Nantes vs Olympique de Marseille - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskВиїзні маркери Марселя в середньому 3.62 загального xG та 2.06 голів у 1-му таймі – ставте на ТБ 2.5 та ТБ 1.5 у 1-му таймі з впевненістю.
Обидві команди недобирають xG більш ніж на 0.4 гола за гру – регрес до середнього вказує на гольову повінь.
Домашні маркери Нанта в середньому 7.13 кутових, виїзні Марселя 9.0 – але разом 8.1 вказує на те, що ТМ 9.5 кутових за 1.80 є валюєм.
Арбітр Піньяр в середньому 4.26 картки за матч; обидві команди з великою кількістю карток – ТБ 4.5 карток за 1.80 сильна ставка.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоНант у відчаї. 17-те місце, 20 очок, три від зони порятунку — кожен матч як фінал. Вдома вони змушені ризикувати. Марсель на 6-му місці з 53 очками, все ще бореться за єврокубки. Їхні наступні матчі виграшні (в гостях у Гавра, вдома з Ренном), тому фокус на цьому матчі. Але у них явна перевага в класі. Напруга зрозуміла: Нанту потрібні очки, Марселю потрібно зберегти імпульс. Очікуйте відкриту гру, де Нант буде наздоганяти після пропущеного.
Нант у жахливій формі: 1 перемога в 7, і та 2:0 з Гавром була випадковістю. Вони недобирають xG на 0.41 гола за гру – вдома в середньому 1.02 xG, але забивають лише 0.9, тому регрес неминучий. Але вони багато пропускають: 2.3 xG суперників в останніх іграх. Марсель нестабільний: 3 перемоги в 7, але їхні підкапотні показники сильні. В середньому 1.73 xG за гру, але забивають лише 1.3 – величезне недобирання. На виїзді вони особливо марнотратні: 1.59 xG, але 1.2 гола. Це свідчить про те, що вони мають видати сильний матч. Обидві команди створюють моменти, але не реалізовують – так не може тривати довго.
Обидві команди понесли великі втрати через травми. Нант не дораховується 9 гравців, включаючи ключових захисників Мепюї та Коклена, а також центрбека Таті. Це залишає крихку лінію оборони: Лопес у воротах, імпровізована захист. Марсель втратив 14! Ключові нападники Гуїрі, Харіт, Пайшао, Веа та захисники Агерд, Кондогбія. Проте їхня атакуюча основа залишається: Грінвуд, Обамеянг, Тімбер. Результат визначить те, хто краще впорається з відсутністю гравців. Ослаблена оборона Нанта проти ослабленої атаки Марселя дає невелику перевагу глибині складу Марселя.
Обидві команди мають репутацію захисних, з великою кількістю кутових та карток. Але це оманливо для цього матчу. Нант вдома змушений бути агресивнішим – в середньому 44% володіння, але проти Марселя вони сядуть глибоко. Марсель домінуватиме у володінні (53% на виїзді) та створюватиме моменти. Протистояння між відчайдушною, неорганізованою обороною та талановитою, але марнотратною атакою. Стандарти та картки будуть у достатку. Темп буде високим, оскільки Нант намагатиметься контратакувати. Голи мають бути.
Маркери Нанта вдома: проти Бреста (1-1, xG 0.91-0.36, червона картка), проти Страсбура (2-3, xG 1.64-2.33), проти Лор'яна (1-1, xG 0.84-0.32). Середні: 2.54 загального xG, 7.13 кутових, 4.32 картки. Мало голів, але через червоні картки. Великі моменти всього 4.1 – скромно. Нант створює мало, але дає шанси. Маркери Марселя на виїзді: проти Парі ФК (2-2, xG 2.63-1.53), проти Анже (5-2, xG 2.84-0.94), проти Ніцци (5-1, xG 2.86-1.19), проти Осера (1-0, xG 0.52-1.17). Середні: 3.62 загального xG, 9.0 кутових, 7.0 великих моментів, 4.28 картки. Марсель створює купу на виїзді – навіть у перемозі 1-0 вони мали низький xG, але все одно створювали. Закономірність очевидна: виїзні матчі Марселя – подієві. Поєднайте діряву оборону Нанта з атакувальною потужністю Марселя – голи здаються неминучими.
Одна зустріч цього сезону: Марсель виграв 2:0 вдома в січні. Але Нант отримав червону на 26-й хвилині, тому не показово. xG був 3.63-0.75 на користь Марселя, домінування. Кутові 3-6, картки 3-2. Цей матч свідчить, що Марсель може контролювати гру навіть без ключових гравців. Нант запропонував мало.
Малі ринки: розрив у xG величезний – Нант 1.24 проти Марселя 2.39. Кутові: Нант 3.9, Марсель 3.72 (але пропускають 5.28). Загальна середня кількість кутових ~9, лінія 9.5 щільна, але можлива. Картки: Нант сер. 4.32, Марсель 4.28, арбітр Піньяр сер. 4.26 – ТБ 4.5 за 1.80 виглядає солідно. Голи в 1-му таймі: Марсель на виїзді сер. 2.06 голів у 1-му таймі – це величезно. Нант загалом 1.49. Тому ТБ 1.5 у 1-му таймі майже напевно. Обидві заб'ють: обидві команди часто забивають – Нант забив у 13/20, Марсель у 13/20. Обидві заб'ють за 1.67 – відмінний валуй.
Перемога Марселя зросла з 1.57 до 1.73, що свідчить про гроші на Нант або нічию. Справедлива ймовірність виїзної перемоги 54.9% – моя оцінка схожа, тому великого валюю немає. ТБ 2.5 за 1.67 – найкращий варіант: середні маркерів (2.54 + 3.62 = 3.08) свідчать, що ТБ 2.5 має бути близько 1.55. ТМ 2.5 за 2.20 переоцінений. Обидві заб'ють за 1.67 також занижений, враховуючи, що обидві команди забивають більш ніж у 50% матчів. ТБ 9.5 кутових за 1.91 – спірно; виїзні маркери Марселя в середньому 9, але Нант вдома 7.13 – разом 8.1, тому ТМ 9.5 більш імовірний. ТБ 4.5 карток за 1.80: обидві команди з багатьма картками, арбітр вище середнього – хороший валуй.
Both Teams to Score - Yes
Коефіцієнт
1.67
Чому ця ставка
Обидві заб'ють за 1.67 – сильна ставка. Нант забивав у 13/20 загалом, Марсель у 13/20. Нант вдома забивав у 10/15. Марсель на виїзді пропускав у 12/15. Обидві команди вразливі.
Ставте на ТБ 2.5 за 1.67. Середні маркерів (2.54 + 3.62 = 3.08) та недобирання xG обома командами вказують на голи. Дірява оборона Нанта проти потужної атаки Марселя. Історична очна зустріч мала 3.63 xG. Висока ймовірність.