Falkirk FC vs Motherwell - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
low riskУ виїзних маркерах Мотервелла 0 голів у першому таймі за 3 матчі, тоді як домашні маркери Фалкірка в середньому мають 2.00 голів у першому таймі. Ставка на 'Гол у першому таймі > 0.5' за коефіцієнта близько 1.33 може бути валуєм, але коефіцієнти недоступні.
Перевиконання Фалкірка на +0.43 xG за гру натякає на регрес, тому тотал менше 2.5 є життєздатним, оскільки Фалкірк може відчути труднощі з забиванням звичайної кількості.
Середня кількість жовтих карток Мотервелла на виїзді — 5.55 проти середнього по лізі 4.0, що робить ставку 'Жовті картки > 4.5' сильною грою за 2.10.
Обидві команди мають високі показники 'Обидві заб'ють' (Фалкірк 67% вдома, Мотервелл 67% на виїзді), але нічия 0:0 в очній зустрічі показує, що недооцінювати захисну міцність ризиковано. 'Обидві заб'ють' за 1.67 — справедливо, але не валуй.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоЗіграно 33 матчі, і розподіл ліги вже близько — обом командам є за що боротися. Фалкірк на 6-му місці з 46 очками, лише у верхній половині, але відстають від Мотервелла (4-те) лише на 8 пунктів. Перемога може скоротити відрив і покращити посів. Далі у Фалкірка ігри з Гіберніаном, Хартсом та Рейнджерс — важкий відрізок, тому очки тут критичні. Мотервелл з 54 балами комфортно у верхній половині, але все ще мають амбіції піднятися вище. Їхній наступний графік теж складний: Хартс, Селтік, Гіберніан. Обидва тренери хочуть зберегти імпульс. Фалкірк має легкий відчайдушний фактор як команда, що наздоганяє, але Мотервелл хоче закріпити позицію. Різниця у 8 очок означає, що Мотервелл може дозволити собі помилку, але це рідко спадає на думку професіоналу. Чекайте повної концентрації від обох.
Фалкірк — як американські гірки. Виграли в Мотервелла 3:2 на виїзді в останній очній зустрічі, але потім програли 3:6 Рейнджерс і 1:2 Сент-Міррен. Їхній xG за останні 7 матчів — 1.47 за гру, але вони забили 1.9 — перевиконання на +0.43, що натякає на регрес. Вдома xG 1.66, що збігається з реальними голами. Оборона дірява: пропускають 2+ голи у 4 з 5 останніх домашніх ігор. Мотервелл у гарній виїзній формі: виграли 3:2 у Рейнджерс та 2:1 у Данді, хоча програли 3:1 Хартс (xG 1.70-2.04 у тій поразці). Їхній виїзний xG — 1.22, трохи вище норми. Забивають у 7 виїзних матчах поспіль — стабільна загроза. Обидві команди покладаються на атакувальну продуктивність, яка може бути трохи завищеною, але тренди стійкі.
Фалкірк втратив ключового захисника Філіпа Ліссаха через травму. Без нього вони пропускали 3+ голи у 2 з 3 останніх домашніх матчів (проти Рейнджерс та Данді Юнайтед). Відсутність Ліссаха порушує стабільність лінії оборони, і з потужною атакою Мотервелла фалкіркці можуть не втримати сухий рахунок. У Мотервелла жодних втрат — повний склад. Це дає Мотервеллу явну перевагу в глибині та тактичній гнучкості.
Обидві команди класифікуються як захисні та з великою кількістю кутових. Однак домашні маркери Фалкірка показують, що вони створюють моменти: 2.78 великих шансів за домашній матч. Виїзні маркери Мотервелла свідчать про більш пасивну гру — лише 0 великих шансів за гру, але вони покладаються на стандарти та контратаки. Володіння: Фалкірк 51% вдома, Мотервелл 61% на виїзді — очікуйте, що Мотервелл домінуватиме в м'ячі. Фалкірк намагатиметься ловити на відходах та використовувати кутові. Таке тактичне зіткнення зазвичай дає помірну кількість голів: дві очні зустрічі — 0:0 та 3:2. Відсутній захисник у Фалкірка трохи схиляє баланс у бік атаки Мотервелла.
Домашні маркери Фалкірка (3 матчі): проти Данді Юнайтед (2-3, xG 0.94-1.09, вилучення), проти Гіберніана (4-1, xG 3.64-0.73, домінування), проти Мотервелла раніше цього сезону (0-0, xG 0.57-0.47, щільна гра). Середній xG — 2.59, але матч з Гіберніаном завищує цю цифру. Закономірність: Фалкірк може домінувати проти слабких захистів, але має проблеми з міцними. Виїзні маркери Мотервелла: проти Гіберніана (1-1, xG 0.49-0.68), проти Данді Юнайтед (0-0, xG 0.49-0.68), проти Фалкірка (0-0, xG 0.47-0.57). Середній xG всього 1.66. Виїзні матчі Мотервелла — низькорезультативні, з невеликою кількістю великих шансів (0 за гру) та мало ударів у площину. Закономірність: Мотервелл мало створює на виїзді, але добре захищається. Перетин: обидві команди схильні до низьких xG, коли грають проти захисних суперників. Однак Фалкірк без Ліссаха може бути менш надійним, а нещодавня виїзна форма Мотервелла включає перемогу 3:2 над Рейнджерс (xG 2.21). Відкинувши викид, маркери вказують на щільну низькорезультативну гру. Але очна зустріч 3:2 показує, що ця пара може вибухнути.
Дві зустрічі цього сезону: Фалкірк виграв 3:2 на виїзді (xG 2.08-1.46, з пенальті), і нічия 0:0 у Фалкірка (xG 0.57-0.47). У матчі 3:2 було 4 великих шанси у Фалкірка, 2 у Мотервелла та пенальті. 0:0 — глухий кут із малою кількістю моментів. Обидва тренери залишилися, тож тактика незмінна. Дані свідчать, що вдома Фалкірк частіше сідає в захист, що веде до меншої кількості голів, але нещодавня перемога 3:2 показує, що на виїзді вони можуть бути клінічними. Мала вибірка (2 матчі) обмежує ясність, але нічия 0:0 у Фалкірка відповідає захисним стилям.
Закономірності першого тайму: у домашніх маркерах Фалкірка в середньому 2.00 голів у першому таймі (1.33 за, 0.67 проти), тоді як у виїзних маркерах Мотервелла — 0.00 — усі 3 їхні виїзні маркери були 0:0 у перерві. Це разючий контраст. В очних зустрічах у матчі 3:2 на перерву було 2:1. Кутові першого тайму: Фалкірк вдома 2.33, Мотервелл на виїзді 1.22, разом 3.78 у маркерах Мотервелла. Загальна кількість кутових: 9.66 у маркерах Фалкірка, 7.22 у маркерах Мотервелла. Жовті картки: у домашніх маркерах Фалкірка в середньому 3.56, у виїзних маркерах Мотервелла — 5.55 — обидва вище середнього по лізі (4.0).
Букмекери суттєво змінили коефіцієнти проти господарів. Перемога Фалкірка виросла з 2.35 до 2.65 (+13%), тоді як перемога Мотервелла впала з 2.70 до 2.50 (-7%). Нічия стабільна на 3.40. Ринок тепер трохи на боці Мотервелла. Тотал менше 2.5 оцінюється в 2.00, більше 2.5 — 1.80. Обидві заб'ють — Так за 1.67, Ні — 2.10. Кутові більше 9.5 — 1.83, менше — 1.83. Картки більше 4.5 — 2.10. Коефіцієнти мають на увазі ймовірність ~37% на перемогу Мотервелла, 27% на нічию, 36% на домашню перемогу. З огляду на захисні стилі та домашню перевагу, моя оцінка: домашня 28%, нічия 30%, виїзд 42%. Отже, виїздна перемога за 2.50 — невеликий валуй. Тотал менше 2.5 за 2.00 — валуй, якщо вірите в низький рахунок. Картки більше 4.5 за 2.10 — гарний валуй.
Yellow Cards Over 4.5
Коефіцієнт
2.10
Чому ця ставка
Виїзні маркери Мотервелла в середньому мають 5.55 жовтих карток за матч, значно вище середнього по лізі 4.0. Домашні маркери Фалкірка — 3.56, але вони мали 4+ картки у 3 з 5 останніх домашніх ігор. Це потенційно грубий матч з фолами та картками. Більше 4.5 за 2.10 — гарний валуй.
Обидві команди орієнтовані на захист, і виїзні маркери Мотервелла в середньому мали лише 1.66 загального xG, тоді як домашні маркери Фалкірка проти аналогічних суперників у середньому 2.59, але включали завищений матч із Гіберніаном. Очні зустрічі показали 0:0 та 3:2, але без Ліссаха оборона Фалкірка слабша, хоча базові цифри все ще свідчать про низькорезультативну гру. За 2.00, тотал менше 2.5 має валуй.