KV Mechelen vs Sint-Truidense VV - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskДомашні матчі КВ Мехелен завершувалися ТМ 2.5 у 9 з 12 (75%) – сильний, стабільний патерн, який ринок недооцінює при коефіцієнті 2.15.
Сінт-Трейден на виїзді зберігали ворота сухими лише в 1 з останніх 6 виїздів (17%), але загальний захисний показник солідний – ставка на ТМ 2.5 відповідає очікуваному низькому сценарію.
Суддя Лоуренс Віссер в середньому показує 4.68 жовтих карток за матч, що вище середнього по лізі (4.0). Разом з домашніми маркерами Мехелена (середнє 5.65 карток), очікуйте більше 4.5 карток, але коефіцієнтів на цей ринок немає.
Мехелен не забивали в 3 з останніх 5 домашніх матчів, а їхній xG за гру вдома становить лише 1.20. Виїзний xG проти Сінт-Трейден також 1.20, тому потенціал сухого матчу існує, але ставка на ТМ 2.5 є надійнішою.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
AI Аналіз
Як ми передбачаємоЗалишилось лише чотири матчі в сезоні Про-ліги, Сінт-Трейден (3-й, 33 очки) має чітку мотивацію закріпитися в топ-3 і, можливо, поборотися за друге місце. КВ Мехелен (6-й, 24 очки) комфортно в середині таблиці – без загрози вильоту і майже без шансів піднятися. Різниця в амбіціях відображається в поточній формі: Сінт-Трейден оговтався після перемоги 2-0 над Андерлехтом, тоді як Мехелен програв три поспіль, включаючи розгром 6-1 від Брюгге. Домашня форма Мехелена також зіпсувалась – дві поразки поспіль на Веоліастадіон. Сінт-Трейден, навпаки, виграв чотири з останніх шести виїздів, демонструючи характер на дорозі. Гості мають більше стимулів і приїжджають у кращому настрої. Вплив календаря мінімальний; обидві команди повністю зосереджені на цьому матчі ліги. Очікуйте, що Сінт-Трейден диктуватиме темп і скористається тендітною впевненістю Мехелена.
КВ Мехелен у поганій формі. За останні сім матчів лише одна перемога (1-0 з Андерлехтом) і одна нічия, при цьому багато пропускають. Розгром 6-1 від Брюгге – аномалія: грали вдесятьох з 90-ї хвилини, але xG підтверджує (4.31-0.93). Вдома останні п'ять матчів – лише дві перемоги, в двох не забивали. Очікувані голи вдома скромні (xG за 1.20, проти 1.65) – дірява оборона, але не результативні. Сінт-Трейден має солідну форму: чотири перемоги в останніх шести, включаючи 2-0 над Андерлехтом. На виїзді ефективні: 0-0 з Гентом (добре захищалися, xG 0.29-1.03), 1-0 від Юніон Сен-Жілуаз попри кращий xG (1.32-0.54), 4-1 з Дендером (xG 0.58-0.86). Їхній виїзний xG за матч – 1.64, але реальні голи – 1.5 – трохи недобирають, але в межах норми. В обох команд ризик регресії: у Мехелена загальний xG був помірно переоцінений, але домашній xG адекватний.
КВ Мехелен втратили ключового захисника Монсефа Зекрі через травму – критична втрата, враховуючи і без того діряву оборону (1.65 xG пропущено вдома за гру). Без нього захист втрачає основного організатора. Ще троє ротаційних гравців (Беніто Раман, Халіл Оздемір, Амін Уахібі) також вибули, але вони не в основі. Глибина складу достатня, але захист ослаблений. Сінт-Трейден втратили ключового півзахисника Арбнора Мую, який додає креативу в атаці. Однак склад глибокий – 26 польових гравців в наявності. Відсутність Муї може зменшити атакувальну гнучкість, але є якісні альтернативи. Обидві команди, ймовірно, виставлять склади, близькі до останніх матчів. Ключовий вплив – відсутність Зекрі в Мехелена, що може посилити захисні проблеми.
Обидві команди описуються як захисні та багаті на кутові. Їхні показники володіння м'ячем майже однакові (48.4% vs 49.0%), що свідчить про боротьбу в центрі поля з невеликою кількістю явних моментів. Мехелен вдома в середньому створюють лише 1.20 xG за гру, але пропускають 1.65 – це вказує на вразливість, незважаючи на захисну позначку. Сінт-Трейден на виїзді в середньому 1.64 xG за і 1.20 проти – вони створюють моменти, але й дозволяють. Зіткнення – тактична битва, де обидві сторони надають перевагу організації. Однак слабкість захисту Мехелена може бути використана контратаками Сінт-Трейден. Стандартні положення можуть вирішити долю матчу, оскільки обидві команди часто подають кутові. Матч, ймовірно, буде щільним з малою кількістю голів, але кутові можуть накопичуватися. Враховуючи домашню тенденцію Мехелена до ТМ 2.5 (75% домашніх маркерів), варіант з ТМ виглядає сильним.
Пропущено в JSON через довжину, але включено вище в рядок аналізу.
Лише дві зустрічі за останні 12 місяців, обидві виграв Сінт-Трейден. У грудні 2025 року Сінт-Трейден виграв 1-0 на виїзді (xG 0.64-1.06, Мехелен мав вищий NPxG, але не реалізував). У жовтні 2025 року Сінт-Трейден виграв 3-1 вдома (xG 1.18-3.40, домінування). H2H свідчить про перевагу гостей, але вибірка мала. Обидва матчі були малорезультативними за загальним xG (2.70 та 4.58), але в другому було чотири голи. Чіткого патерну немає, окрім сильної гри Сінт-Трейден.
Аналіз малих ринків: Кутові: Вдома в сер. 4.25, В гостях в сер. 4.22, загальний сер. 9.64 проти маркерів гостей загалом 10.00. H2H кутові в сер. 10.0. Лінія букмекера на кутові – То/Ні 10.5 за 2.10/1.67. Враховуючи домашні маркери, в 67% випадків було Ні 10.5, тому невеликий валуй на Ні. Жовті картки: Домашні маркери в сер. 5.65, суддя Віссер в сер. 4.68, ліга в сер. 4.0. Ймовірно, карток буде більше 4.5, але ринок не вказаний. Голи в першому таймі: Домашні маркери в сер. 1.01 загалом, але реальні голи 1Т лише 0.5 за матч у домашніх маркерів. Сінт-Трейден на виїзді в 1Т в сер. 0.33. Отже, ТМ 0.5 у 1Т можливий, але не пропонується. Великі моменти: Домашні маркери в сер. 4.08 загалом, гостьові 4.33 – помірно. Удари в площину: Вдома в сер. 8.21, В гостях 7.67 – не екстремально.
Справедливі ймовірності після зняття маржі: Перемога вдома 30.7%, Нічия 26.4%, Перемога на виїзді 42.9%. Мої оцінки: Перемога вдома 30%, Нічия 28%, Перемога на виїзді 42% – близько до справедливих, тому переваги на ринку результату немає. Для тоталів ТБ 2.5 оцінюється в 1.67 (імпліцитна ймовірність 59.9%), ТМ 2.5 – 2.15 (46.5%). На основі домашніх маркерів ТМ 2.5 був у 75% випадків. Навіть з урахуванням гостьових маркерів (33% ТМ), консервативна оцінка 60% ТМ дає справедливі коефіцієнти 1.67. Оскільки ринок пропонує 2.15, очікувана вартість позитивна: (0.60 * 2.15) - 1 = 0.29. Це чіткий валуй. Для кутових Ні 10.5 за 1.67 (59.9% імпліцитно). Домашні маркери показують 67% Ні, отже справедливі коефіцієнти 1.49. Невеликий позитивний EV 0.085, але менш переконливо.
Match goals - Under 2.5
Коефіцієнт
2.15
Чому ця ставка
Домашні матчі КВ Мехелен завершувалися ТМ 2.5 в 9 з 12 (75%). Їхні загальні xG скромні (сер. 2.85), і вони постійно відчувають проблеми з забиванням. Виїзні матчі Сінт-Трейден різноманітні, але в середньому 2.0 голи за гру. H2H також має низький тренд. При коефіцієнті 2.15 це значний валуй, враховуючи домашній патерн. Невелика вибірка гостьових маркерів додає ризику, але домашні дані надійні. Ставте ТМ 2.5.
Домашні маркери показують Ні 10.5 кутових у 8 з 12 (67%). Гостьові маркери в середньому 10.0, але вибірка крихітна. Лінія встановлена на 10.5, і Ні оцінюється в 1.67. Це дає невелику перевагу, враховуючи домашню тенденцію до меншої кількості кутових. Патерни кутових свідчать про щільну гру з обмеженими атакувальними діями.
Якщо 0:0 після першого тайму
ТМ 2.5 у матчі