Inter vs Parma - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskДомашні маркери Інтера в середньому дають 4.59 великих моментів за матч, тоді як Парма на виїзді пропускає 2.41. Очікуйте, що Інтер створить кілька явних гольових шансів.
Парма забивала в 5 з останніх 6 виїздів, незважаючи на низький xG (в середньому 0.78). Ця ефективність робить ОЗ Так живим андердогом за 2.05.
Рефері Кевін Боначина в середньому показує 4.41 картки, значно вище середнього по лізі (3.7). ТБ 3.5 карток за 2.00 — статистична перевага.
Інтер забиває в 1-му таймі вдома в середньому 1.32 голи, Парма на виїзді — 0.61. Ставка на перемогу Інтера в 1-му таймі за 1.57 дає валуй з огляду на історичні патерни.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоІнтер вже чемпіон з відривом у 37 очок, і майбутній півфінал Кубка Італії з Лаціо може відволікати. Але гра на Сан-Сіро перед 75 000 глядачами — не хочуть опускати планку. Парма математично в безпеці на 12-му місці, не має за що боротися, але останнім часом на виїзді показує бойовий дух. Інтенсивність Інтера може трохи впасти — чемпіонство оформили тижні тому. Ризик ротації мінімальний; стартовий склад Інтера сильний, не вистачає лише Чалханоглу. У Парми дві ключові втрати (Ковальські, Міхайле), але склад конкурентний. Мотивація трохи на боці Інтера через домашню гордість, але не та, що в щільній гонці.
Форма Інтера солідна, але не сенсаційна: 3 перемоги, 3 нічиї, 1 поразка в останніх 7. Вдома домінують: в середньому 2.56 голів за гру та 2.19 xG, хоча перевищують xG на +0.37 — легкий ризик регресії. Парма має 2 перемоги, 3 нічиї, 2 поразки в останніх 7, але на виїзді стійкі: 3 перемоги, 2 нічиї, 1 поразка в останніх 6 виїздах, включаючи перемоги в Удінезе, Мілана та Болоньї. Їх важко перемогти на виїзді, вони часто забивають (5/6 виїздів забили), незважаючи на низький xG (0.71 у середньому). Розбіжність xG справедлива, тому вони не щасливчики. Перевищення Інтера може наздогнати, але проти слабших команд вони все ще створюють багато.
Інтер втрачає ключового півзахисника Чалханоглу, який організовує атаки. Без нього раніше цього сезону креативність Інтера страждала — вдома з Дженоа зіграли 0:0 і важко ламали низькі блоки. Але з Бареллою, Зелінським і Мхітаряном якість все одно є. Парма втратила ключових форвардів Ковальскі та Міхайле — головних загроз у передачах і дриблінгу. Це значно знижує небезпеку в контратаках. У їх відсутності Парма забила лише 1 гол у 2 матчах (0:2 з Кремонезе, 1:0 з Пізою). Глибина складу на користь Інтера.
Це класичне протистояння високого володіння м'ячем і захисту. Інтер вдома в середньому володіє м'ячем 57.7%, Парма на виїзді — 42.7%. Інтер домінуватиме в м'ячі та створюватиме моменти через кутові та флангові подачі. Парма сяде глибоко в компактній 3-5-2, сподіваючись на контратаки. Але через велику кількість кутових на виїзді (в середньому 3.85 за гру) Парма може отримати шанси зі стандартів. Однак без ключових гравців загроза в перехідних фазах зменшується. Захист Інтера вдома надійний (0.88 xGA), тому Пармі буде важко створювати моменти. Матч може перетворитися на терплячу облогу з боку Інтера.
**Маркери Інтера вдома (5 матчів):** vs Рома (5:2, xG 1.51): Інтер реалізував 5 голів з 1.51 xG — перевищення. vs Аталанта (1:1, xG 1.54): червона картка порушила гру, але Інтер створював. vs Торіно (2:1): немає даних xG, але по 2 BC, щільно. vs Болонья (3:1, xG 2.93): домінував з 9 BC, переконливо. vs Лаціо (2:0, xG 1.91): контролював, але не вибухово. Патерн: Інтер в середньому 1.99 xG, 4.59 BC, 4.75 кутових. Створюють багато, але іноді марнують. Середня загальна кількість голів 3.2 за матч, 4/5 на ТБ 2.5. **Маркери Парми на виїзді (12 матчів, розслаблений фільтр):** vs Удінезе (1:0, xG 1.23): ефективно, забили з обмежених шансів. vs Лаціо (1:1, xG 0.32): пощастило з нічиєю, xG сильно проти. vs Торіно (1:4, xG 0.56): переграли. vs Фіорентина (0:0, xG 0.25): оборонний майстер-клас. vs Мілан (1:0, xG 0.46): стійко. vs Болонья (1:0, xG 0.18): дуже щаслива перемога. vs Аталанта (0:4, xG 1.65): розгром. vs Наполі (0:0, xG 0.18): сіли в автобус. vs Лечче (2:1, xG 1.04): конкурентно. vs Сассуоло (1:1, xG 1.20): справедливо. vs Піза (1:0, xG 1.18): щільно. vs Верона (2:1, xG 1.44): відкрито. Патерн: Парма на виїзді в середньому лише 0.78 xG за і 1.50 xG проти. Залежать від оборонної організації та випадкових контратак. Пропускають багато кутових (5.85 проти). **Де патерни збігаються:** Інтер домінує у володінні та кутових, Парма пропускає кутові та удари. Очікувана загальна кількість кутових близько 8-10. Голи, ймовірно, від тиску Інтера, але низький xG Парми свідчить, що вони можуть не забити.
Лише одна зустріч за останні 12 місяців: Інтер виграв 2:0 на виїзді в січні 2026. xG був 2.57-0.33 на користь Інтера, домінування в кутових (3-1), ударах (26-4) і великих моментах (4-0). Парма не мала ударів у площину. Цей матч відображає прірву в класі. Обидві команди з тими ж тренерами та схожими складами (5 змін).
**Індивідуальні тотали:** Інтер вдома в середньому 1.99 xG, Парма на виїзді 0.78 xG -> очікуйте близько 2 голів від Інтера. Парма <1 гол. **Кутові:** кутові Інтера вдома: 4.75 за, 2.36 проти (загалом 7.11). Парма на виїзді: 3.85 за, 5.85 проти (загалом 9.70). Середнє комбіноване ~8.4. ТМ 9.5 кутових за 1.80 виглядає привабливо. **Картки:** загальні картки Інтера вдома 3.44, Парми на виїзді 3.15, у рефері в середньому 4.41 > середнього по лізі 3.7 -> ТБ 3.5 карток імовірно. **Голи в 1-му таймі:** Інтер вдома в 1-му таймі 1.32, Парма на виїзді 0.61 -> ТБ 0.5 у 1-му таймі ймовірно.
Рух коефіцієнтів сильно в бік перемоги Інтера (1.27 до 1.20) і ТБ 2.5 (1.50 стабільно). ОЗ Так зріс з 1.95 до 2.05, що вказує на гроші на Ні. Кутові ТБ 9.5 за 1.91, ТМ за 1.80. Картки ТБ 2.5 скоротилися до 1.57. Валуй: ОЗ Так за 2.05 з оцінною ймовірністю 55% = справедливі коефіцієнти 1.82, позитивне EV. ТМ 9.5 кутових за 1.80 з оцінкою 60% = справедливі коефіцієнти 1.67, позитивне EV. Перемога Інтера в 1-му таймі за 1.57 з оцінкою 65% = справедливі коефіцієнти 1.54, невеликий валуй.
Both Teams to Score - Yes
Коефіцієнт
2.05
Чому ця ставка
ОЗ Так за 2.05 — валуй. Інтер пропускав у 5 з останніх 7 домашніх матчів, а Парма забивала в 5 з останніх 6 виїздів. Незважаючи на низький xG Парми, вони знаходять спосіб забивати на виїзді. Мотивація Інтера може впасти, що призведе до помилок в обороні. Ця ставка покриває багато можливих рахунків (1:1, 2:1, 1:2, 3:2).
Азійський гандикап -1.75 за 1.82 означає: перемога в 2+ м'ячі покриває половину, в 3+ — повністю. Інтер вигравав з різницею 2+ в 4 з останніх 5 домашніх перемог (3:0, 5:2, 2:0, 3:2). Захист Парми на виїзді може тріщати, як видно в поразках 0:4 від Аталанти та 1:4 від Торіно. Очікуйте комфортної перемоги Інтера.
Перемога Інтера, обидві заб'ють і ТБ 2.5. Рахунки: 2:1, 3:1, 3:2, 4:1 і т.д. Інтер виграв 5 з останніх 7 домашніх матчів, ОЗ проходило в 5/7, ТБ 2.5 в 4/7. Виїзна форма Парми також підтримує ОЗ. Цей комбо об'єднує ймовірні результати в одну ставку з підвищеним коефіцієнтом.
Якщо 0:0 у перерві
ТБ 1.5 голів у другому таймі