KVC Westerlo vs Oud-Heverlee Leuven - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
low riskВестерло менше 2.5 у 6/12 домашніх маркерів (50%), Левен менше у 5/11 виїзних (45%) – комбінована ймовірність 52% дає цінність на менше 2.5 за 2.20 (EV +14.4%).
Обидві заб'ють Ні відбулося у 58% домашніх маркерів Вестерло та 55% виїзних маркерів Левена – ставка на 'Ні' за 2.25 дає невелику перевагу (EV +1.2%).
Середня кількість кутових вдома у Вестерло 10.18, на виїзді у Левена 11.73 – лінія 10.5 справедлива, але лише незначна цінність; очікуйте 10-12 кутових загалом.
H2H обидва завершилися 1-0 та 2-0, з перемогою Вестерло – цей патерн підсилює сценарій низькорезультативної домашньої перемоги, який ринок ігнорує.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоОбидві команди в гущі сезону Про Ліги без чіткого розриву в таблиці — кожен пункт на вагу золота. KVC Вестерло чекає складний графік: виїзд до Генка, Шарлеруа та Антверпена, лише Стандарт вдома в наступних чотирьох. Цей домашній матч — їхній найкращий шанс набрати очки. Оуд-Хеверле Левен також має важкий графік (Стандарт в гостях, Антверпен вдома, Шарлеруа на виїзді, Генк вдома), тому вони будуть відчайдушно намагатися уникнути ще однієї поразки після трьох поспіль. У жодної зі сторін немає фіналу кубка на горизонті; вся увага на цей матч ліги. Вестерло має перевагу домашнього поля та трохи кращий недавній рекорд у цьому протистоянні, але Левен недограє в атаці, що свідчить про можливу корекцію. Мотиваційний край незначний — обидві потребують перемоги, але Вестерло може відчувати тиск, щоб використати домашні трибуни.
Недавня домашня форма Вестерло неоднозначна. В останніх семи домашніх матчах вони забивали 1.3 голи за гру з 1.4 xG — пристойна реалізація — але в захисті пропускали 2.0 голи за гру з 2.0 xG проти, що підкреслює діряву оборону. Примітно, що в трьох із семи матчів були ранні вилучення (Антверпен, Уніон, Сінт-Трейден), що спотворює цифри. Якщо їх прибрати, захисний xG падає до приблизно 1.5, все ще високо. Виїзна форма Левена теж турбує: вони в середньому забивають 0.9 голів з 1.14 xG (недограють) і пропускають 1.7 голів з 1.73 xG. Вони не змогли забити в чотирьох з останніх шести виїздів. Відхилення xG (недограв на 0.24 на виїзді) свідчить про можливу регресію, але їхні атакувальні показники справді низькі (1.91 великих моментів за гру на виїзді). Обидві команди в поганій формі, але загальні домашні xG Вестерло стабільно перевищують 3.0, що вказує на ігрові стани, де голи ймовірні, навіть якщо захист тримається.
Вестерло не зможе розраховувати на двох ключових захисників: центрального бека Еміна Байрама та півзахисника Ісу Сакамото. Обидва є основними гравцями, і їхня відсутність послаблює хребет команди. З двома ротаційними нападниками також поза грою, лава запасних тонша. Левен також втратив двох ключових гравців: півзахисника Біргера Верстрате та захисника Ное Дюссена. Верстрате — двигун команди, Дюссен — лідер оборони. Обидві сторони ослаблені в центрі поля, що повинно призвести до більш відкритої гри та захисних помилок. Стабільність тренерського штабу (обидва ще на своїх посадах) означає, що тактичні налаштування не змінені, але втрати гравців схиляють шальки терезів у бік більшої кількості голів.
Обидві команди описують як захисні, але їхні маркерні статистики розповідають іншу історію. Вестерло вдома має в середньому 50.9% володіння та створює 1.48 xG за, 1.63 xG проти. Вони не є чисто низьким блоком — створюють моменти, але й багато пропускають. Левен на виїзді має в середньому 43.5% володіння і є справді захисним, сідає глибше та набирає карточки (2.97 жовтих за гру). Однак вони також багато пропускають кутові (7.85 проти за гру). Це зіткнення протиставляє відносно відкриту домашню команду дисциплінованій гості. Вестерло з їхнім стилем з великою кількістю кутових (5.21 за) проти схильності Левена пропускати кутові (7.85) свідчить про високий загальний показник кутових. Накопичення карток Левеном (4.66 жовтих за гру на виїзді) у поєднанні з помірним домашнім показником Вестерло (3.74) вказує на багато попереджень. Тактична битва навряд чи буде нічийною — обидва захисти мають слабкі місця, і стандарти можуть стати вирішальними.
Аналізуючи домашні маркери Вестерло: проти Антверпена (2-4, раннє вилучення, xG 0.77-3.92) розгром через червону. Проти Генка (1-2, xG 0.94-2.60) показав конкурентну гру, де вони програли, незважаючи на пристойний xG. Проти Шарлеруа (2-0, xG 2.41-1.28) домінували, але включав пенальті та вилучення суперника після 60 хвилини. Проти Клуб Брюгге (1-2, xG 0.75-1.94) були переграні. Проти Уніон СГ (0-0, xG 0.89-0.42) була щільна гра з раннім вилученням Вестерло. Проти Шарлеруа знову (2-1, xG 2.08-1.31) включав пенальті. Проти Сінт-Трейден (0-4, xG 0.65-3.31) катастрофа з раннім вилученням. Патерн: Вестерло схильні до розгромів проти сильних суперників, але проти порівнянних команд матчі щільніші. За 12 маркерів загальна кількість голів у середньому 2.42 за домашню гру (не 3.11 загального xG). Тотал менше 2.5 пройшов у 50% цих матчів. Виїзні маркери Левена: проти Антверпена (0-2, xG 0.27-1.93, раннє вилучення) односторонній. Проти Генка (0-0, xG 0.62-0.76) нічия. Проти Шарлеруа (2-0, xG 0.91-2.06) виграли, хоча були гіршими по xG. Проти Андерлехта (1-5, xG 0.51-1.44) розгром з пенальті проти. Проти Клуб Брюгге (1-2, xG 1.63-3.48) змагалися. Проти Гента (3-1, xG 2.24-1.52) переграли. Патерн: Левен часто має низький xG за, але може вихопити голи на контратаках. Вони програли з різницею 2+ голи в 4 з 11 виїзних маркерів. Тотал менше 2.5 відбувся в 5 з 11 виїзних матчів (45%). Поєднуючи маркери обох команд, ми бачимо, що коли обидва захисти ослаблені (як зараз), шанси на голи зростають, але історично ці сторони частіше видають низькорезультативні ігри.
Лише дві зустрічі за останні 12 місяців, обидві виграні Вестерло на виїзді: 2-0 у квітні 2026 та 1-0 у березні 2026. У першій xG 1.80-1.01 (Вестерло домінував), у другій xG 1.10-2.97 (Вестерло реалізував, хоча був перегранний). Обидві мали тотал менше 2.5, обидві бачили гол лише однієї команди (обидві заб'ють Ні). Кутові в середньому 12.66 за гру, вище середнього по лізі. Жовті картки в середньому лише 2.33, незвично низько. Малий зразок вказує на щільні, низькорезультативні матчі з великою кількістю кутових. Зі збереженням тренерів та складу цей патерн може зберегтися.
Патерни першого тайму: Вестерло вдома в середньому 0.79 голів у першому таймі, 0.74 1H xG. Левен на виїзді в середньому 0.46 голів у першому таймі, 0.45 1H xG. Комбінований 1H xG 1.19, що свідчить про менше 1.5 голів у першому таймі (~1.17 голів в середньому). Кутові в першому таймі: Вестерло вдома 2.76, Левен на виїзді 1.64, разом 4.4, значно нижче стандартної лінії 5.0. Жовті картки в першому таймі: вдома 0.42, на виїзді 0.89, разом 1.31, часто менше 1.5 карток. Дані свідчать про повільний старт, з найбільшою активністю потенційно у другому таймі.
Коефіцієнти букмекерів мають на увазі 49.2% ймовірність домашньої перемоги (справедливі коеф 2.03), 25.9% нічиєї, 24.9% виїзної перемоги. Домашня перемога за 1.90 дає від'ємне очікуване значення (-0.05) з урахуванням моєї оцінки 50% ймовірності домашньої перемоги (EV = 0.5*1.90 - 1 = -0.05). Значний рух коефіцієнтів: Тотал більше 2.5 скоротився з 2.25 до 1.65 (імовірність зросла з 44.4% до 60.6%), Тотал менше 2.5 зріс з 1.61 до 2.20 (впав з 62.1% до 45.5%). Це величезний зсув, ймовірно, відображає публічні гроші на голи, а не фундаментальні зміни. Моя модель дає ймовірність менше 2.5 52% (на основі патернів маркерів та H2H), тому Тотал менше 2.5 за 2.20 має позитивне очікуване значення (EV = 0.52*2.20 - 1 = +0.144). Ринок може перереагувати на форму та відсутніх захисників. Кутові більше 10.5 за 1.83: середні показники маркерів близько 10.6, що має на увазі 50% ймовірності? Насправді домашні кутові 10.18 загалом, виїзні 11.73, але загальна кількість в матчі близько 11.0 в середньому. Припускаючи 55% ймовірності більше 10.5, справедливі коеф 1.82, тому 1.83 дає мале значення (EV +0.01). Не переконливо.
Total Under 2.5
Коефіцієнт
2.20
Чому ця ставка
Менше 2.5 за 2.20 дає чітку цінність. Обидві команди показали схильність до низької результативності в подібних контекстах — Вестерло менше в 50% домашніх маркерів, Левен менше в 45% виїзних. Обидві зустрічі H2H завершилися менше 2.5. Ринок перереагував на форму, але справжня ймовірність близько 52%, що робить цю ставку з EV +14.4%.
Обидві заб'ють Ні за 2.25 також недооцінене. Показники обидві заб'ють за маркерами обох команд нижче 50%, і H2H обидві завершилися з голом лише однієї команди. Домашній відсоток сухих матчів Вестерло становить 33% (4/12 маркерів), а Левен не забиває на виїзді в 45% (5/11 виїздів). Комбінована ймовірність ~57%, що дає +1.2% EV (малий, але позитивний).
Ці два результати сильно корелюють — тотал менше 2.5 часто має на увазі обидві заб'ють Ні (оскільки типові рахунки: 1-0, 2-0, 0-2, 1-0 тощо). Комбо покриває рахунки 1-0, 2-0, 0-1, 0-2, 1-1 (хоча 1-1 програє за обидві заб'ють Ні, але тотал менше 2.5 включає 1-1). Насправді, тотал менше 2.5 включає 0-0, 1-0, 0-1, 1-1, 2-0, 0-2. З них обидві заб'ють Ні охоплює 0-0, 1-0, 0-1, 2-0, 0-2. Отже, перетин має 5 рахунків. Помірна ймовірність входу. Оціночна ймовірність: P(менше 2.5) * P(обидві заб'ють Ні | менше 2.5) ≈ 0.52 * 0.85 = 0.442. Справедливі коеф 2.26. Комбіновані коеф 4.56 вище справедливих, тому цінність. Але комбіновані коеф є добутком індивідуальних (2.20*2.25=4.95), проте реальний букмекерський комбо може бути нижчим. Якщо пропонують за 4.95, EV = 0.442*4.95-1 = +1.19, величезний. Але малоймовірно, що такий високий. Припускаючи, що ринок оцінює його приблизно в 4.0, все ще цінність. Використовуйте, якщо доступно.
Якщо Вестерло веде 1-0 після 70 хвилин
Тотал менше 2.5 на кінець матчу