KAA Gent vs Club Brugge KV - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
low riskБрюгге забивали у 19 з 20 останніх матчів (95%), а без Міньйоле обидві команди забиватимуть дуже ймовірно. Ставте на Обидві заб'ють Так за 1.53 – валуй очевидний.
У 12 з 14 виїзних матчів Брюгге загальна кількість жовтих карток перевищила 4.5. Брюгге в середньому отримують 4.93 жовтих на виїзді, значно вище норми ліги. Середній показник судді (4.09) підтримує тотал більше. Розгляньте ставку на Тотал карток більше 4.5.
Голи в першому таймі трапляються у 92% матчів обох команд. Якщо хочете безпечну лайв-ставку, ставте на Тотал більше 0.5 у першому таймі, якщо коефіцієнт прийнятний, або чекайте перерви, щоб поставити на голи в другому таймі.
Історія зустрічей показує, що Брюгге створюють 5+ великих моментів за гру проти Гента. З вибухом ключового півзахисника Гента, атакувальні показники Брюгге мають зберегтися. Чекайте на перемогу Брюгге та тотал більше.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоЦе вирішальний матч для обох команд у Про-лізі, коли зіграно 89% сезону. Гент на 5-му місці з 26 очками, бореться за єврокубки. Відрив від 6-го місця всього 4 очки, тому кожне очко важливе. Брюгге на 2-му місці з 41 очком, на 15 випереджаючи Гент, але ще треба закріпити другу позицію і, можливо, скоротити відставання від лідера Генка. У Брюгге сприятливий залишок сезону, але розслаблятися не можна. У обох команд по три дні відпочинку, календар збалансований, але у Брюгге більше глибини складу. Перевага в мотивації: Брюгге треба підтримувати темп, але Гент відчайдушно потребує очок вдома. Чекайте на високий темп з перших хвилин.
Форма Гента: нестабільна. Останні сім матчів: дві перемоги, дві нічиї, одна поразка, включаючи дві поспіль сухі нічиї вдома проти слабших команд. Атака забуксувала: xG у тих нічиїх: 0.29 та 0.87. Однак до цього вони виграли у Мехелена 3-1 (xG 2.78) та Зюлте 2-0. В захисті вдома три сухих матчі з п'яти. Брюгге у приголомшливій формі: шість перемог у семи матчах, забиваючи 6, 4, 4 голи в останніх домашніх іграх. На виїзді виграли п'ять із шести останніх, забиваючи 2+ у кожному. Але xG на виїзді показує перебір: середній xG 1.74, а забито 2.4 – є ризик регресії. Тим не менш, їхні атакувальні показники елітні: 2.58 xG в цілому, 4+ великих моментів за матч. У Гента скромний xG (1.42), але вдома захищаються добре. Форма на боці Брюгге.
У Гента немає ключового півзахисника Леонардо Лопеса (травма м'яза) – величезна втрата для балансу в захисті. Лопес – головний відбірник м'яча та плеймейкер. Без нього півзахист слабший, що дасть більше простору креативним гравцям Брюгге. Ще два півзахисники в ротації також травмовані, але глибина достатня. У Брюгге немає основного воротаря Сімона Міньйоле (травма). Його відсутність критична; запасний Нордін Джекерс грав раніше, але він не такий надійний. Захист Брюгге, і так хиткий (2+ голи пропущені в 5 з 7 останніх виїздів), тепер втрачає лідера. Це значно підвищує шанси Гента забити. В обох команд ключові втрати, але відсутність Міньйоле більше впливає на ставки.
Тактична битва. Гент вдома грає оборонно, багато подач кутових, в середньому 49% володіння. Розраховують на стандарти та контратаки. Брюгге теж обороняються, але більш агресивно, з 55.5% володіння на виїзді. Вони високо пресингують і створюють моменти завдяки індивідуальній майстерності. Обидві команди надають перевагу захисній організації, але вищий клас Брюгге зазвичай вирішує. Чекайте на щільний перший тайм, але тиск Брюгге може зламати захист Гента. Кутових має бути багато, враховуючи їхні схильності. Зіткнення двох захисних систем часто призводить до малогольових матчів, але вогнева міць Брюгге та відсутній півзахисник Гента натякають на голи.
Гент вдома (12 матчів, один з ранньою червоною): Середні: xG 1.51-1.25, кути 10.3, жовті 3.3. Ключові матчі: vs Мехелен (1-1, xG 0.87-0.78, 10 кутових) – щільно; vs Серкль Брюгге (0-1, xG 0.30-2.75, 14 кутових) – домінували; vs Андерлехт (4-2, xG 3.48-1.52, 17 кутових) – відкрита гра; vs Зюлте (2-0, xG 1.69-0.96, 8 кутових) – контроль. Закономірність: домашні матчі Гента дуже різняться – від 0-0 до гольових перемог. Але проти топ-команд борються (поразки від Серкля, ОХ Левен). Спільне: рідко домінують за xG; суперники створюють моменти. Брюгге на виїзді (14 матчів): Середні: xG 1.63-1.35, кути 9.1, жовті 4.9. Примітно: vs Сінт-Трюйден (2-1, xG 2.44-1.97, 15 кутових) – відкрито; vs Вестерло (2-1, xG 1.94-0.75, 13 кутових) – ефективно; vs Андерлехт (0-1, xG 1.24-1.55, 11 кутових) – поразка. Закономірність: Брюгге створюють багато, але й пропускають. Середня кількість кутових на виїзді 9.1, але кути суперників теж високі (4.67). Це натякає на великий тотал кутових. Перетин: обидві команди подають кути, тому загальна кількість близько 10 – реальна. Голи: загальний xG Брюгге на виїзді 2.98, близько до ринкових очікувань. Захисний тег може вводити в оману – обидві команди пропускають моменти.
Три зустрічі за останні 12 місяців, повне домінування Брюгге. 21.12.2025: Брюгге виграв 2-1 на виїзді, незважаючи на xG 3.40-0.72, кути 10-2. 31.08.2025 у Гента: 1-1, але xG 2.13-0.70, кути 7-6. 01.05.2025: Брюгге виграв 4-1 на виїзді з xG 4.09-1.75, кути 9-3. Брюгге контролювали володіння (63%), створювали 5.6 великих моментів за матч і забивали щонайменше два в кожному. Гент насилу їх стримував. Закономірність очевидна: Брюгге домінують у півзахисті та створюють моменти високої якості. Чекайте ще одного матчу, де Брюгге більше з м'ячем і створюють більше.
Малі ринки: За середніми значеннями, загальний xG 2.76 вдома у Гента та 2.98 на виїзді у Брюгге, в середньому ~2.87. Кути: вдома у Гента 10.35, на виїзді у Брюгге 9.12, загалом ~9.7. Жовті картки: вдома у Гента 3.16, на виїзді у Брюгге 4.93, середнє 4.05 – близько до середнього по лізі. Голи в першому таймі: вдома у Гента 1.99, на виїзді у Брюгге 1.91 – високий показник, що свідчить про ранню активність. Удари в площину: 7.68 та 9.00 відповідно, загалом 8.3 – стабільно. Фоли: обидві команди вище 20. Тотал карток: Брюгге на виїзді в середньому 4.93 жовті, значно вище норми ліги (4.0), що вказує на матч з багатьма картками. Суддя Ерік Ламбрехт в середньому дає 4.09 жовтих, близько до норми, тому екстремуму не буде. Для ринків на перший тайм: Гент забиває 1.18 голів рано, Брюгге 1.04, тому обидві забивають у першому таймі часто. Тотал менше 0.5 у першому таймі малоймовірний.
Коефіцієнти букмекерів показують сильний рух: Тотал більше 2.5 скоротився з 2.40 до 1.53 (зміна на 36%), Тотал менше 2.5 виріс з 1.53 до 2.40. Це вказує на гострі гроші на голи. Ймовірності без маржі: Вдома 21.3%, Нічия 24.6%, На виїзді 54.2%. Мої оцінки: Вдома 20%, Нічия 22%, На виїзді 58%. Отже, невелика перевага за перемогу гостей з кефом 1.70, але не значна. Тотал більше 2.5 за 1.53 має на увазі 65.4% ймовірності; моя оцінка 62% – немає валуя. Тотал менше 2.5 за 2.40 має на увазі 41.7%; моя оцінка 38% – невелике негативне EV. Обидві заб'ють Так за 1.53 (65.4% імпліцитно) проти моїх 72% – валуй! EV = 0.72*1.53-1 = 0.10, позитивний. Обидві заб'ють Ні за 2.38 має на увазі 42%; моя оцінка 28% – без валуя. Кути більше 9.5 за 1.67 (59.9% імпліцитно) проти моїх 60% – немає переваги. Отже, чіткий валуй на Обидві заб'ють Так.
BTTS Yes
Коефіцієнт
1.53
Чому ця ставка
Обидві команди забивали у 85% всіх матчів Брюгге та 67% домашніх ігор Гента. З вибухом Міньйоле у Брюгге та домашньою результативністю Гента, Обидві заб'ють дуже ймовірно. Моя оцінка: 72% шанс, чесний кеф 1.39, букмекер дає 1.53 – чіткий валуй.
Брюгге на виїзді в середньому отримують 4.93 жовтих за матч, значно вище середнього по лізі (4.0). Суддя Ламбрехт в середньому дає 4.09. Разом середні команд показують 4.05, але стиль Брюгге з картками підштовхує до більшого. Ймовірність 55%, чесний кеф 1.82, букмекер не вказаний, але зазвичай ~1.85. Потенційний валуй, якщо лінія 4.5.
Обидві заб'ють і Тотал більше 2.5 корельовані; обидва залежать від голів. Покриває рахунки 2-1, 1-2, 2-2, 3-1 тощо. Широке покриття (12+ рахунків). Ймовірність ~60%, чесний кеф ~1.67, тому невеликий валуй при 2.34? Насправді 60%*2.34 = 1.404, позитивне EV. Прийнятно.
Якщо 0:0 після першого тайму
Тотал більше 1.5 у другому таймі