Oud-Heverlee Leuven vs RC Sporting Charleroi - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskКутові більше 10.5 пройшли в 68% комбінованих маркерних матчів (15/22), що робить цю ставку з найвищою впевненістю. Букмекери скоротили коефіцієнт з 2.00 до 1.80, що сигналізує про свідомі гроші. Ставте на більше 10.5 з упевненістю.
Фактичні голи в маркерних матчах в середньому 2.4 (вдома) та 2.3 (на виїзді), значно нижче середнього xG 3.28 та 3.10. Обидві команди недобирають за xG, а втрата півзахисників знижує креативність. Низ 2.5 за 1.95 — валуй.
Рефері Летельє в середньому дає лише 2.89 жовтих за матч, набагато нижче середнього по лізі 4.0. Оскільки обидві команди мають помірні показники карток, тотал жовтих менше 4.5 є життєздатним малим ринком, якщо коефіцієнт перевищує 1.85.
Обидві команди мають високий рівень фолів (вдома 25.6, на виїзді 21.2), що вказує на брудну гру. Це сприяє накопиченню кутових зі стандартів, але також робить гру розірваною на користь низу.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоЦе матч середини таблиці в бельгійській Про-Лізі, де обидві команди ще мають за що боротися. Левен перебуває в переповненій середині, лише за кілька очок від верхньої половини, і буде відчайдушно намагатися оговтатися після двох домашніх поразок поспіль. Найближчі матчі — виїзди до Вестерло та Стандарда, тому втрата очок тут може відкинути їх назад. Шарлеруа в такому ж становищі — нестабільні, але показали стійкість на виїзді, особливо в нічиїх з Генком і Дендером. Оскільки обидві команди втратили ключових півзахисників, креативна складова постраждала, що може призвести до обережної гри. Мотивація висока, але оборонна надійність може стати пріоритетом над ризиком, особливо коли календар входить у вирішальну стадію.
Домашня форма Левена тривожна: поразка 0-2 від Вестерло, хоча мали 1.01 xG, потім 1-3 від Стандарда, де пропустили 2.26 xG. Щоправда, перемогли Антверпен 1-0 у березні, але це було проти 10 гравців після червоної картки. Вдома розрив xG величезний: в середньому 1.72 xG за матч, але лише 0.9 голів — отже, має бути корекція. Але без двох ключових півзахисників регресія може затриматися. Виїзна форма Шарлеруа неоднозначна: гідна нічия 1-1 з Генком (2.76 xG за Генк, але Шарлеруа забили першими), потім поразки від Вестерло та Зюлте-Варегем, де створювали моменти, але не реалізували. Забивали в 8 з 11 виїзних матчів, але й пропускали в 7. Їхній xG на виїзді — 1.36 за матч, тобто трохи недобирають. Обидві команди створюють, але не забивають — це часто веде до низькорезультативних ігор.
Левен не дораховується двох ключових півзахисників: Біргера Верстрате і Ное Дюссена. Верстрате — креативний центр, Дюссен додає оборонної стабільності. Без них команді бракує гостроти в фінальній третині, і їм буде важко зламати рішучу оборону Шарлеруа. У Шарлеруа також відсутні два ключові півзахисники: Парфе Гіагон і Яссін Тітрауї. Їхній двигун зник. Втрати симетричні і впливають на здатність обох команд контролювати гру та створювати моменти. Це вказує на безпівзахисну боротьбу, де стандарти та індивідуальні помилки можуть вирішити все.
Обидві команди класифікуються як оборонні та корнер-хеві. Це звучить суперечливо — оборонні команди зазвичай не виграють багато кутових, але дані маркерів говорять інше. Левен в середньому подають 6.93 кутових вдома, Шарлеруа — 6.27 на виїзді, а загальний середній тотал близько 12. Непоганий показник. Незважаючи на оборонну репутацію, обидві команди дозволяють багато ударів (Левен пропускає 11.4 удари вдома, Шарлеруа — 14.0 на виїзді), що веде до кутових. Володіння м'ячем приблизно 50-50, тому домінування однієї команди не буде. Зіткнення двох обережних сторін має дати напружену гру, але з достатньою кількістю кутових від навісів та заблокованих ударів.
Маркери Левена: проти Вестерло (0-2) — нудна гра з 1.01 xG; проти Стандарда (1-3) — переграли; проти Антверпена (1-0) — викривлено червоною; проти Дендера (3-2) — божевільна гра з 10 кутовими та 2 пенальті; проти Мехелена (2-2) — 7 кутових, 4 великі моменти; проти Юніона (0-0) — лише 4 кутових; проти Серкля (0-2) — 8 кутових, але без голів; проти Зюлте (1-1) — 4 кутових; проти Сінт-Трейдена (1-2) — 10 кутових; проти Гента (4-0) — проти 10 гравців. Тенденція: ігри зазвичай низькорезультативні (середній тотал голів 2.55), але кутові часті (середній тотал 11.9). Стабільність висока — лише 1 матч менше 7 кутових, а 5 матчів мали 12+. Маркери Шарлеруа: у Генка (1-1) — 11 кутових; у Вестерло (0-2) — 5; у Зюлте (0-1) — 14; у Дендера (2-2) — 18!; знову у Вестерло (1-2) — 6; у Сінт-Трейдена (2-0) — 12; в Антверпена (2-0) — 10; в Андерлехта (2-1) — 11; у Мехелена (0-1) — 10; у Брюгге (0-1) — 17; у Стандарда (1-3) — 9. Виїзні маркери в середньому 11.6 кутових з помірною стабільністю. Тотал більше 10.5 пройшов у 7 з 11 домашніх матчів Левена та 8 з 11 виїзних Шарлеруа. Це сильний показник у 68%. Тактичний висновок: незважаючи на оборонний стиль, обидві команди сприяють кутовим, ймовірно, завдяки контратакам і стандартам.
Три зустрічі за останні 12 місяців. У березні 2026 Левен виграв 2-0 на виїзді, маючи лише 0.91 xG проти 2.06 у Шарлеруа — класична крадіжка. У липні 2025 зіграли 2-2 в Левені, Шарлеруа мав 1.56 xG, Левен — 1.07. У травні 2025 Шарлеруа виграв 2-1 вдома, але Левен мав 2.57 xG. Отже, особисті зустрічі рівні, ніхто не домінує. Кутові в цих матчах в середньому 12.0, що відповідає маркерам. Обидві забили в 2 з 3. Наратив — що ці ігри конкурентні й не односторонні.
Малі ринки: середній тотал xG 3.28 (домашні маркери) та 3.10 (виїзні), що передбачає близько 3 голів. Але фактичні голи в маркерах в середньому 2.55 та 2.27 — отже, низ є темою. Кутові високі: домашній тотал 12.24, виїзний 11.64. Жовті картки: домашній тотал 5.31, виїзний 3.67, але рефері Летельє в середньому дає лише 2.89 за матч, значно нижче середнього по лізі (4.0). Тому карток може бути мало. Фоли високі: вдома 25.6, на виїзді 21.2, що вказує на брудну гру. Перші тайми: домашні кутові в 1-му таймі в середньому 6.57, виїзні 5.45. Голи в 1-му таймі: вдома 1.76, на виїзді 1.97 — досить високо, тому ранні голи можливі. Але враховуючи проблеми обох команд, тотал 1-го тайму менше може бути вартим уваги.
Коефіцієнти показують рівний матч: вдома 2.75, нічия 3.30, виїзд 2.35. Імовірності без маржі: вдома 33.3%, нічия 27.7%, виїзд 39.0%. Спільнота сильно ставить на виїзд (50.7%), але це, ймовірно, упереджено. Моя оцінка: вдома 30%, нічия 30%, виїзд 40%. Отже, виїзд має легкий валуй, але несуттєвий. Тотал більше 2.5 — 1.85, менше 2.5 — 1.95. Враховуючи середню результативність у маркерах (2.4-2.5) та оборонний стиль, тотал менше 2.5 має 52-53% шансів, що робить його валуйною ставкою. Кутові більше 10.5 за 1.80 значно скоротилися (з 2.00), що вказує на свідомі гроші. З показником 68% у маркерах справедливі коефіцієнти близько 1.47, тому 1.80 — відмінний валуй. Обидві заб'ють Так за 1.70 означає 59% ймовірності, але дані маркерів показують лише ~50% ОЗ, тому Ні за 2.05 — вигідна сторона.
Corners Over 10.5
Коефіцієнт
1.80
Чому ця ставка
Дані маркерів: вдома Левен в середньому 11.9 кутових, на виїзді Шарлеруа 11.6, причому 68% матчів пробивали тотал більше 10.5. Коефіцієнти скоротилися з 2.00 до 1.80, що відображає свідомі гроші. Це найсильніша ставка матчу.
ОЗ траплялося лише в 50% домашніх маркерів Левена та 45% виїзних маркерів Шарлеруа. З втратою креативних півзахисників сухі матчі більш імовірні. ОЗ Ні за 2.05 є переоціненим з огляду на оборонні налаштування.
Покриває рахунки 1-0, 0-1, 2-0, 0-2 — чотири ймовірних результати з огляду на низьку результативність обох команд та потенціал сухих матчів. Поєднує два сильні валуйні піки.
Якщо 0-0 після першого тайму
Тотал другого тайму менше 1.5