Lille vs Nice - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskЛілль в середньому створює 6.11 великих шансів за домашній маркерний матч, але забиває лише 0.9 гола за матч останнім часом – регресія до середнього підтримує Тотал Більше 2.5.
Ніцца пропускає 1.73 xG за маркерний матч на виїзді і має вибулих ключових захисників – Індивідуальний тотал Лілля Більше 1.5 за 1.44 є сильною ставкою.
Кутові у першому таймі: Лілль в середньому має 3.67 кутових за перший тайм вдома, Ніцца 1.00 на виїзді – Кутові у 1-му таймі Більше 4.5 за близько 1.80 може зайти.
Арбітр в середньому показує 3.96 жовтих карток за матч, близько до базового рівня ліги 3.9 – Жовті картки Менше 4.5 за 1.73 має валуй, враховуючи середні показники команд.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоЛілль залучений у щільну боротьбу за місця в Лізі чемпіонів – займає 3-тє місце з 53 очками, кожна домашня гра обов'язкова для утримання темпу. Ніцца далеко на 15-му місці з 28 очками, відставання в 25 очок, і хоча виліт не неминучий, їхня увага розділена. Вони стикаються з вирішальним чвертьфіналом Кубка Франції всього за чотири дні на виїзді проти RC Strasbourg – турнір, який може мати пріоритет над цією ліговою грою. У Лілля немає таких відволікаючих факторів, їх наступний матч у Лізі 1 через тиждень. Це створює чітку мотиваційну перевагу: Лілль повністю зосереджений, тоді як Ніцца може ротаціювати або психологічно вийти з гри рано. Чекайте, що Лілль сильно тиснутиме з початку, а Ніцца, можливо, економитиме енергію для кубка.
Останні результати Лілля приховують деяку неефективність. Вони перемогли 4-0 у Тулузи, але недореалізували xG на 3.04 голи – це пощастило. Вдома обіграли RC Lens 3-0 з перевищенням xG на 0.68, але їхній домашній середній xG – 1.22 проти лише 0.9 забитих голів – це розбіжність -0.32, яка кричить про регресію. Ніцца у скрутному становищі: програла чотири з останніх семи матчів, включаючи розгром 4-0 від PSG, де заробила лише 0.24 xG. Загалом, Ніцца недореалізує xG на 0.48 гола за матч – вони мають забити, але проти надійної домашньої оборони Лілля (0.78 xG пропущено в маркерах), це може не статися. Форма Лілля на підйомі з трьома перемогами поспіль, але базові цифри свідчать, що вони створюють більше, ніж реалізують.
Атака Лілля підірвана відсутністю ключових форвардів: Едон Жегрова та Хамза Ігаман вибули, що позбавляє їх швидкості та завершення. Без цих гравців навантаження переходить на інших, що потенційно зменшує гостроту у фінальній третині. У Ніцци ще гірше – дев'ять гравців недоступні, включаючи оборонний стрижень Данте та півзахисника Хішама Будауї. Тренер Клод Пюель виставить латкуватий склад, особливо з огляду на кубкову гру. Обидві команди ослаблені, але глибина Лілля вдома (18 ключових гравців доступні) дає їм перевагу над 14 доступними ключовими гравцями Ніцци. Це означає, що вже дірява оборона Ніцци може бути більш вразливою, тоді як Лілль може покладатися на стандартні положення, щоб компенсувати втрату вогневої потужності.
Це зіткнення оборонних схем з дисбалансом у володінні. Лілль в середньому має 61.1% володіння вдома – вони контролюють гри, тиснуть високо і генерують кутові (7.0 за матч у маркерах). Ніцца, на виїзді, сидить глибоко з 43.8% володіння, фокусуючись на організації та контратаках. Лілль домінуватиме м'ячем, але низький блок Ніцци може роздратовувати їх, ведучи до ударів здалеку та частих кутових. Загроза Ніцци на контратаках обмежена відсутністю ключових атакуючих. Тактична боротьба на користь Лілля: вони постійно зондуватимуть, і з обома командами, схильними до кутових (Лілль 7.0 за, Ніцца 3.44 за в маркерах), стандартні положення можуть вирішити справу. Чекайте повільний темп спочатку, поки Лілль розламує блок.
Розберемо домашні маркери Лілля проти схожих оборонних команд. Проти Нанта: перемога 1-0 з лише 0.63 xG – важка гра, мало шансів, але кутові 4-1. Проти Paris FC: перемога 4-2, xG 4.03, 7 великих шансів, кутові 9-4 – викид з високою результативністю. Проти Анже: 1-0, xG 2.04, 5 великих шансів, кутові 9-2 – домінування без завершення. Проти Меца: 6-1, xG 2.92 проти 6 голів – перевищення через клінічне завершення. Патерн: Лілль створює великі шанси (середньо 6.11), але голи різняться; кутові стабільно високі (середньо 7.0). Для Ніцци на виїзді: проти RC Lens: поразка 0-2, xG за 0.76, переграли. Проти Порту: 0-3, xG за 0.95, боролися. Проти PSG: 0-1, xG за 0.48, домінували. Патерн: Ніцца створює мало (середньо 1.0 великий шанс) і пропускає шанси (середньо 2.22 великих шансів проти). Перетин: Лілль має домінувати у володінні та кутових, але Ніцца може триматися щільно на початку – проте їхні оборонні проблеми в маркерах свідчать про діри.
Лише одна зустріч за останні 12 місяців: жовтень 2025, Ніцца перемогла 2-0 вдома. Лілль домінував статистично: 68% володіння, 21 удар, 13 кутових, але програв через неефективність (xG 0.99 vs 1.77). Ніцца забила з пенальті та шансу, показавши, що може реалізувати обмежені можливості. Це було на полі Ніцци; у Ліллі, з домашньою перевагою, динаміка змінюється. Тренер Лілля Бруно Женезіо та Клод Пюель у Ніцці все ще на чолі, але зміни у складі (4 для Лілля, 5 для Ніцци) означають, що минулі результати не повністю прогностичні. Ключовий висновок: Лілль може контролювати гри, але потрібно краще закінчувати.
З малих ринків: Лілль в середньому має 2.27 xG за та 0.78 проти вдома – сильний з обох боків. Ніцца на виїзді в середньому має 0.76 xG за та 1.73 проти – слабка з усіх боків. Кутові: Лілль 7.0 за, Ніцца 3.44 за; загальна середня кутових 10.22 для маркерів Лілля, 8.11 для маркерів Ніцци, що свідчить про те, що Більше 9.5 у грі. Жовті картки: Лілль 2.00 за, Ніцца 1.78 за; загальна середня 3.22, близько до базового рівня ліги 3.9. Патерни першого тайму: Лілль забиває 0.83 гола за перший тайм, з 3.67 кутовими; дані Ніцци щодо голів у першому таймі відсутні, але вони пропускають 1.11 гола у першому таймі на виїзді. xG Лілля у першому таймі – 0.93 проти 0.30 пропущено, що вказує на швидкі старти. Використовуйте це для ринків першого тайму: Перемога Лілля у першому таймі за 2.00 виглядає надійно.
Коефіцієнти букмекерів: Перемога господарів за 1.50 (діапазон 1.50-1.62 в імпліцитному вигляді), нічия за 4.33, перемога гостей за 6.50. Справедливі ймовірності після видалення маржі: Господарі 63.4% (справедливі коефіцієнти 1.58), Нічия 22.0% (4.56), Гості 14.6% (6.83). Моя оцінка: ймовірність перемоги Лілля 70% = справедливі коефіцієнти 1.43, букмекери пропонують 1.50 – легкий валуй. Тотал Більше 2.5 за 1.73: справедлива ймовірність на основі маркерів близько 55% (маркери Лілля мають середній загальний xG 3.05, Ніцци 2.49), справедливі коефіцієнти 1.82, букмекери пропонують 1.73 – немає валую. Обидві заб'ють Так за 1.91: маркери показують, що Лілль тримає сухі рахунки у 2 з 4 домашніх маркерів, Ніцца забиває на виїзді у 2 з 3 маркерів, ймовірність близько 45%, справедливі коефіцієнти 2.22, букмекери пропонують 1.91 – валуй на Обидві заб'ють Ні. Рухи коефіцієнтів: Перемога господарів вкоротилася до 1.50, вказуючи на приплив грошей, тоді як Ніцца послабилася, підтверджуючи ринкові настрої.
Corners Over 9.5
Коефіцієнт
1.83
Чому ця ставка
Лілль в середньому робить 7.0 кутових вдома, Ніцца 3.44 на виїзді; загальна середня кутових 10.22 у маркерах Лілля. Високе володіння Лілля вимушує кутові. Моя оцінка: ймовірність 60% = справедливі коефіцієнти 1.67, букмекери пропонують 1.83 – валуй.
Мотивація Лілля, домашня домінація (61.1% володіння, 2.27 xG за), травми та розсіяність Ніцци роблять це чітким вибором. Моя оцінка: ймовірність 70% = справедливі коефіцієнти 1.43, букмекери пропонують 1.50 – валуй.
Лілль перемагає та не пропускає – покриває рахунки на кшталт 1-0, 2-0, 3-0. Покриває кілька результатів, узгоджується з оборонним аналізом та домашньою силою Лілля.
Якщо 0:0 на перерві
Over 1.5 in 2H