KVC Westerlo vs Royal Antwerp FC - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
low riskДомашні маркери Вестерло мають ТМ 2.5 у 50% матчів та ОЗ Ні у 58.3%, тоді як виїзні маркери Антверпена мають ТМ 2.5 у 63.6% та ОЗ Ні у 72.7%. У поєднанні з H2H, де обидва матчі були на ТМ 2.5 та без ОЗ, ставки на ТМ 2.5 та ОЗ Ні мають сильний валуй.
Кутові дуже стабільні: Вестерло вдома в середньому 10.45, Антверпен на виїзді — 9.65. Кутові більше 9.5 проходили у 65% комбінованих маркерів. Оскільки обидві команди люблять подавати кутові, ТБ 9.5 за 1.73 — надійна ставка.
Голи в першому таймі частіше трапляються вдома у Вестерло (в середньому 2.04 всього), ніж на виїзді Антверпена (0.96). Але через відсутність Сакамото очікуйте повільніший старт. Можна розглянути 1Т ТМ 1.5 (коефіцієнт ~1.75).
Арбітр Ніколя Лафорж в середньому дає 4.69 жовтих карток за матч, що вище за середнє по лізі (4.0). Незважаючи на нижчі середні по маркерах, його особиста історія свідчить про матч з великою кількістю карток. ТБ 4.5 жовтих карток — життєздатна ставка на малий ринок.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоОбидві команди глибоко в сезоні Про-ліги, і плей-офф місця, ймовірно, на кону. Вестерло має золоту нагоду зробити дубль над Антверпеном після двох перемог у всіх очних зустрічах цього сезону. З важкими матчами попереду, включаючи ігри проти Генка та Стандарда, кожне око на вагу золота. Антверпен, тим часом, нестабільний, і їхня виїзна форма викликає серйозне занепокоєння. Вони не можуть дозволити собі втрачати очки, але їхні нещодавні виїзні результати свідчать, що вони можуть не бути готовими до боротьби. Мотиваційна перевага на боці Вестерло, які домінували в цьому протистоянні та знають, що перемога тут може підняти їх у турнірній таблиці.
Форма Вестерло неоднозначна. Вони виграли три з останніх п'яти матчів, але поразки від Генка та Брюгге показали їхні проблеми проти топ-команд. Перемога 2:0 над Шарлеруа була завдяки червоній картці, а перемога 1:2 над Стандардом прийшла, коли вони поступалися за грою (xG 2.00-2.72). Їхній недобір xG вдома свідчить про те, що вони мають позитивно регресувати, але з відсутністю ключового півзахисника Сакамото цей регрес може затриматися. Виїзна форма Антверпена погана: лише дві перемоги в семи виїзних матчах, і то проти Стандарду (2:1) та Серкль Брюгге (4:0 з червоною карткою). Вони програли чотири з цих семи і постійно поступаються за ударами. Їхній виїзний xG — 1.16 за vs 1.69 проти, що вказує на те, що вони створюють мало та багато пропускають.
Відсутність Іси Сакамото — величезний удар для Вестерло. Він — креативний центр у півзахисті, і без нього команда втрачає гостроту. У двох переможних очних зустрічах Сакамото був ключовим. Антверпен, навпаки, майже в повному складі, не вистачає лише ротаційного форварда. Ця різниця в складі може бути вирішальною: Антверпен має гравців, щоб використати ослаблений півзахист Вестерло, але їхня виїзна форма говорить, що вони можуть не скористатися цим.
Обидві команди описуються як захисні та кутові, але не дайте себе обдурити — це не означає нудно. Вестерло вдома в середньому мають 52% володіння м'ячем і створюють 5.68 кутових за гру. Антверпен на виїзді сидить глибше (47% володіння) і пропускає 5.31 кутових за гру. Це створює класичний сценарій домінування вдома проти контратак на виїзді. Загальна кількість кутових має бути високою: Вестерло буде притискати Антверпен. Але голів може бути мало: останній пас Вестерло страждає без Сакамото, а виїзна результативність Антверпена жахлива (1.16 xG за гру, лише 6 голів у 11 матчах). Тактична битва схиляється до малопродуктивного матчу, де Вестерло контролюватиме, але матиме труднощі з реалізацією.
Давайте зануримось у маркерні матчі обох команд. Для Вестерло вдома проти команд подібної сили тенденція зрозуміла: вони домінують у володінні та створюють моменти, але важко забивають організованій обороні. Проти Генка (1:2) xG був 0.94-2.60 — розгром у створенні моментів. Проти Брюгге (1:2) xG був 0.75-1.94. Обидві поразки прийшли, незважаючи на домашню перевагу. Винятком був розгром Андерлехта 4:0, але це був аномальний результат із xG 3.19-0.72 та 7 великими моментами. Без цього матчу домашній xG Вестерло значно знижується. Проти слабших команд, як Шарлеруа та Дендер, вони створювали більше (xG 2.41 та 1.97), але забили лише 2 та 1 гол відповідно. Тенденція: Вестерло не реалізує моменти. Для Антверпена на виїзді картина ще похмуріша. Вони програли 1:0 ОГЛ, незважаючи на перевагу за ударами 17-5, програли 2:1 Шарлеруа, незважаючи на xG 1.70-1.34, та зіграли 0:0 з Ла-Лув'єр, незважаючи на xG 0.30-1.67. Їхня єдина виїзна перемога без червоної картки була проти Стандарду (2:1), але вони пропустили 2.08 xG. Вони просто не вміють захищатися на виїзді. Тактичний патерн вимальовується: Вестерло матиме м'яч, але без гостроти; Антверпен сяде глибоко, але вразливий до стандартів та кутових. Голів з гри має бути мало.
Дві зустрічі цього сезону, обидві виграні Вестерло 2:0. Вдома в серпні 2025 року Вестерло перемогли 2:0 з xG 2.67-2.00 та 4 великими моментами. На виїзді в лютому 2026 року вони виграли 2:0 з xG 1.25-0.44 та обмежили Антверпен до 0.44 xG. Тенденція зрозуміла: Вестерло мають ключ до Антверпена. Обидва матчі були на тотал менше 2.5 голів і без обох забили. З тими ж тренерами та подібними складами ця тенденція має продовжитися.
Малі ринки малюють чітку картину: кутові — найяскравіше. Домашні маркери Вестерло в середньому мають 10.45 кутових за матч, виїзні Антверпена — 9.65. Обидва послідовні з низьким стандартним відхиленням. Маркери жовтих карток в середньому 3.64 та 3.35 відповідно, що значно нижче особистого середнього арбітра Ніколя Лафоржа — 4.69 за матч. Це свідчить, що карток може бути більше, ніж очікує ринок. Голи в першому таймі: вдома у Вестерло в середньому 2.04 голи в першому таймі, на виїзді Антверпена — лише 0.96. Тож очікуйте повільний старт від Антверпена. Кутові в першому таймі в середньому 5.47 вдома проти 4.30 на виїзді, що підтримує кутову наративу.
Букмекери значно змінили коефіцієнти: Тотал більше 2.5 скоротився з 2.10 до 1.80, тоді як Тотал менше 2.5 виріс до 2.00. Кутові більше 9.5 скоротилися з 2.10 до 1.73. Ринок сильно схиляється до голів та кутових. Однак мій аналіз свідчить, що Тотал менше 2.5 — це валуйна ставка. Справедлива ймовірність для Тоталу менше 2.5 становить близько 57% на основі маркерів (50% вдома, 63.6% на виїзді, H2H 100% менше 2.5). Справедливий коефіцієнт 1.75, букмекер дає 2.00 — чіткий валуй (EV = 0.14). Обидві заб'ють — Ні також має валуй: оціночна ймовірність 60%, справедливий коефіцієнт 1.67, букмекер 2.10 (EV = 0.26). Кутові більше 9.5: оціночна ймовірність 65%, справедливий коефіцієнт 1.54, букмекер 1.73 (EV = 0.12). Усі три — валуйні ставки.
BTTS No
Коефіцієнт
2.10
Чому ця ставка
Обидві заб'ють — Ні за 2.10 — ще сильніший валуй. У Вестерло вдома ОЗ лише 41.7%, у Антверпена на виїзді — лише 27.3%, H2H обидва без ОЗ. Оціночна ймовірність 60%, справедливий коефіцієнт 1.67.
Ставте на ТМ 2.5 за 2.00. Домашні маркери Вестерло показують ТМ 2.5 у 50% матчів, виїзні Антверпена — у 63.6%. H2H обидва закінчилися на менше. Без Сакамото атака Вестерло тупа. Валуй очевидний.
Покриває рахунки 0:0, 1:0, 2:0, 0:1, 0:2 — широко та реалістично, враховуючи H2H та останню форму. Обидва вибори мають високий індивідуальний валуй.
Якщо 0:0 на перерві
ТМ 2.5