FC Arouca vs Santa Clara - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskУ єдиній очній зустрічі цього сезону матч закінчився 0-0, загальний xG склав лише 0.82, а кутових – 6. Це свідчить про те, що знову ймовірна щільна тактична битва, що підтверджує тотал менше 2.5 і „обидві заб’ють – ні“.
Санта-Клара на виїзді в середньому забиває лише 0.67 голів за матч при xG за 0.46. Їхній оборонний підхід на виїзді постійно тримає результат низьким, що підтримує ставки на тотал менше 2.5.
Рефері Рікардо Байшінью в середньому показує 6.44 жовтих картки за гру, що значно вище середнього по лізі (4.9). Ставте на тотал жовтих карток більше 4.5 за 1.95 – це має високу цінність, враховуючи середню кількість фолів команд (Арука вдома фолить в середньому 14.58, Санта-Клара на виїзді – 16.67).
Домашні матчі Аруки в середньому мали 9.25 кутових, а Санта-Клара на виїзді – 6.89. Комбінація дає тотал більше 8.5 кутових за 1.67, що виглядає життєздатно, хоча червоні картки в деяких іграх Аруки трохи спотворюють дані.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоОбидві команди перебувають у нижній половині таблиці, не маючи реальної загрози вильоту чи шансів на єврокубки. Арука на 11-му місці має 35 очок, лише на 3 більше, ніж Санта-Клара на 13-му. З 7 матчами до кінця чемпіонату жодна з команд не грає за щось відчутне, крім гордості та підтримки трибун. У Аруки на папері легший календар (Жил Вісенте на виїзді, Тондела вдома), тоді як Санта-Клару чекають Насьонал і Порту. Це трохи знімає тиск з Аруки, але домашня публіка може дати їм невелику перевагу. Санта-Кларі нічого втрачати, і вони можуть грати без страху. Мотивація помірна для обох, можливо, невеликий перекіс на користь Аруки через фактор рідного поля, але ніхто не буде ризикувати без потреби.
Остання домашня форма Аруки багатообіцяюча: 3-2 з Ештурілом, 1-0 з Ештрелою, 3-0 з Насьоналом, 3-2 з Віторією, хоча програли 1-2 Бенфіці. Середній домашній xG – 1.35, фактичні голи – 1.5 – невелике перевиконання, але стабільна результативність. Однак вони також пропускають: домашній xG проти – 1.45, і лише 3 сухі матчі в 15 домашніх іграх. Санта-Клара на виїзді – зовсім інша справа: в останніх 6 виїзних матчах вони забили лише 4 голи, причому 3 з цих ігор закінчилися 0-0 або 0-1. Їхній виїзний xG за – в середньому лише 1.05, і вони часто мають проблеми зі створенням великих моментів. Очна зустріч у грудні була 0-0, що вписується в наратив про обережні сторони.
Обидві команди мають повні склади. Жодних травм, дискваліфікацій чи ризиків ротації. Це рідкісний чистий аркуш для обох менеджерів, тому ми побачимо основний склад. Ключові гравці Аруки в строю; склад Санта-Клари також у повній бойовій готовності. Відсутність серйозних втрат означає, що жодна зі сторін не має очевидного слабкого місця, що посилює тактичний глухий кут.
Це класична тактична битва між двома оборонно-орієнтованими командами. Арука вдома в середньому володіє м'ячем 47.6%, що свідчить про те, що вони комфортно відсиджуються в захисті та б'ють на контратаках, навіть будучи господарями. Санта-Клара на виїзді в середньому володіє м'ячем 55.4% – вони тримають м'яч, але створюють мало небезпеки (виїзний xG за всього 0.46 у вибірці маркерів). Обидві покладаються на стандарти та кутові для створення моментів: Арука в середньому подає 3.20 кутових за гру вдома, Санта-Клара – 2.56 на виїзді. Зіткнення двох оборонних стилів часто призводить до низької результативності, особливо коли жодна сторона не відчайдушно потребує очок. Очікуйте обережну гру з невеликою кількістю моментів.
Домашні маркери Аруки (10 матчів) спотворені 4 ранніми вилученнями, що завищує середні показники. Виключаючи їх, ми бачимо закономірність: у 6 матчах без ранніх вилучень загальний xG в середньому склав 2.48, загальна кількість кутових – 8.5, жовтих карток – 5.8. Проти команд середини таблиці або слабших, таких як Ештрела, Насьонал і Жил Вісенте, Арука домінувала, але також пропускала. Типовий домашній матч Аруки має 3-4 великі моменти біля своїх воріт і 2-3 біля чужих. Виїзні маркери Санта-Клари (3 матчі) – крихітна вибірка, але послідовна: середній xG за – 0.46, xG проти – 0.78, загальна кількість кутових – 6.89. У всіх трьох вони не змогли забити більше одного разу і пропустили не більше одного гола. Закономірність зрозуміла: Санта-Клара на виїзді – ультра-оборонці, задовольняються нічиєю. Поєднуючи ці закономірності, отримуємо гру з низькою результативністю та малою кількістю кутових. Єдина очна зустріч (0-0, 0.82 загального xG, 6 кутових) підтверджує тенденцію.
Лише одна очна зустріч за останній рік: 21 грудня 2025 року в Санта-Кларі матч закінчився 0-0. У Аруки було 0.36 xG проти 0.46 у Санта-Клари, удари 8-9, кутові 4-2, картки 2-2. Це була щільна, безподійна гра, де жодна зі сторін не змогла створити багато. Обидва тренери досі на своїх посадах, тому цей результат має значення. Він свідчить, що коли ці команди зустрічаються, голи – розкіш.
Аналіз дрібних ринків: загальна кількість кутових у домашніх матчах Аруки в середньому 9.25 (з урахуванням аномальних матчів), але медіана – 8. У Санта-Клари на виїзді середня кількість кутових – 6.89. В сумі очікується близько 8-9 кутових. Рефері Рікардо Байшінью в середньому показує 6.44 жовтих картки за матч, що значно вище середнього по лізі (4.9). У домашніх матчах Аруки середня кількість жовтих – 6.51, у Санта-Клари на виїзді – 4.22 – в сумі ~5.36, але з таким рефері тотал більше 4.5 карток дуже ймовірний. Перший тайм: середня кількість голів у першому таймі домашніх матчів Аруки – 2.39 (спотворено через ранні вилучення), у Санта-Клари на виїзді – 0.67 – очікуйте спокійний перший тайм. „Обидві заб’ють“: Арука вдома – 8/15 (53%), Санта-Клара на виїзді – 7/15 (47%). Не сильно, але трохи схиляється до варіанту „ні“.
Справедливі ймовірності без маржі: домашня перемога 33.7%, нічия 29.9%, виїзна перемога 36.4%. Ринок трохи схиляється на користь виїзної перемоги, але значний рух коефіцієнтів: перемога Санта-Клари зросла з 2.40 до 2.55, тоді як фора Аруки скоротилася. Це свідчить про гроші на користь господарів. Тотал більше 2.5 за 2.35, менше – за 1.57. Враховуючи захисний стиль та очну зустріч, тотал менше 2.5 має справедливу ймовірність близько 60%, що дає справедливі коефіцієнти 1.67. Букмекер пропонує 1.57, тому трохи негативне EV (-0.058). „Обидві заб’ють – ні“ за 1.80 має справедливу ймовірність близько 55% (справедливий коефіцієнт 1.82), букмекер пропонує 1.80 – майже нульове EV. Кутові більше 8.5 за 1.67: моя оцінка 55% кутових більше 8.5 дає справедливий коефіцієнт 1.82, отже, позитивне EV. Але через малу вибірку слід бути обережним.
Yellow Cards Over 4.5
Коефіцієнт
1.95
Чому ця ставка
Рефері Рікардо Байшінью в середньому показує 6.44 жовтих картки за матч, що значно вище середнього по лізі. У домашніх матчах Аруки середня кількість жовтих – 6.51, у Санта-Клари на виїзді – 4.22. Загальна кількість, ймовірно, перевищить 5. Оскільки обидві команди багато фолять (Арука вдома в середньому 14.58 фолів, Санта-Клара на виїзді – 16.67), тотал більше 4.5 карток виглядає сильним.
Загальна кількість кутових у домашніх матчах Аруки в середньому 9.25, у Санта-Клари на виїзді – 6.89. В сумі близько 8-9. Оскільки обидві команди покладаються на стандарти, кутові мають досягти двозначного числа. Тотал більше 8.5 за 1.67 дає цінність, враховуючи середні показники.
Обидва ринки доповнюють один одного. Тотал менше 2.5 з „обидві заб’ють – ні“ покриває рахунки 0-0, 1-0, 2-0, 0-1, 0-2. Враховуючи захисні стилі, ця комбінація має високу ймовірність. Комбінований коефіцієнт 2.31 дає цінність, якщо ви вірите в маловорожий сухий матч.
Якщо Арука заб'є першою до 60-ї хвилини
Тотал менше 2.5 голів