Estoril Praia vs Famalicão - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskДомашні маркери Ештуріала мають середній загальний xG 3.87, виїзні маркери Фамалікана — 2.71 — разом дають високі очікування голів; ставте на тотал більше 2.5.
Фамалікан виграв обидві очні зустрічі цього сезону, включаючи розгром 4-0; тактичне протистояння на користь гостей.
Фамалікан в середньому подає 10.0 кутових на виїзді, а Ештуріал пропускає 4.03 вдома — сильний аргумент для індивідуального тоталу кутових Фамалікана більше 4.5.
Арбітр Карлуш Маседу дає в середньому 4.70 жовтих за матч, що нижче середнього по лізі (5.0) — тотал жовтих менше 5.5 має невелику цінність.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
AI Аналіз
Як ми передбачаємоФамалікан — 5-й з 48 очками, активно бореться за єврокубки. Кожне очко на вагу золота на цьому етапі сезону, особливо проти середняка. Ештуріал — 10-й з 37 очками, безпечно відірвався від зони вильоту, але мотивація мінімальна. Різниця в мотивації очевидна: Фамалікану потрібна перемога, щоб тиснути на топ-4, а форма Ештуріала (чотири поразки поспіль) натякає на те, що команда вже у відпустці. Ештуріал виграв лише 2 з останніх 10 матчів і пропустив 13 голів у 5 останніх домашніх іграх. Фамалікан, навпаки, не програє у 5 останніх виїзних матчах (3 нічиї, 2 перемоги) і в трьох із них зіграв «на нуль». Гості відчують запах крові.
Ештуріал у вільному падінні. Чотири поразки поспіль, включаючи домашню поразку 1-3 від Порту та виїзну 2-3 від Ароуки, де вони створили 5 великих моментів, але все одно програли. Їхній xG вдома вражає: в середньому 2.11 голів при лише 1.45 xG — перевиконання, яке кричить про регресію. В останніх 5 домашніх матчах пропускали 2+ голи у 4 з них. Фамалікан, навпаки, стабільний: нічиї 2-2 з Брагою та Порту на виїзді, перемога 1-0 над Насіоналом та 2-1 над Віторією Гімарайнш. Їхній виїзний xG адекватний (1.02 за, 0.9 проти), і вони забивали у 10 з 15 останніх виїзних матчів. Стрілка форми впевнено вказує на Фамалікан.
Обидві команди мають повні склади. Ключових травм немає. Для Ештуріала це означає, що вони можуть виставити найкращий склад, але останні виступи свідчать, що проблеми тактичні, а не кадрові. У Фамалікана також усі в строю, ротації не очікується через важливість матчу. Стабільність тренерів (обидва ті самі, що й в очних зустрічах) додає передбачуваності тактичним схемам.
Обидві команди описують як оборонні та такі, що багато подають кутові, але дані говорять про інше. У матчах-маркерах Ештуріала вдома середній загальний xG 3.87, у Фамалікана на виїзді — 2.71. Зіткнення двох «оборонних» стилів часто породжує контратаки та голи зі стандартів. Високий відсоток володіння Ештуріала (51.9%) зіткнеться з таким самим у Фамалікана (53.9%), що призведе до битви за центр поля. Фамалікан уміє приймати тиск і бити на контратаках, як показали виїзні перемоги над Віторією та Насіоналом. Чекайте на гру з моментами біля обох воріт і купою стандартів.
Домашні маркери Ештуріала: перемога 3-1 над Жил Вісенте (xG 2.60-2.62, по 5 великих моментів), 4-2 проти Віторії (xG 2.01-1.94, 3-4 великі моменти), 4-1 з Алверкою (xG 1.30-0.82, але лише 2 великі моменти), 3-3 з Морейренсе (xG 1.93-2.32, по 3 великі моменти), 4-3 з Ароукою (xG 2.06-1.13, 3-1 великі моменти). Це результативні, відкриті ігри з масою моментів. Закономірність: Ештуріал багато пропускає вдома, але й сам багато забиває. Єдиний виняток — матч-маркер проти самого Фамалікана (поразка 1-2, повних даних немає, але xG, ймовірно, низький). У маркерах середня кількість кутових у Ештуріала — 7.8, жовті картки стабільні на рівні ~5. Виїзні маркери Фамалікана: перемога 2-1 над Віторією (xG 1.40-0.49, 3-0 великі моменти), поразка 0-5 від Жил Вісенте (червона картка, викид), поразка 0-1 від Алверки (xG 1.10-2.10, 3-3 великі моменти), 2-2 з Морейренсе (xG 2.25-1.41, 4-1 великі моменти). Без гри з червоною, Фамалікан створює моменти і мало пропускає. Їхні середні кутові на виїзді — 10.0, що натякає на загрозу зі стандартів. Перетин: домашні маркери Ештуріала мають високий тотал голів (в середньому 3.8), а виїзні маркери Фамалікана — помірний (2.71). Але очні зустрічі свідчать про домінування гостей. Загалом, чекайте на голи з обох боків.
Дві зустрічі цього сезону. У листопаді 2025 року Фамалікан виграв 2-1 на полі Ештуріала (1-й тайм 0-1). У грудні 2025 року Фамалікан розгромив Ештуріал 4-0 вдома, з xG 3.00 проти 0.77, 9 великих моментів проти 1, і 12 ударів у площину проти 4. Повне домінування. Обидва тренери залишилися, тактична схема та сама. Фамалікан явно знає, як грати проти Ештуріала, і дані очних зустрічей сильно на користь гостей.
Домашні маркери Ештуріала: середній xG 2.02, кутові 3.30 за, 4.03 проти. Фамалікан на виїзді: середній xG 1.36, кутові 6.59 за, 3.41 проти. Загальні кутові в очних зустрічах: 13 (9 за Ештуріал, 4 за Фамалікан). Однак виїзні кутові Фамалікана високі (10.0 за матч). Патерни перших таймів: Ештуріал вдома — в середньому 2.29 голів у першому таймі, Фамалікан на виїзді — 1.40. Обидві команди часто забивають у перших таймах. Фоли: Фамалікан багато фолить на виїзді (17.03 за матч), Ештуріал — 11.83 вдома. Арбітр Карлуш Маседу в середньому дає 4.70 жовтих карток, що нижче середнього по лізі (5.0).
Імовірності закладів (без маржі): вдома 31%, нічия 26.6%, гості 42.3%. Рух коефіцієнтів: вдома скорочується, гості ростуть, що натякає на пізні гроші на Ештуріал. Однак фундаментальні показники на боці Фамалікана. Тотал більше 2.5 за 1.70 означає 58.8% імовірності, але дані маркерів свідчать про 70%+ на основі домашніх тоталів Ештуріала. Обидві заб'ють за 1.57 — 63.7%, що виглядає низько, враховуючи результативність обох команд. Цінність у ставках на Фамалікан та голи. Мої оцінки: перемога гостей 45% (справедливий коефіцієнт 2.22, букер дає 2.20 — майже справедливо), тотал більше 2.5 70% (справедливий 1.43, букер 1.70 — валуй), обидві заб'ють 65% (справедливий 1.54, букер 1.57 — невеликий валуй).
Away Over 4.5 Corners
Коефіцієнт
1.80
Чому ця ставка
Фамалікан в середньому подає 6.59 кутових на виїзді, а Ештуріал пропускає 4.03 вдома. Ця комбінація легко пробиває 4.5. Лінія, швидше за все, навколо 4.5, і 1.80 — щедрий коефіцієнт.
Домашні маркери Ештуріала мають в середньому 3.8 голів, а виїзні матчі Фамалікана — 2.71. Обидві команди, ймовірно, заб'ють (Ештуріал забивав у 12/15 домашніх ігор, Фамалікан — у 10/15 виїзних). В очній зустрічі було 3 голи. Тотал більше 2.5 за 1.70 має цінність.
Перекриває рахунки 1-2, 1-3, 2-3 тощо. Усі три складові підтримуються формою, даними маркерів та очними зустрічами. Перемога Фамалікана, обидві заб'ють і тотал більше 2.5 — природний результат, враховуючи діряву оборону Ештуріала та їхню здатність забивати.