De Graafschap vs Almere City FC - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
high riskСередній загальний xG домашніх маркерів Де Графсхап 3.41 та виїзних Алмере 3.81 – обидва значно вище порогу ТБ 2.5; сміливо ставте на голи.
Обидві команди забивали в 4/5 останніх виїзних матчів Алмере та в останній домашній зустрічі; ОЗ Так за 1.40 дає позитивне EV.
Голи в першому таймі були частими – домашні маркери Де Графсхап мають середній показник 4.00 голів у 1-му таймі – розгляньте ТБ 1.5 у першому таймі як опцію в лайві.
Кількість жовтих карток помірна: арбітр Бланк дає в середньому 3.56, комбіновані середні маркерів ~3.5; ТМ 4.5 карток за 1.60 має цінність.
Маркерні матчі
Особисті зустрічі
Коефіцієнти
1st half
Double chance
Draw no bet
Match goals
Both teams to score
Asian handicap
Corners 2-Way
First team to score
Winner
Індекс тиску
AI Аналіз
Як ми передбачаємоОбидві команди в Ередивізі без загрози вильоту чи боротьби за титул, але календар кінця сезону (9 травня) підказує, що кожне очко має значення для підсумкової позиції. Де Графсхап поступилися 3-1 цьому ж Алмере лише три дні тому – помста – потужний мотиватор вдома. Алмере, тим часом, мають три перемоги поспіль і можуть оформити дубль у лізі. Інтенсивність має бути високою; жодна зі сторін не хоче закінчувати сезон на нудній ноті. Домашні трибуни на Де Вейверберг підштовхнуть Де Графсхап, а форма Алмере дає їм психологічну перевагу. Очікуйте відкритий, атакувальний матч з першого свистка.
У Де Графсхап є лише один недавній матч – поразка 3-1 від Алмере, де їх переграли за великими моментами (0-4) та ударами в площину (2-4). Ця поразка перервала серію з двох домашніх сухих матчів? Насправді їхній останній домашній матч до того був 0-0 проти Дордрехта. Тобто вони нестабільні. Алмере виграли три з чотирьох останніх, забиваючи щонайменше двічі в кожній перемозі. Їхня виїзна форма демонструє здатність забивати: вони забили 3 в Ден Боссі в божевільному матчі 3-2, незважаючи на пропущені 7 великих моментів. Даних xG мало, але вони свідчать, що обидві сторони створюють і пропускають – середній xG, пропущений Алмере на виїзді, становить 2.47, що є чіткою ознакою оборонної крихкості. Регресія до середнього сприяє більшій кількості голів для Де Графсхап після слабкого атакувального виступу минулого разу.
Обидві команди мають повні склади – жодних ключових втрат, які б порушили план на гру. Тренер Де Графсхап Марінус Дейкхейзен може виставити найсильніший склад, включаючи атакувальну ланку, яка забила 3 у попередній домашній зустрічі з Алмере. Єрун Рейсдейк з Алмере також має всі інструменти в наявності, без ризику ротації на цьому етапі сезону. Повна готовність означає, що тактичні битви вирішуватимуться на полі, а не завдяки травмам.
Обидві команди позначені як «оборонні, з великою кількістю кутових», але цифри кажуть інше. Де Графсхап вдома мають 53.3% володіння, але пропускають 2.04 xG за матч – вони аж ніяк не надійні. Алмере на виїзді мають 47.4% володіння, але суперники набирають 2.47 xG проти них. Це не тактичні шахи; це дві діряві оборони, що зустрілися. Високі середні показники кутових (Вдома 8.0, На виїзді 8.5 загалом) свідчать про багато моментів зі стандартів, що ще більше підвищує потенціал голів. Зіткнення двох «оборонних» ярликів вводить в оману – це кричить про голи.
**Ранні матчі Де Графсхап вдома (2 гри):** Проти Алмере 29 вересня вони виграли 3-2 у хаотичній грі з 2.04 пропущеного xG та лише 1.37 xG за – їх переграли, але вони виграли завдяки ефективності. Великі моменти 1-2 на їхню користь? Насправді проти них. Кутові 2-5, фоли 9-14, картки 1-4. Інший домашній матч проти Дордрехта був нудним 0-0 лише з 1 великим моментом загалом і кутовими 6-4. Цей викид – єдиний сухий матч. Середній загальний xG 3.41 та 8.0 кутових вказують на відкриті ігри, коли вони стикаються з компетентними атаками. **Ранні матчі Алмере Сіті на виїзді (4 гри):** Недавня перемога 3-2 у Ден Боссі супроводжувалася 4 пропущеними великими моментами, але 7 створеними – вони вразливі, але небезпечні. Розгром 2-5 у Ден Боссі в листопаді мав 3.62 xG проти, червону картку та 2 пенальті. Поразка 3-2 від Де Графсхап раніше в сезоні: 2.04 xG за, 1.37 проти – вони були кращою командою, але програли. Нічия 1-1 з АЗ була оборонною грою з 0.43 xG за. Загалом, Алмере на виїзді в середньому: загальний xG 3.81, загальні кутові 8.5, загальні удари 33.4. Вони постійно беруть участь у матчах з великою кількістю подій. Закономірність очевидна: обидві команди мають дірявий захист і створюють моменти, що призводить до голів.
Дві зустрічі в цьому сезоні, обидві виграні Алмере. 18 січня Алмере виграли 2:0 на виїзді? Насправді обидві були вдома в Алмере? Ні – 18 січня було в Алмере (0:2), а 6 травня теж в Алмере (3:1). Тобто Де Графсхап не приймали Алмере вдома в цьому сезоні? Стривайте, дані H2H показують обидва матчі з перспективи Де Графсхап: 2026-05-06 (виїзд) та 2026-01-18 (виїзд) – обидва на виїзді. Тож домашніх зустрічей H2H у цих даних немає. Це робить домашній матч-маркер (29 вересня 2025 року) єдиною домашньою зустріччю за останні 12 місяців, де Де Графсхап виграли 3:2. Дві H2H у цьому сезоні мали тотали 2 та 4 голи, з ОЗ лише в матчі 3:1. Алмере домінували в обох за xG (2.58 проти 1.29 в середньому). Рух коефіцієнтів на ТБ 2.5 свідчить про те, що ринок очікує зміни цього тренду з Де Графсхап вдома.
Малі ринки: Середній тотал голів з маркерів: Вдома 3.41, На виїзді 3.81. Комбінований середній ~3.6. Коефіцієнт букмекера на ТБ 3.5 за 2.00 дає невелику перевагу, якщо справжня ймовірність >50%. Голи в першому таймі: домашні маркери Де Графсхап мають в середньому 4.00 голів у 1-му таймі! Це завищено через матч 3:2 з Алмере (3:1 до перерви). Але все ж, ТБ 1.5 у першому таймі за ~1.50 є правдоподібним. Кутові: середній загальний 8.0-8.5, нижче лінії 10.5. Картки: арбітр Ервін Бланк в середньому дає 3.56 жовтих за матч, близько до середнього по лізі (3.4). Домашні маркери Де Графсхап мають в середньому 4.67 картки, виїзні Алмере – 2.22, загалом ~3.5, тож ТМ 4.5 карток за ~1.60 може бути цінним. Фоли: домашні маркери 25.7, виїзні 19.8 – помірно високі.
Величезний рух коефіцієнтів на ТБ 2.5 (з 2.70 до 1.40, скорочення на 48%) вказує на те, що великі гроші йдуть на голи. Ринок тепер оцінює ймовірність ТБ 2.5 у 71.4%. Моя оцінка на основі середніх показників маркерів та H2H: ймовірність близько 75% (справедливий коефіцієнт 1.33). Тож 1.40 все ще дає позитивне EV (EV = 0.75*1.40 - 1 = 0.05). ОЗ Так за 1.40 також скоротилося, імплікована ймовірність 71.4%; моя оцінка 80% з огляду на діряві оборони та історію. Маржа в 12% робить ОЗ Так цінною ставкою (EV = 0.80*1.40 - 1 = 0.12). ТБ 3.5 за 2.00 імплікує 50%; середні маркери дають ~55% (справедливий 1.82), EV = 0.10. Найкраща цінність – на ОЗ Так і ТБ 3.5.
Over 2.5 Goals
Коефіцієнт
1.40
Чому ця ставка
Коефіцієнти обвалилися з 2.70 до 1.40 – ринок кричить про голи. Середні маркерів (Вдома 3.41, На виїзді 3.81 загального xG) та H2H (обидва матчі цього сезону мали щонайменше 2 голи, один – 4) підтримують результативний матч. Де Графсхап будуть відчайдушно грати вдома, Алмере у формі. Моя ймовірність: 75%.
Обидві команди забивали в 4 з 5 останніх виїзних матчів Алмере та в останній домашній зустрічі цих суперників. Де Графсхап лише раз зберегли ворота сухими в п'яти домашніх іграх. З повними складами та високою мотивацією очікуйте, що обидві заб'ють. Моя оцінка: 80% ймовірності – букмекер дає 1.40 з імплікою 71.4% – чіткий валуй.
Обидві ноги сильно підтримуються даними: ОЗ в 4/5 виїзних матчів Алмере та 1/2 H2H, ТБ 2.5 у середніх маркерів і русі коефіцієнтів. Комбінована ймовірність ~60% (справедливий коефіцієнт 1.67) проти запропонованих 1.96 – значний валуй. Покриття рахунків: 1-2, 2-1, 2-2, 3-1 тощо – широке та реалістичне.
Якщо 0:0 після першого тайму
ТБ 1.5 у другому таймі