Dunfermline Athletic vs Partick Thistle - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskВ очних зустрічах в середньому 6.0 кутових за матч, значно нижче лінії 9.5; грайте ТМ 9.5 кутових за 1.83 для сильної вартості.
Данфермлайн не забивали в 3 з останніх 5 домашніх ігор; Партік мають 7 сухих матчів в 12 загалом; розгляньте ОЗ Ні за 2.00.
Ринок значно змістився в бік ТМ 2.5 (коефіцієнт скоротився на 13%), підтверджуючи малорезультативний сценарій; ТМ 2.5 за 1.80 має позитивне очікуване значення.
Партік Тісл виграли 2 з останніх 3 очних матчів та перевершили Данфермлайн 5-2; ставка на них з нічиєю без програшу за 1.73 забезпечує страховку.
Маркерні матчі
Особисті зустрічі
Коефіцієнти
Match goals
Asian handicap
Double chance
1st half
Corners 2-Way
First team to score
Winner
Draw no bet
Both teams to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоОбидві команди в середині таблиці, без серйозних турнірних завдань, але на кону гордість та місцеве суперництво. Через три дні вони знову зустрінуться, тому можливий обережний підхід, щоб уникнути травм і тактичних розкриттів. У Данфермлайн попереду матч Кубка Шотландії проти Селтіка, що може відволікати. Партік Тісл має лише цю лігову гру та матч-відповідь, тому вони можуть бути дещо більш сфокусованими. Однак без тиску вильоту або підвищення мотивація помірна для обох. Різниця незначна, але домашня перевага Данфермлайн може дати їм невелику перевагу в бажанні догодити вболівальникам.
Данфермлайн Атлетік відчувають проблеми з голами вдома: лише одна перемога в останніх трьох домашніх матчах (1-0 проти Арброта) та дві безгольові нічиї. Їхній xG вдома низький (0.20, 2.26, 0.75 в останніх матчах), і вони недобирають очікувані голи, що свідчить про нестачу якісних моментів. Партік Тісл, з іншого боку, загалом надійні в захисті: сім сухих матчів в останніх 12 іграх. Однак їхня виїзна форма обмежена: лише один виїзний матч у вибірці (нічия 2-2 у Данфермлайн). У тому матчі вони пропустили 2.26 xG, що вказує на вразливість в обороні на виїзді. Обидві команди мають низькі показники ОЗ (обидві заб'ють) та ТБ 2.5, що вказує на малорезультативний матч.
Обидва склади у повній готовності, без травм та дискваліфікацій. Ризик ротації низький, оскільки наступний матч через три дні, але обидва тренери, ймовірно, виставлять сильні склади через важливість чемпіонату. Ключові гравці Данфермлайн доступні, у Партік Тісл відсутніх немає. Стабільність тренерів (Ніл Леннон та Марк Вілсон) означає, що тактичні схеми знайомі за попередніми очними зустрічами.
Обидві команди описуються як оборонні та такі, що багато подають кутові. Данфермлайн в середньому володіють м'ячем 56.8% вдома, у Партік в середньому 48.7% на виїзді. Це свідчить, що Данфермлайн домінуватимуть у володінні, але важко пробиватимуть компактну оборону Партік. Партік, ймовірно, сядуть глибоко і будуть грати на контратаках. Стандарти можуть стати ключем до голів, але через оборонну організацію обох команд голів може бути мало. Очні зустрічі були напруженими: остання завершилася 2-2, але дві попередні були малорезультативними (0-1 та 0-2). Очікуйте обережний початок із невеликою кількістю моментів.
Маркери домашніх матчів Данфермлайн: чотири матчі, середній загальний xG 2.01, кутові 10.22, картки 4.00. Примітно: 24.02.2026 проти Партік Тісл завершився 2-2 з xG 2.26-0.92, але всього 4 кутових. 06.12.2025 проти Арброта: поразка 1-2, xG 0.75-1.79, кутові 8. Середня кількість кутових 10.22 завищена через матч з Арбротом (15 кутових), без нього середня становить 5.5. Маркери виїзних матчів Партік Тісл: лише три матчі, одна червона картка. Середній загальний xG 3.22, кутові 4.91, картки 4.00. Матч з червоною карткою (27.09.2025 проти Данфермлайн) трохи спотворив статистику. Без нього загальний xG на виїзді все ще близько 3.0. Маркери, специфічні для очних зустрічей, показують нижчі суми: три матчі в середньому 2.80 загального xG та 6.00 кутових. Закономірність: коли ці команди зустрічаються, голи та кутові нижчі за сезонні середні. Зважаючи на оборонний стиль обох команд, тактичний малюнок — виснажлива боротьба з невеликою кількістю моментів.
Три зустрічі за останні 12 місяців: 11.04.2026: Партік Тісл 2-0 Данфермлайн (xG 2.47-0.55, кутові 5-2); 24.02.2026: Данфермлайн 2-2 Партік Тісл (xG 2.26-0.92, кутові 1-3); 25.11.2025: Партік Тісл 1-0 Данфермлайн (xG 0.91-0.85, кутові 3-4). Партік Тісл виграли двічі та одна нічия, загальний рахунок 5-2 на їхню користь. У двох матчах на полі Данфермлайн Партік мають перемогу та нічию. Загальний xG в очних зустрічах помірний, в середньому 2.80. Примітно, що жоден матч не мав більше 4 голів. Остання очна зустріч на цьому стадіоні завершилася 2-2, але це була аномалія, оскільки Данфермлайн мали 2.26 xG. Інші два матчі були малорезультативними. Середня кількість кутових в очних зустрічах — 6.0, значно нижче середнього по лізі.
Закономірності першого тайму: домашні маркери Данфермлайн мають середній тотал голів у першому таймі 1.11, виїзні маркери Партік — 1.46. В очних зустрічах середній тотал голів у першому таймі 1.44. Це свідчить, що гол у першому таймі можливий, але не гарантований. Кутові: домашні кутові Данфермлайн — 10.22, але в очних зустрічах — 6.0. ТМ 9.5 кутових виглядає перспективно з огляду на тенденцію очних зустрічей. Картки: середня кількість жовтих по лізі 4.0; домашні маркери Данфермлайн — 4.0, виїзні маркери Партік — 4.0. В очних зустрічах середня кількість карток 3.11, трохи нижче. ТБ 4.5 карток може бути натяжкою. Фоли: домашні фоли Данфермлайн 10.78, виїзні фоли Партік 15.83. Висока кількість фолів може призвести до карток, але середня кількість карток помірна.
Коефіцієнти букмекерів: ТМ 2.5 за 1.80, ТБ 2.5 за 2.00. Ринок значно змістився в бік ТМ 2.5 (скоротився з 2.08) і проти ТБ 2.5 (виріс з 1.73). Це сильний сигнал. ОЗ Так за 1.75, Ні за 2.00, причому ОЗ Так скоротився (з 1.91). Імовірності без маржі: Домашня 34.3%, Нічия 27.2%, Виїзна 38.5%. Наша оцінка: Домашня 35%, Нічия 30%, Виїзна 35% — чіткого валу немає. ТМ 2.5 за 1.80 передбачає ймовірність 55.6%; наша оцінка близько 60%, що дає справедливий коефіцієнт 1.67. EV = (0.60*1.80)-1 = 0.08, позитивне значення, але невелике. ТБ 2.5 за 2.00 передбачає 50%; наша оцінка 40%, тому негативний EV. Найкраща вартість може бути на кутових: ТБ/ТМ 9.5 по 1.83. В очних зустрічах середня кількість кутових 6.0, тому ТМ 9.5 має високу ймовірність (75%+), що дає справедливий коефіцієнт 1.33, тому 1.83 — чудова вартість. Однак дані маркерів домашніх матчів Данфермлайн показують більше кутових, тому обережно. Поєднуючи закономірності, ТМ 9.5 кутових є найкращою валуйною ставкою з середньою впевненістю.
Corners Under 9.5
Коефіцієнт
1.83
Чому ця ставка
В очних зустрічах в середньому 6.0 кутових, всі три матчі нижче 9.5. Середня домашніх кутових Данфермлайн завищена через один матч (15 кутових). Виїзні кутові Партік низькі. Лінія 9.5 занадто висока. Сильний валуй на ТМ 9.5 за 1.83.
ОЗ було лише в 1 з 3 очних зустрічей, а Данфермлайн не забивали в 3 з останніх 5 домашніх ігор. Партік мають 7 сухих матчів в останніх 12 загалом. Коефіцієнт 2.00 передбачає ймовірність 50%, але наша оцінка близько 55%, що дає позитивний EV.
Обидві ставки відповідають малорезультативній грі з низькою кількістю кутових. Очні зустрічі підтримують обидві умови. Охоплення рахунків включає 0-0, 1-0, 0-1, 1-1, 2-0, 0-2 (усі з ТМ 2.5 голів і, ймовірно, ТМ 9.5 кутових).