Juventus vs Bologna - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
low riskЮвентус у 3 з 5 домашніх маркерних матчів мав 2 або менше загальних голів, що вказує на 60% тенденцію для Under 2.5 – ставте на Under з упевненістю.
Перевиконання Болоньї на виїзді по xG на +0.66 порівняно з забитими голами свідчить, що регресія очікується, швидше за все, означаючи менше виїзних голів у цьому матчі.
Арбітр Мауріціо Маріані має в середньому 4.65 жовтих карток за матч, на 26% вище базового рівня Серії А 3.7, підтримуючи Over 3.5 cards як цінну ставку.
Патерни першого тайму показують низьку частку голів, з середніми 1.16 голів у першому таймі для Ювентуса та 1.56 для маркерів Болоньї, але менше 1.5 голів у першому таймі ймовірно, враховуючи захисні налаштування.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоЮвентус займає 4-те місце з 60 очками, на 12 більше за Болонью на 8-му. З шести матчів, що залишилися в Серії А, забезпечення Ліги чемпіонів – це святе. Кожне домашнє очко – на вагу золота. Болонья – 8-ма з 48 очками, ще бореться за Європу, але шанси мізерні. Наступні матчі додають напруги: Ювентус наступного тижня їде до Мілану – це матч-обов'язок для топ-4, тому вони можуть обертати склад або грати обережно, щоб уникнути втоми. Болонья приймає Рому після цього – ще одна важка гра, яка вимагає концентрації. Жодна команда не може собі дозволити програти, але у Ювентуса більше мотивації виграти, щоб закріпити позицію. Мотивація Болоньї – уникнути поразки і викрасти очко, що відповідає їхньому захисному стилю. Це налаштовує класичну італійську нічию, де жодна сторона не ризикує занадто багато, сприяючи низьковіркісній грі.
Форма Ювентуса вдома показує домінування, але неефективність. Вони виграли 2:0 у Дженоа з xG 2.23, зіграли внічию 1:1 з Сассуоло, незважаючи на xG 2.08, і розгромили Пізу 4:0 з xG 2.89. Середній домашній xG – 2.51, але забивають лише 2.3 за гру – недовиконання на 0.21. Створюють 3.67 великих шансів за матч, але не вистачає хладнокровності, особливо без Влаховича. Болонья на виїзді сильно перевиконує: xG 1.24, але голи 1.9, різниця +0.66, що сигналізує про регресію. Їхня поразка 0:4 від Астон Вілли з xG 0.96 викрила захисні проблеми проти якісних атак. Недавні перемоги – це витягнуті на зубах, як 1:2 у Кремонезе з червоною карткою. Очікуйте, що удачі Болоньї на виїзді скінчиться, що призведе до меншої кількості голів.
Ювентус позбавлений ключового нападника Душан Влаховича – їхній найкращий бомбардир вибув, змушуючи Джонатана Девіда вести лінію. Він здатний, але не такий смертельний, що знижує загрозу голів. Відсутні в захисті: Хуан Кабаль (ключовий захисник) і Маттіа Перін (ключовий воротар) відсутні, послаблюючи оборону і потенційно дозволяючи більше шансів. Болонья постраждала сильніше: ключовий півзахисник Бенхамін Домінгес вибув, порушуючи контроль у середині поля, а воротар Лукаш Скорупскі під сумнівом, і кілька захисників під питанням. Це заважає їхній захисній організації, що є ключовим для їхнього стилю. Без Домінгеса їхня здатність розбивати оборону страждає, змушуючи більше покладатися на контратаки. Обидві команди латані, але проблеми Болоньї в захисті можуть призвести до помилок, хоча в цілому відсутності вказують на більш щільну гру з меншою кількістю голів.
Обидві команди захисні та з високою кількістю кутових. Ювентус має в середньому 60.1% володіння м'ячем, Болонья – 47.0%, але жодна не грає відкритий футбол. Ювентус покладається на стандартні положення та нападливе нарощування, тоді як Болонья сидить глибоко у низькому блоці і контратакує. Це зіткнення означає обмежені шанси в відкритій грі – очікуйте м'ясорубку з невеликою кількістю чітких моментів. Кутових буде багато: Ювентус має в середньому 9.7 кутових за домашній матч, Болонья пропускає 4.67 на виїзді, тому загальна кількість кутових може перевищити 9.5. Темп буде повільним, з фолами, що переривають гру, як видно з їхніх середніх показників. Захисний менталітет з обох сторін вказує на Under 2.5 goals, оскільки жодна не буде ризикувати, виводячи гравців уперед, натомість зосереджуючись на організації та уникненні помилок.
Для Ювентуса вдома проти захисних команд: проти Сассуоло 1:1 – xG 2.08-0.53, 9 кутових, домінували, але лише нічия через неефективність. Проти Лаціо 2:2 – xG 2.81-1.17, 8 кутових, високовіркісна, але щільна з голами обох команд. Проти Роми 2:1 – xG 2.55-1.44, 2 кутових, ефективна перемога зі стандартів. Проти Торіно 0:0 – xG 1.21-0.54, 6 кутових, нічия з невеликою кількістю шансів. Проти Удінезе 3:1 – xG 3.17-0.54, 8 кутових, комфортно, але включала два пенальті. Патерн: Ювентус контролює xG і кутові, але 3 з 5 матчів мали 2 або менше загальних голів, що вказує на тенденцію до низьких рахунків. Для Болоньї на виїзді проти сильних суперників: проти Астон Вілли 0:4 – xG 0.96-2.41, 4 кутові, розгромлені в захисті. Проти Комо 1:1 – xG 1.15-0.84, 2 кутові, вплинула червона картка. Проти Інтера 1:3 – xG 0.85-2.93, 1 кутовий, боротьба проти топ-атак. Патерн: Болонья пропускає високий xG і часто програє на виїзді, з низькою продуктивністю кутових для себе, підтверджуючи захисні вразливості. Перекриття: Обидва маркери показують щільні, низьковіркісні ігри проти захисних налаштувань, з важкістю забити голи.
Лише дві недавні зустрічі за останні 12 місяців: Грудень 2025, Ювентус виграв 1:0 на виїзді з xG 1.68 проти 0.55, 4 кутові, і червоною карткою для Болоньї на 69-й хвилині. Травень 2025, нічия 1:1 на виїзді з xG 0.77 проти 0.44, 3 кутові, незважаючи на менше володіння. Ювентус був кращим за xG обидва рази, але рахунки були низькі – 1:0 і 1:1. Немає домашніх ігор для Ювентуса в цій вибірці, тому потрібна обережність, але тенденція зрозуміла: щільні, низьковіркісні поєдинки з мінімальною гольовою дією. Тренерська безперервність присутня для обох команд, але зміни у складі (5 для Ювентуса, 6 для Болоньї) можуть дещо змінити динаміку.
З даних малих ринків: загальні xG становлять 3.20 для маркерів Ювентуса та 3.00 для маркерів Болоньї, що свідчить про близько 3 голів в середньому, але стильове зіткнення знижує це. Кутові: Ювентус у середньому 9.70, Болонья 6.45, загальна лінія 9.5 щільна з помірною стабільністю. Жовті картки: Ювентус 3.10, Болонья 3.78, загалом 6.88, значно вище середнього по лізі 3.7, підтримуючи Over 3.5 cards. Патерни першого тайму: Голи 1.16 для Ювентуса, 1.56 для маркерів Болоньї, але у Болоньї це перекошено виїзними матчами; загальні xG першого тайму становлять 1.18 і 1.60 відповідно, що вказує на низьку результативність у першому таймі. Кутові першого тайму: Ювентус 4.34, Болонья 2.89, з часткою близько 45% від загальної кількості за матч. Ці дані вказують на повільні старти та потенціал для Under 1.5 goals у першому таймі.
Коефіцієнти букмекерів: Перемога господарів 1.48, Нічия 4.50, Перемога гостей 6.50. Справедливі ймовірності: Господарі 64.2% (справедливі коефіцієнти 1.56), Нічия 21.1% (4.73), Гості 14.6% (6.84). Моя оцінка: Господарі 50%, Нічия 35%, Гості 15% – тому Нічия за 4.50 має цінність (EV 0.58). Для загальної кількості голів, Over 2.5 за 1.80, Under за 2.00. На основі даних, ймовірність Under 2.5 близько 60%, справедливі коефіцієнти 1.67, букмекери пропонують 2.00 – чітка цінність (EV 0.20). BTTS Yes за 1.95, No за 1.80; з маркерів, частота BTTS змішана, але захисні стилі схильні до No. Значні зміни коефіцієнтів: Corners Under 9.5 скоротився до 1.67, що свідчить про очікування ринком низької кількості кутових, але дані суперечать із середніми близько 9.5.
Under 2.5 Goals
Коефіцієнт
2.00
Чому ця ставка
Захисні стилі обох команд, маркерні матчі показують, що 3 з 5 домашніх ігор Ювентуса мали 2 або менше голів, а перевиконання Болоньї на виїзді чекає регресія. Тенденції очних зустрічей низькі рахунки.
Арбітр Мауріціо Маріані має в середньому 4.65 жовтих карток за матч, на 25% вище середнього по лізі. Комбінований середній команд – 6.88, підтримуючи гру з високою кількістю карток.
Покриває рахунки 1:1, 2:2, 3:3+ – широко та реалістично, враховуючи захисні стилі, але потенціал для голів обох команд у щільному матчі. Маркерні матчі показують BTTS у 4 з 5 домашніх ігор Ювентуса, а очні зустрічі мали результативні нічиї.
Якщо Ювентус забиває першим
Under 2.5 залишається сильним