New York City FC vs FC Cincinnati - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
low riskУ New York City FC тотал більше 2.5 голів у 13 з останніх 15 домашніх матчів (86.7%), підтриманий 2.36 загальним xG за гру — сильний тренд для ставки на тотал більше 2.5 тут.
Виїзні маркерні матчі FC Cincinnati включали червоні картки у 3 з 4 ігор, що призводило до середнього показника 2.84 загального xG та високої результативності — чекайте порушень та голів, коли вони їдуть у гості.
Зустрічі H2H показують дві перемоги Нью-Йорка 1-0, але загальні xG в середньому становили 2.42, що вказує, що голів мало бути більше — з поточними формами цей патерн зламається на користь вищих тоталів.
Серії Обидві заб'ють: Нью-Йорк вдома мав Обидві заб'ють у 10 з останніх 15 (66.7%), Цинциннаті на виїзді у 9 з 15 (60%), комбінована ймовірність підтримує Обидві заб'ють — Так за цінними коефіцієнтами 1.57.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоОбидві команди в середині таблиці з різницею в 3 очки, але мотивація розходиться через навантаження. New York City FC на 7-му місці з 11 очками, FC Cincinnati на 10-му з 8 — на початку сезону кожне очко на вагу золота. Однак у Нью-Йорка завантажений графік: через 2.8 дні важливий матч MLS проти CF Montréal, потім US Open Cup та ще лігові ігри. Це тягне ризик ротації середнього рівня, що може розсіяти фокус. У FC Cincinnati календар чистіший — наступна гра через 3 дні, тому вони можуть викластися тут повністю. Гості свіжіші та голодніші, але домашня перевага Нью-Йорка на Yankee Stadium додає тиску. Чекайте напруженої битви, де втома та ротація можуть схилити чашу ваг на користь Цинциннаті, хоча обом командам відчайдушно потрібні очки для підйому в таблиці. Робіть ставку на свіжішу команду, яка скористається будь-якими проколами.
Форма New York City FC — це історія перевиконання та ризику регресії. Вдома вони в середньому забивають 2.4 голи при всього 1.5 xG — перевиконання на +0.9, що кричить про корекцію. Погляньте на останні матчі: поразка 1-2 від Charlotte з 1.47 xG, але 5 гольових моментів, нічия 1-1 з St. Louis з рівним xG 1.14-1.40 та поразка 2-3 від Inter Miami, незважаючи на схожий xG. Перемога 5-0 над Orlando City була з червоною карткою на 16-й хвилині, що спотворило дані. Вони створюють моменти, але пропускають занадто багато — 10 голів у 5 домашніх іграх. Виїзна форма FC Cincinnati більш збалансована: середній xG 1.17 проти голів 1.2, але їхні матчі хаотичні. Нічия 1-1 в Toronto з червоною карткою, поразка 2-4 у New York Red Bulls з високим xG (2.80-2.00) та розгром 1-6 у New England. Вони діряві на виїзді, пропускаючи 1.94 гола за гру. Обидві команди нестабільні, але основні цифри свідчать, що голи ллются, коли вони їдуть у гості або грають вдома.
Ключові відсутності кардинально вплинуть на цей матч. New York City FC пропускає Alonso Martínez, свого КЛЮЧОВОГО нападника — без нього їхня атака втрачає фокус, що знижує гольову загрозу. Інші гравці ротації вибули, але у стартовому складі є Maxi Moralez та Nicolás Fernández, які поведуть лінію. FC Cincinnati спустошена: Bryan Ramirez, Gerardo Valenzuela та Obinna Nwobodo — усі КЛЮЧОВІ півзахисники та нападники вибули, а Matt Miazga сумнівний у захисті. Це позбавляє їх творчого ядра та стабільності в обороні. Схема 3-4-1-2 Pat Noonan спирається на контроль у середині поля, але з Evander та Tom Barlow у нападі їм не вистачає вогневої потужності. Глибина Нью-Йорка краща, але ризик ротації висить у повітрі. Чекайте брудної гри, де відсутність гравців призведе до помилок у захисті та акценту на стандартах. Робіть ставку на голи з помилок, а не зі зіграних комбінацій.
На папері це оборонне зіткнення, але цифри говорять інше. Обидві команди позначені як 'оборонні, з акцентом на кути' з володінням близько 54% у господарів та 50% у гостей. Однак вони не ставлять автобус — New York в середньому створює 2.80 гольових моменту вдома, Cincinnati — 3.33 на виїзді. Тактична битва відбудеться у середині поля, обидві сторони, швидше за все, віддадуть простір на контратаках. Стандарти важливі: New York отримує 4.93 кути за матч, Cincinnati — 5.67 на виїзді, тому тотал кутів більше 9.5 у грі. Стильове зіткнення означає, що повільний старт може вибухнути пізніше — низький блок може запросити тиск, що призведе до проривів через помилки або мертві м'ячі. Не чекайте сухої нічиєї; ці оборони діряві, коли їх тестують. Тотал більше 2.5 — розумний вибір тут.
Давайте розберемо маркерні матчі, щоб побачити справжні патерни. Для New York City FC вдома: проти Charlotte (1-2) з 1.47 xG та 5 гольовими моментами — вони домінували, але програли. Проти St. Louis (1-1) з рівним xG 1.14-1.40, щільна гра. Проти Inter Miami (2-3) з 1.25-1.43 xG, ще один високорезультативний матч. Проти Colorado (3-1) з 1.34-0.76 xG, знову перевиконання. Проти Orlando City (5-0) з червоною карткою на 16-й хвилині — роздутій рахунок. Проти Charlotte з 2025 (6-7) з всього 1.07 xG, дикий викид. Патерн: домашні ігри Нью-Йорка нестабільні, в середньому 2.36 загального xG, але часто більше голів через гольові моменти (4.54 за матч). Вони забивають 0.72 гола в першому таймі в середньому, але другі тайми розкриваються. Для FC Cincinnati на виїзді: проти Toronto (1-1) з червоною карткою на 71-й хв, xG 0.66-0.49. Проти New York Red Bulls (2-4) з червоною на 90-й хв, xG 2.80-2.00. Проти New England (1-6) з червоною на 69-й хв, xG 1.04-1.88. Проти Minnesota (0-1) без червоних, xG 0.83-2.02. Патерн: виїзні ігри Цинциннаті порушуються червоними картками в 3 з 4 маркерів, що призводить до високих тоталів (середній xG 2.84) та голів. Навіть без червоних вони пропускають гольові моменти (2.72 проти за матч). Перетин: маркери обох команд показують високу участь у голах, коли оборони тріскаються — особливо у других таймах або після порушень. Це кричить про тотал більше 2.5 та Обидві заб'ють — Так.
Лише дві зустрічі за останні 12 місяців, обидві низькорезультативні, але з основною загрозою. 2025-08-23 Нью-Йорк виграв 1-0 на виїзді з xG 1.27-0.61 та 2 гольовими моментами — витягли на тоненького. 2025-05-04 Нью-Йорк виграв 1-0 вдома з xG 2.44-1.07 та 3 гольовими моментами — домінували, але не дограли. Загальні xG в середньому становили 2.42, що свідчить, що голів мало бути більше. Тренери ті ж, але склади змінилися: Нью-Йорк втратив 5 гравців, Цинциннаті — 6, тому минулі результати не повністю прогностичні. H2H показує перевагу Нью-Йорка у створенні моментів, але Цинциннаті тримався щільно. Чекайте, що цей патерн зламається через поточні оборонні проблеми — робіть ставку на тотал більше 1.5 як мінімум.
Маленькі маркети розкривають ключові переваги. Загальні xG: 2.36 для господарів, 2.84 для гостей, тому середній xG матчу 2.60 — вище лінії тоталу більше 2.5. Кути: господарі в середньому 4.93, гості 5.67, загалом 9.25, роблячи тотал кутів більше 9.5 можливим за коефіцієнтом 1.80. Жовті картки: господарі 1.50, гості 2.00, загалом 4.25, близько до середнього по лізі 4.3, тому картки більше 4.5 за коефіцієнтом близько 1.80 можуть спрацювати. Патерни першого тайму: господарі забивають 0.72 гола в 1Т, гості 0.56, загалом 1.28 голів у 1Т — тотал більше 1.5 голів у 1Т тісний, але можливий. Удари в рамку: господарі 6.69, гості 5.67, загалом 12.36, що вказує на активність. Для ставок зосередьтеся на кутах більше 9.5 та картках більше 4.5 як валуях, враховуючи агресивні стилі обох команд та середній показник арбітра Sergiy Boyko 4.55 жовтих карток за матч.
Коефіцієнти букмекерів показують значні рухи: тотал більше 2.5 вкоротився з 2.10 до 1.61 (-23%), Обидві заб'ють — Так з 1.67 до 1.57 (-6%), що вказує на гроші профів на голи. Справедливі ймовірності після видалення маржі 7.9%: перемога господарів 52.7% (справедливі коефіцієнти 1.90), нічия 24.7% (4.05), перемога гостей 22.6% (4.42). Поточні коефіцієнти: перемога господарів 1.76, нічия 3.75, перемога гостей 4.10. Моя оцінка: ймовірність перемоги господарів 55% (справедливі коефіцієнти 1.82), букмекер пропонує 1.76 — незначний негативний EV. Для тоталу більше 2.5 я оцінюю ймовірність 65% на основі маркерів та серій (справедливі коефіцієнти 1.54), букмекер пропонує 1.61 — EV = 0.65*1.61 - 1 = 0.0465, позитивна цінність. Обидві заб'ють — Так: оцінка ймовірності 70% (справедливі коефіцієнти 1.43), букмекер 1.57 — EV = 0.70*1.57 - 1 = 0.099, очевидна цінність. Зміни коефіцієнтів підтверджують, що настрої ринку збігаються з даними — робіть ставку на Обидві заб'ють — Так та тотал більше 2.5.
Both Teams to Score Yes
Коефіцієнт
1.57
Чому ця ставка
Обидві заб'ють — Так за 1.57. Нью-Йорк в середньому створює 2.80 гольових моменту вдома, Цинциннаті — 3.33 на виїзді, обидві оборони діряві з 1.74 та 2.72 гольовими моментами проти відповідно. Маркерні матчі показують Обидві заб'ють у 4 з 6 домашніх ігор Нью-Йорка та 3 з 4 виїзних Цинциннаті, плюс серії підтримують високу частоту.
Кути більше 9.5 за 1.80. Обидві команди з акцентом на кути: Нью-Йорк в середньому 4.93 кути за домашню гру, Цинциннаті — 5.67 на виїзді, загалом 9.25. Маркерні матчі показують помірну стабільність із тоталами до 17 кутів.
Покриває рахунки типу 2-1, 3-1, 3-2, 4-2 — широко та реалістично. Нью-Йорк має домашню перевагу та перевагу в H2H, тоді як обидві команди забивають та пропускають на основі маркерів. Оцінена ймовірність 30%, справедливі коефіцієнти 3.33, комбо букмекера пропонує 4.50 — цінність.
Якщо станеться червона картка
Ставка на тотал більше 3.5 загальних голів