Internacional vs Grêmio - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
low riskInternacional недореалізовують xG вдома на -0,95 гола за матч — у 6 маркерах вони забивали в середньому 1,22 проти 2,17 xG. Оберіть ставку на регресію до більше голів, але в цьому оборонному зіткненні обирайте Тотал менше 2,5.
Grêmio в середньому мають лише 2,96 кутових на виїзді в 6 маркерах, тоді як Internacional дозволяють 2,28 кутових вдома — всього в середньому 8,53 кутових. Лінія букмекера 9,5 висока, тому Кутові Менше 9,5 має валуй.
Особисті зустрічі показують 1 нічию в останніх 3 матчах, з Internacional домінуючими у xG (в середньому 2,78), але не виграючими — у 3 матчах, загальний xG 3,38 проти фактичних голів 3,0. Вказує на тісні ігри, підтримує комбо Нічия + Обидві заб'ють Так.
Голи у першому таймі в середньому 1,21 всього в маркерах, з низьким xG у 1Т (0,93). У 6 домашніх маркерах Internacional забивали 0,60 голів у 1Т — повільні старти поширені. Оберіть Менше 1,5 голів у першому таймі.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоОбидві команди застрягли на 12 очках на 13-му та 11-му місцях після 10 матчів — повна рівність у турнірі. Кожне очко тут на вагу золота у щільному Бразилейрао. Але календар переважує чашку терезів. У Grêmio через 2,9 дні матч у КОНМЕБОЛ Судамерикана проти Deportivo Riestra. Це ризик середньої ротації — вони, ймовірно, відпочинуть ключових гравців або збережуть сили. У Internacional більш сприятливий графік, наступний матч через 8 днів. Повна концентрація для господарів, відволічені гості. Це не просто дербі; це обов'язкова перемога для Internacional, щоб вибратися з нижньої частини таблиці. У Grêmio думки вже можуть бути на континентальному завданні, що дає Internacional чітку мотиваційну перевагу.
Internacional були жахливо неефективними. Вдома вони в середньому мають 2,17 xG, але забивають лише 1,22 гола за матч — недореалізація -0,95. Подивіться на останні три домашні ігри: 1-1 проти São Paulo з 0,92 xG, 2-0 проти Chapecoense з 3,69 xG, 0-1 проти Bahia з 1,65 xG. Вони створюють моменти, але не можуть завершити. Grêmio — протилежність — вони перевиконують. На виїзді в середньому мають 1,01 xG, але забивають 1,44 гола, перевиконання +0,43. Приклади: поразка 2-1 від Palmeiras з 0,64 xG, поразка 1-2 від Vasco з 1,60 xG. Вони забивають більше, ніж повинні, але їхня оборона дірява, пропускаючи 2,06 xG за виїзний матч. Регресія чекає на обох: Internacional почнуть реалізовувати, Grêmio перестануть перевиконувати.
Internacional грають у 3-5-2 під керівництвом Paulo Pezzolano. Лише Victor Gabriel сумнівний через відсутність — захисник, але не катастрофа. Решта — ротаційні гравці. У Grêmio більші проблеми. Відсутні два КЛЮЧОВІ півзахисники: Leonel Pérez та Mathias Villasanti, обидва травмовані. Це втрата їхнього двигуна півзахисту. З 4-3-3 Luís Castro буде боротися за контроль гри без них. Додайте ризик ротації — у Grêmio матч у Судамерикана через 3 дні, тому вони можуть виставити послаблений склад або рано робити заміни. Наповнений півзахист Internacional повинен домінувати у володінні та моментах. Послаблений склад Grêmio сильно переважує тактичну рівновагу на користь Internacional.
На папері це оборонний патовий стан. Обидві команди позначені як оборонні, з багатьма кутовими та картками. Але цифри розкривають більше. Internacional в середньому мають 54,4% володіння вдома, Grêmio 52,0% на виїзді — невелика різниця. Internacional будуть пресити та контролювати м'яч, Grêmio сядуть у низький блок і будуть контратакувати. Такий стиль означає низький темп, мало моментів з гри. Стандарти ключові: Internacional в середньому мають 6,25 кутових за домашній матч, Grêmio дозволяють 5,53 кутових на виїзді. Фоли та картки будуть накопичуватися — обидві команди в середньому мають понад 6 карток за матч. Чекайте на важку гру, з голами з пенальті або хаосу на стандартах, а не з плавних атак.
Розберемо маркери Internacional вдома. Проти Chapecoense: перемога 2-0 з 3,69 xG, 5 великих моментів, 4 кутові — домінування, але лише два голи. Проти Grêmio (8 березня): нічия 1-1 з 3,15 xG, 4 великі моменти, 13 кутових — переважали, але не виграли. Проти Grêmio (25 січня): перемога 4-2 з 4 великими моментами, 6 кутових — високо результативна, але хаотична. Проти Red Bull Bragantino: перемога 3-1 з 2,14 xG, 4 великі моменти, 2 кутові — ефективне завершення. Проти Santos: нічия 1-1 з 1,50 xG, 4 великі моменти, 5 кутових — більше марнотратства. Проти Atlético Mineiro: нічия 0-0 з 1,83 xG, 1 великий момент, 7 кутових — не змогли пробитися. Закономірність: Internacional створюють купи моментів (в середньому 4,13 великих момента), але недогодовують у голах, з високою кількістю кутових (в середньому 6,25). Тепер маркери Grêmio на виїзді. Проти Vasco: поразка 1-2 з 0,54 пропущених xG, 2 кутові — переграли. Проти Chapecoense: нічия 1-1 з 0,72 xG, 5 кутових — брудна гра. Проти Internacional (8 березня): нічия 1-1 з 0,49 xG, 1 кутовий — пощастило отримати очко. Проти Internacional (25 січня): поразка 2-4 з 2 пропущеними великими моментами, 2 кутові — оборонний безлад. Проти Botafogo: поразка 2-3 з 1,36 xG, 1 кутовий — пропускали моменти. Проти Corinthians: поразка 0-2 з 0,86 xG, 8 кутових — боролися. Закономірність: Grêmio пропускають високий xG (в середньому 2,06 проти) і мало кутових (в середньому 2,96 за), але іноді забивають на контратаках. Перетин: Коли ці команди зустрічаються вдома у Internacional, господарі домінують у моментах та кутових, але голів мало — два з трьох особистих матчів закінчилися нічиєю 1-1 з недореалізацією xG у Internacional.
Лише три зустрічі за останні 12 місяців. 8 березня 2026: Internacional 1-1 Grêmio — Internacional мали 3,15 xG проти 0,49, 13 кутових проти 1, але лише нічия. Червона картка у Grêmio на 78-й хвилині не допомогла. 1 березня 2026: Internacional 0-3 Grêmio на виїзді — Grêmio кращі з 1,37 xG проти 0,31, але у Internacional червона картка на 33-й хвилині. 25 січня 2026: Internacional 4-2 Grêmio — стрілянина без даних xG, але по 4 великих моменти з кожного боку. Остання нічия каже сама за себе: Internacional мали легко виграти за xG, але не змогли. Історія показує тісні ігри, з Internacional домінуючими в статистиці вдома, але не завжди реалізуючими.
Невеликі ринки кричать про обережність. Кутові: Internacional в середньому 6,25 вдома, Grêmio 2,96 на виїзді — всього 8,53 за матч. Лінія букмекера Більше/Менше 9,5 по 1,83 — занадто близько, щоб визначити. Жовті картки: Internacional 3,12 за домашній матч, Grêmio 2,91 на виїзді — всього 6,45. Середній показник ліги 4,9, тому цей матч картковий. Більше 6,5 карток по 1,73 має валуй. Перший тайм: Голи низькі — Internacional 0,60, Grêmio 0,87, всього 1,21. xG ще нижче: 0,81 проти 0,33. Кутові у 1Т: 2,16 у Internacional, 1,18 у Grêmio, всього 3,02. Це вказує на повільний старт — обирайте Менше 1,5 голів у першому таймі, якщо є коефіцієнти.
Букмекери пропонують 1,81 на перемогу Internacional, 3,60 на нічию, 4,10 на перемогу Grêmio. Справедливі ймовірності після видалення маржі 7,4%: Господарі 51,4% (справедливі коефіцієнти 1,94), Нічия 25,9% (3,87), Гості 22,7% (4,40). Ринок скоротився на перемогу Internacional з 2,15 до 1,81 — падіння на 16% — що вказує на великі гроші на господарів. Але за моїм аналізом, ймовірність Internacional ближча до 45% через недореалізацію та опір Grêmio. Це робить нічию по 3,60 валуйною — моя оцінка 35% ймовірності дає справедливі коефіцієнти 2,86, букмекер пропонує 3,60. Для тоталів: Більше 2,5 по 1,95 проти Менше 2,5 по 1,85. Мої дані вказують на Менше 2,5 з 60% ймовірністю — справедливі коефіцієнти 1,67, букмекер пропонує 1,85, отже тут валуй.
Total Under 2.5
Коефіцієнт
1.85
Чому ця ставка
Обидві команди оборонні, Internacional недореалізовують xG, Grêmio перевиконують, але регресують, особисті зустрічі показують низькі рахунки в останніх нічиях. Моя оцінка: 60% ймовірність = справедливі коефіцієнти 1,67, букмекер пропонує 1,85 — чіткий валуй.
Голи у 1Т в середньому 1,21 всього, з низьким xG (0,93). Обидві команди повільно стартують — оберіть Менше, якщо коефіцієнти близько 1,50-1,60, випливає з тоталів матчу.
Нічия по 3,60 та Обидві заб'ють Так по 1,80 комбінуються до 6,48. Покриває рахунки 1-1, 2-2, 3-3+ — широко та реалістично з огляду на нічиї в особистих зустрічах та закономірності Обидві заб'ють у маркерах.
If Internacional lead 1-0
Тотал менше 2,5