Motherwell vs Heart of Midlothian - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskДомашні маркери Мотервелла проти сильних команд усі пройшли на тотал менше 2.5 (3/3), з середніми загальними голами 1.33 та кутовими 6.89 — цей патерн сильно підтримує тотал менше 2.5 та кутові менше 9.5.
H2H на Фір Парк (0-0) мав xG 0.58-0.41, великі моменти 2-0 та кутові 7 — очікуйте подібного щільного малозахідного матчу.
Гольова серія Хартс на виїзді (5 матчів) вражає, але вони не забили в єдиному виїзному H2H з Мотервеллом; оборонний блок тут — міцний горішок.
Обидві команди мають повні склади та середній ризик ротації, але тактичне зіткнення (високе володіння проти захисного блоку) історично веде до низької результативності — ставте на тотал менше 2.5 та ОЗ Ні.
Маркерні матчі
Особисті зустрічі
Коефіцієнти
Winner
Match goals
First team to score
Cards in match
Double chance
1st half
Both teams to score
Corners 2-Way
Draw no bet
Asian handicap
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоХартс лідирують у чемпіонській гонці з відривом 16 очок, але за 5 турів до кінця кожна перемога важлива для оформлення титулу. Далі у них Фолкерк (вдома), а потім Селтік на виїзді — тому причин для ротації немає. Повна концентрація на збереженні темпу. Мотервелл йде 4-м, бореться за місця в Європі, але має складніший календар: Селтік вдома, потім Гіберніан. Маючи комфортний відрив у 8 очок від 5-го місця, вони можуть надати перевагу уникненню травм, а не перемозі. Мотивація явно на боці Хартс, яким три очки потрібні більше. Форма Мотервелла (1 перемога в 7 іграх) свідчить, що вони не в змозі диктувати темп. Очікую, що Хартс контролюватимуть м'яч і шукатимуть прогалини, але Мотервелл сяде глибоко і вибігатиме в контратаки. У обох команд середній ризик ротації через наступні матчі, але з огляду на ставки вийдуть основними складами.
Мотервелл у жахливій формі: 1 перемога в останніх 7 матчах, 5 поразок. Вдома програли 2-3 Фолкерку, зіграли 0-0 з Гіберніаном (xG 0.44), і програли 3-1 Селтіку, хоча в того була червона картка. Їхні показники створення моментів скромні (1.48 xG в середньому), але вони трохи перевиконали норму (+0.22 різниця). Вдома вони були більш надійними: перемоги 2-0 над Данді Юнайтед та Абердином, але то були слабші суперники. Проти сильних команд, як Рейнджерс і Селтік, вони пропускали, але створювали моменти (1.56 xG проти Рейнджерс, 1.41 проти Селтіка). Дірява оборона: пропускали 2+ голи в 4 з останніх 7 матчів. Хартс летять: 4 перемоги в 5 останніх, включаючи 2-1 над Рейнджерс і 3-1 розгром Мотервелла. Форма на виїзді сильна: 3-0 у Данді Юнайтед, 2-0 у Фолкерка, але й поразка 2-3 від Гіберніана, де у них була червона картка. Показники xG солідні: 1.35 в середньому, з перевиконанням (+0.15). Гольова серія на виїзді триває 5 матчів. Але варто зазначити: їхній останній виїзд до Мотервелла завершився 0-0, де вони створили лише 0.41 xG. Наратив про форму натякає на домінування Хартс, але історичний контекст це пом'якшує.
Обидві команди мають повні склади без травм і дискваліфікацій. Це рідкість на цьому етапі сезону. Ключові гравці Мотервелла — в строю, включаючи їхнього найкращого бомбардира та креативного півзахисника. У Хартс також немає втрат. Орієнтовні склади будуть близькими до оптимальних. Ризик ротації середній в обох через наступні матчі за 4 дні, але з огляду на боротьбу за титул для Хартс та єврокубки для Мотервелла, очікуються сильні склади. Відсутність травм означає, що немає тактичних слабкостей для використання. Однак глибина складу Мотервелла менша, ніж у Хартс, тому якщо вони проведуть ротацію, це може вплинути на їхню оборонну структуру.
Обидві команди сповідують стиль із високим володінням та обороною. Мотервелл в середньому володіє м'ячем 55% вдома, Хартс — 60% на виїзді. Це створює протистояння: обоє хочуть тримати м'яч, але обережні в атаці. Домашні маркери Мотервелла показують, що проти сильних команд вони сідають глибоко і обмежують моменти: пропускали лише 0.66 xG від Селтіка і 0.41 від Хартс (той самий 0-0). Виїзні маркери Хартс: вони домінують у володінні (60%), але також допускають моменти: суперники створюють в середньому 0.93 xG проти них. Однак у двох із тих матчів були червоні картки, що спотворює дані. У матчі 0-0 з Мотервеллом Хартс мали 45% володіння і 0.41 xG — Мотервелл добре на них пресингував. Цей матч, швидше за все, перетвориться на шахову партію: низький темп, мало явних моментів. Дисциплінованість оборони обох команд натякає на тотал менше 2.5. Кутових також може бути мало, оскільки обидві команди грають через центр, а не фланги. Боротьба за володіння буде ключовою, але жодна з них не динамічна в переході.
Домашні маркери Мотервелла (3 матчі проти сильних суперників): Рейнджерс (1-1, xG 1.56-1.64, кутові 6-3, 1 червона картка), Селтік (2-0, xG 1.41-0.66, кутові 1-3), Хартс (0-0, xG 0.58-0.41, кутові 3-4). Середній загальний xG 2.33, реальні голи 1.33 за матч. Усі три пройшли на тотал менше 2.5. Великі моменти: 2.44 за, 1.78 проти — не шквал. Кутові в середньому 6.89 — низько. Патерн: Мотервелл захищається глибоко, дратує команди, що люблять володіти м'ячем, і розраховує на стандарти чи контратаки. Вони не створюють багато високоякісних моментів, але й обмежують суперників. Виїзні маркери Хартс (5 матчів, але 2 з ранніми червоними — зменшена вага): Гіберніан (2-1, xG 1.83-0.52, кутові 11-0, червона в Гіберніана), Данді Юнайтед (3-0, xG 4.24-0.18, кутові 6-0, червона в Данді), Гіберніан (2-3, xG 1.73-1.51, кутові 8-3), Фолкерк (2-0, xG 1.50-1.03, кутові 7-3), Мотервелл (0-0, xG 0.41-0.58, кутові 4-3). Виключаючи два матчі з червоними (Гіберніан і Данді), в інших трьох в середньому 2.0 голи за гру (0-0, 2-0, 2-3). Кутові в тих трьох: 4, 7, 8 — все ще помірно. Патерн: Хартс домінують у володінні та створюють моменти, але проти добре організованого низького блоку (як у Мотервелла) вони зіграли 0-0. Матчі з червоними роздуті їхні середні. Тактичне перекриття: обидві команди орієнтовані на захист, що веде до малогольових та малокутових результатів в очних зустрічах та подібних матчах.
Лише 2 матчі за останні 12 місяців. 29.11.2025 у Мотервелла: 0-0. xG 0.58-0.41, великі моменти 2-0, кутові 3-4. Мотервелл мав кращі підходи, але не забив. Щільна, захисна гра. 11.04.2026 у Хартс: Мотервелл програв 1-3. xG 2.04-1.70, NPxG 2.04-0.94 (пенальті у Хартс), великі моменти 3-2, кутові 4-6. Мотервелл створив більше з гри, але Хартс забили з пенальті і були клінічні. Рахунок не відображає реальності. Нічия 0-0 на Фір Парк більш релевантна для цього стадіону. В обох матчах був тотал менше 2.5? В другому 3 голи, тобто в середньому 1.5 за гру. Патерн H2H: низька результативність, мало голів, і команда, яка краще захищається, зазвичай щось отримує. Вдома Мотервелл важко пробити для Хартс.
З даних маркерів: домашні маркери Мотервелла — середня загальна кількість голів 1.33, тотал менше 2.5 у всіх 3. Голи в першому таймі: 0.33 за Мотервелл, 1.00 проти (всього 1.33). Кутові в першому таймі: 1.89 всього. Маркери Хартс на виїзді: середня кількість голів 2.6? Але з урахуванням червоних карток. Без червоних: 2.0. Голи в першому таймі: 0.58 за, 1.63 проти (всього 2.21) — знову спотворено червоними. У матчі 0-0 з Мотервеллом перший тайм був 0-0. Середні картки: домашні маркери Мотервелла: 5.77 жовтих всього (але вдома лише 1.33, гості 4.44 — гості отримують більше карток). Виїзні маркери Хартс: 3.98 жовтих всього. Середня по лізі — 4.0. Тому картки можуть бути близькими до середнього. Фоли: 26.55 у домашніх маркерах Мотервелла, 22.99 у виїзних маркерах Хартс — обидва вище середнього по лізі? Не вказано. Але постійність: кутові в домашніх маркерах Мотервелла стабільно низькі (6.89 в середньому, діапазон 4-9). Виїзні кутові Хартс високі в матчах з червоними, але нижчі в нормальних. Комбінація натякає на тотал менше 9.5 кутових.
Ринкові ймовірності після видалення маржі: Вдома 34.5%, Нічия 26.6%, В гостях 38.8%. Моя оцінка: Вдома 30%, Нічия 30%, В гостях 40%. Тому перемога гостей має невелику перевагу, але без значного валу. Тотал більше 2.5 оцінюється в 1.91 (імовірність 52.4%), менше 2.5 також 1.91. На основі даних маркерів, тотал менше 2.5 пройшов у 3/3 домашніх маркерів Мотервелла і в 1/2 H2H (50%). Я оцінюю ймовірність тоталу менше 2.5 у 60% (справедливий коефіцієнт 1.67). Букмекер пропонує 1.91 — чіткий валуй (EV +14.6%). Так само, тотал менше 9.5 кутових за 1.83 (імовірність 54.6%), але середня кількість кутових — 6.89 у домашніх маркерах і 9.39 у виїзних (спотворено). Я оцінюю тотал менше 9.5 у 65% (справедливий коефіцієнт 1.54). Валуй. Обидві заб'ють — Ні за 2.05 (48.8%), я оцінюю 55% (1.82) — валуй. Рух коефіцієнтів: перемога гостей зменшилася, господарів зросла, тотал менше кутових зменшився — ринок погоджується з моєю думкою.
Under 2.5 Goals
Коефіцієнт
1.91
Чому ця ставка
Основний вибір. Усі домашні маркери Мотервелла пройшли на тотал менше 2.5 (3/3), H2H на Фір Парк був 0-0. Захисні стилі стикаються. Моя оцінка: 60% ймовірності = справедливий коефіцієнт 1.67, букмекер дає 1.91 — чіткий валуй. Ставте на тотал менше 2.5 без вагань.
Валуй на малому ринку. Домашні маркери Мотервелла — в середньому 6.89 кутових за матч. Виїзні маркери Хартс — 9.39, але 2 матчі з червоними завищили. У H2H 0-0 було 7 кутових. Тотал менше 9.5 пройшов у 2/3 домашніх маркерів Мотервелла та в 1/2 H2H. Моя оцінка: 65% (справедливий коефіцієнт 1.54), букмекер 1.83 — валуй.
Комбінує два сильні валуйні вибори. Тотал менше 2.5 та ОЗ Ні охоплюють широкий простір рахунків: 0-0, 1-0, 2-0, 0-1, 0-2, 1-0. Підтримка даних маркерів: 2/3 домашніх матчів Мотервелла мали і тотал менше 2.5, і ОЗ Ні. H2H 0-0 підходить. Оціночна спільна ймовірність 45% (справедливий коефіцієнт 2.22), але з корельованими результатами реальна ймовірність може бути вищою. Прийнятний ризик.
Якщо 0:0 після першого тайму
Тотал 2-го тайму менше 1.5 (коеф. ~1.80)