CF Montréal vs New York Red Bulls - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskДомашні маркери CF Montréal показують, що 15 з 17 матчів мали загальний xG понад 2.0, з 11, що призвели до ТБ 2.5 за голами – беріть ТБ 2.5 тут.
Виїзні маркери New York Red Bulls в середньому мають 13.03 кутових за матч, з 4 з 5, де було 10+ кутових – Кутові ТБ 10.5 сильна ставка.
Патерни першого тайму: середня загальна кількість голів у першому таймі 1.94 для CFM і 1.68 для NYRB, а історія зустрічей має загальну кількість голів у першому таймі 3.33 – очікуйте ранню дію, беріть 1Т ТБ 0.5 голів.
Арбітр Sergii Demianchuk в середньому показує 4.31 жовті картки за матч, вище за лігові 4.2, а середні фоли команд високі – Жовті картки ТБ 4.5 має валуй.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоУсі чекають нудного низькорезультативного матчу між двома оборонними командами. Але статистика каже зовсім інше. CF Montréal у глибокій кризі – 30-те місце з 3 очками після 7 ігор, вже відстають на 8 очок від New York Red Bulls. Вони відчайдушно потребують домашньої перемоги, щоб зупинити падіння. Red Bulls на 15-му місці з 11 очками, але і їм кожне очко важливе в щільному початку сезону MLS. Майбутні ігри додають нюансів: у Монреаля через два тижні матч Канадського чемпіонату, але виживання в лізі зараз найважливіше. У Red Bulls через 11 днів гра у Відкритому кубку США, але їхній графік MLS легкий – домашній матч з DC United через 4 дні, тому ризик ротації низький. Мотиваційна перевага на боці Монреаля вдома, але Red Bulls не сприймуть це легковажно. Це не мертвий матч – для господарів це must-win проти сильнішого суперника, який бореться за позиції.
Форма CF Montréal – класичний приклад невдалої реалізації. Вони програли 6 з останніх 7, але xG розповідає про втрачені можливості. Візьміть домашню поразку 1-2 від Philadelphia: xG був 0.97-1.02, повна рівність, але вони пропустили пізно. На виїзді проти New England, поразка 3-0 приховує перевагу по xG 1.77-1.21 з 6 великими моментами – вони просто не могли забити. В середньому вони створюють 1.15 xG, але пропускають 1.57, а вдома відстають від xG на 0.35 голів – регресія неминуча. New York Red Bulls більш нестабільні. Вони зіграли внічию 2-2 з Inter Miami з домінуванням по xG 2.14-0.75, потім виграли 4-2 проти Cincinnati, незважаючи на програш по xG 2.00-2.80. На виїзді вони в середньому створюють 1.51 xG, але забивають лише 1 гол за матч, відстаючи на 0.51 – це нестійко. Обидві команди створюють моменти; Red Bulls просто трохи краще реалізовують.
Травми розносять CF Montréal. Відсутні 10 гравців, включаючи ключового захисника Brayan Vera (сумнівно), головного нападника Ibrahim Sunusi (не грає) і півзахисника Wikelman Carmona (не грає). Відсутність Vera послаблює і так діряву оборону – вони пропускали 2+ голи в 4 з останніх 7 ігор. Без Sunusi їхня атака втрачає холоднокровного бомбардира, що пояснює відставання від xG. New York Red Bulls мають 7 відсутніх, але більшість – гравці ротації. Ключовий півзахисник Cameron Harper і захисник Justin Che сумнівні, але основа – Emil Forsberg, Cade Cowell – цілі. Глибина складу Red Bulls краща; вони можуть виставити сильний старт навіть з сумнівами. Вплив очевидний: оборона Монреаля вразлива, а атака Red Bulls з Forsberg у творчості повинна покарати цей хаос. Не ускладнюйте – травми Монреаля змінюють гру.
Обидві команди мають ярлик оборонних і багатих на кутові, але цифри кричать про атаку. Володіння м'ячем збалансоване: домашні 47.1%, гості 52.3% – тут немає глибокої оборони. Сутичка у виконанні: Монреаль обороняється з необхідності, пропускаючи великі моменти (3.21 проти за матч), тоді як Red Bulls більш активні на виїзді, створюючи в середньому 1.84 xG. Дані по маркерам показують високі загальні показники: сума xG становить 2.78 для Монреаля вдома і 3.83 для Red Bulls на виїзді. Кутових теж багато – в середньому 8.30 і 13.03. Це означає, що матч визначатимуть стандарти та контратаки. Монреаль не може сидіти в обороні; їм потрібні голи, тому вони будуть натискати, залишаючи прогалини для швидкості Red Bulls. Red Bulls, з 52.3% володіння, контролюватимуть темп і створюватимуть моменти з флангів. Очікуйте відкритої, перехідної гри, незважаючи на оборонні ярлики.
Давайте розберемося без зайвого. CF Montréal вдома за 17 маркерів: високий xG – норма. Проти Philadelphia (1-2): xG 0.97-1.02, 2-3 великі моменти, 2-4 кутові – мінімальна поразка. Проти Nashville (1-1): xG 0.96-1.57, 1-4 великі моменти, 4-10 кутових – поступалися, але вицарапали нічию. Проти самих NYRB (0-2): xG 1.77-1.63, 3-2 великі моменти, 7-3 кутові – домінували за ударами, але програли. Проти Austin FC (3-2): xG 2.17-1.35, 3-3 великі моменти, 2-2 кутові – феєрія голів. Проти Inter Miami (1-4): xG 1.98-2.93, 4-6 великі моменти, 5-2 кутові – ще один високорезультативний матч. Патерн: у 15 з 17 матчів загальний xG перевищував 2.0, і в 11 було ТБ 2.5 за голами. Кутові в середньому 8.30, з 14 матчами, де було 6+ кутових. Тепер, New York Red Bulls на виїзді за 5 маркерів: ще більш дикі. Проти Inter Miami (2-2): xG 0.75-2.14, 2-6 великі моменти, 3-12 кутових – Red Bulls мали вигравати. Проти Charlotte (1-6): xG 2.08-2.57, 4-6 великі моменти, 8-2 кутові – червона картка спотворила, але xG був високим. Проти Toronto (1-1): xG 1.79-1.28, 2-3 великі моменти, 11-5 кутових – шквал кутових. Проти Orlando (2-1): xG 4.64-2.41, 8-2 великі моменти, 9-5 кутових – вибух атаки. Проти Columbus (1-3): xG 0.44-1.91, 1-4 великі моменти, 1-4 кутові – ще один ТБ 2.5. Патерн: усі 5 виїзних маркерів мали загальний xG понад 3.0, 4 мали ТБ 2.5 за голами, а кутові в середньому 13.03 з 4 матчами, де було 10+ кутових. Перетин: Обидві команди стабільно показують високий xG і багато кутових, спростовуючи оборонні ярлики. Коли вони зустрічаються, голи йдуть.
Остання історія сприяє голам. Три зустрічі за останні 12 місяців: березень 2026, Red Bulls приймали і програли 0-3 Монреалю – але не обманюйтесь. xG був 1.92-0.65 на користь Монреаля, з 3-1 великими моментами та 4-11 кутовими; Монреаль значно перевищив xG, забивши 3 з 1.92 xG. Вересень 2025, Монреаль приймав і програв 0-2: xG 1.77-1.63, 3-2 великі моменти, 7-3 кутові – ще один багатий на xG матч, де Монреаль створював більше, але програв. Квітень 2025, на виїзді проти Red Bulls, програв 0-1: xG 0.63-1.26, 0-2 великі моменти, 4-6 кутових – тісніше, але все ж гол. Середні значення: загальний xG 2.69, кутові 12.22, і загальна кількість голів у першому таймі 3.33 – швидкі старти звичайні. Безперервність: ті самі тренери, але склади змінилися (7 гравців у Монреаля, 10 у Red Bulls), але патерн зберігається: високоінтенсивна гра, з недавньою несподіваною перемогою Монреаля. Ця історія говорить – чекайте дії, а не нічиєї.
Малі ринки кричать про валуй. Загальний xG: домашні 2.78, гості 3.83 – обидва значно вище середніх ліги для оборонних команд. Кутові: домашні 8.30, гості 13.03 за матч; частка кутових у першому таймі 40% для домашніх, 54% для гостей, тож Red Bulls стартують швидко. Жовті картки: домашні 4.74 загалом, гості 2.76; арбітр Sergii Demianchuk в середньому показує 4.31 жовті, вище за лігові 4.2, тож ТБ 4.5 за картками можливий. Патерни першого тайму: загальна кількість голів у першому таймі 1.94 для домашніх, 1.68 для гостей; загальний xG у першому таймі 1.39 проти 1.84 – Red Bulls створюють рано. Удари в рамку: домашні 9.88, гості 12.85 загалом – обидві команди тестують голкіперів. Для ставок: Індивідуальний тотал ТБ 1.5 для Red Bulls (1.84 xG), Кутові ТБ 10.5 (середні за матч перевищують це), і 1Т ТБ 0.5 голів (середні голів у першому таймі близько 1.0).
Букмекери пропонують ТБ 2.5 за 1.50, ТМ 2.5 за 2.50. Динаміка показова: ТБ зменшився з 2.50 до 1.50, ТМ збільшився – гроші ллються на голи. Справедливі ймовірності після видалення маржі: домашня перемога 38.1% (2.62), нічия 25.2% (3.96), перемога гостей 36.6% (2.73). Моя оцінка: ймовірність ТБ 2.5 – 70% на основі маркерів (15/17 домашніх маркерів мали xG >2.0, 4/5 виїзних маркерів мали ТБ 2.5 за голами) і серій (серія ТБ 2.5 у CFM 9 матчів з останніх 20). Справедливі коефіцієнти для 70% – 1.43, букмекер пропонує 1.50 – EV = (0.70 * 1.50) - 1 = 0.05, позитивний валуй. Для Обидві заб'ють Так за 1.44: ймовірність 65% (маркери показують Обидві заб'ють у 12/20 для CFM, 11/20 для NYRB), справедливі коефіцієнти 1.54, EV = (0.65 * 1.44) - 1 = -0.064, легкий негатив, але все ще грабельний з урахуванням контексту. Перемога Red Bulls за 2.55: ймовірність 40%, справедливі коефіцієнти 2.50, майже справедливо.
Corners Over 10.5
Коефіцієнт
1.65
Чому ця ставка
Виїзні маркери в середньому 13.03 кутових, домашні 8.30; історія зустрічей у середньому 12.22. Обидві команди багаті на кутові, і тип матчу передбачає боротьбу на стандартах.
Маркери показують високий xG для обох команд (2.78 вдома, 3.83 на виїзді), історія зустрічей у середньому 2.69 xG, і серії підтримують ТБ (серія CFM з 9 матчів). Рух коефіцієнтів з 2.50 до 1.50 підтверджує валуй.
Покриває рахунки типу 1-2, 2-1, 2-2, 3-1 тощо – широко і реалістично на основі маркерів і історії зустрічей. Оцінена ймовірність 60%, справедливі комбіновані коефіцієнти 1.67, букмекер пропонує 2.16 – валуй.
Якщо 0-0 у першому таймі
ТБ 1.5 голи у другому таймі