Charlotte FC vs Nashville SC - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskCharlotte FC перевиконує xG на +0.77 за 10 матчів — ризик регресії високий, лише 1.43 xG за гру вказує на менше голів уперед.
Nashville SC у середньому має 0.82 xG на виїзді в 4 маркерних матчах, забиваючи 0.00 голів у 1Т — їхня виїзна атака анемічна, підтримує ТУ 0.5 голів у 1Т.
Обидві команди в середньому мають понад 4.5 жовтих карток за матч (Charlotte 4.48, Nashville 4.95), вище базового рівня ліги 4.2 — ТБ 4.5 карток — солідний ставка.
Особиста зустріч з 2025 року показує, що Charlotte мав 2 великі моменти проти 0 у Nashville, але програв 2-1 — вони створюють, але не завершують, підтримуючи 'Обидві заб'ють — Ні' у напружених іграх.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоЦе класична ранньосезонна битва лідерів таблиці з масивними наслідками. Charlotte FC на 3-му місці з 11 очками, Nashville SC лідирує з 13 очками — лише 2-очкова різниця після всього 16% сезону MLS. Кожне очко тут золоте для сідування плей-офф та моментуму. Nashville має виїзний матч CONCACAF Champions Cup проти Club América через 3.2 дні, високоприорітетний континентальний матч, який може відтягнути увагу. Однак їхня глибина складу тверда з 20 ключовими гравцями доступними, і ризик ротації оцінений низько, тому вони, ймовірно, виставлять сильний склад. Charlotte приймає матч US Open Cup через 4 дні, але з низьким ризиком ротації, вони повністю сфокусовані на цій ліговій сутичці. Мотиваційна перевага ледь відчутна: Charlotte вдома з підтримкою трибун, але легке відволікання Nashville через розклад може зробити їх обережнішими, щоб уникнути травм. Жодна команда не може собі дозволити проґавити, налаштовуючи напружену, розраховану гру, де не програти може взяти пріоритет над перемогою з розгромом.
Форма Charlotte FC блимає попередженнями про регресію. За останні 10 матчів вони забили 2.2 голи за гру при всього 1.43 xG — масивне перевиконання на +0.77. Вдома це 1.9 голів з 1.67 xG, все ще завищено. Погляньте глибше: та перемога 6-1 над New York Red Bulls прийшла з червоною карткою суперника на 52-й хвилині, що перекосило 2.57 xG у розгром. Проти Inter Miami, нічия 0-0 з 1.08 xG з кожного боку показує їхній справжній рівень — твердо в обороні, але беззубо в атаці. Перемога 3-1 над Austin FC мала 3.45 xG, але проти команди, яка нічого не запропонувала. Форма Nashville SC більш нюансована: загалом вони забивають 1.8 голів з 1.65 xG, справедливо. Але на виїзді історія інша — 0.8 голів з 1.17 xG, недовиконання на -0.37. Їхня поразка 1-0 у Chicago Fire мала 1.18 xG, який не реалізували; перемога 1-0 у Columbus Crew була викраденою з всього 0.22 xG. Nashville не може купити гол на виїзді, тоді як успіхи Charlotte вдома побудовані на хитких основах xG.
Травми можуть нахилити цю оборонну патову ситуацію. Charlotte FC без двох КЛЮЧОВИХ гравців: захисника Henry Kessler та півзахисника Wilfried Zaha. Відсутність Kessler залишає діру в їхній обороні — вони вже оборонна команда, і втрата топ-захисника робить їх дір'явішими. Креативність Zaha зникла, змушуючи їх покладатися на стандарти та контратаки, що грає на їхній стиль з кутами. Інші пропуски ротації додають проблем з глибиною, але стартові гравці на кшталт Pep Biel та Liel Abada мають піднятися. Nashville SC має Randall Leal під сумнівом, ключового форварда, але їхня атака все ще має Hany Mukhtar та Sam Surridge. Глибина складу на користь Nashville: 20 ключових гравців доступні проти 17 у Charlotte, даючи їм більше опцій з лави. Це означає, що Nashville може тримати тиск довше, але домашня твердість Charlotte може компенсувати. Чистий ефект: обидві атаки ослаблені, посилюючи оборонну м'ясорубку.
Це сутичка дзеркальних відображень — обидві команди оборонні, з акцентом на кути, і багаті на картки. Charlotte в середньому має 47.6% володіння вдома, Nashville 50.9% на виїзді, тому чекайте боротьби в середині поля без домінування будь-якої сторони над м'ячем. Оборонна організація — пріоритет: Charlotte пропускає 1.32 xG за домашній матч, Nashville 1.32 xG за виїзний матч. Стандарти будуть критичними через тенденції до кутів (Charlotte 4.67 кутів за, Nashville 3.50 проти). Висока схильність до карток (Charlotte 4.48 загалом жовтих вдома, Nashville 4.95 на виїзді) вказує на фізичну, переривчасту гру, яка руйнує атакуючий потік. У таких тактичних битвах голи приходять від помилок або рідкісних моментів, а не від підтримуваного тиску. З ключовими атакуючими, що відсутні, ця недостатність посилюється. Перекриття стилів кричить про низький темп, мало чітких моментів, і матч, вирішений одним стандартом або помилкою.
Розберемо, як Charlotte грає вдома проти схожих оборонних команд. Проти New York Red Bulls: перемога 6-1, але з червоною карткою суперника на 52-й хвилині; xG був 2.57-2.08, великі моменти 6-4, кути 2-8 — рахунок завищений через перевагу в кількості. Проти Inter Miami: нічия 0-0, xG 1.08-0.98, великі моменти 1-1, кути 3-5 — справжній оборонний патовий стан з рівними шансами. Проти NYCFC (листопад 2025): поразка 1-3 попри 2.61 xG та 4 великі моменти; вони створювали, але не могли завершити. Проти NYCFC (жовтень 2025): поразка 0-1 з всього 0.49 xG — вихідний день. Патерн: Charlotte генерує помірні моменти (у середньому 2.75 великих моментів), але завершує неконсистентно; червоні картки перекоси результати. В обороні, вони пропускають 1.32 xG за домашній матч. Тепер, Nashville на виїзді: проти Chicago Fire: поразка 0-1, xG 0.79-1.18, великі моменти 2-3 — вони боролися з реалізацією. Проти Columbus Crew: перемога 1-0 з 1.16 xG, але суперники мали 0.22 xG; викрадена перемога. Проти Inter Miami (двічі): поразки 0-4 та 1-3 з xG 0.58 та 0.62 — атакуюча безпорадність на виїзді. Патерн: виїзна атака Nashville анемічна — у середньому 0.82 xG, 0.00 голів у 1Т, і вони пропускають 1.32 xG. Перекриття чітке: обидві команди мають помірний xG проти, і дорожні проблеми Nashville зустрічають домашню стійкість Charlotte. Це не феєрія голів; це м'ясорубка, де ТУ 2.5 голи — норма.
Лише одна особиста зустріч за останні 12 місяців: 2025-05-11 Nashville SC виграв 2-1 вдома. Charlotte мав кращу статистику — xG 1.15 проти 0.51, великі моменти 2-0 — але програв через оборонні провали. Кути були 5-12 на користь Nashville, що показує їхню домінантність на стандартах. Володіння м'ячем було 55%-45% на користь Charlotte, що свідчить про контроль м'яча, але вони не змогли перетворити це на перемогу. Оскільки обидва тренери залишаються, а склади в основному незмінні (Charlotte має 6 змін гравців, Nashville 3), ця закономірність може вказувати на здатність Charlotte створювати, але не завершувати проти Nashville. Однак, єдина точка даних обмежує впевненість; у домашніх умовах Charlotte може краще використовувати перевагу у володінні, але оборонна природа обох команд свідчить про ще одну напружену гру, ймовірно, з меншою кількістю голів, ніж рахунок 2-1.
З даних малих ринків: загальні xG становлять 3.08 для Charlotte вдома та 2.14 для Nashville на виїзді, у середньому близько 2.6 загального xG за матч — вказуючи на 2-3 голи, якщо ефективність середня, але з обома командами, що недовиконують/перевиконують, регресія нависає. Кути: Charlotte в середньому 4.67 за, 4.55 проти вдома; Nashville в середньому 3.50 за, 2.83 проти на виїзді. Загальна середня кутів за матч близько 8-9, з помірною консистенцією. Жовті картки: Charlotte вдома 4.48 загалом, Nashville на виїзді 4.95 загалом, обидва вище базового рівня ліги 4.2, сигналізуючи про гру, багату на картки. Патерни першого тайму різкі: Charlotte забиває 0.37 голів у 1Т вдома, Nashville забиває 0.00 голів у 1Т на виїзді. 1T xG низький (1.45 загалом для Charlotte вдома, 0.88 для Nashville на виїзді), і 1T кути помірні (3.59 та 3.17). Ці дані підтримують повільний старт і загалом низько-подієвий матч, ідеальний для ТМ у голах та кутах.
Коефіцієнти букмекерів: перемога господарів 2.45, нічия 3.00, перемога гостей 3.10. Справедливі ймовірності з видаленою маржею: господарі 38.4% (справедливі коефіцієнти 2.61), нічия 31.3% (справедливі коефіцієнти 3.19), гості 30.3% (справедливі коефіцієнти 3.30). Для ТБ 2.5 голи коефіцієнти 1.80; ТУ 2.5 за 2.00. Значні рухи: ТУ 2.5 дрейфував від 1.80 до 2.00 (+11%), вказуючи на гроші, що йдуть на ТБ, але мій аналіз суперечить цьому. На основі маркерів та форми, я оцінюю ймовірність ТУ 2.5 у 55% — справедливі коефіцієнти 1.82, букмекер пропонує 2.00, даючи EV (0.55 * 2.00) - 1 = 0.10, чіткий валуй. 'Обидві заб'ють — Так' за 1.61, але маркерні дані показують 'Обидві заб'ють' лише в 50% виїзних матчів Nashville, і з оборонними стилями, 'Обидві заб'ють — Ні' за 2.20 може пропонувати валуй, якщо ймовірність близько 50%.
BTTS No
Коефіцієнт
2.20
Чому ця ставка
Оборонні стилі стикаються: Charlotte пропускає 1.32 xG вдома, Nashville 1.32 xG на виїзді. Маркерні дані: 'Обидві заб'ють' траплялися лише в 2 з 4 виїзних матчів Nashville. З ключовими атакуючими, що відсутні, чисті нулі правдоподібні. Моя оцінка: ймовірність 52% = справедливі коефіцієнти 1.92, букмекер пропонує 2.20 — валуйна ставка.
Обидві команди оборонні з низькими показниками xG — Charlotte вдома 3.08 загальний xG, Nashville на виїзді 2.14 загальний xG. Маркерні матчі показують послідовні низькорезультативні патерни, особливо 0.00 голів Nashville у першому таймі на виїзді. Травми ключових атакуючих ще більше знижують потужність. Моя оцінка: ймовірність 55% = справедливі коефіцієнти 1.82, букмекер пропонує 2.00 — чіткий валуй.
Ця комбінація відповідає оборонним стилям — покриває рахунки типу 0-0, 1-0, 0-1, 2-0. Маркерні дані показують низький xG і 'Обидві заб'ють' лише в 50% виїзних матчів Nashville. Покриває 3+ ймовірні результати, широко та реалістично.
If 0:0 at HT
Under 1.5 Full Time