Dundee FC vs St. Mirren - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskСент-Міррен забивали та пропускали у всіх 6 виїзних маркерах (100% на ОЗ) – ставка на 'обидві заб'ють' за 1.67 має сильний валуй.
Данді забивали у 12 з останніх 15 домашніх ігор і мають серію з 5 матчів з ОЗ – очікуйте голи з обох боків.
Середня кількість кутових у домашніх маркерах Данді – 11.56, у виїзних Сент-Міррена – 10.76. Ставка на тотал кутових більше 10.5 за 1.73 підкріплена стабільними даними.
Виїзні матчі Сент-Міррена мають середній тотал 5.0 голів в останніх 6 виїзних маркерах – тотал більше 2.5 за 1.91 і тотал більше 3.5 за 3.20 обидва дають валуй.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоОбидві команди борються за те, щоб уникнути плей-оф за виживання, їх розділяє лише 3 очки між 9-м та 10-м місцями. У Данді 33 очки, у Сент-Міррена 30. Залишилося 6 матчів, кожне очко на вагу золота. У Данді трохи легший календар: Лівінгстон (д), Кілмарнок (г), Абердін (д) – всі ігри, які можна виграти. У Сент-Міррена складніші суперники: Кілмарнок (д), Абердін (г), Данді Юнайтед (г). Цей матч – прямий шестиочковий за виживання, тому мотивація максимальна в обох сторін. Ніхто не може дозволити собі програти, але нічия також не влаштовує нікого, враховуючи щільну таблицю. Очікуйте високоінтенсивної, самовідданої гри, яка часто призводить до голів через помилки та стандарти.
Форма Данді неоднозначна: вони програли 3-0 Данді Юнайтед на виїзді, створивши 2.18 xG, що свідчить про проблеми з реалізацією. Вдома вони грають цікаво: 2-2 з Данді Юнайтед (1.32 xG за, 2.85 проти), 2-1 перемога над Мотервеллом (1.47 xG за, 1.85 проти) і 3-3 з Гіберніаном (0.92 xG за, 1.74 проти). Вдома вони перевершують xG (в середньому 1.26 xG за, 1.7 забитих голів), тому існує ризик регресії, але вони стабільно створюють моменти. Форма Сент-Міррена на виїзді нестабільна: програли 1-0 Селтіку, незважаючи на 0.92 xG, виграли 2-1 у Фолкірка (1.43 xG), програли 2-1 Данді Юнайтед (1.69 xG) і зіграли 1-1 з Лівінгстоном. В їхніх виїзних матчах в середньому 4.5 тотали голів, а 'обидві заб'ють' було в 5 з останніх 6. xG Сент-Міррена на виїзді 1.49, але вони пропускають 1.51 – це рецепт для голів.
Обидві команди мають повні склади без травм та дискваліфікацій. У Данді 21 ключовий гравець у формі, у Сент-Міррена також 21 доступний гравець. Це означає, що обидва тренери можуть виставити найсильніші склади. Жодних ротацій на цьому етапі сезону не очікується. Єдина невідома – стартові формації, але обидва тренери (Стівен Пресслі та Крейг Макліш) були послідовні у своїх схемах. Повний склад підвищує якість гри та ймовірність атакувальних намірів.
Данді – команда, яка домінує у володінні м'ячем вдома (в середньому 57.8%), а також багато подає кутові. Сент-Міррен більш оборонний та реактивний (45.4% володіння на виїзді). Однак, незважаючи на оборонний стиль, виїзні матчі Сент-Міррена мають високі загальні xG (в середньому 3.00). Домашні показники Данді показують, що вони створюють 2.56 великих моментів за гру, але пропускають 1.44. Сент-Міррен на виїзді створюють 2.22 великих моменти, але пропускають 2.94. Це свідчить про те, що обидві команди матимуть можливості. Тактична битва сприяє відкритій грі: Данді домінуватимуть у володінні та тиснутимуть, а Сент-Міррен шукатимуть контратаки та стандарти. Обидві команди вразливі в захисті, тому голи з обох боків більш ніж імовірні.
Домашні маркери Данді (4 матчі): проти Лівінгстона (2-2, xG 0.91-1.29, 10 кутових, 2-2 картки), проти Кілмарнока (2-1, xG 2.23-1.27, 12 кутових, 2-4 картки), проти Абердіна (1-3, xG 1.12-1.36, 10 кутових, 2-1 картки), проти Сент-Міррена (3-1, xG 0.68-1.39, 12 кутових, 0-2 картки). Закономірність: висока кількість кутових (в середньому 11.5, всі ≥10), 'обидві заб'ють' у 3 з 4, середній тотал голів 2.5. Матч з Сент-Мірреном закінчився 3-1, незважаючи на те, що Данді були слабшими за xG, що свідчить про ефективність. Виїзні маркери Сент-Міррена (6 матчів): проти Лівінгстона (1-1, xG 0.97-0.69, 9 кутових, 2-1 картки), проти Кілмарнока (3-4, xG 1.96-2.65, 13 кутових, 3-1 картки), проти Лівінгстона (1-1, xG 1.41-1.32, 7 кутових, 3-3 картки), проти Абердіна (3-3, xG 1.83-2.12, 14 кутових, 1-0 картки), проти Данді ФК (1-3, xG 1.39-0.68, 12 кутових, 2-0 картки). Закономірність: 'обидві заб'ють' у всіх 6 матчах, середній тотал голів 5.0 (завищений, але стабільно високий), кутові в середньому 11.0. Головний висновок: виїзні матчі Сент-Міррена – це феєрії голів з голами обох команд і великою кількістю кутових.
Дві зустрічі цього сезону: у Данді – домашня перемога 3-1, незважаючи на те, що Сент-Міррен мали 1.39 xG проти 0.68. У Сент-Міррена – нульова нічия 0-0 з червоною карткою Сент-Міррена після 63 хвилини. Домашня команда виграла єдиний матч без червоної картки. xG у тому матчі 3-1 був на користь Сент-Міррена, що свідчить про те, що Данді були більш ефективними, а не домінуючими. У нульовій нічиїй вони нейтралізували одне одного. З повними складами та потребою в перемозі, цей матч, імовірно, буде більш відкритим, ніж нульова нічия в Сент-Міррена.
Дрібні ринки: Кутові – Данді вдома в середньому 6.78 за, 4.78 проти (всього 11.56). Сент-Міррен на виїзді в середньому 4.73 за, 6.03 проти (всього 10.76). Обидві команди часто подають кутові. Ставка на тотал кутових більше 10.5 за 1.73 – сильний кандидат. Жовті картки: Данді вдома в середньому 4.0 всього, Сент-Міррен на виїзді в середньому 3.37. Середня по лізі – 4.0, але без даних про арбітра є варіативність. Фолів багато: Данді вдома в середньому 22.72, Сент-Міррен на виїзді в середньому 26.87. Закономірності перших таймів: Данді вдома в середньому 4.78 кутових у першому таймі, Сент-Міррен на виїзді в середньому 5.57. Голи в першому таймі: Данді вдома в середньому 2.56, Сент-Міррен на виїзді в середньому 1.47. Перший тайм може бути активним.
Справедливі ймовірності букмекерів (без маржі): Домашня 37.8%, Нічия 28.5%, Виїзна 33.7%. Ринок трохи віддає перевагу Данді, але бачить це як близький матч. Тотал більше 2.5 за 1.91 (52.4%) нижчий за мою оцінку в 60%+ на основі даних маркерів. Тотал більше 3.5 за 3.20 (31.3%) також виглядає валуєм. 'Обидві заб'ють' Так за 1.67 (59.9%) – сильний валуй, враховуючи 100% показник Сент-Міррена на виїзді в маркерах та 75% Данді вдома. Тотал кутових більше 10.5 за 1.73 (57.8%) збігається з середніми показниками 11.56 і 10.76. Рух коефіцієнтів на тотал більше 4.5 вниз і на виїзд вгору свідчить про те, що гроші йдуть на голи та Данді.
Both Teams to Score - Yes
Коефіцієнт
1.67
Чому ця ставка
Ставка 'обидві заб'ють' Так – найкращий варіант. Сент-Міррен забивали та пропускали у всіх 6 виїзних матчах-маркерах. У Данді 'обидві заб'ють' у 3 з 4 домашніх маркерів та в 5 поспіль домашніх іграх ліги. Обидві команди мають діряву оборону, але можуть забивати. З повними складами та високою мотивацією, обидві повинні відзначитися.
Тотал більше 2.5 проходив у 10 з останніх 15 домашніх матчів Данді та у 8 з останніх 15 виїзних матчів Сент-Міррена. Середні показники маркерів: Данді вдома 2.5 голи за матч, Сент-Міррен на виїзді 5.0 (завищено, але все одно високо). Єдина очна зустріч у Данді закінчилася 3-1. Букмекери пропонують 1.91, що є валуєм, враховуючи оцінку ймовірності в 60%+.
Обидва ринки ідеально узгоджуються: 'обидві заб'ють' Так і тотал більше 2.5 очікують голи від обох команд і загальний тотал щонайменше 3. Покриття рахунків широке: 1-2, 2-1, 2-2, 3-0 (якщо ОЗ Так), тощо. Насправді, 'обидві заб'ють' Так + тотал більше 2.5 включає багато рахунків: 1-2, 2-1, 2-2, 3-1 і т.д. Ця комбінація має сильну історичну підтримку з маркерів обох команд. Покриває рахунки на кшталт 2-1, 1-2, 2-2, 3-1, 1-3.
Якщо 0-0 після першого тайму
Тотал більше 1.5 гола в другому таймі