Paris Saint-Germain vs Lorient - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskКоефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоПСЖ вже виграв Лігу 1 з 69 очками та відривом у 28 балів від 9-го місця, де знаходиться «Лор'ян». Справжній трофей для них – півфінал ЛЧ у відповідь на виїзді з «Баварією» через чотири дні. Луїс Енріке триматиме в голові той матч, і можете бути певні – буде ротація. Ключові гравці на кшталт Дембеле та Барколи можуть вийти в старті, але будуть замінені раніше, щоб зберегти сили. «Лор'ян» комфортно в середині таблиці з 41 очком – не борються за виживання, не претендують на єврокубки. Їхня мотивація – професійна гордість та зіпсувати свято ПСЖ. Різниця в настрої величезна: ПСЖ грає на 70% інтенсивності, «Лор'ян» – на всі 100%. Це вже натякає, що це не буде звичний розгром від ПСЖ.
ПСЖ забивають просто залюбки – 3.1 голи за гру при 2.14 xG за останні сім матчів. Це явний перебір (+0.96 xG дивергенція), що кричить про регресію. Їхня перемога 5:4 над «Баварією» була божевільною, але вони пропустили 4 великі моменти та 2.51 xG. Матч 3:0 з «Нантом» був контрольованішим (2.15 xG, 2 великі моменти). Поразка 1:2 від «Ліона» (2.88 xG, 5 великих моментів) показує, що вони можуть домінувати і все одно програти. Форма «Лор'яна» не вражає: поразка 2:3 від «Страсбура» (2.16 xG за, 1.58 проти), перемога 2:0 над «Марселем» (1.10 xG, пощастило), поразка 0:2 у «Ліона» (1.93 xG проти). Середній xG на виїзді цілком пристойний (1.11 за, 1.20 проти) – вони створюють моменти, але й пропускають.
ПСЖ без Хакімі (ключовий захисник, під питанням) та Нджанту (ключовий нападник). Також відсутні Рамос і Кімпембе. Це два ключові гравці основи. Глибина складу все ще елітна, але з ротацією передня трійка може втратити гостроту. «Лор'ян» втрачає Талбі (ключовий центральний захисник) та Ле Брі (ключовий півзахисник) – обидва важливі для оборонної організації. Їхня схема 3-4-3 залежить від міцної трійки в захисті; без Талбі вони більш вразливі. Склади орієнтовні, але очікуйте, що ПСЖ виставить суміш зірок та резервістів. Втрати «Лор'яна» сильно б'ють по їхній оборонній лінії.
ПСЖ в середньому має 72% володіння, «Лор'ян» – 45%. Це класичне протистояння команди, яка контролює м'яч, проти глибокої оборони. Високе володіння та велика кількість кутових ПСЖ означають, що вони притиснуть «Лор'ян» до воріт. Але проти команди, яка сідає глибоко, ПСЖ часто важко зламати оборону – як це було в нічиїй 1:1 у «Лор'яна» раніше в сезоні, коли ПСЖ мав 78% володіння, але лише 1.49 xG та 1 великий момент. «Лор'ян» намагатиметься контратакувати через Макенго та Дієнга. Тактичний клішон каже, що чітких моментів у ПСЖ буде менше, ніж зазвичай, а «Лор'ян» може вицарапати гол на контратаці. Це кричить про більш закриту гру, ніж припускають коефіцієнти.
Домашні маркери ПСЖ (3 матчі): з «Тулузою» (3-1, xG 1.95-0.16, 3 великі моменти, 5 кутових, мало карток) – тотальна перевага. з «Монако» (1-3, xG 1.62-1.30, 2-3 великі моменти, 7 кутових, 4 жовті) – програли, хоча створювали моменти. з «Монако» в ЛЧ (2-2, xG 2.21-1.32, 4-4 великі моменти, 8 кутових, 6 жовтих, червона). Закономірність: ПСЖ домінує за володінням та кутовими, але може бути вразливим на контратаках. Середні маркери: 1.84 xG за, 0.70 проти, 6 кутових за, 2.55 проти. Виїзні маркери «Лор'яна» (3 матчі): з «Ліоном» (0-2, xG 1.93-1.14, 3-4 великі моменти, 4 кутових, 4 жовті) – конкурентно. з «Ліллем» (1-1, xG 0.45-0.70, 1-2 великі моменти, 1 кутовий, 4 жовті) – оборонна боротьба. з «Лансом» (0-3, xG 1.82-2.09, 3-6 великі моменти, 6 кутових, 4 жовті) – дірява оборона. Закономірність: «Лор'ян» створює моменти (в середньому 2.33 великих), але пропускає ще більше (3.78). Їхній середній загальний xG – 2.61, майже як у ПСЖ (2.54). Маркери збігаються: обидві команди продукують пристойні загальні xG, але домінування ПСЖ у кутових проти вразливості «Лор'яна» говорить про те, що ПСЖ отримає 6+ кутових.
Лише одна очна зустріч за останні 12 місяців: нічия 1:1 у «Лор'яна» 2025-10-29. ПСЖ мав 78% володіння, 8 кутових, 15 ударів, 8 у площину, але лише 1.49 xG та 1 великий момент. «Лор'ян» глибоко сів в оборону і зрівняв рахунок з обмежених шансів (0.23 xG, 2 удари в площину). Той матч показує, що ПСЖ може домінувати, не створюючи високоякісних моментів проти щільної оборони. Тренери ті самі, склади дещо змінилися, але ключові гравці залишилися. Такий сценарій, швидше за все, повториться: ПСЖ монополізує м'яч, але матиме проблеми з реалізацією, а «Лор'ян» чекатиме на контратаки.
Статистика перших таймів: ПСЖ вдома в середньому забиває 1.05 (за) проти 1.00 (проти) – часто починають жваво, але й пропускають. «Лор'ян» на виїзді: 0.00 (за) проти 0.22 (проти) – зазвичай обережні на старті. Кутові в першому таймі: ПСЖ 2.76, «Лор'ян» 1.11 – ПСЖ домінує в кутових з перших хвилин. Картки в першому таймі: ПСЖ 0.00, «Лор'ян» 0.22 – мало ранніх жовтих. Повні матчі: ПСЖ вдома загальний xG 2.54, кутові 8.58, картки 2.58. «Лор'ян» на виїзді загальний xG 2.61, кутові 9.33, картки 4.44. Разом очікуємо близько 9 кутових та 3.5 карток. Перебір ПСЖ у голах (3.1 за гру при 2.14 xG) натякає на регресію, особливо з ротацією.
Справедливі ймовірності без маржі: Вдома 71.0% (1.41), Нічия 16.4% (6.09), Виїзд 12.6% (7.94). Ринкові коефіцієнти: Вдома 1.33, Нічия 5.75, Виїзд 7.50. Значні рухи: Нічия без ставки на виїзд скоротилася на 35%, Перемога виїзду скоротилася на 32%, Подвійний шанс X2 скоротився на 19%. Гроші йдуть на «Лор'ян» та нічию. Тотал більше 2.5 за 1.40 стабільний, але Тотал менше 3.5 скоротився до 1.80. «Обидві заб'ють – Так» скоротився до 1.70. Коефіцієнти натякають на більш закритий матч, ніж свідчить остання форма ПСЖ. Мої оцінки: Перемога вдома 68%, Нічия 20%, Виїзд 12%. Тотал більше 2.5 – ймовірність 75% (справедливі 1.33, ринок 1.40 – валю нема). «Обидві заб'ють – Так» – ймовірність 55% (справедливі 1.82, ринок 1.70 – невеликий валуй). Кутові менше 9.5 – ймовірність 55% (справедливі 1.82, ринок 1.83 – нейтрально). Жовті картки більше 2.5 – ймовірність 65% (справедливі 1.54, ринок 1.83 – валуй).
Over 2.5 Goals
Коефіцієнт
1.40
Чому ця ставка
Домашні матчі ПСЖ в середньому мають 4.57 голів за гру, і вони пробивали ТБ 2.5 у 13 з 15 домашніх ігор. На виїзді «Лор'яна» лише 4 з 15 матчів завершилися ТБ 2.5, але проти топ-команд вони часто пропускають 2+. Незважаючи на ротацію ПСЖ, тотал може пройти завдяки глибині атаки. Однак коефіцієнт низький – 1.40. Моя оцінка: ймовірність 75%, справедливі коефіцієнти 1.33, значимого валу нема. Рекомендую як альтернативу, якщо вірите, що результативна серія ПСЖ продовжиться.
«Лор'ян» в середньому отримує 4.44 жовті картки на виїзді, домашні маркери ПСЖ в середньому 2.58. Суддя Бастьєн Дешепі в середньому показує 3.97 жовтих за матч, що відповідає середньому по лізі (3.9). Разом очікуємо щонайменше 3 картки. Букмекер дає 1.83 на ТБ 2.5. Моя оцінка: ймовірність 65%, справедливі коефіцієнти 1.54 – валуй. Фоли «Лор'яна» (14 за гру) та роздратування ПСЖ проти низького блоку мають підштовхнути кількість карток.
Покриває рахунки на кшталт 1:1, 2:1, 2:2, 3:1 тощо – широкий і реалістичний діапазон. Дірява оборона ПСЖ та здатність «Лор'яна» забивати з контратак підтримують обидві умови. Поєднує два помірно впевнені вибори в розумний експрес.
Якщо ПСЖ веде 1:0 на перерві
Тотал голів у другому таймі більше 1.5