Lommel SK vs K. Beerschot V.A. - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
low riskБерсхот виграв обидві очні зустрічі 2:1, перевершуючи Ломмель за xG 1.79-0.70 та 2.59-1.31 – чітка тактична перевага. Ставте на перемогу гостей за 2.30.
Обидві команди в середньому отримують більше 4 жовтих карток за матч (Ломмель 4.33, Берсхот 4.44) при середній по лізі 4.0. Картки більше 4.5 за 1.80 мають цінність.
Ломмель недобирає за xG (0.5 голів при xG 1.07), а Берсхот перебирає (2.13 голів при xG 1.77) – регресія може зменшити загальну кількість голів у порівнянні з останніми матчами. Тотал менше 2.5 за 2.30 вартий невеликої ставки.
В очних зустрічах в середньому 10 кутових, але середні за маркерами ~7.5. Кутові менше 8.5 за 2.10 – контрарна цінна ставка, враховуючи захисні стилі.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоОбмежений контекст турнірної таблиці, але обидві команди мають повний склад і другий матч наступного тижня. Однак нещодавнє домінування Берсхота в очних зустрічах (дві перемоги) та їхня сильна форма вказують на те, що вони будуть ставитися до цього як до обов'язкової перемоги для підтримки імпульсу. Ломмель, незважаючи на перемогу 3:0 в останньому матчі, буде прагнути помститися за попередні поразки. Без кубкових відволікань обидві сторони повинні бути повністю сконцентровані. Майбутній зворотній матч може трохи знизити інтенсивність, але суперництво та очки повинні тримати мотивацію високою.
Остання форма Ломмеля нестабільна: поразка 1:2 від Берсхота (xG 1.31-2.59) показала, що вони можуть створювати моменти, але пропускають, за чим слідував розгром RFC Liège 3:0 (великі моменти 3:1, удари в площину 5:0), де вони домінували. Недостатня реалізація xG (середній xG 1.07, забито 0.5 голів) натякає на майбутню регресію, але захисні проблеми залишаються (середній xGA 1.56). Берсхот у чудовій формі: розгром Патро Ейсдена на виїзді 4:0 (xG 3.46-0.49) підкреслює їхню атакувальну міць, хоча вони також покладалися на удачу в перемозі 3:2 (великі моменти 1:2) та зіграли внічию 1:1 на виїзді. Їхнє перевищення очікуваних голів (2.13 голів з 1.77 xG) натякає на потенційну регресію, але вони постійно створюють моменти високої якості (в середньому 2.39 великих моментів на виїзді).
Обидві команди мають повні склади без травм та дискваліфікацій. Ключові гравці Ломмеля (18/18 доступні) та Берсхота (22/22) всі у формі. Ризик ротації мінімальний, враховуючи матч ліги. Це означає, що обидва тренери можуть виставити найсильніші склади без виправдань тактичного плану. Наступність останніх матчів – обидва тренери без змін – додає стабільності та передбачуваності їхнім підходам.
Обидві команди описуються як захисні та активні на кутових, але Берсхот в середньому має 62.2% володіння м'ячем на виїзді проти 51.8% Ломмеля вдома. Це свідчить, що Берсхот контролюватиме м'яч, змушуючи Ломмель сісти в автобус і бігти в контратаки. Однак домашні маркери Ломмеля показують, що вони все одно генерують 4.56 кутових за гру, в той час як Берсхот в середньому має 3.50 кутових на виїзді. Загальна кількість кутових може бути середньою (7-9). Кількість карток очікується вищою за середню по лізі 4.0 – Ломмель в середньому має 4.33 картки в домашніх матчах, Берсхот 4.44 на виїзді. Очікуйте тактичну битву зі стандартами та контратаками, яка визначить результат.
Домашні маркери Ломмеля: проти RFC Liège (3:0): домінування, але лише 3 кутових, 0 карток для господарів – аномалія. Проти Берсхота (1:2): 3 кутових у Ломмеля, 5 у Берсхота, картки 3:2, xG 0.70-1.79 – Берсхот контролював. Проти RFC Liège (0:1): 10 кутових у Ломмеля, 5 у суперника, картки 4:2, xG 1.82-1.10 – не пощастило програти. Закономірність: кількість кутових Ломмеля сильно коливається (3,3,10) залежно від ситуації в грі. Коли вони поступаються, вони йдуть вперед і заробляють кутові. Виїздні маркери Берсхота: проти Патро Ейсдена (1:1): 5 кутових, 2 картки – контроль володіння, але мало моментів. Проти Патро (4:0): 2 кутових, 0 карток – домінування, але мало кутових. Проти Ломмеля (2:1): 5 кутових, 2 картки – рівно. Проти Сент-Трюйдена (1:2): 1 кутовий, 6 карток? Насправді 2 жовті? Дані кажуть Y0-2? Для Берсхота? Фактично матч: 1:2, xG 1.02-2.26, кутові 1:6, картки Y2-? NL: 2 картки для Берсхота. Закономірність: виїздні кутові Берсхота низькі, коли вони виграють (2-3), і помірні, коли гра рівна (5). Загалом, кількість кутових в обох команд коливається, але рідко перевищує 10. Загальна кількість кутових в очних зустрічах в середньому 10, але середні за маркерами ~7.5. Кутові більше 8.5 – прикордонне значення.
Дві зустрічі цього сезону, обидва рази Берсхот виграв 2:1. У жовтні 2025 в Ломмель Берсхот виграв 2:1 (xG 1.79-0.70, кутові 5:3, картки 2:3). У квітні 2026 в Берсхота вони знову виграли 2:1 (xG 2.59-1.31, кутові 8:3, картки 2:2). В обох матчах були пенальті (по одному) і висока кількість кутових (8 і 8 загалом). Ломмель був конкурентним, але поступався за xG в обох випадках. Берсхот має чітку тактичну перевагу, пресингує високо і виграє боротьбу в центрі поля. Мала вибірка (2 матчі) обмежує впевненість, але закономірність послідовна: Берсхот забиває двічі, Ломмель один раз, ігри відкриті з моментами.
Статистика першого тайму: домашні голи Ломмеля в 1-му таймі в середньому 1.67 (завищені через перемогу 3:0), але виїздні голи Берсхота в 1-му таймі в середньому 0.56. Кутові в 1-му таймі: Ломмель 1.56, Берсхот 1.67 – низько. Картки в 1-му таймі: Ломмель 0.56, Берсхот 0.89. Очікуйте, що перші тайми будуть обережними з невеликою кількістю голів і кутових. Повний матч: середній тотал голів 2.63 (маркери Ломмеля) проти 3.31 (виїзд Берсхота). Враховуючи тенденції розходження, реальна кількість голів, ймовірно, буде 2-3. Ставка «Обидві заб'ють – Так» виглядає сильною: обидві команди забивали в 5/9 матчів Ломмеля і в 7/11 матчів Берсхота. Тотал більше 2.5 має коефіцієнт 1.60, але тотал менше 2.5 за 2.30 може бути вигідним, якщо реалізується захисна битва.
Букмекери віддають перевагу Берсхоту з коефіцієнтом 2.30 (справедливий 2.44), що передбачає 41% ймовірності перемоги. Моя оцінка: перемога Берсхота 45%, нічия 28%, Ломмеля 27%. Домінування Берсхота в очних зустрічах і форма свідчать про невелику цінність. «Обидві заб'ють – Так» за 1.50 (справедливий 1.47) майже монетка – без цінності. Тотал більше 2.5 за 1.60 (передбачувані 62.5%) – моя ймовірність 55%, без цінності. Тотал менше 2.5 за 2.30 (43.5%) – моя ймовірність 45% дає EV 0.035, невелика цінність. Кутові більше 8.5 за 1.67 – справедливі коефіцієнти близько 2.00, виходячи з середніх за маркерами (8.23+6.67 середнє 7.45) – без цінності. Картки більше 4.5 з невідомим коефіцієнтом – ймовірно, цінність, враховуючи середні значення вище 4.
Both Teams to Score - Yes
Коефіцієнт
1.50
Чому ця ставка
Обидві команди забивали в 5/9 матчів Ломмеля та 7/11 матчів Берсхота, включаючи обидві очні зустрічі. Ломмель завжди забиває вдома (2/3 гри), а Берсхот завжди забиває на виїзді (4/4). Коефіцієнт 1.50 невеликий, але фактична ймовірність (66.7%) близька до реальної (70%+). Цінності немає, але це безпечна основа.
Домінування Берсхота в очних зустрічах (2 перемоги, перевага за xG в обох матчах) та краща форма (виїзна перемога 4:0, домашня 3:2) роблять їх вибором. Недостатня реалізація xG та захисна крихкість Ломмеля (середній xGA 1.56 вдома) підтримують гостей. Букмекери дають 2.30, трохи вище за мою справедливу оцінку 2.22 – невелика цінність.