FC Alverca vs Casa Pia - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskАльверка недовиконує xG вдома на 0,64 голи в середньому — у 5 матчах-маркерах вони забивали 0,8 гола за гру з 1,44 xG, що вказує на високий ризик регресії, але низький фактичний вихід. Став на ТМ у їхніх матчах.
Каса Піа в середньому має 0,00 голи в 1Т на виїзді в 10 матчах-маркерах, з 6/10 ігор, що мали 0-0 на перерві. Цей сильний патерн першого тайму підтримує ставку на 1Т ТМ 0,5 голи.
Матчі-маркери показують, що 4/5 домашніх ігор Альверки мали ТМ 2,5 голи і 7/10 виїзних ігор Каса Піа мали ТМ 2,5. Комбіновано, це дає 70% влучань для ТМ 2,5 у подібних матчах — став з упевненістю.
Арбітр Луїш Карлуш Матеуш Філіпе в середньому показує 4,84 жовтих картки за матч, нижче базового рівня ліги 5,1, але команди мають середні 7,6 загальних жовтих. У високо-ставкових битвах за виліт чекайте ТБ 4,5 карток як валуйну ставку.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоКаса Піа в глибокій біді через виліт. Вони на 16-му місці з 25 очками, на 7 відстають від Альверки і небезпечно близько до зони вильоту. Кожне очко критично для виживання, і цей матч — обов'язково не програти. Альверка на 10-му місці безпечніша, але не забезпечена — перемога тут підштовхне їх до середини таблиці. Обидві команди мають жорсткий графік попереду: Альверка грає на виїзді з ФК Порту, Каса Піа приймає Спортінг Брагу. Це робить цю гру пріоритетом для обох, але терміновість вища для Каса Піа. Чекайте напруженої, боротьби за кожен м'яч від гостей, тоді як Альверка може погодитися на нічию, щоб уникнути ризику. Мотиваційна перевага у Каса Піа, але Альверка не здасться вдома.
Форма Альверки — це історія про прогаяні шанси. Вдома вони недовиконують xG на 0.64 голи в середньому — забивають 0.8 за матч з 1.44 xG. Подивіться на результати: нічия 0-0 з АВС з 0.92 xG, 1-1 з Санта-Клара з 1.28 xG. Вони створюють, але не забивають. Останні сім матчів загалом: одна перемога, чотири нічиї, дві поразки. Розбіжність xG справедлива загалом, але ризик регресії вдома високий. Каса Піа ще гірші на виїзді. Вони в середньому забивають 0.5 голів з 0.8 xG на виїзді — чиста неефективність. Останні виїзні матчі: поразка 0-4 від Естрели Амадори з 0.65 xG, нічия 0-0 з Ештурілом з 0.67 xG. Вони не можуть забити на виїзді. Обидві команди недовиконують свій очікуваний вихід, що кричить про низький тотал, поки не буде доведено зворотне.
Повні склади доступні для обох команд. У Альверки немає травм або ризиків ротації, усі ключові гравці готові. Каса Піа також повідомляють про чистий стан здоров'я. Це означає, що обидва тренери можуть виставити свої найкращі оборонні схеми. Жодних виправдань тут — тактична битва буде на повну силу. Впевненість висока, тому що немає сюрпризів у складі, які б спотворили аналіз.
Це зіткнення двох оборонних, кутовими насичених команд. Альверка в середньому має 56,4% володіння вдома, але не перетворюють це на голи — вони методичні, а не вибухові. Каса Піа сидять глибоко з 42,6% володіння на виїзді, вбирають тиск і покладаються на стандарти. Обидві пріоритизують організацію над атакою. Матч буде проходити в повільному темпі, з небагатьма відкритими моментами. Кутових буде багато від підтриманого тиску Альверки та оборонних вибивань Каса Піа. Але голи? Навряд. Коли дві команди з низьким блоком зустрічаються, за замовчуванням — ТМ 2.5.
Розберемо, як ці команди грають у подібних матчах. Для Альверки вдома проти оборонних команд: проти АВС (0-0, xG 0,92-0,41, 8 кутових) — домінували, але не змогли забити. проти Санта-Клара (1-1, xG 1,28-0,59, 5 кутових) — створювали шанси, але пропустили на контратаці. проти Естрели Амадори (1-1, xG 1,12-0,91, 9 кутових) — ще одна нічия з високою кількістю кутових. проти CD Насьонал (1-0, xG 1,90-0,96, 2 кутові) — вицарапали перемогу з мінімальною перевагою. проти Ріу Аве (1-1, xG 1,59-0,69, 9 кутових) — та ж історія. Патерн: Альверка генерує xG близько 1,3 за матч, але забиває менше, кутових в середньому 8,2, голи всього 1,4 за матч. Для Каса Піа на виїзді проти різних суперників: проти Естрели Амадори (0-4, xG 0,65-3,69) — перевершені, немає атаки. проти Ештуріла (0-0, xG 0,67-1,44) — добре оборонялися, але мало створювали. проти Фамалікана (0-2, xG 0,37-1,93) — беззубі. проти CD Насьонал (0-0, xG 0,52-1,29) — ще одна нульова нічия. проти Спортінга СР (0-3, xG 0,22-2,03) — завалені. проти Ріу Аве (1-3, xG 1,89-2,97) — забили, але пропустили багато. проти Тондели (2-1, xG 1,20-1,75) — рідкісна перемога з удачею. проти Санта-Клара (0-1, xG 0,29-1,39) — погана атака. проти Бенфіки (2-2, xG 1,21-2,22) — аномалія з червоною карткою. проти Спортінг Браги (0-4, xG 0,21-2,61) — розгромлені. Патерн: Каса Піа в середньому має 0,79 xG за і 2,04 проти на виїзді, з голами за матч на рівні 2,5, але сильно спотвореними великими поразками. У більш тісних іграх вони не можуть забити. Перетин: обидві команди грають низько-подієвий футбол проти оборонних схем, з Альверкою, що контролює кутові, але не голи, Каса Піа пропускає шанси, але іноді тримає нуль. Цей матч вказує на брутальну гру.
Лише дві зустрічі за останні 12 місяців. 2025-11-29 Альверка виграла 2-0 на виїзді з домінуванням у 5 великих шансах і 1,47 xG проти 0,17 xG Каса Піа — у Каса Піа була червона картка на 45-й хвилині, що спотворило гру. 2025-08-02 Альверка програла 2-3 вдома, але детальна статистика недоступна; надано лише рахунок, тому важко зробити висновки. Маленька вибірка: ці матчі показують, що Альверка може перевершити Каса Піа, але червона картка у перемозі робить це менш надійним. Немає чіткого патерну, окрім здатності Альверки створювати шанси проти цього суперника.
Дані маленьких ринків підсилюють оборонну оповідь. Статистика першого тайму ключова: Альверка в середньому має 0,33 голи в 1Т вдома, Каса Піа 0,00 на виїзді — це кричить про повільний старт. Сумарний xG 1Т становить 0,92 для Альверки вдома і 1,45 для Каса Піа на виїзді, але фактичні голи нижчі, що вказує на неефективність. Кутові: вдома Альверка в середньому 8,23 загалом, Каса Піа на виїзді 10,61, з кутовими в 1Т на рівні 3,94 і 5,27 відповідно — чекайте багато кутових з самого початку. Картки: Альверка вдома в середньому 3,20 жовтих, Каса Піа на виїзді 4,40, вище базового рівня ліги 5,1, тому дисципліна може бути проблемою. Для ставок зосередьтеся на 1Т ТМ 0,5 голи та ринках кутових.
Букмекери пропонують 1,96 на перемогу Альверки, 3,30 на нічию, 3,90 на перемогу гостей. Справедливі ймовірності без маржі: 47,7% хозяїв, 28,3% нічия, 24,0% гості. Моя оцінка: нічия недооцінена з ймовірністю 35% = справедливі коефіцієнти 2,86, букмекер пропонує 3,30 — валуй тут. Для тоталів, ТМ 2,5 за 1,67: я оцінюю ймовірність 65% на основі матчів-маркерів і форми, справедливі коефіцієнти 1,54, букмекер пропонує 1,67 — чіткий валуй з EV 0,09. Обидві заб'ють Ні за 1,80: ймовірність 60%, справедливі коефіцієнти 1,67, букмекер 1,80 — невеликий валуй. Зміни коефіцієнтів показують дрейф на ТБ 2,5 до 2,15, гроші йдуть на ТМ, що узгоджується з моїм аналізом.
Total Under 2.5
Коефіцієнт
1.67
Чому ця ставка
Альверка недовиконує xG вдома з середніми 0,8 голами з 1,44 xG, Каса Піа забиває 0,5 голів на виїзді з 0,8 xG. Матчі-маркери показують, що 4/5 домашніх ігор Альверки мали ТМ 2,5, 7/10 виїзних ігор Каса Піа мали ТМ 2,5. ОСВ один матч був 2-0, але з червоною карткою. Став на ТМ 2,5 без зайвих роздумів.
Арбітр в середньому показує 4,84 жовтих картки за матч, трохи нижче базового рівня ліги 5,1, але команди мають середні 3,20 і 4,40 жовтих, всього 7,6. У матчах-маркерах, 4/5 домашніх ігор Альверки мали 3+ жовтих, 8/10 виїзних ігор Каса Піа мали 4+ жовтих. Напруга через виліт повинна збільшити фоли.
If 0-0 at HT
Став на ТМ 1.5 голи FT