Crystal Palace vs Newcastle United - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskКрістал Пелес вдома в середньому 3.62 великих моментів за матч, але лише 0.80 голів у першому таймі – вони стартують повільно, але створюють багато, тому ставте на Пелес забити в другому таймі, якщо програє.
Ньюкасл на виїзді в середньому 5.33 кутів у першому таймі за матч, 55% їх загальних кутів приходять до перерви – сильний валуй на ринки кутів Over Ньюкасл у першому таймі.
Арбітр Енді Мадлі в середньому 3.11 жовтих карток за матч, нижче за середній по лізі 4.0 – це підтримує ставки на картки Under, особливо з огляду на те, що обидві команди не надто фолюють.
H2H показує, що Ньюкасл виграв обидві недавні зустрічі з сумою 7-0, але у Пелеса був xG 2.00 в одному матчі – вказує, що Пелес може створювати моменти проти Ньюкасла, обережність на ставки на сухий матч гостей.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоОбидві команди застрягли в середині таблиці. Крістал Пелес на 14-му місці з 39 очками, Ньюкасл на 12-му з 42 – всього 3 очка різниці, а до кінця Прем'єр-ліги лише 7 матчів. Ніхто не бореться за Європу або не тікає від вильоту, тому мотивація – чиста гордість та фінальне місце. У Пелеса через чотири дні чвертьфінал Ліги Конференцій на виїзді проти Фіорентіни, але ризик ротації низький за даними; швидше за все, тут виставлять сильний склад. У Ньюкасла немає єврокубкових розіграшів та легкий графік до кінця, наступний матч вдома проти Борнмута. Невелика перевага у Ньюкасла – вони останнім часом більш стабільно забивають і немає причин триматися. Пелес може бути психологічно втомленим від континентальних обов'язків, але коротка перерва мінімізує ротацію. Очікуйте, що обидві команди йтимуть вперед, але без відчаю від високих ставок.
Форма Крістал Пелес – це історія втрачених шансів. Вдома вони не відповідають своєму xG в середньому на 0.82 голи за матч – створюють 1.82 xG, але забивають лише 1.0. Подивіться на нещодавні ігри: перемога 3-0 над Фіорентіною з 3.05 xG та 6 великих моментів, але потім нічия 0-0 з Лідсом, де було 0.67 xG та нуль великих моментів. Перемога 2-0 над Зриньські – 2.05 xG, але поразка 1-3 від Челсі – 1.77 xG. Вони нестабільні, здатні на вибухи xG, як 4.44 проти Борнмута, але часто не реалізують. Ньюкасл стабільніший: в середньому 2.05 xG та 2.1 голи, майже ідеально збігається. На виїзді в середньому 1.76 xG та 1.7 голи. Недавні результати включають перемогу 2-1 на виїзді над Тоттенхемом з 2.48 xG, нічию 0-0 на виїзді з Вулвз з 0.94 xG та перемогу 3-1 на виїзді над Бернлі з 2.31 xG. Вони не показують диких перевиконань, але їхня атака надійна. Високий ризик регресії у Пелеса означає, що голи можуть прийти, якщо вони нарешті реалізують, а стабільність Ньюкасла робить їх твердою ставкою на забиті.
У Крістал Пелес чотири гравці відсутні: нападник Еванн Гессанд (сумнівний), півзахисник Чейк Дукуре (сумнівний) та нападники Едвард Нкетіа та Матеус Франса (обидва відсутні). Гессанд – ключовий нападник, але його відсутність компенсують стартові гравці на кшталт Странд Ларсен та Піно. Втрата Дукуре ослаблює глибину півзахисту, але Вартон та Камада повинні впоратися. Загалом стартовий склад сильний, без серйозних порушень. Відсутності у Ньюкасла серйозніші: сім гравців поза грою, включаючи ключового півзахисника Бруно Гімараеса (відсутній) та захисників Фабіана Шера та Джамала Ласселса (обидва сумнівні). Відсутність Бруно величезна – він творчий двигун, і без нього Ньюкасл раніше боровся в минулих матчах. Захист латають з Тіау та Берном, але вони вразливі. Півзахисники Джо Віллок та Льюїс Майлі також поза грою, що робить опції тоншими. Це суттєво впливає на здатність Ньюкасла контролювати ігри та створювати моменти, особливо проти оборонної установки Пелеса. Очікуйте зниження звичної домінації Ньюкасла в півзахисті та більшу залежність від стандартних положень.
Це зіткнення двох оборонних команд, багатих на кути. Крістал Пелес позначається як команда з високим володінням, але дані показують, що вдома в середньому лише 41.04% володіння – вони насправді сидять глибоко та контратакують. Ньюкасл на виїзді в середньому має 56.33% володіння, тому швидше за все контролюватиме м'яч. Обидва мають організовану оборону: Пелес пропускає 1.39 xG за домашній матч, Ньюкасл пропускає 1.23 xG на виїзді. З низьким володінням у Пелеса та відсутністю ключових творців у Ньюкасла, цей матч може бути повільним і тактичним. Сильний вітер 26 км/год може порушити передачі, сприяючи стандартам. Кутів буде багато – Пелес в середньому 4.58 кутів за та 4.51 проти за домашній матч, Ньюкасл в середньому 7.83 за та 3.61 проти на виїзді. Це комбіновано 9.09 до 11.44 загальних кутів, тому готуйтеся до кута фестивалю. Картки також фактор: Пелес картковитий вдома з 4.80 загальних жовтих в середньому, але арбітр Енді Мадлі поблажливий. Це створює низькорезультативну, залежну від стандартів битву, де різниця тонка.
Для Крістал Пелес вдома розберемо шість маркерних матчів. Проти Челсі (1-3): 1.77 xG, 6 великих моментів, але червона картка спотворила – створювали добре, але оборонно розвалилися. Проти Фулхема (1-1): 1.93 xG, 3 великих моменти, справедлива нічия з голами обох команд. Проти Брайтона (0-0): 0.75 xG, 0 великих моментів – стерильна гра з небагатьма шансами. Проти АЗ (3-1): 3.83 xG, 5 великих моментів, домінантний атакуючий показник. Проти Брентфорда (2-0): 0.70 xG, 1 великий момент, ефективна перемога незважаючи на низький xG. Проти Борнмута (3-3): 4.44 xG, 7 великих моментів, хаотична високоочкова нічия. Патерн: Пелес нестабільні – можуть генерувати високий xG (понад 3.0 у трьох матчах), але також можуть провалюватися (менше 1.0 xG у двох). Вони дозволяють великі моменти теж (2.51 в середньому), тому Обидві заб'ють поширена (4 з 6 матчів). Для Ньюкасла на виїзді чотири маркера: Проти Тоттенхема (2-1): 2.48 xG, 3 великі моменти, домінували по кутах 12-2. Проти Вулвз (0-0): 0.94 xG, низькошансова гра. Проти Бернлі (3-1): 2.31 xG, 7 великих моментів, клінічне закінчення. Проти Вест Гема (1-3): 0.52 xG, 0 великих моментів, переграли. Патерн: Ньюкасл сильні стартують – в середньому 1.33 голів у першому таймі на виїзді та 5.33 кутів у першому таймі. Створюють 3.67 великих моментів за виїзний матч, але можуть бути закриті (як проти Вулвз). Перекриття: обидві команди мають високі кутові та змінний атакуючий вихід, з Ньюкаслом більш стабільним у перших таймах та Пелесом схильним до оборонних проколів.
Лише дві зустрічі за останні 12 місяців, обидві на виїзді для Пелеса. 2026-01-04, Ньюкасл виграв 2-0 з xG 2.08-0.70 та великими моментами 5-1 – Ньюкасл домінував, Пелес створив мало. 2025-04-16, Ньюкасл виграв 5-0 з xG 1.54-2.00 та великими моментами 5-3 – тут Пелес мав вищий xG, але був безжально покараний на моментах. В обох матчах Ньюкасл контролював володіння (59% та 60%) та мав більше ударів у рамку (7 та 7). Пелес не забив у обох, лише 1.13 xG за матч в середньому. Склади змінилися (по 6 гравців у кожній), але тенденція ясна: Ньюкасл останнім часом має перевагу над Пелесом, особливо в реалізації моментів. Однак з поточними відсутностями ключових гравців Ньюкасла, ця історична перевага може бути притуплена. H2H натякає на низьку результативність для Пелеса, але високу для Ньюкасла, але вибірка мала – лише два матчі, тому обережність потрібна.
Аналіз малих ринків на основі середніх маркерів. xG: Пелес 2.10 проти Ньюкасла 1.69 індивідуально, суперники 1.39 проти 1.23, загальний матч 3.49 проти 2.92 – вказує на помірне очікування голів. Кутові: Пелес 4.58 за, 4.51 проти; Ньюкасл 7.83 за, 3.61 проти; загальні матчу 9.09 проти 11.44 – Ньюкасл домінує по кутах, особливо на виїзді. Жовті картки: Пелес 1.49 за, 3.31 проти; Ньюкасл 1.78 за, 2.17 проти; загальні 4.80 проти 3.95 – Пелес схильний до карток вдома. Патерни першого тайму: Пелес голи 1Т 0.80 за, 0.67 проти, загальні 1.47; Ньюкасл голи 1Т 1.33 за, 0.78 проти, загальні 2.11 – Ньюкасл стартує швидко. xG 1Т: Пелес 1.02 за, 0.50 проти; Ньюкасл 1.10 за, 0.28 проти. Кутові 1Т: Пелес 2.00 за, 2.53 проти; Ньюкасл 5.33 за, 0.94 проти – домінування Ньюкасла по кутах у першому таймі вражає, з 55% їх загальних кутів до перерви. Ці дані підтримують ставки на Ньюкасл рано та високі кутові.
Коефіцієнти букмекерів: перемога господарів 3.00, нічия 3.60, перемога гостей 2.25. Справедливі ймовірності без маржі: господарі 31.6% (справедливі коефіцієнти 3.17), нічия 26.3% (3.80), гості 42.1% (2.38). Мої оцінки: перемога господарів 30% (справедливі коефіцієнти 3.33), нічия 30% (3.33), перемога гостей 40% (2.50). Для перемоги гостей букмекер пропонує 2.25 проти моїх справедливих 2.50 – немає валу (EV негативне). Для нічиї букмекер 3.60 проти моїх справедливих 3.33 – валуй з позитивним EV. Тотал Over 2.5 голи за 1.73: з середніх маркерів загальні голи близько 2.75-3.0, тому ймовірність ~55% (справедливі коефіцієнти 1.82), букмекер 1.73 – легкий негативний EV. Тотал Under 2.5 за 2.10: ймовірність ~45% (справедливі коефіцієнти 2.22), букмекер 2.10 – близько до справедливого. Обидві заб'ють Yes за 1.61: частота маркерів висока (Пелес 66.7%, Ньюкасл 75%), тому ймовірність ~65% (справедливі коефіцієнти 1.54), букмекер 1.61 – позитивний EV. Кутові Over 9.5 за 1.73: середні загальні 9.09-11.44, тому ймовірність ~60% (справедливі коефіцієнти 1.67), букмекер 1.73 – позитивний EV. Картки Under 3.5 за 2.20: арбітр в середньому 3.11 жовтих, нижче за лігу 4.0, ймовірність ~55% (справедливі коефіцієнти 1.82), букмекер 2.20 – ясний валуй.
Both Teams to Score Yes
Коефіцієнт
1.61
Чому ця ставка
Маркерні матчі показують Обидві заб'ють у 4 з 6 для Пелеса вдома та 3 з 4 для Ньюкасла на виїзді, високий ризик регресії xG у Пелеса та серія забитих Ньюкасла з 13 ігор. Моя оцінка: 65% ймовірності = справедливі коефіцієнти 1.54, букмекер пропонує 1.61 – валуй з EV +0.05.
Ньюкасл на виїзді в середньому 11.44 загальних кутів, Пелес вдома в середньому 9.09, комбінований індикатор для високої кількості кутів. Моя оцінка: 60% ймовірності = справедливі коефіцієнти 1.67, букмекер пропонує 1.73 – валуй з EV +0.04.
Нічия за 3.60 та Обидві заб'ють Yes за 1.61 комбінуються до 5.80. Покриває рахунки 1-1, 2-2, 3-3+ – широко та реалістично з огляду на забивну здатність обох команд та оборонні установки.
Якщо 0-0 на перерві
Over 1.5 2H