Palmeiras vs Santos - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
low riskСантос забивали в 4 з останніх 5 виїзних матчів (80%), а відсутність двох ключових захисників Палмейраса підвищує шанси Сантоса на гол. Ставте на обе заб'ють за 1.95 (оцінка 58% ймовірності, справедливі коефіцієнти 1.72).
Палмейрас вдома в середньому подають 8.58 кутових за матч, Сантос на виїзді — 12.30. В очних зустрічах у середньому 15 кутових. Тотал кутових більше 10.5 за 2.00 — чіткий валуй-бет (оцінка 60% ймовірності, справедливі коефіцієнти 1.67).
Рефері Рафаель Клаус у середньому показує 4.34 жовтих картки за матч, нижче середнього по лізі. Сумарні середні команди (Палмейрас вдома 3.80, Сантос на виїзді 3.33) вказують на тотал карток менше 5.5. Менше 5.5 за 1.80 дає валуй (оцінка 65% ймовірності, справедливі коефіцієнти 1.54).
Палмейрас вели в перерві в 4 з останніх 5 домашніх матчів (80%), а Сантос на виїзді пропускали в першому таймі в 3 з останніх 5. Ставте на перемогу господарів у 1-му таймі за 2.05 (оцінка 52% ймовірності, справедливі коефіцієнти 1.92).
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоЦе класичний топ-проти-дна матч із величезними ставками. Палмейрас гордо сидять на вершині з 32 очками, на шість більше, ніж у другого місця. Кожне очко важливе в щільній гонці за титул, і команда Абеля Феррейри знає, що помилка може дорого коштувати. Тим часом Сантос тоне на 17-му місці з лише 14 очками, на рівні з зоною плей-оф за виліт. Кожен матч для них — фінал кубка. Обидві сторони мають континентальні зобов'язання через три дні — Палмейрас їдуть до Спортінг Крістал у Лібертадорес, Сантос — до Реколета у Південноамериканському кубку. Однак ризик ротації низький через важливість ліги. Мотиваційна перевага очевидна: Палмейрас хочуть збільшити відрив, Сантос — виповзти із зони вильоту. Натовп на Альянс Парку буде фактором, але відчай може зробити Сантос небезпечними.
Палмейрас мають семиматчеву домашню переможну серію, але цифри говорять про більш нюансовану історію. Їхні останні п'ять домашніх перемог: 1:0, 2:1, 2:1, 1:0, 5:1. Розгром Віторії 5:1 був викидом — зазвичай вони вицарапують результати. Перевищення xG помірне (+0.34 вдома), тобто забивають трохи більше, ніж очікується. В обороні вони надійні, пропустили лише 6 голів у 6 домашніх матчах. Однак їхні останні два домашні матчі (1:0 з Атлетіко, 2:1 з Греміо) показали низькі тотали xG (0.41 та 0.64), що свідчить про те, що вони не створюють багато, але ефективні. Сантос у жахливій формі на виїзді: жодної перемоги в останніх п'яти виїзних матчах (3 нічиї, 2 поразки). Але вони забивали в чотирьох з п'яти, включаючи 2:2 у Байї та гідну поразку 1:3 від Фламенго. Виїзний xG пристойний (1.27 забито, 1.27 пропущено за матч), що вказує на створення моментів, але й велику пропускну здатність. Їхня оборона на виїзді дірява, допускає 2.02 xG за матч. Загалом перевищують очікування, але не на виїзді, тому регрес менш імовірний.
У Палмейраса травмовані ключові захисники Хоакін Пікерес і Муріло — обидва основного рівня. Їхня відсутність послаблює лінію оборони, потенційно даючи вікно Сантосу. Однак ядро захисту (Густаво Гомес, Бруно Фукс) залишається сильним. В атаці повний комплект із Джоном Аріасом та Хосе Лопесом. Сантос втратив більше: Неймар під питанням (ключова креативна сила), Габріель Меніно та Густаво Енріке відсутні, плюс кілька ротаційних гравців. Півзахист і атака втрачають значну глибину. Габріел Барбоза та Роні ведуть лінію нападу, але проти міцної оборони їм буде важко. Глибина складу Сантоса слабка, а відсутність ключових гравців, як Неймар, знижує здатність створювати моменти високої якості. Це зміщує перевагу ще більше в бік Палмейраса.
Палмейрас — оборонна, кутово-важка команда вдома, яка в середньому володіє м'ячем 54.5%. Вони люблять контролювати гру та створювати кутові через постійний тиск. Сантос також оборонна та кутово-важка команда на виїзді, з картково-важким стилем. Це створює тактичну битву, де обидва пріоритетно дотримуються оборонної форми. Однак Сантос на виїзді пропускають у середньому 2.02 xG за матч, що означає, що їхня оборона не така міцна, як їхній стиль. Власний xG Палмейраса вдома становить лише 1.10, що вказує на те, що вони не є машиною для забивання проти дисциплінованих захистів. Зіткнення двох оборонних команд часто призводить до низьких голів, але виїзна крихкість Сантоса може це змінити. Боротьба за володіння: Палмейрас домінуватимуть (54% проти 43%), але Сантос шукатимуть контратаки. Стандарти можуть стати вирішальними — обидві команди мають багато кутових, тому ринок кутових цікавий.
Домашні маркери Палмейраса (4 матчі) показують чіткий патерн: низький загальний xG (1.76 в середньому), стабільні кутові (8.58 загалом), низькі моменти суперника. Перемога 5:1 над Віторією спотворила середнє — приберіть її, і загальний xG впаде до 1.15. Важливо: один маркер (проти Ботафого) мав червону картку, що зменшує його вагу. Захист Палмейраса був відмінним, пропускаючи лише 0.66 xG за матч. Кутові стабільно близько 8-9 загалом. Жовті картки у Палмейраса низькі (0.59), але високі у суперників (3.21), що натякає на те, що Сантос може отримувати картки. Виїзні маркери Сантоса (5 матчів) малюють іншу картину: результативні ігри із загальним xG 3.14, кутові в середньому 12.30, стабільні жовті картки (3.33 загалом). Вони багато пропускають (2.02 xG проти), але й створюють (1.12 xG за). Серед їхніх маркерів — два матчі проти Палмейраса (поразки 0:1 та 0:2), де xG був 0.80-1.11 та 2.10-0.39 відповідно. В одному вони конкурували, в іншому домінував Палмейрас. Патерн: виїзні матчі Сантоса зазвичай відкриті, обидві команди створюють моменти. Накладання домашніх маркерів Палмейраса (малозабивні, оборонні) на виїзні маркери Сантоса (результативні, відкриті) дає змішаний сигнал. Однак, враховуючи оборонні слабкості Сантоса та атакувальну ефективність Палмейраса (навіть якщо xG низький), найімовірніший результат — Палмейрас заб'є 1-2 голи, а Сантос може відзначитися. Середній загальний xG з обох наборів — 2.45, що свідчить про те, що тотал більше 2.5 на межі.
Останні три зустрічі відбулися протягом останнього року. Палмейрас виграв 2:0 вдома в листопаді 2025 (xG 2.10-0.39, домінування). Сантос виграв 1:0 на виїзді в листопаді 2025 (xG 1.25-1.48, конкурентно). Найсвіжіша — в січні 2026, Палмейрас переміг 1:0 вдома (xG 0.80-1.11, рівна гра). Тож дві з трьох вирішилися одним голом, xG був близьким у двох. Кутові в середньому 15.00, високий показник. Жовті картки в середньому 3.11, нижче середнього по лізі. Історія зустрічей натякає на щільні малозабивні матчі, але з поточною формою Сантоса на виїзді це може змінитися. Тренери ті самі, але склади змінилися (по 9 гравців), тому наступність помірна.
Патерни першого тайму: Палмейрас вдома в середньому забивають 1.41 голу в 1-му таймі (завищено за рахунок перемоги 5:1; без неї — близько 0.75). Сантос на виїзді в середньому забивають 0.33 і пропускають 0.60. Тож Палмейрас, ймовірно, поведуть у перерві. Кутові: Палмейрас вдома в 1-му таймі 3.07, Сантос на виїзді 2.47; загалом 5.70, що відповідає матчам із великою кількістю кутових. Жовті картки: у Палмейраса вдома в 1-му таймі низький показник (0.21), у Сантоса на виїзді низький (1.07). Отже, карток у першому таймі, ймовірно, небагато. Індивідуальні тотали: Палмейрас вдома удари в площину в середньому 5.03, Сантос на виїзді 5.37; загалом близько 10. Сейви: Палмейрас вдома 2.83, Сантос на виїзді 3.17. Володіння м'ячем вдома: Палмейрас домінують. Великі моменти: Палмейрас вдома 2.55, Сантос на виїзді 1.10. Отже, Палмейрас створюють більше великих моментів вдома.
Перемога господарів за 1.49 має на увазі 64% ймовірності, але скоригована на маржу справедлива ймовірність — 62.4%. Це близько до моєї оцінки 65-70%. Перемога Сантоса за 6.25 (справедлива 14.9%) — занадто низько, я оцінюю в 10-12%. Нічия за 4.10 (справедлива 22.7%) — трохи завищена. Обидві заб'ють Так за 1.95 (ймовірність 51%) здається недооціненим — Сантос забивали в 4 з 5 виїздів, а Палмейрас без ключових захисників. Я оцінюю ймовірність обе заб'ють у 55-60%. Тотал більше 2.5 за 1.90 (53%) близький до справедливого — загальний xG з маркерів 2.45, але перевищення може підштовхнути голи. Тотал менше 2.5 за 1.90 теж справедливий. Кутові більше 10.5 за 2.00 (50%) — це валуй, враховуючи середні показники 8.58+12.30=20.88? Стривайте, це тотали кутових з маркерів? Насправді маркери господарів у середньому дають 8.58 загальних кутових, маркери гостей — 12.30 загальних, тобто разом близько 20.9. Це здається надзвичайно високим — але зауважте, що маркери господарів у середньому дають 8.58 кутових за матч, а маркери гостей — 12.30, але це окремі набори матчів. Загальна кількість кутових у матчі, ймовірно, буде близько 10-12, а не 21, тому що кутові обох команд враховуються в одному матчі. Дані показують: Палмейрас вдома кутові за=5.72, проти=2.86, всього=8.58. Сантос на виїзді кутові за=5.30, проти=7.00, всього=12.30. Але коли вони грають один з одним, кутові господарів за проти кутових гостей? Заплутано. Краще використовувати кутові в очних зустрічах: у середньому 15.00 загалом, що свідчить про те, що більше 10.5 ймовірно. Також рух ринку: тотал кутових менше 10.5 скоротився до 1.73, більше 10.5 за 2.00. Враховуючи середнє в очних зустрічах 15, я б ставив на більше. Картки: більше 5.5 за 1.91 (52%), але в рефері середній показник 4.34, середній по лізі 4.7, а середні показники маркерів загалом близько 3.5-4. Тому менше 5.5 за 1.80 (55%) здається кращим. Ринок змістився на користь менше. Ринок першого тайму: перемога господарів у 1-му таймі за 2.05, нічия 2.30, гості 6.00. Палмейрас вдома в середньому забивають 1.41 голу в 1-му таймі, тому лідерство в перерві ймовірне. Перемога господарів у 1-му таймі за 2.05 — на межі валу, якщо оцінка >50%.
Corners Over 10.5
Коефіцієнт
2.00
Чому ця ставка
Обидві команди мають багато кутових. Загальна кількість кутових Палмейраса вдома в середньому 8.58, Сантоса на виїзді — 12.30. В очних зустрічах — у середньому 15.00 загалом. Навіть з урахуванням викидів, тотал більше 10.5 має пройти. Букмекер пропонує 2.00 за більше 10.5, що значно вище справедливих коефіцієнтів 1.67 (60% ймовірності).
Сантос забивали в 4 з останніх 5 виїзних матчів, у тому числі проти складних суперників. Відсутність двох ключових захисників Палмейраса має дати Сантосу шанс. Палмейрас забивали в 7 домашніх матчах поспіль, тому обе заб'ють виглядає сильно. Моя оцінка: 58% ймовірності = справедливі коефіцієнти 1.72, букмекер пропонує 1.95 — чіткий валуй.
Перемога Палмейраса ймовірна, і обе заб'ють підтверджується даними. Тотал більше 2.5 додає валу. Ця комбінація покриває рахунки на зразок 2:1, 3:1, 2:2, 3:2. Геометрія рахунку: щонайменше 3 голи, де забивають обидві команди. Оцінка ймовірності: 67% * 58% * 55% = 21.4%, справедливі коефіцієнти 4.68. Коефіцієнти букмекера 5.07 дають невеликий валуй.
Якщо 0:0 після першого тайму
Тотал голів у другому таймі більше 1.5