Internacional vs Fluminense - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskДомашній xG Інтера 2.03 за матч, але лише 1 забитий у 4 домашніх іграх свідчить про серйозне недовиконання – регресія можлива, але тренд надто сильний, щоб його ігнорувати. Тотал менше 2.5 виглядає надійно.
Флу забивали в 18 з останніх 20 матчів загалом, але на виїзді в середньому 1.2 голи при xG 1.09 – нормальне значення. Їхня серія забитих вражає, але відсутність креативників у центрі може її перервати.
Дані по кутових: Інтер в середньому 9.11 кутових вдома, Флу 4.51 на виїзді. Загальні кути в домашніх маркерах в середньому 15.55 – кути більше 9.5 за 1.80 є валюєм, особливо з урахуванням уваги Інтера до стандартів.
Очні зустрічі: Флу не програє в останніх 4 матчах (3 перемоги, 1 нічия) і виграв обидва візити на Бейра-Ріо в цей період. Патерн: Інтер домінує у володінні, але програє – історія сильна на користь виїзної перемоги.
Коефіцієнти
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Winner
Double chance
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоОбидві команди мають сильну мотивацію, але ставки різко відрізняються. «Інтернасьйонал» на 16-му місці з 14 очками, лише на два вище зони вильоту. Кожне домашнє очко на вагу золота. Наступна поїздка на Реко́па Гау́ша може трохи змінити склад, але через страх вильоту очікуйте повної концентрації. «Флуміненсе» летять високо на 3-му місці з 26 очками, борючись за титул. У них гра Лібертадорес посеред тижня, але це лігове дербі проти кризового суперника – розслаблятися не можна. Календар напружений для обох (2 матчі за наступні 7 днів), але тиск важчий на Інтер. Очікуйте інтенсивний, не обережний старт.
Інтернасьйонал у кризі: 1 перемога в останніх 7 матчах, а вдома забили лише 1 гол при середньому xG 2.03 – величезне недовиконання. Нічия 0-0 з Греміо (xG 0.89-0.22) та 1-1 з Сан-Паулу (xG 0.92-0.96) показують, що моменти є, але завершення кульгає. Поразка 1-2 від Мірасол (xG 1.28-1.63) – покарали на контратаках. Регресія може настати, але проблеми з забиванням глибокі. Флуміненсе перевиконують: 2.2 голи за гру при 1.41 xG в цілому, але на виїзді ближче до норми (1.2 голи з 1.09 xG). Їхня воля 3-2 у Сантоса (xG 0.64-1.30) була щасливою, але поразка 2-3 від Васко (xG 0.94-1.00) показує вразливість. Тим не менш, вони забивали в 18 з останніх 20 матчів – невпинна атака.
Травми косять обидві сторони. Інтернасьйонал без чотирьох ключових гравців: воротар Роше (під питанням), центральний захисник Вітао, опорник Фернандо та лівий захисник Матеус Баїа (під питанням). Їхня оборона – латка, а резервний кіпер Антоні чекає важке випробування. Флуміненсе також без ключового креативника Сотельдо (під питанням), хавбеків Мартінеллі та Нонато, лівого захисника Фуентеса. Їхня атака все ще має вогневу міць із Каноббіо та Саваріно, але мотор у центрі ослаблений. Обидві команди покладатимуться на глибину, але відсутності грають на користь більш стійкої – ймовірно, Флуміненсе.
Обидві люблять високе володіння (Інтер 51.6%, Флу 56%) та оборонну форму, але стилі стикаються цікаво. Інтер вдома – корнери (9.11 за матч) і створюють багато великих моментів (1.89 за матч). Флуміненсе на виїзді більш консервативні: 4.51 корнера та 56% володіння, але оборонно міцні (0.94 xG проти). Це відкрита гра, де обидва намагаються контролювати – очікуйте боротьби в центрі поля та небезпеки зі стандартів. Інтер спробує використати перевагу в повітрі з кутових, а Флу контратакуватиме через вінгерів. Матч налаштований на обережний старт, але можливий хаос у другому таймі, якщо Інтер піде вперед.
Домашні маркери Інтера (3 гри) виявляють чіткий патерн: вони домінують у володінні, створюють високий xG (в середньому 1.66), але реалізовують погано. Проти Сан-Паулу (1-1, xG 0.92-0.96) мали 34% володіння, але все одно створили 2 великі моменти. Проти Палмейрас (1-3, xG 2.15-0.91) мали 62% володіння, 16 кутових, 26 ударів – але пропустили 3. Їхній xG за удар низький через дальні постріли. Виїзні маркери Флуміненсе (6 ігор) показують ефективність: забивають 1.2 голи з 1.11 xG, але також дозволяють моменти (0.94 xG проти). Помітно: у Корітіба (1-1, xG 0.68-1.37) їх перестворювали; у Сантоса (3-2, xG 0.64-1.30) пощастило. Але проти Греміо (2-1, xG 0.92-0.73) та Ремо (2-0, xG 2.22-0.85) контролювали. Патерн: Флу оборонно міцні проти слабких команд, але можуть пропустити від пристойних атак. Інтер вдома невпинний, але марнотратний – це натякає на тотал менше 2.5, якщо оборона Флу встоїть, але більше 2.5, якщо завершення Інтера спрацює.
Флуміненсе домінує в останніх очних зустрічах: 3 перемоги та 1 нічия в останніх 4 матчах. На Бейра-Ріо Інтер програв 0-2 (2025-06-01) та 1-2 (2025-07-31). Поразка 1-2 відбулася при 59% володіння Інтера та 4 кутових проти 1, але вони все одно програли. Поразка 0-2 була більш односторонньою (xG 0.59-0.64). Єдина нічия (1-1 у 2025-08-07) – Інтер був попереду за xG (1.59-0.19), але не забив пенальті. Патерн: Інтер може домінувати в статистиці, але не може перемогти Флу. Історія сильно на користь гостей.
Статистика кутових показова: Інтернасьйонал в середньому 9.11 вдома (маркери), Флуміненсе 4.51 на виїзді – різниця 4.6 кутових. Загальні кути в маркерах: 15.55 (Інтер) проти 10.15 (Флу). З урахуванням того, що букмекери пропонують тотал кутових більше 9.5 за 1.80, це виглядає як валуй. Фоли: обидві команди в середньому 24-27 фолів за матч, а арбітр Фернандес де Ліма в середньому дає 5.59 жовтих (вище середнього по лізі 4.7). Картки більше 5.5 за 1.83 – ймовірно. Патерни першого тайму: Інтер забиває 1.00 голів у першому таймі вдома, Флу пропускає 0.33 на виїзді – тотал першого тайму більше 1.5 при ~1.65 імовірності, але лінії не показані. Кути в першому таймі високі: Інтер 4.33, Флу 2.11 на виїзді.
Значний рух лінії: тотал більше 2.5 зріс з 1.60 до 2.25 (подовження на 41%), тоді як тотал менше 2.5 скоротився з 2.30 до 1.61 (скорочення на 30%). Це говорить про серйозні гроші на тотал менше. Коефіцієнт на перемогу господарів впав з 2.45 до 2.20, але справедливі коефіцієнти з ймовірностей без маржі показують перемогу вдома за 2.32. При 2.20 є легкий валуй на перемогу вдома? Насправді справедлива ймовірність 43% -> 2.32, отже 2.20 – трохи занижена (імплайд 45.5%). Але враховуючи погану форму Інтера та історію зустрічей, я не бачу валуя. Перемога гостей зросла до 3.40 (справедлива 3.59) – валуя нема. Тотал менше 2.5 за 1.61 означає 62.1%; моя оцінка: 55-60% – на межі валуя. Але враховуючи недовиконання та травми, я схиляюся до 58% -> справедливий 1.72, отже 1.61 – легка переоцінка. Насправді, з відсутніми ключовими захисниками Інтера та креативниками Флу, тотал менше 2.5 має хороші шанси.
Corners Over 9.5
Коефіцієнт
1.80
Чому ця ставка
Інтер вдома в середньому 9.11 кутових у маркерних матчах (проти Палмейрас 16, проти Атлетіко 13, проти Сан-Паулу 2). Загальні кути в їхніх маркерах: в середньому 15.55. Флу на виїзді в середньому 4.51 кутових, але загальна кількість все одно близько 10. Разом кути часто високі. За 1.80 – це валуй.
Основна ставка. Домашній xG Інтера 2.03, але вони забили 1 гол у 4 домашніх матчах – величезне недовиконання. Флу на виїзді в середньому 1.2 голи при xG 1.09, але без ключових креативників. В очних зустрічах тотал менше 2.5 був у 3 з останніх 4 (1-0, 0-2, 1-1). Травми ключових гравців обох сторін знижують атакувальну плинність. Коефіцієнт впав з 2.30 до 1.61 – явний натяк на серйозні гроші на тотал менше.
Обидва ринки підтримуються даними. Тотал менше 2.5 (1.61) та кути більше 9.5 (1.80) логічно поєднуються: агресивний стиль Інтера на кутових часто призводить до багатьох кутових навіть у малов’язких іграх. Рахунки, що входять у тотал менше 2.5: 0-0, 1-0, 0-1, 1-1, 2-0, 0-2 – усі ймовірні. Кути можуть перевищити 9.5 у будь-якому з цих сценаріїв.
Якщо 0:0 після першого тайму
Тотал другого тайму менше 1.5