Nottingham Forest vs Newcastle United - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskForest не забили в жодному з 3 домашніх маркерних матчів (0-0, 0-2, 0-2) – їхня атака просто не працює проти суперників рівня середняків. Ставте на BTTS No за 2.25.
Виїзні маркери Newcastle в середньому мають 1.44 голи в першому таймі та 2.5 загальних голів – вони починають швидко, але ігри сповільнюються. ТМ 2.5 за 2.10 отримує цінність від нездатності Forest створювати в атаці.
Єдина особиста зустріч (Newcastle 2-0) показала xG Forest 0.30 – вони були доміновані. Безперервність: обидва тренери залишилися, тому патерн зберігається. Ставте на ТМ 2.5.
Рефері Paul Tierney має в середньому лише 3.25 картки, значно нижче середнього по лізі (4.0). У поєднанні з низькою кількістю карток у маркерах команд (Forest вдома 2.78, Newcastle на виїзді 3.78), ТМ 4.5 картки за 1.67 є невеликою, але стабільною ставкою.
Маркерні матчі
Особисті зустрічі
Коефіцієнти
Double chance
Asian handicap
Cards in match
Match goals
1st half
Both teams to score
Corners 2-Way
First team to score
Draw no bet
Winner
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоПройшло 92% сезону, обидві команди комфортно розташувалися в середині таблиці. Forest (42 очки, 16-те місце) на 4 очки випереджають зону вильоту, а Newcastle (45 очок, 13-те місце) так само в безпеці. Ні в кого немає нічого відчутного для боротьби, окрім гордості. Forest чекає важкий виїзд до Manchester United, а Newcastle має виграшний домашній матч проти West Ham. Календар не дає підстав для терміновості. Очікуйте низькоінтенсивну боротьбу, де жодна зі сторін не буде ризикувати. Мотивація — тверда 3/10 для обох.
Forest останнім часом перевершують свій xG – 2.4 голи за матч при середньому xG 1.37 за останні 7 ігор. Це червоний прапорець регресії. Вдома картина ще гірша: 0.9 голів за матч при xG 1.36, недобір. Їхні останні домашні маркерні матчі проти подібних суперників (Fulham, Everton, Brighton) дали 0 голів у 3 іграх. Виїзна форма Newcastle нестабільна: вони програли Arsenal (1-0) та Crystal Palace (2-1), але виграли у Chelsea (1-0) та Burnley (3-1). Їхні виїзні маркери показують, що вони створюють моменти (середній xG 1.66 за), але й пропускають (середній xG 1.54 проти). Жодна з команд не кричить «висока результативність».
Forest втратили багатьох у захисті: відсутні ключові захисники Aina, Boly, Savona, а також воротар Carlos Miguel. Креативний центр Hudson-Odoi теж відсутній, а Gibbs-White під питанням. Їм не вистачає як оборонної твердості, так і атакуючої іскри. Newcastle без захисників Schär (під питанням), Lascelles, Livramento та півзахисника Miley. Але їхній основний захист із Trippier, Thiaw, Botman, Burn все ще пристойний. Втрати більше б'ють по Forest, особливо в атаці, де вони й так мають проблеми зі створенням моментів.
Обидві команди вважаються захисними та такими, що багато подають кутові. Forest грають 4-4-2, прагнучи сісти глибоко та бити на контратаках. Схема Newcastle 4-5-1 теж прагматична. Це кричить про тактичний глухий кут. Володіння м'ячем майже ідентичне (по 55%), тому ніхто не домінуватиме. Голи будуть у дефіциті – маркерні дані Forest вдома показують лише 1.33 загальних голів за гру, причому 0 забитих Forest. Виїзні маркери Newcastle в середньому 2.5 загальних голів, але включають 0-0 та 3-1. Зіткнення двох захисних схем рідко дає феєрверки.
Три домашні маркери Forest малюють похмуру атакувальну картину. проти Fulham (0-0): Forest мали xG 0.95, 2 удари в площину, 1 великий момент – слабка атака. проти Everton (0-2): Вони мали xG 1.55, але лише 1 великий момент, і пропустили двічі з 3 великих моментів. проти Brighton (0-2): xG 0.89, 1 великий момент, знову без голів. У всіх 3 іграх вони не змогли забити. Патерн зрозумілий: вдома проти команд рівня середняка або вище, Forest насилу створюють явні моменти. Чотири виїзні маркери Newcastle змішані. у Crystal Palace (1-2): xG 1.13, 2 великих моменти, але програли. у Tottenham (2-1): xG 2.48, 3 великих моменти, вражаюче. у Wolves (0-0): xG 0.94, домінували, але без голів. у Burnley (3-1): xG 2.31, 7 великих моментів. Отже, Newcastle можуть забивати, але непостійно. Перетин: Forest не забивають, Newcastle забивають, але варіативно. Загальна кількість голів у цих матчах у середньому 1.9. Ставка на ТМ 2.5 виправдана.
Лише одна очна зустріч за останні 12 місяців: Newcastle виграли 2-0 вдома у жовтні 2025. xG був 3.45-0.30, великі моменти 6-0. Newcastle повністю домінували. Forest нічого не створили. Це відповідає їхньому домашньому маркерному патерну. Рахунок легко може повторитися. Немає підстав вважати, що Forest скоротили розрив.
Малі ринки збігаються з низькорезультативним матчем. Домашні маркери: загальний xG 2.46, загальна кількість кутових 10.11, карток 2.78. Виїзні маркери: загальний xG 3.20, кутові 9.50, картки 3.78. Обидві команди в середньому мають менше 10 кутових разом проти захисних суперників? Насправді обидві вище 9, але це помірно. Перший тайм: виїзні маркери Newcastle в середньому 1.44 голів у першому таймі; домашні маркери Forest — 1.00. Голи в першому таймі можливі, але не гарантовані. xG першого тайму: Forest 0.32 за, Newcastle 1.17 за – Newcastle часто починають сильно. Жовті картки: рефері Tierney має середній показник 3.25, нижче середнього по лізі. Ставка на ТМ 4.5 картки за 1.67 виглядає грабельною.
Букмекери значно змістили лінію на користь Newcastle: коефіцієнт на перемогу гостей знизився на 11% до 2.45, тоді як на домашню команду зріс на 13% до 2.70. Імовірності, що випливають (з маржею 5.6%), такі: домашня перемога 35.1%, нічия 26.3%, виїзна 38.6%. Мої оцінки: домашня 30%, нічия 30%, виїзна 40%. Отже, невелика цінність на виїзд, але недостатня. Справжня цінність у ставці на ТМ 2.5 за 2.10. Я оцінюю ймовірність у 55% (справедливі коефіцієнти 1.82), тому EV = +15.4%. BTTS No за 2.25 (справедливі 2.00, EV +12.5%) також заслуговує на увагу. Картки ТМ 4.5 за 1.67: оцінка ймовірності 62% (справедливі 1.61), EV +3.7% – маржинально, але позитивно.
Under 2.5 Goals
Коефіцієнт
2.10
Чому ця ставка
Forest не забивають у домашніх маркерах, виїзні маркери Newcastle в середньому мають 2.5 загальних голів, а особиста зустріч була 2-0. Регресія для атаки Forest, що перевершує очікування, плюс захисні склади = низька результативність. Моя оцінка: ймовірність 55%, справедливі коефіцієнти 1.82, букмекер дає 2.10 – чітка цінність.
Forest не забили в жодному з 3 домашніх маркерів. Newcastle не забивали в 1 з 4 виїзних маркерів. Обидві команди віддають перевагу захисту. Коефіцієнт 2.25 передбачає ймовірність 44%; я оцінюю 55% для BTTS No. Цінність.
Обидві ноги мають низькорезультативний наратив. Охоплює 0-0, 1-0, 0-1, 2-0, 0-2 – 5 можливих рахунків. Сильна кореляція: якщо BTTS No проходить, ТМ 2.5 дуже ймовірний. 4.73 – щедрий коефіцієнт; моя ймовірність 40% = справедливі коефіцієнти 2.50, тому EV +89%? Насправді обережно: комбінована ймовірність обох: я оцінюю 50% для ТМ 2.5 * 55% для BTTS No = 27.5%, але з кореляцією ~35%. Отже EV = (0.35*4.73)-1 = +65.5% – значна цінність.
Якщо 0-0 після першого тайму
Under 1.5 Total Goals