FC Alverca vs FC Arouca - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskДомашні маркери Алверки: 4 з 6 матчів мали тотал менше 2.5, обиидві заб'ють лише у 2 з 6 – ставки на тотал менше 2.5 або обиидві заб'ють - Ні відповідають історичним патернам.
Виїзні маркери Аруки в середньому мають 9.11 кутових за матч, а очна зустріч мала 13 кутових – тотал кутових більше 9.5 (1.91) є життєздатною невеликою ставкою, незважаючи на малу вибірку.
Арбітр Діогу Роза в середньому показує 6.42 жовтих картки за матч, значно вище середнього по лізі 5.0 – очікуйте багатокарткову гру, якщо ринок з'явиться, але прямих коефіцієнтів немає.
Спільнота сильно ставить на Обидві заб'ють - Так (84.8% голосів), але фактична частота маркерів (33%) та оборонні стилі свідчать про контрарну цінність на Обидві заб'ють - Ні за 1.95.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоОбидві команди мають по 35 очок у середині таблиці, 10-те та 11-те місця, без загрози вильоту та без єврокубкових амбіцій. Сезон завершено на 79% — це мертві матчі, де немає за що грати. Жодна зі сторін не має мотивації, окрім гордості. Алверка наступного тижня чекає важка гра в Порту, Арука вдома приймає Санта-Клару. Тут немає потреби викладатися на повну. Очікуйте обережний, низькотемповий матч, де обидві сторони більше піклуватимуться про те, щоб не програти, ніж про перемогу. Мотиваційний край мінімальний, але якщо що, домашня перевага може трохи підштовхнути Алверку.
Алверка зіграла внічию в 4 з останніх 5 домашніх матчів: 1-1 із Санта-Кларою, 1-1 із Естрелою Амадора, 0-0 із АВС, та перемога 3-1 над Каза Піа між поразкою 1-4 від Спортінга. Їх важко перемогти, але бракує гостроти – їхній домашній xG за матч (1.48) свідчить, що вони мають забивати більше, ніж забивають (1.1 гола/гру), що вказує на невелике недовиконання. Виїзна форма Аруки нестабільна: перемоги над Моріренсе (1-0) та Ріу Аве (3-0), але поразки від Браги, Фамалікана, Порту та Каза Піа. Вони зберегли ворота сухими у 3 з тих 6 виїзних матчів, що показує, що можуть закритися, коли мотивовані. Їхній виїзний xG за (0.99) та проти (1.37) свідчать про щільні матчі.
Обидві команди мають повні склади без травм та дискваліфікацій. Склади орієнтовні, але всі ключові гравці в строю. Глибина складу Алверки скромна, але основний склад у наявності. Арука має глибшу ротацію. Без значних втрат, які б змінили тактику.
Обидві команди класифікуються як оборонні та з акцентом на кутові, але дані маркерів розповідають іншу історію. Алверка вдома генерує високий xG (2.11), але багато пропускає (1.33), тоді як Арука на виїзді більш консервативна (1.42 xG за, 1.05 проти). Протистояння виглядає як тактична битва, де ніхто не буде виштовхувати гравців вперед. Володіння м'ячем, ймовірно, буде розділеним (Алверка вдома 45%, Арука на виїзді 50%). Стандарти можуть стати ключовими – Арука в середньому подає 9.11 кутових на виїзді, тоді як Алверка дозволяє 5.22 вдома. Темп матчу буде повільним, з малою кількістю переходів.
Домашні маркери Алверки (3 матчі): проти Моріренсе (2-1, xG 2.43-1.36, 5-4 великі моменти, 4-0 кутові) – Алверка домінувала, створила багато, але й давала шанси. Проти Фамалікана (1-0, xG 2.10-1.10, 3-3 великі моменти, 3-4 кутові) – щільна гра, Алверка марнотратна, але надійна в захисті. Проти Жіл Вісенте (0-4, xG 1.47-1.62, 3-2 великі моменти, 1-4 кутові) – червона картка спотворила гру після 74-ї хвилини. Патерн: Алверка створює високоякісні моменти (3.89 великих шансів за матч), але також дозволяє моменти (3.22). Ігри відкриті, але не результативні через марнотратство. Виїзні маркери Аруки (3 матчі): проти Моріренсе (1-0, xG 1.96-0.58, 3-1 великі моменти, 7-3 кутові) – домінувала, реалізувала. Проти Фамалікана (0-1, xG 0.90-1.00, 1-2 великі моменти, 1-5 кутові) – рівно, мало моментів. Проти Ештуріла (3-4, xG 1.13-2.06, 1-3 великі моменти, 2-10 кутові) – хаотично, результативно, але низький xG для Аруки. Патерн: виїзні матчі Аруки або дуже щільні (2 з 3 менше 2.5 голів), або божевільні (Ештуріл). Оборонна тенденція переважає. Перетин: обидві команди частіше беруть участь у малопродуктивних матчах. Тотал менше 2.5 у 4 з 6 комбінованих маркерів.
Лише одна зустріч за останні 12 місяців: грудень 2025 року, Арука виграла 1-0 на виїзді. Матч був одностороннім: Арука мала 69% володіння, 18 ударів проти 5, 4-1 удари в площину, 8-5 кутові, а Алверка отримала червону картку на 22-й хвилині. xG був 1.61-0.22 на користь Аруки. Тотал менше 2.5. Оскільки обидва тренери все ще на своїх посадах, тактична схема залишається подібною.
Малі ринки: Кутові – домашні маркери Алверки в середньому 5.22, виїзні маркери Аруки 9.11. Комбінований середній 7.16, але в очній зустрічі було 13. Ставка на тотал кутових більше 9.5 за 1.91 є правдоподібною, враховуючи об'єм кутових Аруки на виїзді. Жовті картки – арбітр Діогу Роза в середньому показує 6.42 жовтих за матч (значно вище середнього по лізі 5.0). Домашні маркери Алверки в середньому 4.67 жовтих всього, виїзні маркери Аруки 2.88. З цим арбітром картки можуть перевищити 5.5, але ринку немає. Перші тайми: мало голів у перших таймах – домашні голи Алверки в першому таймі 0.00, виїзні голи Аруки в першому таймі 0.67. Кутові в першому таймі: Алверка вдома 3.67, Арука на виїзді 6.23 – кутові в першому таймі можуть бути непоганими.
Маржа букмекера 6.9%. Справедливі ймовірності: Перемога вдома 41.6% (2.41), Нічия 29.2% (3.42), Перемога на виїзді 29.2% (3.42). Мої оцінки: Перемога вдома 38%, Нічия 32%, Перемога на виїзді 30% – немає чіткої цінності на жоден результат. Тотал менше 2.5 оцінюється в 1.73 (57.8% implied), більше 2.5 за 2.08 (48.1%). Комбінований середній тотал голів маркерів ~2.44, очна зустріч мала 1. Тотал менше 2.5 був у 4 з 6 маркерів та в очній зустрічі. Я оцінюю ймовірність тоталу менше 2.5 у 60%, справедливі коефіцієнти 1.67, тому 1.73 дає невелике негативне EV (-0.04). Однак, враховуючи оборонні стилі та низьку мотивацію, тотал менше є логічним вибором. Обидві заб'ють – Ні за 1.95 (51.3%) – моя оцінка 55%, справедливі коефіцієнти 1.82, цінність EV +0.07. Спільнота сильно ставить на Обидві заб'ють – Так (84.8%), тому Обидві заб'ють – Ні є контрарним варіантом цінності.
Both Teams to Score - No
Коефіцієнт
1.95
Чому ця ставка
Алверка вдома зберігала ворота сухими у 5 з 15, Арука на виїзді у 4 з 15. Маркери показують Обидві заб'ють лише у 2 з 6 комбінованих. Очна зустріч була без голів обох команд. За низької мотивації та оборонних стилів, одна з команд не заб'є. Обидві заб'ють - Ні за 1.95 має цінність при оціночній ймовірності 55%.
Обидві команди оборонні, маркери показали 4 з 6 менше 2.5, очна зустріч 1-0. Мотивації штовхати на голи немає. Тотал менше 2.5 за 1.73 - це логічний вибір, хоча невелике негативне EV. Все ж це найвірогідніший діапазон рахунку.
Обидві ставки відповідають малопродуктивному, але багатому на кутові наративу. Тотал менше 2.5 покриває рахунок, тотал кутових більше 9.5 покриває об'єм стандартів. Покриває рахунки 0-0, 1-0, 0-1, 1-1, 2-0, 0-2 (всі менше 3) з кутовими більше 9.5.
Якщо 0:0 після першого тайму
Знову заходьте на тотал менше 2.5, оскільки коефіцієнти in-play скоротяться, але закривайте ставку рано, якщо голів немає до 60-ї хвилини.