Dundee United vs Dundee FC - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskДомашні маркери Данді Юнайтед дають в середньому 10.24 кутових; ставка на більше 10.5 за 1.91 має позитивне EV (оцінка 55%).
Картки в маркерах обох команд стабільно нижчі за середні по лізі (вдома 3.12, на виїзді 3.40) – менше 4.5 карток за 1.83 – сильний валуй.
Домашня форма Данді Юнайтед показує ОЗ в 4/6 маркерних матчів (66%) – контекст дербі натякає на голи обох, але коефіцієнт 1.61 не дає переваги.
Зустрічі H2H цього сезону дали в середньому 2.5 голи та 10.66 кутових за матч, що підтримує ставку на кутові більше 10.5 в цьому дербі.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоЦе дербі Тейсайда з гордістю на кону, але ніхто не бореться за щось серйозне в лізі. Данді Юнайтед на 7-му місці з 40 очками, дев'ятьма вище від зони вильоту, але потрапити в топ-6 вже не зможуть. Залишилися матчі з Кілмарноком, Абердіном та Сент-Міррен – нелегко, але без тиску. Данді на 9-му з 33 очками, лише на чотири вище від зони плей-оф, тому ще мають невеликі побоювання за виживання. Однак з чотирма матчами в запасі, включаючи домашні ігри з Сент-Міррен та Лівінгстоном, вони мають бути в безпеці. Атмосфера дербі додає напруги, але ставки помірні. Обидва тренери хочуть уникнути поразки, але захисні стилі обох сторін натякають, що напружений бій все одно може принести голи.
Данді Юнайтед грають нестабільно, але вдома проявляють характер. В останніх шести домашніх матчах – три перемоги, дві нічиї, одна поразка, включаючи несподівану перемогу 2:0 над Селтіком та видовищні 3:2 з Лівінгстоном. Їхній очікуваний xG вдома – 1.22 за гру, але забивають 1.1 в середньому, NPxG 1.02 – створюють якісні моменти. В захисті пропускають 1.47 xG вдома – не бетон. Данді на виїзді – жах: без перемог у шести, чотири поразки, дві нічиї. Забивають лише 0.89 голів за гру при xG 1.22 – недооцінка, яка може виправитись. В захисті пропускають 1.44 xG та 1.67 фактичних голів – вразливі. Цього сезону зустрічались двічі: 1:0 на користь Данді та 2:2 – обидві можуть забивати.
Данді Юнайтед з повним складом, без травм і дискваліфікацій. Тренер Джим Гудвін має всіх ключових гравців, включаючи форварда Тоні Ватта та півзахисника Ділана Левітта. Це важливо для дербі. Данді не вистачає Скотта Райта, але це не велика втрата. Стівен Пресслі може виставити найсильніший склад з тією ж захищеною схемою, яка пропускає на виїзді. Повна готовність дозволяє обом командам виконувати свої плани без змін.
Обидві команди описують як захисні та кутові важковаговики, але дані свідчать про інше. Данді Юнайтед вдома беруть 5.64 кутових, загалом 10.24 в маркерних матчах – вони тиснуть і заробляють стандарти. Данді на виїзді мають 3.03 кутових, але пропускають 5.33 – вразливі до кутових. Володіння м'ячем: Юнайтед 47.9% вдома, Данді 43.5% на виїзді – Юнайтед матиме більше м'яча, але не критично. Тактична битва двох захисних команд, але в дербі помилки та стандарти часто призводять до голів. Середні xG натякають на голи: в матчах Юнайтед вдома загальний xG 3.17, Данді на виїзді – 2.60. Стандарти та контратаки можуть стати вирішальними.
Шість домашніх маркерних матчів Данді Юнайтед (проти Лівінгстона, Сент-Міррен, Абердіна, Кілмарнока, знову Сент-Міррен і Данді) в середньому дають 3.17 голів, 10.24 кутових, 3.96 великих моментів. Детально: з Лівінгстоном 3:2 (xG 1.87-1.83, 2-2 ВМ) – відкрита гра; з Сент-Міррен 2:1 (1.69-1.12, 1-1) – під контролем; з Абердіном 0:0 (1.02-1.45, 1-1) – захисне побоїще; з Кілмарноком 1:1 (2.05-0.50, 5-1) – домінували, але марно; з Данді 0:1 (1.50-1.86, 2-5) – переграли; з Сент-Міррен 3:1 (2.21-2.28, 2-2) – високий xG. Тенденція: голи в 4/6, ОЗ в 4/6. Домашні ігри Юнайтед часто мають тотал більше 2.5 та обидві забивають. П'ять виїзних маркерів Данді (Фолкерк, Данді Юнайтед, Мотервелл, Гіберніан, Фолкерк) – в середньому 2.60 голів, 8.36 кутових, 4.24 ВМ. Детально: з Фолкерком 0:1 (xG 0.98-1.58, 1-2) – малогольовий; з Данді Юнайтед 1:0 (1.86-1.50, 5-2) – переграли, але виграли; з Мотервеллом 0:1 (0.25-1.53, 0-3) – знищені; з Гіберніаном 0:2 (0.56-2.26, 2-2) – обіграні; з Фолкерком 1:2 (1.21-1.07, 1-3) – рівна гра. Тенденція: лише 2/5 більше 2.5, 2/5 ОЗ. Але вони грали проти сильних; проти команди рівня Юнайтед можуть бути більш відкритими. Перетин: домашні маркери Юнайтед натякають на голи, а виїзні Данді на більш щільні ігри, але контекст дербі та атакувальний потенціал Юнайтед схиляють до тоталу більше 2.5.
Лише дві зустрічі цього сезону. 3 січня 2026 вдома Данді Юнайтед програли 0:1, маючи більше володіння (55%) та ударів (22-16), але менше великих моментів (2-5) і програли xG 1.50-1.86. 15 березня 2026 в Данді було 2:2, Юнайтед лідирували за статистикою: xG 2.85-1.32, 5-1 ВМ, 10-1 ударів в площину, 7-4 кутові. Обидва матчі з голами, загальний xG 4.35 та 3.36 відповідно. Історія показує, що обидві команди створюють моменти, а господарі мають перевагу, але не використовують її. Атмосфера дербі та знайомство натякають на голи знову.
Ринки першого тайму: домашні маркери Данді Юнайтед – середня кількість голів у 1-му таймі 1.08, кутові 5.42, жовті 0.94. Виїзні маркери Данді – голи в 1-му таймі 1.22, кутові 3.83, жовті 1.00. Комбінований xG першого тайму 1.12-1.15, тож голи у першому таймі можливі, але не гарантовані. Загальна кількість кутових: Юнайтед вдома 10.24, Данді на виїзді 8.36 – обидві близько 10. Лінія букмекера на кутові 10.5 – близько до середнього, але невеликий валуй. Картки: середнє по лізі 4.0, але командні середні: Юнайтед вдома 3.12, Данді на виїзді 3.40 – обидві нижче 4.5. Тотал більше 4.5 за 1.83 може мати валуй, якщо дербі додасть напруги. Але дані показують стабільність: у домашніх маркерів Юнайтед 3.0, у виїзних Данді 3.4, тож менше 4.5 виглядає ймовірно.
Коефіцієнти вказують на невелику перевагу господарів (2.01), але був значний рух: домашня перемога впала на 14% на азіатському гандикапі, виїзна – скоротилась. Спільнота масово ставить на господарів (79.8%), але це зміщено упередженням. Моя оцінка: перемога господарів 42%, нічия 28%, виїзд 30% – чіткого валуя на 1Х2 немає. Тотал більше 2.5 за 1.73 має ймовірність 57.8%, але дані маркерів дають 67% вдома для Юнайтед та 40% на виїзді для Данді – середньозважене ~55%. З урахуванням дербі оцінюю 60%, тож невеликий валуй. ОЗ Так за 1.61 має 62.1%, але дані: Юнайтед вдома 66%, Данді на виїзді 40% – зважене ~55%. Однак H2H дали ОЗ в одному з двох, а дербі часто приносять голи обом. Оцінюю 58% для ОЗ Так, тож валуя немає за 1.61. Картки більше 4.5 за 1.83: середнє по лізі 4.0, але дербі може додати. Оцінюю 55% для більше 4.5 – невеликий валуй, якщо арбітр суворий. Оскільки арбітр невідомий, впевненість середня.
Cards in match Under 4.5
Коефіцієнт
1.83
Чому ця ставка
Середнє по лізі 4.0, але командні середні: вдома у Юнайтед 3.12, на виїзді у Данді 3.40. Дербі може додати напруги, але дані показують стабільність. Оцінюю 60% для менше 4.5, чесний коефіцієнт 1.67, букмекер дає 1.83 – валуй.
Домашні маркери Данді Юнайтед в середньому дають 10.24 кутових за матч. Проти команди, яка багато пропускає кутові (Данді на виїзді 8.36, пропускають 5.33), тотал має перевищити 10.5. Оцінюю ймовірність 55%, чесний коефіцієнт 1.82, букмекер дає 1.91 – валуй.
Кутові більше 10.5 – валуй за 1.91, а тотал менше 4.5 голів ймовірний (ймовірність ~70%, коефіцієнт 1.17). Комбінований коефіцієнт 2.35 – покриває рахунки типу 1:0, 2:0, 2:1, 3:1? Менше 4.5 включає до 4 голів. Щільна гра з багатьма кутовими підходить для дербі. Покриває рахунки від 0:0 до 2:2, реалістично.