Metz vs Paris FC - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskMetz забили 0.00 голів у першому таймі в останніх 3 домашніх маркерах — ставте на 1Т ТМ 0.5 за підвищеними коефіцієнтами.
Paris FC мають 5 нічиїх в останніх 15 матчах на виїзді, з 4 з цих нічиїх мали ТМ 2.5 — беріть нічию + ТМ 2.5 як комбо.
В маркерах Metz мають середньо 2.03 великих шанси за вдома, але лише 0.48 проти, що вказує, що вони створюють, але пропускають мало чітких можливостей — підтримуйте Обидві заб'ють Ні.
Арбітр Jeremy Stinat має середньо 3.59 жовтих карток за матч, нижче середнього по лізі 3.9, пропонуючи трохи картково-легку гру — розгляньте Жовті картки ТМ 4.5.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоЦе чиста відчайдушність проти комфорту. Metz на 18-му місці з 15 очками за 29 ігор — вони глибоко в болоті вильоту і потребують кожного очка. Paris FC на 12-му з 35 очками, на 20 більше ніж у Metz, і хоч вони не мають математичної безпеки, мають солідний запас. Календар посилює різницю: наступні чотири матчі Metz включають Monaco та Nice, тож ця домашня гра — обов'язкова перемога. Paris FC грають з Lille, Brest, Rennes та PSG у своїх матчах — важкі ігри, які роблять очки тут цінними, але терміновість знижена. Metz кинуть усі сили; Paris FC можуть собі дозволити нічию і можуть навіть ротувати, думаючи наперед. Мотиваційна перевага повністю за Metz, але якості не вистачає.
Остання форма Metz кричить про неефективність. За останні сім ігор вони мають середній xG 0.86, але забивають лише 0.5 гола за гру — класичні недотримувачі. Подивіться на матчі: поразка 3-1 у Marseille, де вони мали 3.33 xG та 6 великих шансів, але пропускали на контратаках. Нічия 0-0 вдома з Nantes з xG 2.28 та 3 великі шанси, але у Nantes була червона картка на 39-й хвилині. Вони створюють, але не можуть забити. Paris FC більш збалансовані: середній xG 1.28 проти голів 1.3 за останні сім. Їхня перемога 4-1 над Monaco мала xG 2.51-2.23 — невелике перевиконання. На виїзді вони міцні: чотири нічиї в останніх шести, з середнім xG 1.03 та голами 0.9. Вони вичісують результати, не розносячи команд.
Травми більше впливають на Paris FC. Вони без ключового нападника Moses Simon та мають сумніви щодо півзахисника Pierre Lees Melou — обидва критичні для креативності та голів. Основний склад все ще включає Immobile та Ikoné, але глибина компрометована. Metz мають шість резервних гравців поза грою, усі травмовані, але немає ключових відсутностей в очікуваному складі. Це означає, що Metz майже в повному складі для боротьби за виживання, тоді як атака Paris FC ослаблена. Без швидкості Simon та розподілу Lees Melou, Paris FC можуть боротися за пролом оборони Metz, покладаючись більше на стандарти або індивідуальні моменти від Immobile.
Дві оборонні команди з великою кількістю кутових зіштовхуються — це не буде видовищем. Metz вдома мають середню володіння 58.6%, але використовують його для контролю темпу, а не для безперервних атак. Paris FC на виїзді мають 52.4% володіння і задоволені низьким блоком. Обидві пріоритизують організацію над винахідливістю. Високе володіння Metz часто призводить до кутових (середньо 5.03 вдома в маркерах), але вони реалізують мало шансів. Paris FC пропускають кутові (5.00 проти на виїзді), але міцні в обороні. Тактична битва буде обережною: Metz намагатимуться прорвати щільну оборону, Paris FC шукатимуть контратаки. Очікуйте повільний темп, мало чітких можливостей та покладання на мертві м'ячі для екшну.
Розберемо домашні маркери Metz. Проти Nantes: нічия 0-0 з xG 2.28 для Metz, 3 великі шанси, але у Nantes була червона картка на 39-й хвилині — Metz не змогли скористатися навіть з перевагою у гравцях. Проти Auxerre: поразка 1-3 з xG 0.81-0.80 та великі шанси 1-1 — вони були рівні, але оборонно розвалилися. Проти Nice: перемога 2-1 з xG 1.58-0.95 та 3 великі шанси — рідкісна ефективна гра. Патерн: Metz генерують шанси (середній xG 1.34 в маркерах), але результати нестабільні, з червоними картками, що спотворюють деякі результати. Тепер маркери Paris FC на виїзді. Проти Auxerre: нічия 0-0, xG 0.77-0.94, великі шанси 1-2 — оборонна нічия. Проти Nantes: перемога 2-1, xG 0.81-0.35, великі шанси 1-1 — вицарапали перемогу з низьким xG. Проти Le Havre: нічия 0-0, xG 1.23-1.84, великі шанси 2-4 — вони поступалися шансами, але втрималися. Патерн: Paris FC на виїзді — вичісувачі: низький xG за (середньо 0.89), міцна оборона (0.94 xG проти), і матчі мають тенденцію до низької результативності з малою кількістю вогню. Перекриття: маркери обох команд показують тенденцію до ТМ 2.5, з Metz, що борються з реалізацією, і Paris FC, що тримають гру щільною.
Лише одна зустріч голова-до-голови за останні 12 місяців: 31 серпня 2025, Metz програли 2-3 на виїзді Paris FC. Статистика розповідає історію: Metz мали 1.84 xG проти 3.21 у Paris FC, великі шанси 2-5, кутові 6-14, і Metz мали червону картку на 80-й хвилині. Paris FC домінували у шансах і виграли, незважаючи на червону картку наприкінці. Однак, це було вдома у Paris FC, а Metz були на виїзді — не безпосередньо застосовно тут. Обидва тренери ті самі, але склади змінилися (6 гравців для Metz, 7 для Paris FC), тому обмежена неперервність. Недостатньо даних для сильних висновків, але це показує, що Paris FC можуть забивати проти Metz при повному складі.
Малі ринки вказують на низькорезультативну гру. Сумарний xG з маркерів: Metz 2.12, Paris FC 1.83 — обидва нижче 2.5, підтримуючи ТМ. Кутові: Metz середньо 5.03 за вдома, Paris FC 2.89 за на виїзді, але Paris FC пропускають 5.00 кутових на виїзді, тому середня сумарна кутових 8.03 для маркерів Metz, 7.89 для Paris FC — близько лінії 9.5, роблячи це монеткою. Картки: Paris FC середньо 3.22 жовтих на виїзді, арбітр Stinat має середньо 3.59 жовтих за матч, базовий рівень ліги 3.9 — пропонуючи, що картки можуть бути близько середнього. Патерни першого тайму: Metz забивають 0.00 голів у першому таймі вдома в маркерах, Paris FC забивають 1.00 на виїзді, але їхній 1Т xG низький (0.33 для Paris FC, 0.59 проти для Metz). 1Т кутові: Metz 1.52 за, Paris FC 1.89 за, сумарно близько 2.39-2.78 — очікуються повільні старти. Для ставок фокусуйтеся на 1Т ТМ 0.5 або нічиї в першому таймі.
Коефіцієнти букмекерів: ТМ 2.5 за 1.91, нічия за 3.40, перемога гостей за 2.15. Справедливі ймовірності після видалення маржі: господарі 27.9% (справедливі коефіцієнти 3.58), нічия 27.9% (3.58), гості 44.2% (2.26). Моя оцінка на основі даних: перемога господарів 30% (справедливі коефіцієнти 3.33), нічия 40% (2.50), перемога гостей 30% (3.33). Порівнюючи: нічия має value — моя ймовірність 40% проти справедливої 27.9%, тому справедливі коефіцієнти повинні бути 2.50, букмекери пропонують 3.40, EV = (0.40 * 3.40) - 1 = 0.36, валуй. ТМ 2.5: оцінена ймовірність 60% (справедливі коефіцієнти 1.67), букмекери пропонують 1.91, EV = (0.60 * 1.91) - 1 = 0.146, валуй. Обидві заб'ють Ні: коефіцієнти 2.05, оцінена ймовірність 55% (справедливі коефіцієнти 1.82), EV = (0.55 * 2.05) - 1 = 0.1275, валуй. Рухи коефіцієнтів показують, що Обидві заб'ють Так скорочується до 1.70, вказуючи, що ринок очікує голів, але дані суперечать.
Total Under 2.5
Коефіцієнт
1.91
Чому ця ставка
Маркери обох команд мають середній xG менше 2.2, Metz недовиконують у реалізації, Paris FC на виїзді щільні в обороні, а стилі стикаються для низького темпу. Беріть це без зайвих думок.
Metz мають середньо 0.48 великих шансів проти вдома в маркерах, Paris FC мають середньо 2.11 великих шансів проти на виїзді, але не реалізують ефективно, і травми знижують атаку Paris FC. Швидше за все, один або ніхто не заб'є.
Якщо 0-0 в перерві
ТМ 2.5 на матч