Nice vs Le Havre - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskНедовиконання xG Ніцци вдома на -0.62 голи/матч (1.62 xG проти 1.0 фактичних) вказує на високий ризик корекції, але їх оборона пропускає 1.94 xG в середньому – беріть ТМ2.5, бо голи залишаться рідкісними.
Гавр на виїзді в середньому забиває лише 0.6 голів з 1.02 xG, з 0 голів у 1Т протягом 3 маркерних матчів – ціліть на ТМ0.5 у 1Т для повільних стартів.
Маркерні матчі показують, що 4/13 домашніх ігор Ніцци мали ТМ2.5, коли виключити червоні картки, а 3 виїзні маркери Гавра в середньому мали 2.25 загального xG – стабільний низькорезультативний патерн підтримує ставки на ТМ.
Арбітр Kherradji в середньому показує 3.81 жовтих карток проти 3.9 у лізі, а команди в середньому мають 4.25-5.19 загальних жовтих – Понад 4.5 карток має валуй у напруженому матчі.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоДві команди, розділені лише одним очком у нижній половині Ліги 1 – це бійка за виживання без права на помилку. Ніцця сидить на 15-му місці з 27 очками, Гавр – на 14-му з 28; 74% сезону пройшли, кожне очко критичне. Ніцця чекає матч у Кубку Франції, але виживання в лізі – пріоритет через їх нестабільне становище. У Гавра в планах виїзди до Анже та Ліля, але цю гру вони сприймуть як можливість для перемоги. Ризиків ротації немає – обидва тренери виставлять найсильніші склади. Мотивація мінімальна, але страх програти може змусити обидві команди грати обережно з перших хвилин.
Форма Ніцци – це повний безлад, особливо вдома. За останні 10 матчів вони в середньому мають 1.29 xG, але забивають лише 0.8 голів – розбіжність -0.49, яка кричить про корекцію. Вдома ще гірше: 1.62 xG проти 1.0 голів, розрив -0.62. Подивіться на матчі: 0-4 від ПСЖ з xG 0.24, 0-4 від Ренна попри 1.76 xG та 6 великих шансів – вони створюють, але не можуть забити. Нічия 3-3 з Лор'яном показала 3.24 xG, але дірява оборона залишається. Гавр стабільніший, але теж не реалізує на виїзді: 1.02 xG дає лише 0.6 голів, розрив -0.42. Їхня поразка 2-3 у Парижі мала 2.05 xG, але червоні картки спотворили картину. Обидві команди не мають завершальності, а оборона Ніцци вразлива.
Ключові відсутності можуть визначити цей матч. Ніцця без Moise Bombito та Youssouf Ndayishimiye – обидва KEY захисники. Їхня лінія оборони компрометована, що пояснює 1.94 xG, які вони пропускають вдома. Без цих організаторів вразливість на стандартах зростає. Гавр втратив Abdoulaye Touré, KEY півзахисника; його відсутність послаблює контроль у володінні, що критично при їх 61.6% середньому на виїзді. Інші відсутні – це гравці ротації, але втрата Touré означає менше креативності проти низького блоку Ніцци. Обидві команди ослаблені в зонах, які можуть викрити захисні слабкості, що, ймовірно, призведе до брудної, помилкової гри.
Це сутичка двох захисних команд з низьким блоком – очікуйте тактичного пата. Ніцця в середньому має 41.7% володіння, Гавр – 61.6% на виїзді, але не дуріть себе цифрами: високе володіння Гавра не перетворюється на голи (0.6 середнього на виїзді). Ніцця сидить глибоко і поглинає тиск, покладаючись на контри та стандарти; вони мають багато кутових – 5.09 за матч. Гавр, також захисний, пріоритетізує організацію над атакою. Стилі перетинаються: обидві команди, ймовірно, віддадуть ініціативу, що призведе до мало чітких шансів. Оскільки жодна зі сторін не створена для відкритої гри, голи прийдуть з помилок або мертвих м'ячів – рецепт для низьких тоталів та помірних кутових.
Давайте глибше в те, як Ніцця грає вдома проти різних суперників. Проти ПСЖ: поразка 0-4, xG 0.24-4.13, червона картка на 61-й – розгром через вищу якість. Проти Ренна: поразка 0-4, xG 1.76-1.63, 6 великих шансів створено, але пропущено 7 ударів у рамку – вони перевершували у створенні, але оборонно звалилися. Проти Лор'яна: нічия 3-3, xG 3.24-2.22, 5 великих шансів – багато голів, але дірява оборона. Проти Монако: нічия 0-0, xG 0.57-0.62 – типова боротьба з низьким блоком. Проти Бреста: нічия 2-2, xG 1.20-1.68, пенальті в грі. Патерн: Ніцця пропускає високий xG (1.94 середнє), часто забиває сплесками, але стабільності немає. Для Гавра на виїзді лише 3 маркери: проти Парижа: поразка 2-3, xG 2.05-2.06, червона картка на 55-й – конкурентна, але з перешкодами. Проти Нанта: поразка 0-2, xG 0.70-1.26, не реалізував xG. Проти Осерра: перемога 1-0, xG 0.94-0.61 – вузька перемога. Патерн: Гавр створює помірний xG (1.04 середнє), але погано реалізує, з червоними картками в 1 з 3 матчів. Перекриття: обидві команди показують захисну крихкість та проблеми з завершенням, що вказує на низькорезультативні ігри.
Лише одна зустріч за останні 12 місяців: 2025-08-31 Гавр виграв 3-1 на виїзді. xG розповідає історію: 0.63 для Ніцци проти 2.56 для Гавра – домінуюча гра гостей. Гавр мав 4 великі шанси проти 1 у Ніцци, з 8 ударами у рамку проти 3. Ніцця мала 59% володіння, але була неефективною. Тренерська сталість є для обох команд, але склади змінилися: Ніцця має 6 відмінностей у гравцях, Гавр – 3. Ці історичні дані свідчать, що Гавр може експлуатувати оборону Ніцци, але це лише одна точка даних з початку сезону – потрібна обережність.
Дані малих ринків підкріплюють захисні тенденції. Для Ніцци: середнє xG 1.59, пропущене 1.94, тотал 3.53; кутові 5.09 за, 6.46 проти, тотал 11.55; жовті картки 2.15 за, 2.10 проти, тотал 4.25. Для Гавра: середнє xG 1.04, пропущене 1.21, тотал 2.25; кутові 5.48 за, 8.35 проти, тотал 13.83; жовті картки 2.61 за, 2.58 проти, тотал 5.19. Патерни першого тайму: Ніцця 1Т голи 0.99 за, 1.35 проти, тотал 2.34; Гавр 1Т голи 0.00 за, 2.00 проти, тотал 2.00. 1Т xG тотали низькі: 1.80 для Ніцци, 1.08 для Гавра. Кутові в 1Т: Ніцця 3.04 за, 3.70 проти; Гавр 3.58 за, 3.77 проти. Це свідчить про повільний старт з обмеженою ранньою активністю.
Букмекери пропонують діапазони: Перемога господарів за 1.91, Нічия за 3.30, Перемога гостей за 4.33; ТМ2.5 за 1.91, ТБ2.5 за 1.91; Обидві заб'ють Так за 1.75, Ні за 2.00. Справедливі ймовірності без маржі: Перемога господарів 49.5% (справедливі коефіцієнти 2.02), Нічия 28.7% (3.49), Перемога гостей 21.8% (4.58). Порівняно з моїми оцінками: ймовірність перемоги господарів близько 45% (справедливі коефіцієнти 2.22), немає валуя за 1.91. ТМ2.5: я оцінюю ймовірність 60% на основі захисних стилів та нереалізації xG – справедливі коефіцієнти 1.67, букмекер пропонує 1.91, EV = (0.60 × 1.91) - 1 = 1.146 - 1 = 0.146, отже, валуй. Нічия за 3.30: ймовірність 35%, справедливі коефіцієнти 2.86, букмекер пропонує 3.30, EV = (0.35 × 3.30) - 1 = 1.155 - 1 = 0.155, валуй. Зміни коефіцієнтів: Перемога гостей зросла на +14%, що вказує на гроші на Ніццу або нічию.
Total Under 2.5
Коефіцієнт
1.91
Чому ця ставка
Обидві команди захисні та недовиконують xG: Ніцця в середньому має 1.59 xG за, але забиває 0.8, Гавр – 1.04 xG за, але забиває 0.7 на виїзді. Маркерні матчі показують низькі тотали, а стилі стикаються, залишаючи мало шансів.
Статистика першого тайму: Ніцця 1Т голи в середньому 0.99 за, 1.35 проти; Гавр 0.00 за, 2.00 проти. 1Т xG тотали низькі (1.80 для Ніцци, 1.08 для Гавра), що вказує на повільні старти.
Покриває рахунки типу 0-0, 1-0, 0-1 – широко та реалістично, враховуючи захисні стилі та низькі серії Обидві заб'ють (Ніцця 1/20 серія ОЗ, Гавр 2/20).
Якщо 0-0 на перерві
ТМ1.5 у 2Т