Los Angeles FC vs San Jose Earthquakes - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskLAFC перевиконує xG на +0.75 загалом – регресія на носі, тому ставте Under на тотали матчу, як Under 2.5 за 2.50.
Сан-Хосе забиває в 14/15 виїзних матчів – ставте Обидві заб'ють Так у комбо або в live, якщо відстають, але загальне оборонне протистояння знижує ймовірність.
Кутові в середньому 11.83 для LAFC вдома і 8.00 для Сан-Хосе на виїзді – ціліть на Over 9.5 кутових за 1.67 для послідовної цінності.
Суддя Джозеф Дікерсон в середньому дає 4.40 жовті картки, але команди в середньому нижче 4.0 – розгляньте Картки Under 4.5 за 1.61 як низькоризиковий малий ринок.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоОбидві команди заклинені в щільній гонці на вершині MLS – між ними всього 2 очки. LAFC йде 3-м з 16 очками, Сан-Хосе – 2-й з 18. Кожен матч важливий на початку сезону для плей-офф, і ніхто не може собі дозволити проґавити. Календар ідентичний: в обох є ще одна гра MLS за 3.1 дні, тому ризик ротації – MEDIUM, але важливість цієї сутички означає ймовірність основних складів. Домашня перевага дає LAFC легкий мотиваційний плюс – вони непереможені вдома і хочуть повернути друге місце. Сан-Хосе, на хвилі успіху, боротиметься за своє становище. Це не must-win для жодної сторони, але напруга в таблиці гарантує повну концентрацію обох.
Останні результати LAFC виглядають вражаюче, але цифри кричать про регресію. Вони забивають 2.67 голів за матч при всього 1.92 xG загалом – +0.75 перевиконання, що нестійке. Вдома трохи краще: 2.2 голи з 1.94 xG, але все одно надуто. Їх розгром 6-0 Орландо був з 2.65 xG і 5 великими моментами – справжня домінація. Однак перемоги над Сент-Луїсом (2-0 з 0.82 xG) і ФК Далласом (1-0 з 0.93 xG) були вицарапані з мінімальною креативністю. Сан-Хосе, тим часом, недовиконує: 1.7 голів за матч з 1.92 xG загалом, різниця -0.22. На виїзді вони ефективні з 1.4 голами з 1.29 xG. Їхня перемога 3-1 над Спортінг КС була з 1.71 xG, але перемоги 1-0 у Ванкувері та Філадельфії були вузькими з нижчим xG. Перевиконання LAFC і недовиконання Сан-Хосе створюють сутичку, де голи можуть повернутися до середнього.
Ключові відсутності б'ють по обох командах у півзахисті та обороні. LAFC без Ігора Жезуса та Стівена Еустакіу – обидва KEY півзахисники – що паралізує їх творчий мотор. Захисники Джайлсон та Хесус Мурільйо сумнівні, послаблюючи лінію захисту, яка вже покладається на організацію. Без Жезуса їхня атака втрачає звичайного оркестратора, змушуючи покладатися на індивідуальну майстерність Сон Хин Міна та Деніса Буанги. Сан-Хосе не вистачає ДеЖуана Джонса, KEY півзахисника, та захисників Джамара Рікеттса та Вітора Кости. Їхній контроль у середині поля падає, а оборона стає дірявішою. Обидві команди грають оборонний стиль, тому ці відсутності можуть призвести до більше помилок і відкритої гри, але втрата ключових півзахисників може вилитися в роз'єднані атаки і брутальнішу гру.
Це класичне оборонне протистояння. Обидві команди позначені як 'оборонні, з великою кількістю кутових' з низьким середнім володінням м'ячем: LAFC 45.2%, Сан-Хосе 46.8%. Вони віддають пріоритет організації перед фантазією, сидячи в компактних блоках і шукаючи контратаки або голи зі стандартів. Сутичка означає низький темп, мало відкритих моментів і боротьбу за уривки в середині поля. Кутові будуть вирішальними – LAFC в середньому має 11.83 загальних кутових вдома, Сан-Хосе 8.00 на виїзді, тому чекайте війни стандартів. З низькими показниками xG (LAFC 1.89, Сан-Хосе 1.17 за матч) голи, ймовірно, прийдуть від якості моментів або оборонних помилок, а не тривалого тиску. Цей матч кричить про низький результат і тактичну гру, де перший гол може вирішити все.
Давайте спочатку розберемо домашні маркери LAFC. Проти Орландо: перемога 6-0 з 2.65 xG та 8 кутовими – домінуюча гра, але виняток. Проти Сент-Луїса: перемога 2-0 з лише 0.82 xG та 5 кутовими – боротьба проти слабшого суперника. Проти ФК Далласа: перемога 1-0 з 0.93 xG та 4 кутовими – ще одна вузька перемога. Проти Інтер Маямі: перемога 3-0 з 3.26 xG та 4 кутовими – ефективна реалізація. Проти Остіна: перемога 2-1 з 1.96 xG та 8 кутовими – конкурентний матч. Паттерн: LAFC вдома може рознести команди (Орландо, Інтер Маямі), але часто виграє вузько з скромним xG (Сент-Луїс, ФК Даллас). Кутові послідовно високі, в середньому 11.83 загалом. Тепер, маркери Сан-Хосе на виїзді. У Спортінг КС: перемога 3-1 з 1.71 xG та 4 кутовими – клінічна в атаці. У Ванкувері: перемога 1-0 з 0.65 xG та 5 кутовими – крадена з низькою креативністю. У Філадельфії: перемога 1-0 з 0.88 xG та 1 кутовим – ще один брутальний результат. Паттерн: Сан-Хосе на виїзді ефективний, забиває з нижчим xG, а кутові сильно коливаються (від 1 до 5). Перекриття: обидві команди мають матчі з помірними голами (2-3 загалом) і покладаються на стандарти, але виїзний xG Сан-Хосе нижчий, що свідчить про проблеми зі створенням на виїзді проти організованих оборон.
Лише одна зустріч за останні 12 місяців: 2025-09-14, LAFC виграв 4-2 на виїзді. xG був 2.32-1.40 на користь LAFC, з 5 великими моментами проти 3. LAFC програв у володінні 34%-66% та кутових 2-11, але був клінічним, забивши 3 голи в першому таймі. Цей матч був високорезультативним, але це аномалія – обидві команди з того часу покращили оборону. Континуїтет складів низький: LAFC має 2 зміни гравців, Сан-Хосе має 5, тому минула тактика може не застосовуватися. H2H свідчить, що Обидві заб'ють можлива, але з поточною оборонною формою повторення 6 голів малоймовірне.
Дані малих ринків вказують на збалансований, але низькорезультативний матч. Середні xG: LAFC 1.89 забиває, 1.00 пропускає; Сан-Хосе 1.17 забиває, 1.00 пропускає. Загальний xG становить 2.89 для маркерів LAFC, 2.17 для Сан-Хосе – обидва близько до лінії 2.5. Кутові: LAFC в середньому 5.83 за, 6.00 проти (всього 11.83); Сан-Хосе в середньому 3.67 за, 4.33 проти (всього 8.00). Паттерни першого тайму показові: LAFC забиває 1.63 голи в 1Т, але пропускає 0.00; Сан-Хосе забиває 0.78 і пропускає 1.00. Загальний xG 1Т становить 1.24 для LAFC, 1.28 для Сан-Хосе – вказує на ранню обережність. Картки: LAFC в середньому 1.61 жовті, Сан-Хосе 1.44, з загальними близько 3.94 і 3.33, нижче базової лінії ліги 4.3. Для ставок зосередьтеся на кутових Over 9.5, картках Under 4.5 і 1Т Нічия на основі цих стат.
Букмекери пропонують перемогу господарів за 1.66 (дрейф з 1.41), нічию за 3.90 (укоротили з 4.50), перемогу гостей за 4.75 (укоротили з 6.50). Справедливі ймовірності після видалення маржі: господарі 56.3% (справедливі коефіцієнти 1.78), нічия 24.0% (4.17), гості 19.7% (5.08). Моя оцінка: перемога господарів 55% (справедливі коефіцієнти 1.82), нічия 30% (3.33), перемога гостей 15% (6.67). Перемога господарів за 1.66 має EV = 0.55*1.66 - 1 = -0.087, без цінності. Under 2.5 за 2.50, мається на увазі ймовірність 40%; я оцінюю 55% для Under 2.5 на основі оборонних стилів і загального xG, тому EV = 0.55*2.50 - 1 = 0.375, чітка цінність. Over 2.5 за 1.50 має на увазі 66.7%, але моя оцінка 45%, тому негативний EV. Кутові Over 9.5 за 1.67 має на увазі 59.9%; я оцінюю 65% з середніх, EV = 0.65*1.67 - 1 = 0.0855, легка цінність.
Total Under 2.5
Коефіцієнт
2.50
Чому ця ставка
Обидві команди оборонні з низьким загальним xG (LAFC 1.89, Сан-Хосе 1.17) та відсутністю ключових півзахисників. Маркери показують помірні голи, а перевиконання LAFC регресує. За коефіцієнтом 2.50 це валуйна ставка.
LAFC в середньому має 11.83 загальних кутових вдома, Сан-Хосе 8.00 на виїзді. Обидві команди з великою кількістю кутових, і H2H було 13 кутових. За 1.67 це пропонує цінність з огляду на послідовно високі середні.
Покриває рахунки 1-1, 2-2, 3-3+ – широкий і реалістичний. Обидві команди забивають серіями, а нічия правдоподібна в тісному матчі. Цей комбінований варіант уникає вузького простору Нічия + Over 2.5.