTTS траплялося в 9. Патерн: виїзні матчі Sporting високо результативні та відкриті, з часто голами з обох сторін. Перетин: коли Estrela грають з топ-командами, вони багато пропускають, а виїзні матчі Sporting багаті на голи – це налаштовує на Over або BTTS.
Лише одна зустріч за останні 12 місяців: 30 листопада 2025, де Sporting CP перемогли 4-0 вдома. xG був 0.11 для Estrela та 2.36 для Sporting – тотальна домінація. Estrela зробили лише 3 удари в рамку та 0 великих моментів, а Sporting мали 5 великих моментів та 63% володіння. Той матч був на виїзді для Estrela, тому контекст місця відрізняється; тут Estrela вдома, що може дати більшу стійкість. Але прірва в якості очевидна: Sporting переграли їх у всіх метриках. З тими ж тренерами та подібними складами, ця історія підтверджує перевагу Sporting, але домашня перевага Estrela може затягнути рахунок.
З даних малих ринків: загальні xG помірні – Estrela в середньому 3.01 загального xG на матч, Sporting 2.47. Кути: Estrela 8.60, Sporting 9.20 на матч – обидві команди штовхають на стандарти, роблячи Over 9.5 кутів монеткою за коефіцієнтом 1.83. Жовті картки: Estrela 4.89, Sporting 5.87 на матч, вище середнього по лізі 5.0; арбітр David Silva в середньому 5.71 жовтих, тому картки ймовірні. Патерни першого тайму: Estrela забивають 0.97 голів у 1Т вдома, пропускають 0.83; Sporting забивають 0.91 на виїзді, пропускають 0.72. Загальний xG 1Т в середньому 1.80 для Estrela, 1.63 для Sporting – що свідчить про ранню активність. Кути у 1Т: Estrela 4.53, Sporting 3.36, причому Estrela роблять 53% своїх кутів у першому таймі. Для ставок, 1Т Over 1.5 голи за коефіцієнтом 1.13 занадто низький, але кути у 1Т можуть дати валуй.
Коефіцієнти букмекерів: Перемога гостей 1.19 (справедлива ймовірність 77.5%), Нічия 6.25 (справедлива 14.8%), Перемога господарів 12.00 (справедлива 7.7%). Значні рухи: Коефіцієнти на перемогу господарів скоротилися з 13.00 до 12.00 (-8%), що вказує на деякі гроші на сенсацію. Мої оцінки ймовірностей: Враховуючи відволікання Sporting на ЛЧ, регресію перевиконання та боротьбу Estrela вдома, я встановлюю Перемогу гостей на 65%, Нічию на 25%, Перемогу господарів на 10%. Справедливі коефіцієнти: Гості 1.54, Нічия 4.00, Господарі 10.00. Порівняно з букмекерами: Гості за 1.19 мають негативний EV (EV = (0.65*1.19)-1 = -0.23). Нічия за 6.25 має позитивний EV (EV = (0.25*6.25)-1 = 0.56). Господарі за 12.00 мають позитивний EV (EV = (0.10*12.00)-1 = 0.20). Для тоталів: Over 2.5 за 1.44, моя оцінка ймовірності 60% (справедливі коефіцієнти 1.67), EV негативний. BTTS Yes за 1.95, моя оцінка 70% (справедливі коефіцієнти 1.43), EV позитивний (0.37).
Both Teams to Score Yes
Коефіцієнт
1.95
Чому ця ставка
Sporting's away matches see BTTS in 12 of last 15, Estrela concede 2+ goals in half their home markers, and Sporting's defense is leaky on the road. This screams goals at both ends.
Estrela average 4.89 yellows per match, Sporting 5.87, referee averages 5.71, above league norm of 5.0. Defensive clash means fouls and cards.
Нічия за 6.25 і Oбидві заб'ють за 1.95 поєднуються в 15.63. Покриває рахунки 1-1, 2-2, 3-3+ – широко та реалістично, враховуючи тренди забивання обох команд та відволікання Sporting.
Якщо 0-0 на перерві
Over 1.5 2H