Le Havre vs Metz - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
high riskУ маркерних матчах Гавра середній загальний xG 2.04, але лише 1 з 4 мав тотал більше 2.5 голів – стабільно низька результативність проти подібних суперників. Очікуйте те саме.
Виїзний xG Меца – 0.79, але вони забивають 0.8 за гру – невелике перевиконання, яке може скорегуватися. Без Тетте забити хоча б один гол – виклик.
Обидві команди в середньому мають понад 10 кутових за матч у сумі (10.86 вдома/9.42 на виїзді) – ТБ кутових 9.5 пройшов у 5 з 7 останніх маркерних матчів, що робить його надійною ставкою на малому ринку.
Жовті картки нижче середнього по лізі: домашні маркери Гавра в середньому 4.07 жовтих, виїзні Меца – 3.52. ТМ 4.5 за 1.61 пропонує валуй з огляду на історію судді Летексьє, який рідко показує картки.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
AI Аналіз
Як ми передбачаємоВеличезний матч у нижній частині Ліги 1. Гавр на 14-му місці з 30 очками, лише на 6 вище зони стиків. Перемога практично гарантує збереження прописки. Мец – останні з 15 очками, 9 до порятунку за 8 турів – їм потрібні перемоги, інакше Ліга 2. Асиметрія мотивації очевидна: Гавр може грати з меншим тиском, а Мец у відчаї. Але відчай не завжди веде до голів – часто це напруга й обережність. Мец програв 7 з 10 останніх виїздів, пропускаючи 3+ в 5 з них. Гавр має серію з 3 нічиїх поспіль, вигризаючи результати. Календар на користь Гавра – без матчу серед тижня, тоді як Мец сфокусований тільки на виживанні. Очікуйте обережний старт від обох, можливо, Мец сяде глибоко, щоб уникнути раннього провалу.
Гавр без перемог у 4 (0П, 3Н, 1П), але 3 нічиї поспіль, всі 1-1 або 0-0. Їхні показники xG скромні: 1.13 за гру в цілому, але лише 0.93 вдома. Вони недобрали 0.23 xG – не критично, але бракує ударної сили. Останній домашній матч з Осером – 1-1 при xG 0.65-1.80; їх переграли. Мец програв 6 з 7 останніх, але їх xG дивний: у поразках від Марселя (3-1) і Ланса (3-0) вони мали вищий xG (3.33 і 2.75 відповідно). Це кричить про регресію – створювали моменти, але не забивали. Їхній виїзний xG низький (0.62), але забивають 0.8 за гру на виїзді – трохи перевиконують. Однак пропускають 2.6 гола за виїзд. В обох проблеми в захисті, але Мец більш дірявий.
Гавр втратив трьох ключових гравців: півзахисник Абдулай Туре, форвард Андре Аю (обидва – ключові атакувальники) і лівий захисник Крістофер Опері (стабільність захисту). Потрійний удар по хребту. Відсутність Опері послаблює і так діряву оборону. Без Аю і Туре креативність падає – вони забивали лише в 6 з 15 домашніх ігор. У Меца проблеми ще більші: найкращий бомбардир Бенджамін Тетте травмований – це їхня головна атакувальна загроза. Також відсутні півзахисники Бубакар Траоре та Ісмаель Герті – двигун команди. Вони й так ледь забивали (0.6 за гру), а без Тетте ще гірше. Обидві команди ослаблені, але лінія атаки Меца особливо тонка. Це означає ще менше голів.
Обидві команди суто захисні та корнерозалежні. Гавр володіє м'ячем 52.6%, Мец – 51.4% – ніхто не домінує. Матч, швидше за все, буде боротьбою в центрі з рідкісними переходами. Показники Гавра: вдома пропускають 1.18 xG, але створюють лише 0.86 – покладаються на стандарти та контратаки. Виїзні показники Меца ще гірші: пропускають 1.49 xG, створюючи лише 0.79. З вибуттям ключових атакувальників потенціал голів мінімальний. Кутові можуть стати фактором: Гавр в середньому 5.48 кутових вдома, Мец – 3.65 на виїзді, але загальна сума близько 9.42. Картки помірні: Гавр 1.93 жовтих вдома, Мец 1.84 на виїзді. Очікуйте фізичну, але не надто брудну гру. Тактична битва схиляється до низькорезультативного результату – жодна сторона не має вогневої потужності, щоб зламати глибокий блок.
Маркерні матчі Гавра (4 домашні гри проти подібних суперників): проти Осера (1-1, xG 0.65-1.80) – перестріляні та переграли; проти Тулузи (2-1, xG 1.16-2.36) – щаслива перемога з ранньою червоною Тулузі; проти Анже (2-1, xG 1.02-0.55) – заслужена перемога; проти Нанта (1-1, xG 0.94-0.21) – контроль, але марнотратство. Середній загальний xG 2.04, кутові 10.86, жовті 4.07. Ігри щільні – лише 1 з 4 мав тотал більше 2.5 (матч з Тулузою з червоною). Виїзні маркери Меца (3 гри): проти Анже (0-1, xG 0.45-1.50) – погано; проти Осера (1-3, xG 0.55-1.94) – переграні; проти Нанта (2-0, xG 1.34-0.81) – несподівана перемога, але Нант марнотратний. Середній загальний xG 2.28, кутові 9.42, жовті 3.52. Обидва набори маркерів вказують на низьку результативність і велику кількість кутових. Закономірність: обидві команди важко створюють моменти високої якості, матчі вирішуються стандартами або помилками. Тотал більше 2.5 трапився лише в 2 з 7 комбінованих маркерів (один з червоною). Менше 2.5 виглядає сильною закономірністю.
Лише один очний матч за останні 12 місяців: нульова нічия 0-0 у Меца у вересні 2025. xG був 0.27-0.47 – нудота. Гавр мав 6 кутових проти 4, 2 удари в площину проти 0. Тренери ті самі, так що тактичний підхід, ймовірно, подібний. Той матч ідеально відображає очікуваний низькорезультативний характер: мало моментів, жодного гола, багато фолів (по 16). Спадковість підтримує повторення ще однієї щільної захисної зустрічі.
Закономірності першого тайму: загальний тотал голів Гавра в 1-му таймі 1.51 (домашні маркери) – часто пропускають першими. Тотал голів Меца в 1-му таймі на виїзді в середньому 2.30 – вони погано починають. Кутові в 1-му таймі: близько 4.73 у Гавра вдома, 4.55 у Меца на виїзді. Жовті картки в 1-му таймі: Гавр 1.04, Мец 1.52 – картки з'являються рано. Для малих ринків: індивідуальні тотали – кутові Гавра вдома 5.48 проти 3.65 у Меца на виїзді; удари в площину Гавра 3.93 проти 3.71; жовті: Гавр 1.93 проти 1.84. Середній загальний тотал кутових близько 10 – ТБ 9.5 за 1.67 може бути валуєм, якщо історія повториться. Загальний тотал карток в середньому 4.07 (вдома) та 3.52 (на виїзді) – ТМ 4.5 за 1.61 виглядає привабливо. Ринки 1-го тайму: розгляньте ТМ 0.5 голів у 1-му таймі за коефіцієнт ~2.50 (імовірність 40%) – обидві команди починають повільно.
Букмекери значно змінили коефіцієнти: перемога Гавра впала з 1.91 до 1.67, що передбачає 57% імовірності. Нічия зросла з 3.50 до 4.00 (23.8%), перемога Меца з 4.00 до 5.00 (19.1%). Справедливі ймовірності без маржі: Гавр 57.1%, нічия 23.8%, Мец 19.1%. Моя оцінка: Гавр 40%, нічия 35%, Мец 25% – значний валуй на нічию та перемогу Меца, але недостатньо впевненості. ТМ 2.5 виріс з 1.80 до 1.91, тепер пропонує валуй, якщо ймовірність вище 52.4%. З моєю оцінкою 60% для ТМ 2.5, EV = (0.60 * 1.91) - 1 = 0.146 – чистий валуй. ТБМ Ні скоротився до 1.80 (імовірність 55.6%), але моя оцінка 65% – також валуй. Уникайте перемоги Гавра за поточними коефіцієнтами – занадто коротко.
BTTS No
Коефіцієнт
1.80
Чому ця ставка
Доповнює ставку на ТМ. Обидві команди мають проблеми з забиванням. Гавр не забивав у 5 з 15 домашніх ігор; Мец – у 6 з 15 виїзних. За 1.80 є валуй, якщо очікуєте сухий матч. Моя оцінка: 65%, справедливий коефіцієнт 1.54.
Сильний валуй тут. Обидві команди без вогневої потужності через відсутність ключових форвардів. Маркерні матчі: лише 2 з 7 комбінованих пройшли тотал більше 2.5, і то з червоною карткою. Очна зустріч була 0-0. ТМ 2.5 за 1.91 – моя оцінка 60%, справедливий коефіцієнт 1.67. Беріть.
Обидва вибори базуються на гіпотезі низької результативності. Охоплює рахунки 0-0, 1-0, 0-1, 2-0, 0-2 – 5 правдоподібних результатів. Обидва мають індивідуальний EV > 0, комбіновані коефіцієнти дають маржу 13.6%. Моя оцінка ймовірності: 55% на ТМ+ТБМ Ні, справедливий коефіцієнт 1.82, валуй за 3.44? Чекайте, комбінована ймовірність: ТМ 2.5 60% * ТБМ Ні 65% = 39%, справедливий коефіцієнт 2.56. Отже, 3.44 – валуй. Сильна комбінація.