Club Brugge KV vs KV Mechelen - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
low riskClub Brugge забивав у 13 з останніх 15 домашніх матчів (87% rate) і має середній xG 3,14 вдома – обирайте Over 2.5 командних голів.
У матчах-маркерах Club Brugge має в середньому 11,00 кутових за домашній матч, а Mechelen пропускає 6,67 на виїзді – Corners Over 10.5 має валуй.
Патерни першого тайму: Club Brugge забиває 2,56 голи у 1Т вдома, Mechelen пропускає 1,44 голи у 1Т на виїзді – цільте First Half Goals Over 1.5.
H2H показує, що Club Brugge виграв 4-1 вдома з xG 3,14 проти 0,51 xG – домашня домінація очевидна, що підтримує Home Win -1.75 фору.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоClub Brugge міцно тримається у боротьбі за титул, займаючи 2-ге місце з 38 очками, лише за кілька балів від лідера. Кожен матч тепер критично важливий, особливо вдома, де вони панують. У їхньому розкладі попереду складні виїзні поєдинки проти Gent і Anderlecht, але з низьким ризиком ротації – вони виставлять сильний склад, щоб забрати три очки тут. KV Mechelen, на 6-му місці з 24 очками, комфортно сидять у середині таблиці без реальної загрози вильоту або боротьби за Європу. Їхня мотивація нижча – вони вже програли Club Brugge цього сезону, і попереду легші матчі, як-от Sint-Truidense вдома. Різниця у 14 очок підкреслює дисбаланс: Club Brugge потребує цієї перемоги, щоб тиснути на лідерів, тоді як Mechelen, можливо, задовольняться мінімізацією збитків. Очікуйте, що Club Brugge вийдуть у атаку, а Mechelen, ймовірно, сядуть глибоко, сподіваючись на контратаки або стандарти. Мотиваційна перевага явно на боці господарів.
Домашня форма Club Brugge – вибухова, але з ризиком регресії. У останніх трьох домашніх матчах вони мали середній xG 3.14 і забивали 3.3 голи за гру, перевищуючи xG на +0.49. Візьміть перемогу 4-1 над Mechelen: xG 3.14, 6 великих шансів, 15 кутових – абсолютна домінація. У перемозі 4-2 над Anderlecht був xG 3.25, але вони пропустили xG 1.99, що показує діряву оборону. У нічиїй 2-2 з Anderlecht був xG 2.94, але пропустили xG 1.50. Вони забивають багато, але не тримають сухих. Виїзна форма KV Mechelen – хитка. В останніх п'яти виїзних матчах вони мали середній xG 0.94 і пропускали xG 1.97, перевищуючи голи на +0.26. Погляньте на нічию 1-1 у Gent: створено лише 0.87 xG. Поразка 1-4 у Club Brugge була катастрофою з xG 0.51. Вони вицарапали перемогу 2-0 у RAAL La Louvière з xG 0.65 завдяки ранньому червоній картці. Mechelen не можуть створити багато на виїзді, і їхня оборона дірява проти сильніших команд.
Ключові відсутності можуть вплинути на цей матч. Club Brugge будуть без Raphael Onyedika, ключового півзахисника, та Simon Mignolet, ключового воротаря. Відсутність Onyedika підриває контроль у півзахисті, а заміна Mignolet може бути менш надійною, що збільшує вразливість оборони. Також відсутні резервісти Kyriani Sabbe та Lynnt Audoor, але основний атакувальний склад залишається недоторканим. KV Mechelen пропускають Moncef Zekri, ключового захисника, що може підірвати їхню вже крихку оборону проти потужної атаки Club Brugge. Benito Raman, Halil Özdemir та Amine Ouahabi – відсутні резервні нападники та півзахисники, що зменшує їхню атакувальну глибину. З низьким ризиком ротації для обох команд через матчі через 3-4 дні, очікуйте майже повні склади, але відсутність воротаря та півзахисника у Club Brugge може призвести до більшої кількості пропущених голів, тоді як діра в обороні Mechelen – серйозна проблема.
Це зіткнення оборонних стилів з високим потенціалом на кути. Club Brugge має в середньому 61,1% володіння м'ячем вдома – вони контролюватимуть м'яч, тиснутимуть високо і змушуватимуть Mechelen грати у низькому блоці. Mechelen, на виїзді, мають середнє володіння 52,8%, але грають оборонно і з багатьма кутами, тобто сядуть глибоко, поглинатимуть тиск і покладатимуться на стандарти або контратаки. Високоволодіюча гра Club Brugge має призвести до численних ударів і кутових, як видно за маркерами з 11,0 кутових за матч. Оборонна побудова Mechelen може обмежити голи у відкритій грі спочатку, але xG Club Brugge 3,14 вдома свідчить, що вони прорвуться. Вітер 21 км/год може допомогти довгим пасам або стандартам, що сприятиме кутам. Очікуйте темп, де Club Brugge домінуватиме з початку, Mechelen намагатиметься втриматися, а голи прийдуть від постійного тиску або мертвих м'ячів.
Розіб'ємо по косточках, як Club Brugge грає вдома проти оборонних команд. У їхніх трьох матчах-маркерах: проти Anderlecht (перемога 4-2) – xG 3,25, 2 великих шанси, 8 кутових, але пропустили xG 1,99, що показує: забивають, але пропускають. Проти Mechelen (перемога 4-1) – xG 3,14, 6 великих шансів, 15 кутових, тотальна домінація з Mechelen, що створили лише 0,51 xG. Знову проти Anderlecht (нічия 2-2) – xG 2,94, 4 великих шанси, 11 кутових, але оборонні проблеми збереглися. Патерн: Club Brugge вдома генерує високий xG (сер. 3,14), тонни кутових (сер. 11,0) і забиває рано (середня кількість голів у 1Т – 2,56). Тепер Mechelen на виїзді: 10 матчів-маркерів з послабленими фільтрами. У Gent (нічия 1-1) – xG 0,87, пропустили xG 0,78, непогано, але низька загроза. У Club Brugge (поразка 1-4) – xG 0,51, розгром. Знову у Gent (поразка 1-3) – xG 0,50, пропустили xG 2,78. У RAAL La Louvière (перемога 2-0) – xG 0,65 з перевагою червоної картки, викид. У Oud-Heverlee (нічия 2-2) – xG 1,41, але пропустили xG 2,74. Патерн: Mechelen на виїзді має в середньому лише 0,90 xG, пропускає 1,97 xG і бідує проти сильніших суперників, з кутовими проти них сер. 6,67. Перетин: висока атака Club Brugge зустрічає слабку оборону Mechelen – голи ймовірні.
Лише дві зустрічі за останні 12 місяців, але вони розповідають чітку історію. 2026-03-22 Club Brugge вдома виграв 4-1 з xG 3,14 проти 0,51 xG, 6 великих шансів проти 0 та 15 кутових проти 2 – розгром, де Mechelen був перевершений. 2025-08-01 Club Brugge на виїзді програв 1-2 з xG 2,04 проти 2,04 xG, але зауважте: NPxG був 2,04 проти 1,28, що показує, Club Brugge створив більше у відкритій грі; Mechelen отримав вигоду з пенальті. В обох матчах Club Brugge мав середній xG 2,77, Mechelen 1,02 xG, з домінуванням Club Brugge у кутах (сер. 11,0) і великих шансах (сер. 5,67). Домашня перевага вражаюча: вдома Club Brugge розгромив Mechelen; на виїзді було ближче, але все одно з перевагою за xG. З тими ж тренерами і складом, що змінився незначно, очікуйте подібну динаміку – Club Brugge контролюватиме вдома.
Дані по дрібним ринкам вказують на високоінтенсивний матч для Club Brugge. Кути: Club Brugge має в середньому 11,00 за домашній матч, Mechelen 4,83 на виїзді, з середньою загальною кількістю кутів 13,00 для маркерів Club Brugge проти 11,50 для Mechelen – букмекери пропонують Over 10.5 за 2.00, Under за 1.73. Жовті картки: Club Brugge сер. 1,11, Mechelen 2,12, загальна 2,55 проти середньої по лізі 4,1, що вказує на відносно чисту гру. Удари в рамку: Club Brugge 9,00, Mechelen 3,63, загальна 13,11. Патерни першого тайму ключові: Club Brugge забиває 2,56 голи у 1Т, з xG у 1Т 1,87 та 6,22 кутових; Mechelen пропускає 1,44 голи у 1Т на виїзді. Це кричить про ранню дію. Для індивідуальних тоталів, атака Club Brugge сер. xG 3,14 передбачає Over 2.5 командних голів, тоді як 0,90 xG Mechelen свідчить про Under 1.5 для них. Загальний xG матчу становить 4,53 для маркерів Club Brugge, 2,87 для Mechelen, що узгоджується з Over 2.5.
Букмекери пропонують Home Win за 1.22, Draw за 5.75, Away Win за 10.00. Справедливі ймовірності без маржі: Home 75.0% (справедливі коефіцієнти 1.33), Draw 15.9% (6.29), Away 9.1% (10.94). Моя оцінка: ймовірність перемоги господарів 70% = справедливі коефіцієнти 1.43, букмекери пропонують 1.22 – немає валу. Over 2.5 goals за 1.36: справедлива ймовірність на основі даних висока – серія Over 2.5 у Club Brugge вдома 11/15, у Mechelen на виїзді 7/15, загальні xG підтримують. Оцінка ймовірності 75% = справедливі коефіцієнти 1.33, букмекери пропонують 1.36 – невеликий валуй з EV = (0.75)*1.36 - 1 = 0.02. BTTS Yes за 1.75: серія BTTS у Club Brugge вдома 5/10, Mechelen забивали у 13/15 на виїзді, але Club Brugge пропускає xG 1,39 вдома. Оцінка ймовірності 60% = справедливі коефіцієнти 1.67, букмекери пропонують 1.75 – валуй з EV = 0.05. Зміни коефіцієнтів: азійська фора для Club Brugge скоротилася до 1.80, що вказує на гроші на господарів.
Corners Over 10.5
Коефіцієнт
2.00
Чому ця ставка
Club Brugge має в середньому 11,00 кутових вдома, Mechelen пропускає 6,67 на виїзді, і середня загальна кількість кутів 13,00 у маркерах Club Brugge. Over 10.5 за 2.00 – солідна ставка.
Club Brugge виграв 4-1 в останній H2H вдома, і з їхньою домінантною домашньою формою вони мають перемогти принаймні на два голи. Коефіцієнти 1.80 пропонують валуй.
Покриває рахунки типу 3-1, 4-2, 3-2 – широкий і реалістичний, враховуючи атаку Club Brugge та здатність Mechelen забивати на виїзді.
Якщо 0-0 на перерві
Over 1.5 голи у 2Т