KVC Westerlo vs KRC Genk - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskВиїзні матчі Генка бачили Більше 2.5 голів у 11 з останніх 15 ігор (73%), підтримані середнім загальним xG 3.88 у маркерах — ставте на Більше 2.5 впевнено.
Вестерло вдома недограють свій xG на 0.5 голи в середньому, з 1.6 xG проти 1.1 забитих голів — позитивна регресія настає, роблячи їх індивідуальний тотал Більше привабливим.
Арбітр Берт Вербеке в середньому показує лише 2.96 жовтих карток за матч, значно нижче середнього по лізі 4.1 — очікуйте чисту гру з Менше 4.5 карток як валуйною ставкою.
Патерни першого тайму показують високу активність: голи 1Т Вестерло вдома в середньому 2.67, Генк на виїзді 2.56 — ціліть на 1Т Більше 1.5 голів на початку матчу.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоОбидві команди виходять з повним фокусом на лігу. Пропущені місця в таблиці затуляють контекст, але календар говорить ясно. У Вестерло та Генка наступні матчі в Про-лізі всього через 3.1 дні — ризик ротації низький для обох складів. Європейських відволікань немає; це чиста лігова битва, де кожне очко на вагу золота. Наступні ігри Вестерло включають мікс середняків та сильних суперників, але вдома вони хочуть розігнатися. Виїзна програма Генка була складною, але вони забили в 10 з останніх 15 ігор на виїзді. Край мотивації тонкий: сильна виїзна серія Генка говорить, що вони їздять з упевненістю, а недавні домашні перемоги Вестерло показують, що вони можуть вицарапати результат. Жодна зі сторін не може собі дозволити розслабитися, але форма Генка на виїзді може дати їм невелику психологічну перевагу. Беттинговий висновок: очікуйте, що обидві команди гратимуть з метою, але виїзна стійкість Генка може переважити.
Форма Вестерло — це історія недогравання. За останні 10 матчів вони в середньому мають 1.6 xG, але забивають лише 1.1 голи — розбіжність -0.5 кричить про позитивну регресію. Подивіться на недавні результати: перемога 2-0 над Шарлеруа з 2.41 xG, але також поразка 0-4 від Сінт-Трейден з лише 0.65 xG. Вони нестабільні, але створюють моменти, особливо вдома, де виграли два з останніх трьох. Генк, з іншого боку, переграє на виїзді. У виїзних матчах вони в середньому мають 1.58 xG, але забивають 2.2 голи — розрив +0.62, який нестійкий. Їх останні сім виїзних ігор включають нічию 5-5 з RAAL La Louvière та перемогу 3-2 у KV Мехелен, обидві високорезультативні. Оборона Генка дірява на виїзді, пропускаючи в середньому 1.34 xG, але атака їх рятує. Недогравання Вестерло означає, що вони мають забити більше, а перегравання Генка натякає на регресію, але їхня атакуюча потужність залишається реальною. Це створює вибуховий мікс.
Травми можуть виявитися вирішальними. Вестерло пропускають чотирьох гравців, включаючи ключового півзахисника Аллахара Сайадманеша. Його відсутність боляче б'є по креативу — у матчах без нього вони можуть боротися з побудовою гри від оборони до атаки. Інші три пропущені форварди — це ротаційні варіанти, але глибина тонка. Генк без ключового воротаря Тобіаса Окікі Лавала, що є величезним ударом. Резервний воротар, ймовірно, вийде, а виїзна оборона Генка вже пропускає в середньому 1.34 xG — це може посилити помилки. Вони також пропускають півзахисника Августа Де Ваннемакера, ротаційну одиницю. Втрата півзахисту Вестерло може змусити їх грати оборонніше, покладаючись на стандарти. Проблема з воротарем у Генка може призвести до більшої кількості пропущених голів, особливо з кросів або дальніх ударів. Обидві команди мають низький ризик ротації з матчами через кілька днів, тому очікуйте майже повні склади. Дисбаланси складів сприяють атаці Генка проти ослабленого півзахисту Вестерло, але оборонна вразливість Генка без основного воротаря — це яскрава слабкість.
Це зіткнення двох оборонних, багатих на кути команд, але цифри розповідають іншу історію. Обидва в середньому мають близько 50% володіння, тому жодна не домінує — це тактична битва, де стандарти та контратаки будуть ключовими. Вестерло вдома генерують 3.56 кутів за матч, але дозволяють 5.33, що вказує на глибоку оборону та запрошення тиску. Генк на виїзді роблять лише 1.89 кутів, але стикаються з 5.11, показуючи, що вони часто під тиском, але смертоносні на контратаках. Стильове зіткнення означає низькотемпову гру спочатку, але з високими загальними xG у маркерних матчах — Вестерло вдома 3.65, Генк на виїзді 3.88 — голи ймовірні з помилок або переходів. Обидві команди пріоритетують оборону, але їх фактичні виступи розкривають вразливості: Вестерло недограють в атаці, Генк переграють в обороні на виїзді. Цей матч може побачити обережний старт, який відкриється з настанням втоми. Очікуйте менше шансів у грі, але багато можливостей зі стандартів та потенційних оборонних помилок, що призведуть до голів.
Розберемо маркерні матчі, щоб побачити реальні патерни. Для Вестерло вдома: По-перше, проти RC Sporting Charleroi 2026-04-05: перемогли 2-0 з 2.41 xG, 5 великих шансів та 5 кутів у кожного. Вони контролювали цю гру, забивши з пенальті та у грі, але у Шарлеруа була червона картка на 60-й хвилині. По-друге, проти RC Sporting Charleroi 2026-02-22: перемогли 2-1 з 2.08 xG, 3 великими шансами, але лише 0 кутів — вони знову забили через пенальті та покладалися на ефективність. По-третє, проти Sint-Truidense VV 2026-02-06: програли 0-4 з лише 0.65 xG та 1 великим шансом, червона картка на 76-й хвилині спотворила результат. Патерн: Вестерло вдома можуть видавати високий xG проти команд схожого рівня, але вони нестабільні та залежать від пенальті. Тепер для Генка на виїзді: По-перше, проти Royal Antwerp FC 2026-04-03: перемогли 2-1 з 2.33 xG, 3 великими шансами та 0 кутів — напад з розбігу з пенальті. По-друге, проти RAAL La Louvière 2026-03-22: нічия 5-5 з 2.49 xG, 7 великими шансами та 3 кутами — бенкет голів з атакою обох команд. По-третє, проти KV Mechelen 2026-02-13: перемогли 3-2 з 3.03 xG, 4 великими шансами та 4 кутами — ще одна високорезультативна справа. Патерн: виїзні матчі Генка послідовно високорезультативні, із середнім загальним xG 3.88 та потоками голів. Коли ці патерни перетинаються, ми отримуємо матч, де оборонні побудови ламаються у відкриті гри. Беттинговий висновок: ставимо на голи тут.
Лише дві особисті зустрічі за останні 12 місяців, тому вибірка мала, але інформативна. 2025-12-14, Вестерло зіграли внічию 1-1 на виїзді у Генка. xG був 0.81-2.98 на користь Генка — Генк домінували з 22 ударами та 6 в площину, але Вестерло забили рано і втрималися з червоною карткою на 72-й хвилині. 2025-11-02, Вестерло програли 0-1 вдома Генку. xG був близьким 0.91-0.82, але Генк мали перевагу з 3 великими шансами проти 1 у Вестерло. В обох матчах Генк створювали більше шансів і мали вищий xG, але Вестерло показали стійкість, особливо в нічиїй. Континуїтет міцний: ті самі тренери та схожі склади. Історично, Генк мають перевагу з 6 перемогами в 10 зустрічах усіх часів. Ці результати H2H свідчать, що Генк — сильніша сторона, але Вестерло можуть триматися вдома. Однак, з поточними тенденціями форми, минулі низькі рахунки можуть не зберегтися — дані маркерів вказують на більше голів зараз.
Заглиблюючись у малі ринки, дані розкривають ключові переваги. Для голів: Вестерло вдома в середньому мають 1.91 xG за та 1.74 проти, загалом 3.65 xG за матч. Генк на виїзді в середньому мають 2.54 xG за та 1.34 проти, загалом 3.88 xG. Це відповідає Тоталу Більше 2.5 — букмекери пропонують 1.60, що є валуєм з огляду на високий xG. Кути: Вестерло вдома в середньому мають 3.56 кутів за та 5.33 проти, загалом 8.89. Генк на виїзді в середньому мають 1.89 за та 5.11 проти, загалом 7.00. Комбіноване середнє близько 8 кутів, роблячи Менше 9.5 за 2.00 привабливим. Картки: Вестерло вдома в середньому отримують 2.22 жовтих карток, суперники 1.78. Генк на виїзді в середньому отримують 1.89, суперники 2.44. Арбітр Берт Вербеке в середньому показує 2.96 жовтих за матч, нижче середнього по лізі 4.1 — тому карток може бути мало. Патерни першого тайму: голи 1Т в середньому 2.67 для Вестерло вдома та 2.56 для Генка на виїзді, з xG 1Т близько 2.20 та 1.93 відповідно. Це підтримує 1Т Більше 1.5 голів, пропоноване за коефіцієнтами близько 1.18-1.20. Індивідуальні тотали: недогравання Вестерло свідчить, що вони можуть забити більше, а перегравання Генка може регресувати, але xG обох команд вказує, що Обидві заб'ють — Так ймовірно.
Коефіцієнти букмекерів показують значний рух: Тотал Більше 2.5 голів скоротився з 2.35 до 1.60, зсув -32%, вказуючи на важкі гроші за голами. Менше 2.5 зріс до 2.30, плюс 46%. Чесні ймовірності після видалення маржі 10.2%: перемога господарів 36.3% (чесні коефіцієнти 2.76), нічия 25.9% (чесні коефіцієнти 3.86), перемога гостей 37.8% (чесні коефіцієнти 2.65). Поточні коефіцієнти: перемога господарів 2.50, нічия 3.50, перемога гостей 2.40. Порівнюючи, перемога господарів за 2.50 означає ймовірність 40% (1/2.50), вище за чесну 36.3% — немає валую. Перемога гостей за 2.40 означає 41.7%, вище за чесну 37.8% — невеликий валуй. Більше 2.5 за 1.60 означає ймовірність 62.5%. З даних маркерних матчів та серій, я оцінюю ймовірність Більше 2.5 у 70%, чесні коефіцієнти 1.43, букмекери пропонують 1.60 — EV = (0.70 * 1.60) - 1 = 0.12, ясний валуй. Для Обидві заб'ють — Так за 1.50, що означає ймовірність 66.7%, моя оцінка 75% на основі виїзної серії Генка Обидві заб'ють з 7 матчів та високого xG, чесні коефіцієнти 1.33, EV позитивний. Діапазони коефіцієнтів підтверджують, що ринок очікує голів, і валуй лежить у Більше та Обидві заб'ють.
Both Teams to Score Yes
Коефіцієнт
1.50
Чому ця ставка
Генк на виїзді мають Обидві заб'ють у 7 матчах поспіль, а Вестерло вдома пропускають в середньому 1.74 xG. Проблеми зі складами в обороні обох команд підвищують шанси.
Маркерні матчі показують, що Генк на виїзді в середньому має 3.88 загального xG, а Вестерло вдома 3.65, з серією Генка з 7 матчів Більше 2.5 на виїзді. Коефіцієнти скоротилися до 1.60, що вказує на валуй.
Покриває рахунки типу 1-2, 2-3, 3-2, 4-3 — широко та реалістично на основі даних. Перемога Генка з Обидві заб'ють та Більше 2.5 голів відповідає маркерам та серіям.
Якщо 0-0 на перерві
Більше 1.5 у 2Т