KV Mechelen vs RSC Anderlecht - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskМаркерні матчі: 7/11 домашніх ігор KV Мехелена мали сумарний xG більше 2.5, і 9/12 виїзних ігор Андерлехта також – комбінована ставка 70% кричить про валуй на Тотал більше 2.5.
Патерни 1Т: Андерлехт на виїзді в середньому 2.21 голів у 1Т; у 8/12 виїзних маркерів голи в 1Т перевищували 1.5, роблячи Тотал більше 1.5 у 1Т сильною ставкою на малому ринку.
xG за матч: KV Мехелен удома пропускає 1.68 xG, Андерлехт на виїзді пропускає 2.24 xG – обидві команди пропускають моменти, підтримуючи ставки на Oбидві заб'ють Так.
Картки та арбітр: Андерлехт на виїзді в середньому 4.74 загальних жовтих карток, вище середнього по лізі 4.1; при високих ставках чекайте валую на Картки більше 4.5.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоЦе класичний шестиочковий матч у Про Лізі. KV Мехелен на 6-му місці з 24 очками, Андерлехт на 4-му з 25 – лише одне очко розділяє їх при шести матчах, що залишилися. Обидва борються за єврокубки, тому мотивація зашкалює. Наступний матч Мехелена – виїзд до Club Brugge через чотири дні, але ризик ротації низький; вони виставлять найсильніший склад тут. Андерлехт грає з Sint-Truidense на виїзді через п'ять днів, також низький ризик ротації. Календар не відволікає. Мехелен має домашню перевагу і переміг Андерлехт минулого разу, що додає перцю. Невелика перевага Андерлехта в таблиці може дати додатковий поштовх, але Мехелен не здасться без бою. Чекайте, що обидві команди будуть йти за перемогою зі старту, роблячи кожну хвилину важливою.
Форма KV Мехелена нестабільна. Вони програли 0-1 удома Royale Union з жалюгідним 0.36 xG – це атакуючий рівень вильоту. Але вони перемогли Андерлехт 1-0 з щільним xG 1.13-1.26, демонструючи свою захисну стійкість. Загалом вони перевиконують, забиваючи 1.4 гола за матч при лише 0.97 xG; це розбіжність +0.43, що кричить про регресію. Вдома xG справедливий: середній 1.16 проти 1.1 голів. Андерлехт також перевиконує, з 1.8 голами при 1.56 xG. Їхня гостьова форма: справедлива розбіжність xG 1.49 проти 1.3 голів. Подивіться на їхній останній виїзний матч – поразка 2-4 від Club Brugge з xG 3.25-1.99. Вони створюють моменти, але й пропускають їх теж. В останніх семи матчах Андерлехт мав Oбидві заб'ють у 4 матчах і Тотал більше 2.5 у 5. Обидві команди грають у матчах з голами.
KV Мехелену бракує ключового захисника Moncef Zekri – його відсутність послаблює їхній тил проти атаки Андерлехта. Інші відсутні – це гравці ротації, мінімальний вплив. Андерлехт має більші проблеми: КЛЮЧОВИЙ півзахисник César Huerta вибув, разом з воротарем Colin Coosemans і захисником Ilay Camara. Втрата креативності Huerta може зашкодити їхній побудові, але їхня глибина може це покрити. Відсутність захисників робить Андерлехт більш вразливим, особливо на виїзді. Обидві команди мають низький ризик ротації; наступні матчі через кілька днів, тому очікується повний склад. Послаблена оборона Мехелена проти латаного тилу Андерлехта – це налаштовує на помилки та моменти.
На папері обидві команди захисні та орієнтовані на кути. Володіння м'ячем рівне: Мехелен в середньому 48.5%, Андерлехт 50.9%. Але дані маркерів перевертають сценарій. Мехелен удома пропускає 1.68 xG, Андерлехт на виїзді пропускає 2.24 xG. Це не нудна гра з низьким блоком; це сутичка, де обидві сторони віддають якісні моменти. Андерлехт багатий на картки на виїзді, в середньому 2.83 жовтих, що веде до стандартів. Стиль Мехелена, орієнтований на кути (4.14 за, 5.70 проти), означає безліч ситуацій з мертвих м'ячів. Тактична боротьба буде в півзахисті, але з відсутністю захисників і високими цифрами xG, чекайте відкритої гри з енд-ту-енд дією. Голи ймовірні з контрнападів і стандартів.
Розберемо маркери. Для KV Мехелена удома, 11 матчів показують середній сумарний xG 2.87. Окремі ігри: проти Royale Union (0-1, xG 0.36-2.74) – їх розгромили, 0 великих моментів. Проти Андерлехта (1-0, xG 1.13-1.26) – щільно, але Андерлехт отримав червону картку наприкінці. Проти Genk (2-3, xG 1.50-3.03) – високий xG з обох сторін. Проти Zulte Waregem (2-1, xG 1.09-1.99) – знову, пропущені моменти. У 7 з 11 матчів сумарний xG перевищив 2.5, і Oбидві заб'ють відбулося в 6. Для Андерлехта на виїзді, 12 матчів середній сумарний xG 3.72. Приклади: у Club Brugge (2-4, xG 1.99-3.25) – гольове свято. У Мехелені (0-1, xG 1.26-1.13) – щільно з червоною карткою. У Zulte Waregem (4-2, xG 1.89-3.14) – обидві команди забивали вільно. У 9 з 12 матчів сумарний xG більше 2.5, і Oбидві заб'ють у 8. Патерн незаперечний: незважаючи на захисні ярлики, ці команди грають у високо-xG, насичених моментами іграх. Тотал більше 2.5 – це норма, а не виняток.
Лише дві зустрічі за останні 12 місяців. 15 березня 2026 року KV Мехелен переміг 1-0 вдома з xG 1.13-1.26. Андерлехт отримав червону картку на 89-й хвилині, що, можливо, врятувало Мехелен; без неї результат міг змінитися. 1 листопада 2025 року Андерлехт виграв 3-1 вдома з xG 1.95-1.17, домінуючи за ударами 19-7. Отже, кожна команда має перемогу. В обох матчах сумарний xG був близько 2.3-2.4, кружляючи біля лінії тоталу більше 2.5. Немає чіткої домінації, але голи були в одному, а інший був напруженим з вилученням. H2H не вказує на розгром, але підтримує конкурентну гру.
Аналіз малих ринків: сумарний xG становить 2.87 для Мехелена вдома і 3.72 для Андерлехта на виїзді – обидва вище 2.5, сигналізуючи про Тотал більше. Кути: Мехелен удома в середньому 9.84 загальних кутів, Андерлехт на виїзді 11.99, тому Кутів більше 10.5 за 2.00 – сильна позиція. Жовті картки: Андерлехт на виїзді в середньому 4.74 загальних жовтих, вище середнього по лізі 4.1, тому Карток більше 4.5 імовірно. Патерни 1Т: Андерлехт на виїзді в середньому 2.21 голів у 1Т, з 1.13 за і 1.08 проти – Тотал більше 1.5 у 1Т – це ставка в лайві. Удари в площину: Андерлехт на виїзді в середньому 10.60 загалом, Мехелен удома 8.12, тому чекайте дії. Використовуйте це для точних ставок.
Букмекерські коефіцієнти: Тотал більше 2.5 за 1.73, Тотал менше 2.5 за 2.08. Значний рух: Тотал менше 2.5 пішов у дрейф +20%, Тотал більше 2.5 укоротився -17%, що означає, що гроші професіоналів на Тотал більше. Справедливі ймовірності після видалення маржі: перемога господарів 33.6% (справедливі коефіцієнти 2.98), нічия 27.2% (3.68), перемога гостей 39.3% (2.55). Для Тотал більше 2.5, моя оцінка на основі маркерів: 65% ймовірність (з 70%+ маркерів, де сумарний xG вище 2.5). Справедливі коефіцієнти для 65% — це 1.54, букмекери пропонують 1.73 – EV = 0.65*1.73 - 1 = 0.1245, чіткий валуй. Для Oбидві заб'ють Так за 1.61: ймовірність близько 60%, справедливі коефіцієнти 1.67, близько до нульового валую. Перемога гостей за 2.35: моя оцінка 40%, EV = 0.40*2.35 - 1 = -0.06, валую немає.
Corners Over 10.5
Коефіцієнт
2.00
Чому ця ставка
Мехелен удома в середньому 9.84 загальних кутів, Андерлехт на виїзді 11.99. Стабільність висока: мін 9, макс 17. За коефіцієнтами 2.00 це валуй.
Маркери показують 7/11 домашніх ігор Мехелена та 9/12 виїзних ігор Андерлехта мали сумарний xG більше 2.5, з серіями Oбидві заб'ють на підтримку. Коефіцієнти укоротилися до 1.73, що вказує на валуй.
Покриває рахунки 1-1, 2-1, 1-2, 2-2, 3-1, 1-3, 3-2, 2-3, 3-3+ – широкий і реалістичний на основі даних маркерів.
If 0-0 at HT
Over 1.5 2H