Millwall vs Hull City - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskТотал менше 2.5 зайшов у 2/3 очних зустрічей і в 5/7 маркерних матчів разом. Ставте на нього за 1.80.
Міллволл не забивав у 2 з останніх 7 загалом, Галл зберігав сухі ворота в 4 з 15 виїзних матчів. БТТС Ні за 1.83 має цінність.
Середні кутові 8.0 у домашніх маркерах Міллволла та 9.78 у виїзних маркерах Галла. Менше 10.5 зайшло у 5/7 цих матчів.
Нічиї в першому таймі були в 2/3 очних зустрічей. Нічия в першому таймі за 2.20 — надійний вибір з огляду на нерви плей-офф.
Маркерні матчі
Особисті зустрічі
Коефіцієнти
Winner
Double chance
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
1st half
Індекс тиску
AI Аналіз
Як ми передбачаємоЦе перший матч півфіналу плей-офф Чемпіоншипу. Обидві команди фінішували в топ-6 — Міллволл 3-й, Галл 6-й — і на кону вихід у Прем'єр-лігу. Стимул максимальний. Міллволл має перевагу свого поля на «Дені», але вони будуть обережними після нульової нічиєї з Галлом три дні тому в останньому турі регулярного сезону. Галл почувається впевнено після тієї нічиєї, особливо враховуючи, що вони вже вигравали 3:1 на виїзді в Міллволла раніше цього сезону. Психологічна перевага невелика, але Галлу нічого втрачати як команді з нижчим сіяним номером. Очікуйте, що обидві сторони будуть надзвичайно обережними спочатку; нульова нічия в першому матчі не була б катастрофою для жодної з них, але пропустити гол на виїзді може бути фатально. Мотивація максимальна, але обережна — очки потрібні для підвищення, тому мінімізація ризику.
Міллволл закінчив регулярний сезон зі змішаними результатами. Вдома перемогли Оксфорд 2:0, але ледь вицарапали нічию в Лестера (1:1) і програли вдома Норвічу 1:2. Їхнє відхилення xG є справедливим, але вони не забивали у двох з останніх семи матчів (0:0 з Вест-Бромом і 0:0 з Галлом). Вдома Міллволл надійний — 1.8 голу за гру, але й пропускає. Галл, однак, був непередбачуваним на виїзді. Програли Чарльтону та Шеффілд Юнайтед, але також зіграли внічию в Лестера та виграли в Іпсвіча. Їхній виїзний xG проти високий (1.77 за матч), але вони зберігали сухі ворота в 4 з 15 виїзних ігор. Нещодавня нульова нічия вдома з Міллволлом показує, що вони можуть бути стійкими. Перевиконання на виїзді (0.26 xG понад очікування) може регресувати, але їхній контратакуючий стиль може приносити голи, незважаючи на низький відсоток володіння.
Міллволл серйозно постраждав від травм. Відсутні четверо ключових гравців: основний воротар Лукас Єнсен, захисники Калеб Тейлор і Джо Браян, а також півзахисник Массімо Луонго. Це хребет команди — захист буде латаним. Галл, навпаки, втрачає лише одного ключового гравця: півзахисника Аміра Хаджиахметовича. Їхній склад майже повністю укомплектований. Це величезна перевага для Галла. Оборонна організація Міллволла, яка вже перевірена атакою Галла, буде слабшою. Відсутність Єнсена та флангових захисників можуть використати крайні гравці Галла. Впевненість Галла від перемоги 3:1 на «Дені» раніше цього сезону тільки зросте.
Обидві команди описуються як захисні та з великою кількістю кутових. Міллволл в середньому володіє м'ячем 44.6%, Галл — лише 35.8% на виїзді. Це означає, що Міллволл матиме більше м'яча, але Галл комфортно сідає глибоко і б'є на контратаках. Сила Міллволла — стандарти, але дисципліна Галла в захисті кутових пристойна (лише 2.50 кутових за гру на виїзді, але вони пропускають 7.28). Чекайте тактичну битву: Міллволл домінує на території, Галл вбирає тиск і контратакує. Середній тотал голів у маркерних матчах низький: 2.14 у домашніх маркерах Міллволла та 2.44 у виїзних маркерах Галла, що натякає на тотал менше 2.5. Обидві команди уникають високого пресингу, тому моментів буде обмаль. Кутових може бути багато, якщо Міллволл завантажує штрафний, але контратаки Галла можуть це запобігти. Середні показники дисципліни: Галл отримує 3.28 жовтих на виїзді, Міллволл — лише 0.67 вдома — чекайте, що Галл фолитиме більше.
Домашні маркери Міллволла (3 матчі): зіграли 0:0 з Іпсвічем у щільній грі (xG 0.36-0.81, мало моментів). Програли 1:3 Галлу в грудні (xG 0.82-2.03, перший тайм 0:2) — Галл був клінічним. Перемогли Саутгемптон 3:2, але xG був 1.83-1.20, з пенальті на Сейнтс. Патерн: Міллволл важко створює високий xG (в середньому 0.84), але пропускає чимало (в середньому 1.30). Їхні великі моменти за гру низькі (1.33). Виїзні маркери Галла (4 матчі): Перемогли Іпсвіч 1:0 (xG 0.28-1.47, велика перемога аутсайдера). Виграли в Саутгемптона 2:1 (xG 0.62-2.93, пощастило). Програли Мідлсбро 1:0 (xG 0.29-1.47, без великих моментів). І перемога 3:1 над Міллволлом (xG 2.03-0.82). Патерн: xG Галла дуже низький (0.67), але вони забивають з контратак. Їхній xG проти високий (1.77), однак у деяких іграх вони зберігають сухі ворота. Обидва набори маркерів вказують на малопродуктивну, обережну гру. Середній тотал голів близько 2.3, багато матчів менше 2.5. Кутові 8-10, картки 3-4. Тактичний патерн послідовний: Міллволл домінує, але не вистачає гостроти; Галл вбирає тиск і вражає спорадично.
Три зустрічі цього сезону: 0:0 у Галла в останньому турі (xG 0.56-0.56, рівно). 3:1 на користь Галла на виїзді в Міллволла (xG 2.03-0.82 на користь Галла, у Міллволла була червона картка). І ще одна перемога Галла 3:1 на виїзді в Міллволла у березні (xG 3.04-1.38, у Міллволла знову червона). Отже, Галл не програє в очних зустрічах, маючи дві перемоги та одну нічию. У двох перемогах Галла були червоні картки у Міллволла, але навіть без них Галл перегравав їх. Володіння м'ячем у Міллволла вдома було 57%, але ефективність Галла була вищою. Середні показники H2H: загальний xG 2.60, кутові 5.89 (нижче сезонних середніх), картки 3.11. Голи були більше 2.5 у двох з трьох. Але нещодавня нульова нічия показує, що Міллволл може стримувати Галла.
Аналіз малих ринків: Кутові — домашні маркери Міллволла в середньому 4.56 за, 3.44 проти, загалом 8.0. Виїзні маркери Галла в середньому 2.50 за, 7.28 проти, загалом 9.78. Отже, кутових буде близько 9-10, більше в Міллволла. Лінія букмекерів на тотал більше 10.5 за 1.83 — середній показник нижче 10, тому менше 10.5 має цінність. Жовті картки — Галл отримує 3.28 на виїзді, Міллволл 0.67 вдома, загалом близько 4.0. Середній показник ліги 4.1, тому більше 4.5 за 1.91 близько. Перший тайм: голи Галла в першому таймі в маркерах — 1.67 (аномально? Насправді високо), але голи Міллволла в першому таймі — 0.00. Кутові в першому таймі: Міллволл отримує 3.56, Галл 0.78 — Міллволл починає швидко. Обидві заб'ють: у маркерах БТТС відбулося в 1/3 домашніх матчів Міллволла і в 2/4 виїзних матчів Галла. Загальна ймовірність помірна. Менше 2.5 виглядає сильним, враховуючи патерни.
Коефіцієнти букмекерів вказують на Міллволла як фаворита: 1.68 на домашню перемогу, 3.50 на нічию, 4.10 на виїзд. Ринок значно змістився: коефіцієнт на виїзну перемогу знизився з 5.00 до 4.10 (-18%), на тотал менше 2.5 з 2.10 до 1.80 (-14%), пов'язані рухи. Це свідчить про розумні гроші на Галла та низьку результативність. Моя оцінка: перемога Міллволла 40%, нічия 35%, перемога Галла 25% — нічия недооцінена за 3.50? Насправді справедливий коефіцієнт на нічию 3.94, тому 3.50 — невелика цінність? Але я схиляюся до менше. Менше 2.5 за 1.80: моя ймовірність 60% -> справедливий коефіцієнт 1.67, тому 1.80 дає цінність (EV = 0.60*1.80 -1 = 0.08). Менше 2.5 має цінність. Нічия без голів (БТТС Ні) за 1.83: ймовірність 55% -> справедливий 1.82, мінімальна цінність. Кутові менше 10.5 за 1.83: ймовірність 60% -> справедливий 1.67, цінність.
Match goals - Under 2.5
Коефіцієнт
1.80
Чому ця ставка
Найсильніший вибір. Обидва набори маркерів мають середній тотал xG менше 2.5. В H2H було два тотали менше 2.5 у трьох матчах (включаючи 0:0). Травми в захисті Міллволла — занепокоєння, але атака Галла малопродуктивна. Перший матч плей-офф додає обережності. Цінність: моя ймовірність 60% проти передбачуваних 55.6% за 1.80.
Середні кутові в маркерах: вдома Міллволла 8.0, на виїзді Галла 9.78. В H2H середні кутові 5.89. Менше 10.5 проходить у 2/3 домашніх маркерів Міллволла і 3/4 виїзних маркерів Галла. Відсутність захисників у Міллволла може зменшити їх кількість кутових, оскільки вони більше захищатимуться. Вибір з цінністю.
Обидві ноги збігаються: малопродуктивний матч, де хоча б одна команда не забиває. Покриває 0:0, 1:0, 0:1, 2:0, 0:2. Об'єднує сильні ймовірності: тотал менше 2.5 ~60%, БТТС Ні ~55%, добуток ~33% -> справедливий коефіцієнт 3.03. Букмекер дає ~3.29 (множення 1.80*1.83). Невелика цінність. Покриття рахунків включає кілька варіантів: 0:0, 1:0, 0:1 тощо.